1. |
Maria Sobańska
|
MKS Opalenica |
10 |
265 |
26.50 |
2. |
Alicja Lotka
|
UKS Dream Team Nowy Tomyśl |
10 |
253 |
25.30 |
3. |
ALEKSANDRA WOŹNIAK
|
OKSIR WITKOWO |
12 |
298 |
24.83 |
4. |
Lena Piosik
|
Basket Grodzisk 2020 |
11 |
232 |
21.09 |
5. |
Nina Krajewska
|
MKS Opalenica |
11 |
230 |
20.91 |
6. |
Kinga Ginter
|
Basket Grodzisk 2020 |
11 |
221 |
20.09 |
7. |
Julia Guryl
|
RAWIA BWEKO II RAWICZ |
3 |
53 |
17.67 |
8. |
Oliwia Dworczak
|
Korona Zakrzewo |
6 |
98 |
16.33 |
9. |
Martyna Dworczak
|
Korona Zakrzewo |
6 |
93 |
15.50 |
10. |
Jagoda Karczowska
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
133 |
14.78 |
11. |
Gaja Stankowska
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
8 |
118 |
14.75 |
12. |
OLGA SZMAŃDA
|
OKSIR WITKOWO |
12 |
174 |
14.50 |
13. |
Lena Stróżyńska
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
8 |
112 |
14.00 |
14. |
Amelia Chmielewska
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
8 |
111 |
13.88 |
15. |
Zofia Filoda
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
7 |
97 |
13.86 |
16. |
Zofia Krawczyk
|
UKS Victoria Plewiska |
11 |
152 |
13.82 |
17. |
Joanna Woga
|
UKS Dream Team Nowy Tomyśl |
10 |
128 |
12.80 |
18. |
Amelia Raczyńska
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
11 |
139 |
12.64 |
19. |
Gaja Wojciechowska
|
MKS Opalenica |
10 |
124 |
12.40 |
20. |
Julia Cegła
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
7 |
86 |
12.29 |
21. |
Zuzanna CHWAŁA
|
UKS Victoria Plewiska |
11 |
130 |
11.82 |
22. |
Monika Jankowiak
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
8 |
94 |
11.75 |
23. |
Aleksandra Burda
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
13 |
149 |
11.46 |
24. |
Patrycja Kałek
|
Basket Grodzisk 2020 |
11 |
124 |
11.27 |
25. |
AMELIA KOKOTT
|
OKSIR WITKOWO |
12 |
135 |
11.25 |
26. |
Kaja Ratajczak
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
12 |
134 |
11.17 |
27. |
Tatiana Olech
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
10 |
109 |
10.90 |
28. |
Amelia Badyna
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
12 |
126 |
10.50 |
29. |
Anna Rosiak
|
MKS MOS Konin |
11 |
114 |
10.36 |
30. |
Zuzanna Żeleźniak
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
11 |
113 |
10.27 |
31. |
Aleksandra Szłapka
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
9 |
91 |
10.11 |
32. |
Anna Derak
|
MKS Opalenica |
11 |
111 |
10.09 |
33. |
Matylda Michałkiewicz
|
Enea AZS Poznań |
11 |
111 |
10.09 |
34. |
Julia Szablewska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
13 |
129 |
9.92 |
35. |
Martyna Menet
|
UKS Dream Team Nowy Tomyśl |
10 |
96 |
9.60 |
36. |
Marcjanna Pęksyk
|
MKS MOS Konin |
11 |
103 |
9.36 |
37. |
Gabriela Kaczmarek
|
Basket Grodzisk 2020 |
8 |
73 |
9.13 |
38. |
Vanessa Rypień
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
8 |
72 |
9.00 |
39. |
Wiktoria Grzesiak
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
12 |
108 |
9.00 |
40. |
Amelia Świerzewska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
7 |
63 |
9.00 |
41. |
Lena Walich
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
12 |
107 |
8.92 |
42. |
Zofia Szambelan
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
12 |
107 |
8.92 |
43. |
Ewa Szeszycka
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
11 |
98 |
8.91 |
44. |
Aleksandra Kuźdub
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
11 |
95 |
8.64 |
45. |
Iga Ceglarek
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
14 |
120 |
8.57 |
46. |
Tamara Maruwka
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
14 |
119 |
8.50 |
47. |
Eliza Bizan
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
10 |
93 |
8.45 |
48. |
Natalia Kostecka
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
15 |
126 |
8.40 |
49. |
Varvara Shamava
|
Korona Zakrzewo |
5 |
42 |
8.40 |
50. |
Maria Kurosińska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
9 |
74 |
8.22 |
51. |
Maja Chojnacka
|
Enea AZS Poznań |
7 |
57 |
8.14 |
52. |
Zuzanna Szeibe
|
POMPAX Tęcza Leszno |
9 |
71 |
7.89 |
53. |
KLAUDIA SZUBA
|
OKSIR WITKOWO |
11 |
86 |
7.82 |
54. |
Antonina Niedziałek
|
RAWIA BWEKO II RAWICZ |
4 |
31 |
7.75 |
55. |
Nadia Jaszka
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
7 |
54 |
7.71 |
56. |
Wiktoria Jędryczka
|
RAWIA BWEKO II RAWICZ |
3 |
23 |
7.67 |
57. |
Laura Knop
|
UKS Dream Team Nowy Tomyśl |
9 |
67 |
7.44 |
58. |
Lena Sławecka
|
Enea AZS Poznań |
10 |
73 |
7.30 |
59. |
Laura Książkiewicz
|
Enea AZS Poznań |
11 |
80 |
7.27 |
60. |
Oliwia Mucha
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
12 |
86 |
7.17 |
61. |
Nikola Grzegorowska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
7 |
50 |
7.14 |
62. |
Agata Kuchta
|
UKS Dream Team Nowy Tomyśl |
10 |
70 |
7.00 |
63. |
Anna Skrzypiec
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
9 |
62 |
6.89 |
64. |
Maja Adamczyk
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
7 |
48 |
6.86 |
65. |
Lena Wnuk
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
6 |
41 |
6.83 |
66. |
Martyna Nowak
|
UKS Dream Team Nowy Tomyśl |
10 |
68 |
6.80 |
67. |
Nadia Krawczyk
|
MKS MOS Konin |
10 |
68 |
6.80 |
68. |
Olga Karwowska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
10 |
65 |
6.50 |
69. |
Amelia Smarsz
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
11 |
71 |
6.45 |
70. |
Hanna Jerzyńska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
14 |
89 |
6.36 |
71. |
Pola Stanisławska
|
Korona Zakrzewo |
6 |
38 |
6.33 |
72. |
Rozalia Krzewińska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
10 |
63 |
6.30 |
73. |
Gabriela Kupińska
|
MKS Opalenica |
7 |
44 |
6.29 |
74. |
Olga Pieszak
|
MKS MOS Konin |
9 |
56 |
6.22 |
75. |
Aleksandra Mantaj
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
56 |
6.22 |
76. |
Nikola Flieger
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
9 |
54 |
6.00 |
77. |
Hanna Jarosik
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
7 |
41 |
5.86 |
78. |
Pola Wasiak
|
Enea AZS Poznań |
11 |
64 |
5.82 |
79. |
Zofia Zenkteler
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
16 |
93 |
5.81 |
80. |
Oliwia Najdek
|
UKS Dream Team Nowy Tomyśl |
10 |
57 |
5.70 |
81. |
Zofia KUBIAK
|
UKS Victoria Plewiska |
10 |
57 |
5.70 |
82. |
Marcelina Chłopicka
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
6 |
34 |
5.67 |
83. |
Julia Skopińska
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
10 |
56 |
5.60 |
84. |
Helena Peters
|
Basket Grodzisk 2020 |
10 |
56 |
5.60 |
85. |
Oliwia Kopij
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
14 |
78 |
5.57 |
86. |
Lena Kowalska
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
14 |
76 |
5.43 |
87. |
Nina Foltyn
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
14 |
76 |
5.43 |
88. |
Gabriela Szczucka
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
6 |
32 |
5.33 |
89. |
Amelia Wasielewska
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
11 |
57 |
5.18 |
90. |
Liliana Górna
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
10 |
51 |
5.10 |
91. |
Michalina Derda
|
Basket Team Suchy Las |
8 |
40 |
5.00 |
92. |
Martyna Kryske
|
MUKS Poznań |
9 |
50 |
5.00 |
93. |
Gabriela Bugiera
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
10 |
49 |
4.90 |
94. |
Antonina Niedziałek
|
Rawia SYSTECH Rawicz |
10 |
47 |
4.70 |
95. |
LENA SEWERYNIAK
|
OKSIR WITKOWO |
12 |
56 |
4.67 |
96. |
Martyna Kryske
|
MUKS Kórnik |
6 |
28 |
4.67 |
97. |
Daria Kędzierska
|
MKS MOS Konin |
10 |
45 |
4.50 |
98. |
Olivia Pawłowska
|
POMPAX Tęcza Leszno |
9 |
40 |
4.44 |
99. |
Amelia Osicka
|
Enea AZS Poznań |
11 |
48 |
4.36 |
100. |
Zuzanna Anusiak
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
13 |
56 |
4.31 |
101. |
Kaja Kowalska
|
KK Rycerze Rydzyna |
10 |
43 |
4.30 |
102. |
Antonina Tomaszkiewicz
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
38 |
4.22 |
103. |
Gabriela Gawron
|
UKS Victoria Plewiska |
7 |
29 |
4.14 |
104. |
Matylda Witczak
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
8 |
33 |
4.13 |
105. |
Antonina Kornosz
|
UKS Dream Team Nowy Tomyśl |
10 |
41 |
4.10 |
106. |
Zuzanna Kamińska
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
11 |
45 |
4.09 |
107. |
Zofia Stelmaszyk
|
MKS Opalenica |
11 |
44 |
4.00 |
108. |
Daryna Antypenko
|
POMPAX Tęcza Leszno |
9 |
36 |
4.00 |
109. |
Julia Pluta
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
11 |
44 |
4.00 |
110. |
Jagoda Witek
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
39 |
3.90 |
111. |
Jagoda Ratajczak
|
Basket Team Suchy Las |
8 |
31 |
3.88 |
112. |
Edyta Silska
|
Basket Grodzisk 2020 |
8 |
31 |
3.88 |
113. |
Julia Jaśkiewicz
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
10 |
38 |
3.80 |
114. |
Maja Urbańczak
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
10 |
38 |
3.80 |
115. |
Maria Ziółkowska
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
11 |
41 |
3.73 |
116. |
Nicole Sudzik
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
9 |
33 |
3.67 |
117. |
Natalia Ratajczyk
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
9 |
33 |
3.67 |
118. |
AMELIA GŁĘBOCKA
|
OKSIR WITKOWO |
9 |
32 |
3.56 |
119. |
ANASTAZJA ŁAŚ
|
OKSIR WITKOWO |
9 |
32 |
3.56 |
120. |
ZUZANNA MĄCZAK
|
OKSIR WITKOWO |
11 |
39 |
3.55 |
121. |
Izabella Wełnicka
|
MKS MOS Konin |
10 |
35 |
3.50 |
122. |
Dominika Małecka
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
10 |
35 |
3.50 |
123. |
Alicja Matuszczak
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
10 |
35 |
3.50 |
124. |
Julia Guryl
|
Rawia SYSTECH Rawicz |
7 |
24 |
3.43 |
125. |
Maria Grablewska
|
UKS Dream Team Nowy Tomyśl |
8 |
27 |
3.38 |
126. |
Łucja Miśko
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
8 |
27 |
3.38 |
127. |
Olga Makowska
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
11 |
37 |
3.36 |
128. |
ALICJA DANELSKA
|
OKSIR WITKOWO |
12 |
40 |
3.33 |
129. |
Zofia Spychała
|
POMPAX Tęcza Leszno |
6 |
20 |
3.33 |
130. |
Hanna KACZMAREK
|
UKS Victoria Plewiska |
12 |
40 |
3.33 |
131. |
Juliana Graja
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
6 |
20 |
3.33 |
132. |
Mariola Fryc
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
9 |
29 |
3.22 |
133. |
GABRIELA KOZICA
|
OKSIR WITKOWO |
10 |
32 |
3.20 |
134. |
Zuzanna Hądzlik
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
11 |
35 |
3.18 |
135. |
Lena Płotkowiak
|
Enea AZS Poznań |
10 |
31 |
3.10 |
136. |
Weronika Wójcik
|
MKS Opalenica |
10 |
30 |
3.00 |
137. |
Urszula Kubiak
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
6 |
18 |
3.00 |
138. |
Marta Karwat
|
Korona Zakrzewo |
6 |
18 |
3.00 |
139. |
Antonina Brzezińska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
11 |
33 |
3.00 |
140. |
Hanna Prokop
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
13 |
39 |
3.00 |
141. |
Alicja Borowicz
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
13 |
39 |
3.00 |
142. |
Maya Rosołek
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
9 |
30 |
3.00 |
143. |
Lena Cyprian
|
MKS Opalenica |
11 |
32 |
2.91 |
144. |
Wiktoria Mika
|
POMPAX Tęcza Leszno |
9 |
26 |
2.89 |
145. |
Zuzanna Matynia
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
15 |
43 |
2.87 |
146. |
Pola Grześkowiak
|
Basket Grodzisk 2020 |
7 |
20 |
2.86 |
147. |
Oliwia Czaińska
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
7 |
20 |
2.86 |
148. |
Lucyna CZERWIŃSKA
|
UKS Victoria Plewiska |
12 |
34 |
2.83 |
149. |
Nina Kamińska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
5 |
14 |
2.80 |
150. |
Zuzanna Janiak
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
14 |
39 |
2.79 |
151. |
Anna Wiśniewska
|
POMPAX Tęcza Leszno |
9 |
25 |
2.78 |
152. |
Kaja Nowak
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
12 |
33 |
2.75 |
153. |
Hanna Rybacka
|
MKS MOS Konin |
9 |
24 |
2.67 |
154. |
Jadwiga Kosz
|
Enea AZS Poznań |
9 |
24 |
2.67 |
155. |
Hanna Gawełek
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
6 |
16 |
2.67 |
156. |
Maja Tomczak
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
26 |
2.60 |
157. |
Marta Łapa
|
Basket Grodzisk 2020 |
10 |
26 |
2.60 |
158. |
Milena Szkudlarz
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
12 |
31 |
2.58 |
159. |
Melania Koba
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
7 |
18 |
2.57 |
160. |
Julia Derdak
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
9 |
23 |
2.56 |
161. |
Martyna Steltmann
|
Enea AZS Poznań |
11 |
28 |
2.55 |
162. |
Jagoda Guenther-Hała
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
6 |
15 |
2.50 |
163. |
Gabriela Łukawska
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
6 |
15 |
2.50 |
164. |
Sonia Szewczak
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
13 |
32 |
2.46 |
165. |
Zofia Popiołkiewicz
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
11 |
27 |
2.45 |
166. |
Jagoda Malecha
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
5 |
12 |
2.40 |
167. |
Nina Wilkowska
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
6 |
14 |
2.33 |
168. |
Nina Łajdyk
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
6 |
14 |
2.33 |
169. |
Rembelska Sara
|
MKS MOS Konin |
10 |
23 |
2.30 |
170. |
Gabriela Cepa
|
KK Rycerze Rydzyna |
10 |
23 |
2.30 |
171. |
Amelia Januchowska
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
14 |
32 |
2.29 |
172. |
Kinga Wawrzyniak
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
9 |
20 |
2.22 |
173. |
Klara Zimna
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
10 |
22 |
2.20 |
174. |
Zofia Sienkiewicz
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
11 |
24 |
2.18 |
175. |
Nadia Pluta
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
12 |
26 |
2.17 |
176. |
Zuzanna Jasińska
|
KK Rycerze Rydzyna |
7 |
15 |
2.14 |
177. |
Zuzanna Rucińska
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
14 |
30 |
2.14 |
178. |
Edyta Gielnik
|
MKS Opalenica |
10 |
21 |
2.10 |
179. |
Katarzyna KRZYŻANEK
|
UKS Victoria Plewiska |
11 |
23 |
2.09 |
180. |
Nadia Walkowska
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
12 |
25 |
2.08 |
181. |
Karolina Polanowska
|
Basket Team Suchy Las |
8 |
16 |
2.00 |
182. |
Oliwia Bartkowiak
|
KK Rycerze Rydzyna |
9 |
18 |
2.00 |
183. |
Zuzanna Świergiel
|
MKS Opalenica |
9 |
18 |
2.00 |
184. |
Lena Paterek
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
7 |
14 |
2.00 |
185. |
Laura Jankowska
|
KK Rycerze Rydzyna |
10 |
20 |
2.00 |
186. |
Julia Janeczkowska
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
6 |
12 |
2.00 |
187. |
Aleksandra Jankowska
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
7 |
14 |
2.00 |
188. |
Wiktoria Jędryczka
|
Rawia SYSTECH Rawicz |
10 |
20 |
2.00 |
189. |
Lena Czerniejewicz
|
Enea AZS Poznań |
11 |
21 |
1.91 |
190. |
Wiktoria Majchrzak
|
KK Rycerze Rydzyna |
10 |
19 |
1.90 |
191. |
Magdalena WOJSZCZ
|
UKS Victoria Plewiska |
8 |
15 |
1.88 |
192. |
Milena Grzęda
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
6 |
11 |
1.83 |
193. |
Emilia Bresińska
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
7 |
12 |
1.71 |
194. |
Amelia Wawrzyniak
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
7 |
12 |
1.71 |
195. |
Aleksandra Siekierska
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
17 |
1.70 |
196. |
Zofia Krygowska
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
6 |
10 |
1.67 |
197. |
Hanna Kozłowska
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
15 |
1.67 |
198. |
Maria Matelska
|
KK Rycerze Rydzyna |
10 |
16 |
1.60 |
199. |
Antonina Kotas
|
Korona Zakrzewo |
5 |
8 |
1.60 |
200. |
Lena Cholewa
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
9 |
14 |
1.56 |
201. |
Magdalena Kłos
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
9 |
14 |
1.56 |
202. |
Oliwia Przybylak
|
MKS MOS Konin |
9 |
14 |
1.56 |
203. |
Amelia Matysiak
|
Basket Grodzisk 2020 |
6 |
9 |
1.50 |
204. |
Liliana Stankiewicz
|
Korona Zakrzewo |
6 |
9 |
1.50 |
205. |
Natalia NOWACKA
|
UKS Victoria Plewiska |
11 |
16 |
1.45 |
206. |
Maria Kołacka
|
Basket Team Suchy Las |
7 |
10 |
1.43 |
207. |
Violetta Janowska
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
11 |
15 |
1.36 |
208. |
Kinga Stachowiak
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
12 |
16 |
1.33 |
209. |
Amelia Tatarek
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
9 |
12 |
1.33 |
210. |
Aleksandra Rusiecka
|
POMPAX Tęcza Leszno |
9 |
12 |
1.33 |
211. |
Martyna Nowak
|
Basket Grodzisk 2020 |
9 |
12 |
1.33 |
212. |
Konstancja Szewczyk
|
Tribecco Dwójka Rogoźno |
11 |
14 |
1.27 |
213. |
Alicja Łata
|
KK Rycerze Rydzyna |
10 |
12 |
1.20 |
214. |
Maja Kempa
|
POMPAX Tęcza Leszno |
5 |
6 |
1.20 |
215. |
Maja Magdalena Klimczak
|
Basket Grodzisk 2020 |
7 |
8 |
1.14 |
216. |
Łucja Walczak
|
MKS MOS Konin |
11 |
12 |
1.09 |
217. |
Agata Jaroszyk
|
MKS Opalenica |
6 |
6 |
1.00 |
218. |
Wiktoria Kwiasowska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
6 |
6 |
1.00 |
219. |
Blanka Górka
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
8 |
8 |
1.00 |
220. |
Amelia Świtała
|
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
6 |
6 |
1.00 |
221. |
Karolina Kaznovska
|
Basket Grodzisk 2020 |
8 |
8 |
1.00 |
222. |
Kiara Mańkowska
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
9 |
8 |
0.89 |
223. |
Agata Marcinkowska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
12 |
10 |
0.83 |
224. |
Zofia Chmura
|
POMPAX Tęcza Leszno |
5 |
4 |
0.80 |
225. |
Martyna PŁACHECKA
|
UKS Victoria Plewiska |
9 |
7 |
0.78 |
226. |
Nina RUCIŃSKA
|
UKS Victoria Plewiska |
9 |
7 |
0.78 |
227. |
Maja Agnieszka Miller
|
Basket Grodzisk 2020 |
11 |
8 |
0.73 |
228. |
Laura Błaszak
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
11 |
8 |
0.73 |
229. |
Joanna Kowalska
|
Enea AZS Poznań |
9 |
6 |
0.67 |
230. |
Lena Hałas
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
6 |
4 |
0.67 |
231. |
Liliana Bachórz
|
Enea AZS Poznań |
8 |
5 |
0.63 |
232. |
Hanna Wrotyńska
|
KK Rycerze Rydzyna |
10 |
6 |
0.60 |
233. |
Eliza Poczta
|
POMPAX Tęcza Leszno |
7 |
4 |
0.57 |
234. |
Anita Grzech
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
7 |
4 |
0.57 |
235. |
Weronika Le Monnier De Gouville
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
5 |
0.56 |
236. |
Kinga ŚLACHETKA
|
UKS Victoria Plewiska |
8 |
4 |
0.50 |
237. |
Wiktoria Kłos
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
9 |
4 |
0.44 |
238. |
Nikola Kowalska
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
4 |
0.44 |
239. |
Zuzanna Leciejewska
|
POMPAX Tęcza Leszno |
5 |
2 |
0.40 |
240. |
Alicja Fórmanowska
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
10 |
4 |
0.40 |
241. |
Amelia Lallemand
|
Korona Zakrzewo |
5 |
2 |
0.40 |
242. |
Kaja Wojtasiak
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
5 |
2 |
0.40 |
243. |
Wiktoria Żarczyńska
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
11 |
4 |
0.36 |
244. |
Laura Mosiek
|
Rawia SYSTECH Rawicz, RAWIA BWEKO II RAWICZ |
9 |
3 |
0.33 |
245. |
Lena Wróblewska
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
6 |
2 |
0.33 |
246. |
Natasza TRZECIAK
|
UKS Victoria Plewiska |
6 |
2 |
0.33 |
247. |
Maja Andrzejewska
|
KK Rycerze Rydzyna |
10 |
3 |
0.30 |
248. |
Anna Szulc
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
7 |
2 |
0.29 |
249. |
Joanna Sadowska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
7 |
2 |
0.29 |
250. |
ALEKSANDRA TURKOT
|
OKSIR WITKOWO |
11 |
3 |
0.27 |
251. |
Nina Makowska
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
8 |
2 |
0.25 |
252. |
Maja Szczupał
|
Enea AZS Poznań |
8 |
2 |
0.25 |
253. |
Zofia Kaźmierczak
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
9 |
2 |
0.22 |
254. |
Liwia Marciniak
|
OKSIR WITKOWO |
9 |
2 |
0.22 |
255. |
ZOFIA PLASZCZYK
|
OKSIR WITKOWO |
9 |
2 |
0.22 |
256. |
Zuzanna Kałużna
|
MKS MOS Konin |
9 |
2 |
0.22 |
257. |
Zuzanna Kuleczka
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
9 |
2 |
0.22 |
258. |
Helena Dutkiewicz
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
10 |
2 |
0.20 |
259. |
Rozalia Grzegorzewska
|
KK Rycerze Rydzyna |
10 |
2 |
0.20 |
260. |
Amelia Jędrzejczak
|
MKS MOS Konin |
10 |
2 |
0.20 |
261. |
Agata Mensfeld
|
Korona Zakrzewo |
5 |
1 |
0.20 |
262. |
Edyta Kasperczak
|
MKS Opalenica |
11 |
2 |
0.18 |
263. |
Zofia Kamińska-Krajka
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
11 |
2 |
0.18 |
264. |
Wiktoria Jankowiak
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
12 |
2 |
0.17 |
265. |
Lena Drabowicz
|
Lider BIOFARM Swarzędz |
6 |
0 |
0.00 |
266. |
Aniela Cepa
|
KK Rycerze Rydzyna |
8 |
0 |
0.00 |
267. |
Dominika Biegańska
|
Korona Zakrzewo |
3 |
0 |
0.00 |
268. |
Antonina Bujna
|
Basket Team Suchy Las |
6 |
0 |
0.00 |
269. |
Iga Gmerek
|
Korona Zakrzewo |
4 |
0 |
0.00 |
270. |
Hanna Hałusek
|
POMPAX Tęcza Leszno |
6 |
0 |
0.00 |
271. |
Zuzanna Wienke
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
7 |
0 |
0.00 |
272. |
Maja Szalewska
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
9 |
0 |
0.00 |
273. |
Zofia Tomaszewska
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
10 |
0 |
0.00 |
274. |
Elvira Tokarchuk
|
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
10 |
0 |
0.00 |
275. |
Maja Tomczak
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
5 |
0 |
0.00 |
276. |
Klaudia Walendowska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
7 |
0 |
0.00 |
277. |
Hanna Górska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
6 |
0 |
0.00 |
278. |
Elena Tórz
|
KK Rycerze Rydzyna |
8 |
0 |
0.00 |