Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

21.02.2019

Kadry

Odsłon: 906

Marcin Madanowski

Kadra wojewódzka dziewcząt U13K rocznik 2006/07

Informujemy, że została powołana kadra wojewódzka dziewcząt U13K - KWM - obejmująca zawodniczki urodzone w latach 2006 i 2007.  

Kadra trenerska:

Anna Talarczyk - UKS Lider Swarzędz

Katarzyna Czuk - MUKS Poznań

Andrzej Śniadek - UKS Krzesiny

Lista powołanych zawodniczek:

1. Begier Maria - MUKS Poznań
2. Cabańska Liwia - MUKS Poznań
3. Szymańska Paulina - MUKS Poznań
4. Owczarzak Anastazja - MUKS Poznań
5. Napierała Bianka - MUKS Poznań
6. Jałocha Michalina - MUKS Poznań
7. Kupczyk Martyna - MUKS Poznań
8. Bladocha Weronika - MUKS Poznań
9. Kozyra Julia - MKS MOS Konin
10. Ławniczak Gabriela - MKS MOS Konin
11. Kubiak Aleksandra - UKS LIDER Swarzędz
12. Walaszek Marta - UKS LIDER Swarzędz
13. Zawieja Julia - UKS LIDER Swarzędz
14. Konarczyk Natasza - AZS Poznań
15. Molewska Maja - AZS Poznań
16. Bryzek Wiktoria - AZS Poznań
17. Jędryczka Maja - UKS OLIMP Rawicz
18. Grodzka Magdalena - UKS BATORY Ostrów Wlkp.
19. Mańka Marta - KK RYCERZE Rydzyna
20. Lokś Paulina - KK RYCERZE Rydzyna
21. Klupś Wiktoria - UKS OLIMPIJCZYK Ostrów Wlkp.
22. Januchowska Julia - UKS DWÓJKA Rogoźno
23. Jaszewska Paula - MKS TĘCZA Leszno
24. Caputa Barbara - MKS TĘCZA Leszno
25. Daniuk Karina - TS BASKET Gniezno
26. Wiśniewska Nadia - TS BASKET Gniezno
27. Smolarkiewicz Katarzyna - UKS KRZESINY Poznań
28. Wilk Marta - UKS KRZESINY Poznań
29. Krzyżaniak Zuzanna - UKS KORMORAN Sieraków
30. Środecka Maja - UKS KORMORAN Sieraków
31. Hałasik Martyna - MUKS Poznań
32. Lasek Melania - MUKS Poznań
33. Szaroleta Emilia - MUKS Poznań
34. Janicka Oliwia - UKS LIDER Swarzędz
35. Maj Karolina - UKS LIDER Swarzędz
36. Owczarz Nicole - UKS LIDER Swarzędz
37. Lewandowska Anna - AZS Poznań
38. Wawrocka Tatiana - UKS OLIMPIJCZYK Ostrów Wlkp.
39. Staszak Maria - MKS TĘCZA Leszno
40. Kobylańska Ewa - UKS PIĄTKA Ostrów Wlkp.
41. Rozwadowska Marianna - BASKET TEAM Suchy Las
42. Lisek Oliwia - BASKET TEAM Suchy Las
43. Strańczyk Gabriela - BASKET TEAM Suchy Las
44. Olejnik Lena - UKS PIĄTKA Ostrów Wlkp.
45. Nowak Zuzanna - UKS DREM TEAM Nowy Tomyśl
46. Woźna Iga - UKS DREM TEAM Nowy Tomyśl
47. Brzustowska Lena - AZS Poznań
48. Brzostowicz Wiktoria - AZS Poznań
49. Polak Natalia - UKS LIDER Swarzędz
50. Winkel Zuzanna - MUKS Poznań
51. Bartczak Maja - MKS MOS Konin
52. Adamska Zuzanna - UKS KRZESINY Poznań
53. Gbiorczyk Weronika - MKS TĘCZA Leszno
54. Piecuch Julia - KK RYCERZE Rydzyna
55. Nowak Julia - UKS KORMORAN Sieraków
56. Adissou Pola Gardiel - UKS BATORY Ostrów Wlkp.
57. Chojka Julia - UKS DZIEWIĄTKA Ostrów Wlkp.
58. Purgiel Amelia - UKS DWÓJKA Rogoźno
59. Sierżant Julia - AZS Poznań
 

WYKAZ PLANOWANYCH AKCJI SZKOLENIOWYCH

1 Konsultacja 17-19.04.2019 Kobylnica liczba dziewcząt 40
2 Konsultacja 01-03.05.2019 Konin liczba dziewcząt 25
3 Zgrupowanie 24.06.-03.07.2019 Sieraków liczba dziewcząt 30
4 Konsultacja 30.08.-01.09.2019 Jelenia Góra liczba dziewcząt 26
5 Konsultacja 13-15.09.2019 Konin liczba dziewcząt 26
6 Konsultacja 09-11.11.2019 Rawicz liczba dziewcząt 24
7 Konsultacja 27-29.12.2019 Konin liczba dziewcząt 24

 

Newsletter - zapisz się