Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

09.11.2022

Odsłon: 1146

Marcin Madanowski

Niepokonani 2022/23 – odc. 1

Zapraszamy na nową odsłonę cyklu Niepokonani w sezonie 2022/23. Za nami już pierwszy miesiąc rozgrywek i jak co sezon prezentować będziemy zespoły, które nie zanotowały porażki w lidze. Warunkiem znalezienia się w zestawieniu jest rozegranie minimum trzech meczów.  

Rozpoczynamy od rozgrywek żeńskich:
- w 2LK mamy dwa niepokonane zespoły, po jednym w każdej z grup A1 i A2, oba solidarnie notują bilans 4-0. Są to POMPAX Tęcza Leszno – trener Maciej Krówczyński oraz KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. – trener Katarzyna Motyl
- Juniorki Starsze U19K – tutaj niepokonany jest MUKS Poznań trenera Macieja Brodzińskiego z bilansem 3-0
- w lidze Juniorek U17K bez porażki pozostają dwie drużyny ENEA AZS II Szkoła Gortata Poznań – trener Grzegorz Zieliński 5-0 oraz Lider BIOFARM Swarzędz – trener Tomasz Eichert
- w lidze Kadetek U15K nie ma już niepokonanego zespołu, w ligach U14K, U13K nie ma zespołu, który jest bez porażki, ale z rozegranymi trzema meczami
- w lidze Młodziczek Młodszych U12K bilans 3-0 notują koszykarki MUKS Poznań trener Alicja Jóźwiak

Przejrzymy teraz rozgrywki męskie:
- w 3LM w grupie A1 bilans 6-0 notują koszykarze Basket Team Suchy Las prowadzeni przez trenera Bartosza Grądzkiego, w grupie A2 identyczny bilans ma zespół ENEA Basket Junior Poznań trenera Cezarego Kurzawskiego
- w lidze Juniorów Starszych U19M bilans 4-0 notują dwie ekipy: ENEA Basket Junior Poznań trenera Czarka Kurzawskiego oraz Orlen Akademii Koszykówki BM Stali Ostrów Wlkp. trenera Marcina Pławuckiego
- w lidze Juniorów U17M niepokonani pozostają koszykarze ENEA Basket Junior Poznań trenera Tomasza Cichockiego z bilansem 3-0
- w lidze Kadetów U15M również bez porażki ENEA Basket Junior Poznań prowadzona przez trenera Mateusza Roja z bilansem 5-0 oraz MKS Gromy Nowy Tomyśl trenera Aleksandra Ziobro 4-0
- liga Kadetów Młodszych U14M to dwa niepokonane zespoły z bilansem 3-0, w grupie A1 BC Obra Kościan trener Jakub Hertmanowski, w grupie A2 ENEA Basket Piła-Powiat Pilski trener Tomasz Pochylski
- liga Młodzików Starszych U13M podobnie dwa zespoły niepokonane, tym razem z bilansem 4-0, w grupie A1 MKK Pyra Poznań trener Jakub Czwakiel, w grupie A2 Basket Team Suchy Las trener Mikołaj Kozubiński
- liga Młodzików Młodszych U12M w grupie A1 niepokonany z bilansem 4-0 jest zespół UKS Mikst Międzychód trenera Waldemara Duszyńskiego

Gratulujemy!

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. WIELKOPOLSKA Poznań

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski