Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Natalia Kleinert KS Play Basket Kraszewice 4 117 29.25
2. Julia Susła UKS Olimp Rawicz 4 62 15.50
3. Maria Pyrzowska MUKS Kórnik 3 59 19.67
4. INGA MOLEWSKA MKS Tęcza Leszno 4 51 12.75
5. Dominika Starczewska UKS Olimp Rawicz 4 50 12.50
6. Maja Sitek MUKS Poznań 2 48 24.00
7. KASANDRA GRABIEC MKS Tęcza Leszno 4 41 10.25
8. Weronika Gomulec UKS Dwójka Rogoźno 2 41 20.50
9. Zuzanna Osicka ENEA AZS Poznań 3 40 13.33
10. Lena Brzustowska ENEA AZS Poznań 3 39 13.00
11. Nikola Kurtas MKS MOS Konin 3 35 11.67
12. Oliwia Janicka UKS Lider Swarzędz 3 34 11.33
13. Dominika Jakubczak MUKS Kórnik 3 34 11.33
14. Oliwia Senenko ENEA AZS Poznań 3 34 11.33
15. Roksana Krzewińska KS Play Basket Kraszewice 4 34 8.50
16. Marta Walaszek UKS Lider Swarzędz 3 33 11.00
17. Kinga Dekert UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 31 15.50
18. Wiktoria Kowalska Basket Team Suchy Las 3 31 10.33
19. ZOFIA NOWACKA MKS Tęcza Leszno 4 30 7.50
20. Maria Ziętek UKS Olimp Rawicz 4 30 7.50
21. Natalia Góźdź UKS Olimp Rawicz 4 27 6.75
22. PAULA JASZEWSKA MKS Tęcza Leszno 3 26 8.67
23. Natasza Konarczyk ENEA AZS Poznań 3 25 8.33
24. Weronika Wietrzyńska TS Basket SP2 Gniezno 3 25 8.33
25. Oliwia Lesiewicz UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 25 12.50
26. Agata Tomczak MUKS Kórnik 3 25 8.33
27. Martyna Kupczyk MUKS Kórnik 3 24 8.00
28. Natalia Niedżwiecka MKS MOS Konin 3 22 7.33
29. Zofia Przybylska MUKS Poznań 2 22 11.00
30. Małgorzata Młyńczyk Basket Team Suchy Las 3 22 7.33
31. Maja Koszyca Basket Team Suchy Las 3 21 7.00
32. Julia Pieprzyk UKS Olimp Rawicz 4 21 5.25
33. Karolina Maj UKS Lider Swarzędz 3 21 7.00
34. Weronika Sworowska UKS Olimp Rawicz 4 19 4.75
35. Weronika Cegiełka KS Play Basket Kraszewice 3 19 6.33
36. Kornelia Kasztelan MUKS Poznań 2 19 9.50
37. Magdalena Grodzka UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 19 9.50
38. Julia Samolak UKS Dwójka Rogoźno 2 19 9.50
39. Anna Grześkowiak UKS Olimp Rawicz 4 18 4.50
40. Natalia Pozdrowicz UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 18 9.00
41. Maja Mazur UKS Olimp Rawicz 4 17 4.25
42. Weronika Bladocha MUKS Kórnik 3 17 5.67
43. Weronika Podkocka UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 16 8.00
44. Patrycja Wilczyńska UKS Dwójka Rogoźno 2 16 8.00
45. Karolina Stańczewska MUKS Kórnik 3 15 5.00
46. Wiktoria Szych UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 15 15.00
47. Marianna Kubiak UKS Dwójka Rogoźno 2 15 7.50
48. Vanessa Piątkowska MKS MOS Konin 3 15 5.00
49. Aleksandra Spiżak UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 14 7.00
50. Zofia Konstancja Strączkowska MUKS Poznań 2 14 7.00
51. Vanessa Rachuta UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 14 14.00
52. Weronika Łukasiewicz TS Basket SP2 Gniezno 3 13 4.33
53. Zuzanna Krzyżkowiak MUKS Kórnik 3 13 4.33
54. Aleksandra Kubiak UKS Lider Swarzędz 3 13 4.33
55. Klementyna Grząślewicz MUKS Kórnik 2 13 6.50
56. Natalia Musielak UKS Olimp Rawicz 4 13 3.25
57. Matylda Plewkiewicz Basket Team Suchy Las 3 12 4.00
58. Liwia Cabańska MUKS Poznań 1 12 12.00
59. ALEKSANDRA BEDNARCZYK MKS Tęcza Leszno 4 12 3.00
60. Michalina Przybył UKS Dwójka Rogoźno 1 12 12.00
61. Wiktoria Gawłowska TS Basket SP2 Gniezno 3 12 4.00
62. OLIWIA POLASZEK MKS Tęcza Leszno 4 12 3.00
63. Julia Zawieja UKS Lider Swarzędz 2 12 6.00
64. Nikola Gust UKS Dwójka Rogoźno 2 11 5.50
65. Anastazja Owczarzak MUKS Poznań 2 11 5.50
66. Małgorzata Filipiak UKS Dwójka Rogoźno 2 11 5.50
67. ALEKSANDRA STACHOWSKA MKS Tęcza Leszno 4 11 2.75
68. Zuzanna Frąckowiak MUKS Poznań 2 10 5.00
69. Maja Molewska ENEA AZS Poznań 3 10 3.33
70. Marta Jankowska Basket Team Suchy Las 3 10 3.33
71. Nadia Banaszak TS Basket SP2 Gniezno 3 10 3.33
72. Katarzyna Rucińska MUKS Poznań 2 10 5.00
73. Marta Przespolewska UKS Lider Swarzędz 3 10 3.33
74. Weronika Zimnicka MKS MOS Konin 3 10 3.33
75. Aleksandra Żychlińska UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 10 5.00
76. Aleksandra Marczak Basket Team Suchy Las 3 9 3.00
77. Antonina Zaborowska Basket Team Suchy Las 3 9 3.00
78. Michalina Jałocha MUKS Poznań 2 8 4.00
79. Oliwia Ruta MUKS Poznań 2 8 4.00
80. Katarzyna Smolarkiewicz MUKS Kórnik 3 8 2.67
81. Wiktoria Zielińska MKS MOS Konin 2 8 4.00
82. Julia Szczepankiewicz MKS MOS Konin 3 8 2.67
83. Weronika Godawa MUKS Poznań 1 8 8.00
84. Wiktoria Lerczak ENEA AZS Poznań 3 8 2.67
85. Oliwia Kasprzak UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 7 3.50
86. Ida Pestka Basket Team Suchy Las 3 7 2.33
87. Karolina Janas UKS Lider Swarzędz 3 7 2.33
88. Alicja Kamińska MUKS Poznań 1 7 7.00
89. Izabela Szostak MKS MOS Konin 2 7 3.50
90. Nadia Wiśniewska TS Basket SP2 Gniezno 2 6 3.00
91. Łucja Hintz Basket Team Suchy Las 3 6 2.00
92. Maria Szlachta KS Play Basket Kraszewice 4 6 1.50
93. Julia Rutkowska UKS Olimp Rawicz 4 6 1.50
94. NIKOLA DUDZIAK MKS Tęcza Leszno 3 6 2.00
95. Maja Waleriańczyk MUKS Kórnik 2 6 3.00
96. Maja Jędryczka UKS Olimp Rawicz 2 6 3.00
97. Anna Lewandowska ENEA AZS Poznań 3 6 2.00
98. Maria Szymańska Basket Team Suchy Las 3 6 2.00
99. Karolina Leśniak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 6 3.00
100. Weronika Płonka UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 6 3.00
101. Kinga Śledz MKS MOS Konin 3 5 1.67
102. Maja Glanc MKS MOS Konin 2 5 2.50
103. Kornelia Namysł UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 5 2.50
104. Martyna Mączyńska Basket Team Suchy Las 3 5 1.67
105. Wiktoria Karkoszka KS Play Basket Kraszewice 4 5 1.25
106. Izabela Grzelak UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 5 2.50
107. Angelika Strzykała TS Basket SP2 Gniezno 3 4 1.33
108. Martyna Krupka UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 4 2.00
109. Wiktoria Klupś UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 4 2.00
110. Anna Górska UKS Dwójka Rogoźno 2 4 2.00
111. Małgorzata Duda ENEA AZS Poznań 3 4 1.33
112. Zuzanna Dutkiewicz UKS Lider Swarzędz 3 4 1.33
113. Amelia Rusiniak UKS Dwójka Rogoźno 1 4 4.00
114. Nadia Szmańda TS Basket SP2 Gniezno 3 4 1.33
115. Weronika Trafna TS Basket SP2 Gniezno 3 4 1.33
116. Daria Rybak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 4 4.00
117. Maja Szybisty ENEA AZS Poznań 3 3 1.00
118. JULIA WERWIŃSKA MKS Tęcza Leszno 4 3 0.75
119. Zuzanna Andrzejak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 3 3.00
120. Zofia Motyl UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 3 1.50
121. Aleksandra Rakowska TS Basket SP2 Gniezno 3 3 1.00
122. Oliwia Płóciennik UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 3 1.50
123. Natalia Troczyńska UKS Dwójka Rogoźno 2 3 1.50
124. JULIA WAWRZENIAK MKS Tęcza Leszno 3 2 0.67
125. Iga Klimańska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 2 2.00
126. Natalia Mokras UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 2 1.00
127. Dominika Zieleniewicz TS Basket SP2 Gniezno 3 2 0.67
128. KLAUDIA ŁABIŃSKA MKS Tęcza Leszno 3 2 0.67
129. Bianka Napierała MUKS Poznań 1 2 2.00
130. Martyna Ratajczak MUKS Poznań 1 2 2.00
131. Paulina Kuffel MUKS Poznań 1 2 2.00
132. Joanna Szuleta KS Play Basket Kraszewice 2 2 1.00
133. Daria Szczepaniak UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 1 0.50
134. Jessica Sroka UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 1 0.50
135. PAULINA BOJKOWSKA MKS Tęcza Leszno 3 1 0.33
136. Nicole Krakowska MUKS Kórnik 2 1 0.50
137. Marta Gibki UKS Lider Swarzędz 3 1 0.33
138. Alicja Kapusta MUKS Kórnik 2 1 0.50
139. Martyna Bachta MKS MOS Konin 2 0 0.00
140. Marianna Majchrzak MUKS Kórnik 2 0 0.00
141. Julia Januchowska UKS Dwójka Rogoźno 2 0 0.00
142. Sonia Błażejewska UKS Dwójka Rogoźno 1 0 0.00
143. Oliwia Wosiek KS Play Basket Kraszewice 2 0 0.00
144. Anna Trzeciak Basket Team Suchy Las 2 0 0.00
145. Zuzanna Winkel MUKS Poznań 1 0 0.00
146. Anna Giernalczyk UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
147. Wiktoria Bryzek ENEA AZS Poznań 2 0 0.00
148. Nikola Jeziorek KS Play Basket Kraszewice 4 0 0.00
149. Małgorzata Szaleniec KS Play Basket Kraszewice 2 0 0.00
150. Wiktoria Nowak ENEA AZS Poznań, ENEA AZS II Poznań 2 0 0.00
151. Alicja Hencel UKS Dwójka Rogoźno 2 0 0.00
152. Klaudia Wróbel MKS MOS Konin 2 0 0.00
153. Zuzanna Tomczak MUKS Kórnik 2 0 0.00
154. Malwina Tujdowska UKS Lider Swarzędz 3 0 0.00
155. Oliwia Zalewska KS Play Basket Kraszewice 4 0 0.00
156. Dominika Stępień KS Play Basket Kraszewice 2 0 0.00
157. Wiktoria Marta Portasiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
158. Klaudia Borońska TS Basket SP2 Gniezno 3 0 0.00
159. Julia Kunicka UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
160. Nikola Kowalczyk KS Play Basket Kraszewice 4 0 0.00
161. Natalia Spała MKS MOS Konin 2 0 0.00
162. Wiktoria Bochen UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
163. Zuzanna Strzykała TS Basket SP2 Gniezno 2 0 0.00
164. Zofia Książkiewicz UKS Lider Swarzędz 2 0 0.00
165. Oliwia Szramkiewicz UKS Lider Swarzędz 2 0 0.00