Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksander Dziewa FutureNet Śląsk Wrocław 14 307 21.93
2. Bartosz Wróbel SKK Siedlce 14 281 20.07
3. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 15 263 17.53
4. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Wałbrzych 14 261 18.64
5. Kamil Chanas Jamalex Polonia 1912 Leszno 14 237 16.93
6. Karol Kamiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14 235 16.79
7. Michał Jankowski GKS Tychy 14 228 16.29
8. Rafał Król SKK Siedlce 14 226 16.14
9. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 14 220 15.71
10. Jan Grzeliński KS Księżak Syntex Łowicz 14 219 15.64
11. Norbert Kulon FutureNet Śląsk Wrocław 14 218 15.57
12. Tomasz Prostak Pogoń Prudnik 13 215 16.54
13. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 14 211 15.07
14. Jakub Musiał FutureNet Śląsk Wrocław 14 207 14.79
15. Damian Janiak Energa Kotwica Kołobrzeg 15 205 13.67
16. Jakub Koelner WKK Wrocław 14 203 14.50
17. Paweł Śpica Enea Astoria Bydgoszcz 13 193 14.85
18. Marcin Salamonik KS Księżak Syntex Łowicz 14 192 13.71
19. Iwan Wasyl AZS AGH Kraków 14 191 13.64
20. Michał Marek Polfarmex Kutno 14 191 13.64
21. Jakub Patoka WKK Wrocław 13 190 14.62
22. Paweł Zmarlak GKS Tychy 14 189 13.50
23. Marcin Nowakowski Enea Astoria Bydgoszcz 14 185 13.21
24. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 15 183 12.20
25. Arkadiusz Kobus KS Księżak Syntex Łowicz 13 182 14.00
26. Adam Kaczmarzyk Jamalex Polonia 1912 Leszno 14 181 12.93
27. Damian Szymczak GKS Tychy 14 179 12.79
28. Jakub Zalewski Energa Kotwica Kołobrzeg 15 178 11.87
29. Maciej Koperski AZS AGH Kraków 13 177 13.62
30. Damian Pieloch WKK Wrocław 14 177 12.64
31. Kamil Zywert Rawlplug Sokół Łańcut 14 175 12.50
32. Mantas Cesnauskis STK Czarni Słupsk 12 175 14.58
33. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 15 166 11.07
34. Maciej Maj GKS Tychy 13 166 12.77
35. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 14 165 11.79
36. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 12 165 13.75
37. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 15 163 10.87
38. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 13 160 12.31
39. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 14 159 11.36
40. Jakub Krawczyk Pogoń Prudnik 14 158 11.29
41. Wiktor Sewioł Rawlplug Sokół Łańcut 15 155 10.33
42. Mikołaj Kurpisz Biofarm Basket Poznań 12 153 12.75
43. Mateusz Stawiak Jamalex Polonia 1912 Leszno 14 152 10.86
44. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 15 150 10.00
45. Damian Cechniak STK Czarni Słupsk 14 150 10.71
46. Bartosz Majewski Polfarmex Kutno 14 149 10.64
47. Mikołaj Grod Enea Astoria Bydgoszcz 14 148 10.57
48. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 14 146 10.43
49. Szymon Ryżek Energa Kotwica Kołobrzeg 15 143 9.53
50. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 13 141 10.85
51. Mikołaj Motel KS Księżak Syntex Łowicz 14 141 10.07
52. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 13 139 10.69
53. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14 139 9.93
54. Robert Cetnar Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 139 10.69
55. Rafał Sobiło SKK Siedlce 14 137 9.79
56. Robert Skibniewski FutureNet Śląsk Wrocław 13 134 10.31
57. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 15 132 8.80
58. Jakub Dłuski Enea Astoria Bydgoszcz 13 131 10.08
59. Michał Sadło AZS AGH Kraków 14 131 9.36
60. Paweł Nowicki Polfarmex Kutno 14 130 9.29
61. Michał Samsonowicz Biofarm Basket Poznań 14 129 9.21
62. Piotr Wieloch GKS Tychy 13 128 9.85
63. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 14 126 9.00
64. Stanferd Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 14 125 8.93
65. Konrad Mamcarczyk AZS AGH Kraków 14 125 8.93
66. Grzegorz Kukiełka Enea Astoria Bydgoszcz 12 123 10.25
67. Łukasz Frąckiewicz Enea Astoria Bydgoszcz 14 123 8.79
68. Bartłomiej Podworski AZS AGH Kraków 14 122 8.71
69. Aleksander Leńczuk FutureNet Śląsk Wrocław 14 121 8.64
70. Marcin Pławucki SKK Siedlce 14 121 8.64
71. Patryk Wieczorek Polfarmex Kutno 14 121 8.64
72. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Syntex Łowicz 13 121 9.31
73. Przemysław Wrona Energa Kotwica Kołobrzeg 15 121 8.07
74. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 14 120 8.57
75. Maciej Strzelecki SKK Siedlce 13 119 9.15
76. Michał Borówka AZS AGH Kraków 14 112 8.00
77. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 14 110 7.86
78. Bartosz Czerwonka AZS AGH Kraków 14 110 7.86
79. Jakub Der Górnik Trans.eu Wałbrzych 14 109 7.79
80. Bartosz Ciechociński WKK Wrocław 14 108 7.71
81. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 105 11.67
82. Szymon Pawlak Polfarmex Kutno 14 104 7.43
83. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 14 104 7.43
84. Radosław Trubacz Jamalex Polonia 1912 Leszno 14 103 7.36
85. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 101 7.77
86. Patryk Gospodarek Polfarmex Kutno 11 100 9.09
87. Szymon Milczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 14 100 7.14
88. January Sobczak Polfarmex Kutno 14 100 7.14
89. Tomasz Zych AZS AGH Kraków 14 99 7.07
90. Filip Czyżnielewski Polfarmex Kutno 13 98 7.54
91. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 96 7.38
92. Adam Metelski Biofarm Basket Poznań 10 96 9.60
93. Adrian Mroczek-Truskowski Jamalex Polonia 1912 Leszno 13 93 7.15
94. Łukasz Seweryn STK Czarni Słupsk 14 92 6.57
95. Przemysław Tradecki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14 91 6.50
96. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 12 91 7.58
97. Michał Aleksandrowicz Enea Astoria Bydgoszcz 14 90 6.43
98. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 14 89 6.36
99. Tomasz Żeleźniak FutureNet Śląsk Wrocław 14 86 6.14
100. Łukasz Ratajczak KS Księżak Syntex Łowicz 12 84 7.00
101. Marc-Oscar Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 12 84 7.00
102. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 13 79 6.08
103. Mikołaj Czyż Biofarm Basket Poznań 14 77 5.50
104. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Poznań 11 77 7.00
105. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 8 76 9.50
106. Dorian Szyttenholm Enea Astoria Bydgoszcz 14 76 5.43
107. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 13 75 5.77
108. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 14 73 5.21
109. Roman Janik SKK Siedlce 14 73 5.21
110. Wojciech Szpyrka Pogoń Prudnik 14 72 5.14
111. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 13 71 5.46
112. Kacper Majka GKS Tychy 14 70 5.00
113. Kacper Stalicki Pogoń Prudnik 13 68 5.23
114. Artur Włodarczyk AZS AGH Kraków 13 66 5.08
115. Dawid Gruszczyński Biofarm Basket Poznań 11 66 6.00
116. Karol Michałek FutureNet Śląsk Wrocław 14 64 4.57
117. Filip Pruefer Rawlplug Sokół Łańcut 14 64 4.57
118. Bartłomiej Ornoch Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14 62 4.43
119. Maciej Krakowczyk GKS Tychy 12 61 5.08
120. Paweł Bogdanowicz GKS Tychy 14 61 4.36
121. Tomasz Krzywdziński Górnik Trans.eu Wałbrzych 14 61 4.36
122. Przemysław Malona WKK Wrocław 13 60 4.62
123. Bartłomiej Pietras FutureNet Śląsk Wrocław 13 59 4.54
124. Nikodem Sirijatowicz SKK Siedlce 12 55 4.58
125. Krzysztof Spała Górnik Trans.eu Wałbrzych 14 53 3.79
126. Maciej Rostalski Biofarm Basket Poznań 10 52 5.20
127. Andrzej Paszkiewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 51 5.67
128. Marcin Nędzi SKK Siedlce 14 51 3.64
129. Karol Obarek Polfarmex Kutno 14 50 3.57
130. Maksym Kulon GKS Tychy, FutureNet Śląsk Wrocław 10 50 5.00
131. Artur Pabianek SKK Siedlce 12 49 4.08
132. Łukasz Paul Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 48 5.33
133. Jakub Kondraciuk Enea Astoria Bydgoszcz 14 46 3.29
134. Michał Świderski KS Księżak Syntex Łowicz 13 43 3.31
135. Marcin Wieluński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14 43 3.07
136. Karol Kutta Jamalex Polonia 1912 Leszno 14 39 2.79
137. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 12 38 3.17
138. Daniel Nieporęcki KS Księżak Syntex Łowicz 13 34 2.62
139. Filip Taisner GKS Tychy 11 32 2.91
140. Adrian Suliński Energa Kotwica Kołobrzeg 8 31 3.88
141. Sebastian Dąbek KS Księżak Syntex Łowicz 9 29 3.22
142. Jakub Fiszer Rawlplug Sokół Łańcut 13 27 2.08
143. Dawid Rypiński STK Czarni Słupsk 10 26 2.60
144. Bartosz Włuczyński KS Księżak Syntex Łowicz 11 25 2.27
145. Wojciech Hałas Elektrobud-Investment ZB Pruszków 12 24 2.00
146. Piotr Powideł STK Czarni Słupsk 9 22 2.44
147. Paweł Lasota Energa Kotwica Kołobrzeg 14 18 1.29
148. Jakub Fenrych GKS Tychy 12 18 1.50
149. Bartłomiej Bojko KS Księżak Syntex Łowicz 8 18 2.25
150. Adrian Matyszkiewicz Polfarmex Kutno 10 17 1.70
151. Mateusz Moczulski Pogoń Prudnik 8 13 1.63
152. Damian Antczak Pogoń Prudnik 9 12 1.33
153. Patryk Kędel AZS AGH Kraków 12 11 0.92
154. Tomasz Józefiak WKK Wrocław 9 11 1.22
155. Mateusz Gładki KS Księżak Syntex Łowicz 8 10 1.25
156. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 11 8 0.73
157. Daniel Olszewski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10 8 0.80
158. Michał Kroczak WKK Wrocław 11 5 0.45
159. Hubert Miłak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 7 5 0.71
160. Gracjan Dobriański Energa Kotwica Kołobrzeg 8 5 0.63
161. Bartosz Sprengel STK Czarni Słupsk 7 2 0.29
162. Michał Sasik FutureNet Śląsk Wrocław 7 1 0.14