Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Zięmborska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 3 74 24.67
2. Oliwia Flaszak UKS Lider Swarzędz 4 61 15.25
3. Agata Siwińska UKS Lider Swarzędz 3 48 16.00
4. Kaja Wróblewska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 3 44 14.67
5. Joanna Kobylińska ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 3 42 14.00
6. Wiktoria Flaszak UKS Lider Swarzędz 4 40 10.00
7. Aleksandra Kuczyńska ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 4 39 9.75
8. Natalia Błaszczak MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 2 37 18.50
9. Weronika Dudek ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 37 18.50
10. Katarzyna Fałat KK Wilki Morskie Szczecin 3 37 12.33
11. Laura Dubaj MUKS Poznań 4 35 8.75
12. Kaja Drobnik UKS Lider Swarzędz 4 31 7.75
13. Karolina Giżyńska MUKS Poznań 4 31 7.75
14. Alicja Jóźwiak MUKS Poznań 4 27 6.75
15. Weronika Baszak KK Wilki Morskie Szczecin 3 27 9.00
16. Sara Wróblewska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 3 26 8.67
17. Justyna Szewczyk KK Wilki Morskie Szczecin 3 23 7.67
18. Hanna Dulnik MUKS Poznań 4 22 5.50
19. Patrycja Łojek KSK Stal Brzeg 2 22 11.00
20. Oliwia Pyta KK Wilki Morskie Szczecin 3 22 7.33
21. Edyta Mielczarek TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 22 22.00
22. Marta Mihułka KK Wilki Morskie Szczecin 2 21 10.50
23. Alicja Kościukiewicz ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 21 10.50
24. Wiktoria Strzelczyk MUKS Poznań 4 20 5.00
25. Karolina Masłowska MUKS Poznań 3 20 6.67
26. Justyna Różańska MUKS Poznań 3 19 6.33
27. Marcelina Jagodzińska MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 2 18 9.00
28. Aleksandra Błasiak KSK Stal Brzeg 2 18 9.00
29. Julia Kobus MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 2 18 9.00
30. Karolina Kupczyk ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 17 8.50
31. Martyna Urbaniak UKS Lider Swarzędz 4 16 4.00
32. Oliwia Czermak MUKS Poznań 3 16 5.33
33. Karolina Woroniecka KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 16 16.00
34. Nicola Waliszewska KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 1 16 16.00
35. Bogna Gołochowicz Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 3 16 5.33
36. Zuzanna Winiatowska MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 1 16 16.00
37. Agata Kowalczyk TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 16 16.00
38. Aleksandra Piasecka Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 3 15 5.00
39. Magdalena Błysz MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 2 15 7.50
40. Aleksandra Magdziarz KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 15 15.00
41. Julia Dąbrowska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 3 14 4.67
42. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 2 14 7.00
43. Agata Krygowska KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 1 14 14.00
44. Daria Łupińska ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 13 6.50
45. Wiktoria Wiśniowska KSK Stal Brzeg 2 13 6.50
46. Matylda Kubacka ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 13 6.50
47. Małgorzata Czaska KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 1 13 13.00
48. Marcelina Harasimowicz ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 3 13 4.33
49. Wiktoria Wierzbicka ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 3 12 4.00
50. Katarzyna Joks TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 12 12.00
51. Sandra Straszak KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 12 12.00
52. Sandra Nowicka TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 12 12.00
53. Małgorzata Światłoń-Szydełko KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 11 11.00
54. Konstancja Karaś KK Wilki Morskie Szczecin 3 11 3.67
55. Natalia Feliczak ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 11 5.50
56. Wiktoria Hałubek KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 1 11 11.00
57. Weronika Piechowiak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 2 10 5.00
58. Paulina Rybacka MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 1 10 10.00
59. Barbara Łachacz KSK Stal Brzeg 1 10 10.00
60. Zofia Marek Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 2 10 5.00
61. Anita Carlos KK Wilki Morskie Szczecin 2 10 5.00
62. Magdalena Libront KSK Stal Brzeg 2 10 5.00
63. Natalia Szymczak KSK Stal Brzeg 2 9 4.50
64. Kamila Płatek MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 1 9 9.00
65. Tatiana Żarnowska KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 1 9 9.00
66. Aleksandra Szymańska MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 1 8 8.00
67. Róża Rogowska MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 2 8 4.00
68. Wiktoria Janiec KSK Stal Brzeg 2 8 4.00
69. Weronika Jójka MUKS Poznań 4 8 2.00
70. Wiktoria Kozłowska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 3 7 2.33
71. Claudia Trębicka KK Wilki Morskie Szczecin 2 6 3.00
72. Julia Redzimska MUKS Poznań 3 6 2.00
73. Klaudia Marciniak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 6 6.00
74. Marta Kasołka UKS Lider Swarzędz 3 6 2.00
75. Ewelina Śmiałek MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 1 6 6.00
76. Wiktoria Sektas KK Wilki Morskie Szczecin 3 5 1.67
77. Hanna Marciniak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 5 5.00
78. Zuzanna Kaczmarczyk MUKS Poznań 2 5 2.50
79. Zuzanna Januszke ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 5 2.50
80. Weronika Preihs MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 1 5 5.00
81. Aleksandra Paliwoda KK Wilki Morskie Szczecin 2 5 2.50
82. Julia Szymankiewicz TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 5 5.00
83. Marika Grzegorowska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 5 5.00
84. Laura Bugajska KSK Stal Brzeg 1 5 5.00
85. Jagoda Głowacka KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 1 4 4.00
86. Małgorzata Błachowicz Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 2 4 2.00
87. Jesika Wohlfeil MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 2 4 2.00
88. Oliwia Wieżewska UKS Lider Swarzędz 3 4 1.33
89. Marlena Strojny KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 4 4.00
90. Agata Krzywińska UKS Lider Swarzędz 3 4 1.33
91. Julia Karolina Michalik MUKS Poznań 2 4 2.00
92. Zuzanna Obrzanowska MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 2 4 2.00
93. Natalia Smantek Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 2 3 1.50
94. Zuzanna Berbecka KK Wilki Morskie Szczecin 2 3 1.50
95. Anna Walczak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 3 3.00
96. Wiktoria Stala KSK Stal Brzeg 1 3 3.00
97. Anna Roguszka KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 2 2.00
98. Aleksandra Sendys MUKS Poznań 3 2 0.67
99. Michalina Bebyn MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 1 2 2.00
100. Weronika Woźna KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 2 2.00
101. Maja Parzeńska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 2 2.00
102. Sandra Ślepowrońska KK Wilki Morskie Szczecin 2 2 1.00
103. Paulina Zalewska MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 1 2 2.00
104. Martyna Michniewicz ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 2 1.00
105. Agata Rybak KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 1 2 2.00
106. Kinga Mazurek MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 2 2 1.00
107. Magdalena Andrzejkowicz ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 1 0.50
108. Nicole Szadkowska ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 1 0.50
109. Emilia Żygadło KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 0 0.00
110. Zofia Klara Fornalik UKS Lider Swarzędz 2 0 0.00
111. Laura Jackowska UKS Lider Swarzędz 3 0 0.00
112. Dominika Gładysz KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 1 0 0.00
113. Anna Międzybrodzka KSK Stal Brzeg 1 0 0.00
114. Kinga Ochman KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 0 0.00
115. Alicja Młynikowska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
116. Martyna Sierocińska ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 0 0.00
117. Angelika Muszyńska KSK Stal Brzeg 1 0 0.00
118. Julia Jeger ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 0 0.00
119. Dominika Soroka KSK Stal Brzeg 1 0 0.00
120. Natalia Klepacz KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 1 0 0.00
121. Julia Jenek ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 2 0 0.00
122. Agnieszka Grzesiak KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 1 0 0.00
123. Gabriela Plucińska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
124. Julia Dzieduszyńska KSK Stal Brzeg 1 0 0.00