Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

K

Kacprowska Natalia UKS Delfin Kłecko

Kaczmarek Vanessa UKS Delfin Kłecko

Kajdan Natalia MUKS Poznań

Kałek Viktoria UKS Dream Team Nowy Tomyśl

Kałuzińska Angelina Enea AZS II Poznań

Kassner Natalia Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań

Kaszkowiak Joanna MKS MOS KONIN

Kędzierska Dominika MKS MOS KONIN

Kiełpińska Natalia UKS Delfin Kłecko

Kieplin Dominika Enea AZS II Poznań

Kimmel Noelia MUKS Poznań

Kin Kinga UKS Dream Team Nowy Tomyśl

Kisielewska Olga Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski

Kledzik Anna UKS Dwójka Rogoźno

Klemczak Antonina MUKS Poznań

Klessa Lena MUKS Poznań

Kłobus Łucja UKS Lider Swarzędz

Kobylińska Alicja UKS Lider Swarzędz

Kołodziejska Weronika UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski

Komosa Anna Enea AZS II Poznań

Konwinska Ewa Enea AZS II Poznań

Konwisarz Julia UKS Lider Swarzędz

Kopczyńska Agata MKS MOS KONIN

Koralewska Julia Enea AZS II Poznań

Kordońska Patrycja UKS Delfin Kłecko

Kosmala Anna UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

Kotkowiak Natalia ENEA AZS Poznań

Kowalczyk Zuzanna MKS MOS KONIN

Koziarska Klaudia MKS MOS KONIN

Kraska Martyna UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

Królikowska Klaudia UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski

Kryjom Nicola UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski

Kubiak Oliwia UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.

Kubik Weronika UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

Kuchcińska Marcelina UKS Delfin Kłecko

Kujawska Milena Basket Team Suchy Las

Kujbida Patrycja UKS Dream Team Nowy Tomyśl

Kurczaba Weronika UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

Kuryś Laura UKS Dwójka Rogoźno

S

Sadowska Marietta UKS Delfin Kłecko

Semmler Maja MUKS Poznań

Siejak Maja Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań

Siejkowska Zofia UKS Dream Team Nowy Tomyśl

Sielicka Hanna MUKS Poznań

Sierżant Julia ENEA AZS Poznań

Sikora Antonina UKS Lider Swarzędz

Skiba Kornelia UKS Dwójka Rogoźno

Skolasińska Iga Enea AZS II Poznań

Skorupa Kinga UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.

Skowronek Lena Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski

Sołowiej Maja MUKS Kórnik

Sowa Matylda ENEA AZS Poznań

Sowińska Julia MUKS Kórnik

Sójka Ludmiła Enea AZS II Poznań

Stachowiak Klaudyna Basket Team Suchy Las

Stachowiak Oliwia UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

STANIEWSKA OLIWIA Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski

Staszak Gabriela MUKS Poznań

Staszak Maja MKS MOS KONIN

Stodziesz Julia UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski

Strańczyk Gabriela Basket Team Suchy Las

Strosin Liliana ENEA AZS Poznań

Strzelczenia Paulina UKS Delfin Kłecko

Szajek Amelia UKS Lider Swarzędz

Szałek Martyna UKS Delfin Kłecko

Szkudłapska Anna UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

Szmelter Julia Enea AZS II Poznań

Sznura Nikola Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań

Szparagowska Gabriela MKS MOS KONIN

Sztukowska Maja Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski

Sztukowska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski

Szturmińska Zuzanna UKS Dwójka Rogoźno

Szubert Julia MKS MOS KONIN

Szukowska Joanna UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

Szulmińska Nikola MKS MOS KONIN

Szygenda Pola Basket Team Suchy Las

Szymańska Gabriela Enea AZS II Poznań

Szymańska Zuzanna Basket Team Suchy Las

Newsletter - zapisz się