Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Michalski Enea Basket Piła 4 104 26.00
2. Tomasz Pochylski Enea Basket Piła 4 66 16.50
3. Filip Mikołajewski STK GROM SŁUPCA 5 60 12.00
4. Dariusz Rosołowski STK GROM SŁUPCA 4 56 14.00
5. Konrad Koziorowicz PGE SPÓJNIA II STARGARD 3 55 18.33
6. Filip Sroka RKKS Rawia RAWAG Rawicz 3 52 17.33
7. Bartosz Rychlewski AZS Politechnika Poznań 3 46 15.33
8. Adam Jany STK GROM SŁUPCA 5 46 9.20
9. Łukasz Krzemiński Enea Basket Piła 3 44 14.67
10. Krystian Wawrzyniak STK GROM SŁUPCA 4 42 10.50
11. Jakub Rogulski AZS Politechnika Poznań 2 42 21.00
12. Jakub Rutkowski Enea Basket Piła 4 40 10.00
13. Mateusz Pryć PGE SPÓJNIA II STARGARD 3 39 13.00
14. Daniel Tkaczyk STK GROM SŁUPCA 3 36 12.00
15. Ernest Wacyra RKKS Rawia RAWAG Rawicz 3 35 11.67
16. Jakub Zamiatowski AZS Politechnika Poznań 3 34 11.33
17. Filip Lenartowski AZS Politechnika Poznań 3 34 11.33
18. Kacper Żebrowski AZS Politechnika Poznań 3 33 11.00
19. Paweł Klimaszewski MKK Pyra Poznań 2 32 16.00
20. Konrad Jelski MKS Sokół Międzychód 2 32 16.00
21. Szymon Szmit PGE SPÓJNIA II STARGARD 2 31 15.50
22. Przemysław Bełdzikowski AZS Politechnika Poznań 3 29 9.67
23. Krzysztof Martuzalski WIARA LECHA POZNAŃ 2 28 14.00
24. Maksymilian Skupin RKKS Rawia RAWAG Rawicz 3 28 9.33
25. Grzegorz Jankowski Enea Basket Piła 3 27 9.00
26. Mikołaj Grabowski Enea Basket Piła 4 27 6.75
27. Iwo Maćkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 3 27 9.00
28. Bartłomiej Berdzik PGE SPÓJNIA II STARGARD 3 27 9.00
29. Jacek Wyrwas WIARA LECHA POZNAŃ 2 24 12.00
30. Marcin Szorcz WIARA LECHA POZNAŃ 2 24 12.00
31. Adrian Szajek Biofarm Basket Junior Poznań 2 23 11.50
32. Krystian Tomaszewski MKS Sokół Międzychód 2 23 11.50
33. Michał Hejosz AZS Politechnika Poznań 3 23 7.67
34. Maciej Smarzy MKS Sokół Międzychód 2 23 11.50
35. Igor Burzyński Biofarm Basket Junior Poznań 3 23 7.67
36. Daniel Zakrzewski KS KOZŁY POZNAŃ 2 22 11.00
37. Michał Huk PGE SPÓJNIA II STARGARD 2 22 11.00
38. Michał Żyłczyński PGE SPÓJNIA II STARGARD 3 22 7.33
39. Jakub Szczepański WIARA LECHA POZNAŃ 2 22 11.00
40. Michał Hebdzyński MKK Pyra Poznań 2 21 10.50
41. Bartłomiej Górzyński PGE SPÓJNIA II STARGARD 2 21 10.50
42. Adam Wyrozumialski STK GROM SŁUPCA 4 21 5.25
43. Paweł Witt KS KOZŁY POZNAŃ 2 20 10.00
44. Marcel Grudziński PGE SPÓJNIA II STARGARD 3 19 6.33
45. Piotr Popiel RKKS Rawia RAWAG Rawicz 3 19 6.33
46. Łukasz Grodzki Biofarm Basket Junior Poznań 3 19 6.33
47. Jakub Mikołajczyk UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 18 18.00
48. Patryk Kuca MKS Sokół Międzychód 2 18 9.00
49. Kacper Rutkowski MKK Pyra Poznań 2 17 8.50
50. Norbert Grzegorczyk MKS Sokół Międzychód 2 16 8.00
51. Maciej Krówczyński RYCERZE RYDZYNA 1 16 16.00
52. Jakub Stefaniak AZS Politechnika Poznań 3 16 5.33
53. Filip Andrzejewski MKS WRZEŚNIA 1 16 16.00
54. Paweł Pampuch WIARA LECHA POZNAŃ 2 15 7.50
55. KACPER GÓRNY RKKS Rawia RAWAG Rawicz 3 15 5.00
56. Wiktor Strzelczyk UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 15 15.00
57. Maciej Dysput PGE SPÓJNIA II STARGARD 3 14 4.67
58. Kamil Łukanus RYCERZE RYDZYNA 1 14 14.00
59. Arkadiusz Wesołowski MKS WRZEŚNIA 1 14 14.00
60. Łukasz Kosmala MKS WRZEŚNIA 1 14 14.00
61. Jeremiasz Domagała RYCERZE RYDZYNA 1 14 14.00
62. Adam Stróżyński WIARA LECHA POZNAŃ 2 13 6.50
63. Bartosz Kin RYCERZE RYDZYNA 1 13 13.00
64. Tobiasz Nowacki KS KOZŁY POZNAŃ 2 13 6.50
65. Oliwer Korolczuk PGE SPÓJNIA II STARGARD 3 13 4.33
66. Jan Szuba Biofarm Basket Junior Poznań 2 13 6.50
67. Waldemar Jarmużek MKK Pyra Poznań 2 13 6.50
68. Konrad Wiśniewski STK GROM SŁUPCA 4 12 3.00
69. Paweł Smoczyk Enea Basket Piła 2 12 6.00
70. Mateusz Relis Enea Basket Piła 4 12 3.00
71. Michał Beśko KS KOZŁY POZNAŃ 1 12 12.00
72. Igor Dolata MKK Pyra Poznań 2 11 5.50
73. Marcin Kowalski KS KOZŁY POZNAŃ 1 10 10.00
74. Piotr Prętkowski MKS WRZEŚNIA 1 10 10.00
75. Przemysław Kwiatkowski AZS Politechnika Poznań 3 10 3.33
76. Jędrzej Jankowiak RYCERZE RYDZYNA 1 10 10.00
77. Kamil Pleskot MKK Pyra Poznań 2 10 5.00
78. Patryk Plewiński MKK Pyra Poznań 1 10 10.00
79. Witold Nowak MKS WRZEŚNIA 1 10 10.00
80. Paweł Łukaszewicz MKK Pyra Poznań 2 9 4.50
81. Krzysztof Jaroszewski Biofarm Basket Junior Poznań 3 9 3.00
82. Patryk Stasiak UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 9 9.00
83. Adrian Abramowicz PGE SPÓJNIA II STARGARD 3 9 3.00
84. Dominik Tkaczyk STK GROM SŁUPCA 5 8 1.60
85. Marcin Ruta KS KOZŁY POZNAŃ 2 8 4.00
86. Gerard Świerczyk RYCERZE RYDZYNA 1 8 8.00
87. Przemysław Nowak MKK Pyra Poznań 1 8 8.00
88. Łukasz Skwiot MKS Sokół Międzychód 2 8 4.00
89. Kamil Moliński RKKS Rawia RAWAG Rawicz 3 8 2.67
90. Grzegorz Przewoźniak Enea Basket Piła 2 8 4.00
91. Damian Krużyński Biofarm Basket Junior Poznań 2 8 4.00
92. Dawid Kardaś Biofarm Basket Junior Poznań 3 8 2.67
93. Tomasz Makowski MKS WRZEŚNIA 1 7 7.00
94. Maksymilian Gawron Biofarm Basket Junior Poznań 2 7 3.50
95. Krzysztof Filipiak STK GROM SŁUPCA 4 7 1.75
96. Grzegorz Chorzępa RKKS Rawia RAWAG Rawicz 3 6 2.00
97. Krzysztof Dembiński MKS WRZEŚNIA 1 6 6.00
98. Bartosz Górski RYCERZE RYDZYNA 1 6 6.00
99. Jan Jakubiak Biofarm Basket Junior Poznań 2 6 3.00
100. Bartosz Rajewicz Enea Basket Piła 3 6 2.00
101. Kamil Zgrajek MKS Sokół Międzychód 2 6 3.00
102. Patryk Słupski MKK Pyra Poznań 2 5 2.50
103. Hubert Kuświk UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 5 5.00
104. Damian Dawidziński WIARA LECHA POZNAŃ 2 5 2.50
105. Mateusz Jakubiak Biofarm Basket Junior Poznań 2 5 2.50
106. Kamil Nawrot UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 5 5.00
107. Adam Skonieczny RYCERZE RYDZYNA 1 5 5.00
108. Dominik Czajkowski Enea Basket Piła 4 4 1.00
109. Sebastian Górecki WIARA LECHA POZNAŃ 2 4 2.00
110. Przemysław Pochylski Enea Basket Piła 4 4 1.00
111. Mikołaj Tyburcy UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 4 4.00
112. Filip Munyama Biofarm Basket Junior Poznań 2 4 2.00
113. Kamil Szajek KS KOZŁY POZNAŃ 2 4 2.00
114. Antoni Skupin RKKS Rawia RAWAG Rawicz 2 4 2.00
115. Jakub Grześkiewicz MKS WRZEŚNIA 1 4 4.00
116. Bartosz Krysztofiak MKS WRZEŚNIA 1 4 4.00
117. Eryk Chmielewski MKK Pyra Poznań 1 3 3.00
118. Maciej Pawlak KS KOZŁY POZNAŃ 1 3 3.00
119. Jędrzej Kowalski RYCERZE RYDZYNA 1 3 3.00
120. Bartosz Simon MKK Pyra Poznań 1 2 2.00
121. Rafał Fischbach MKS Sokół Międzychód 1 2 2.00
122. Patryk Jagusz WIARA LECHA POZNAŃ 1 2 2.00
123. Jakub Prus MKK Pyra Poznań 1 2 2.00
124. Maksymilian Baranowski MKS WRZEŚNIA 1 2 2.00
125. Kacper Kaczmarek MKK Pyra Poznań 1 2 2.00
126. Dariusz Świderski KS KOZŁY POZNAŃ 2 2 1.00
127. Mikołaj Ewiak KS KOZŁY POZNAŃ 1 2 2.00
128. Michał Banaszak WIARA LECHA POZNAŃ 2 2 1.00
129. Mateusz Bylicki KS KOZŁY POZNAŃ 1 2 2.00
130. Kamil Zaradny UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 1 1.00
131. Hubert Głowicki PGE SPÓJNIA II STARGARD 2 0 0.00
132. Dominik Pałatyński UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 0 0.00
133. Filip Piechowiak MKS Sokół Międzychód 1 0 0.00
134. Radosław Gemrzycki MKS WRZEŚNIA 1 0 0.00
135. Paweł Sulinowski STK GROM SŁUPCA 4 0 0.00
136. Mateusz Miężał MKS Sokół Międzychód 1 0 0.00
137. Michał Kaźmierczak UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 0 0.00
138. Jakub Palczewski UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 1 0 0.00
139. Michał Banasik MKK Pyra Poznań 2 0 0.00
140. Rafał Pażądka-Lipiński Enea Basket Piła 2 0 0.00
141. Tomasz Tomaszewski MKS Sokół Międzychód 1 0 0.00
142. Konrad Sobczak WIARA LECHA POZNAŃ 1 0 0.00
143. Jakub Janaszak MKS Sokół Międzychód 1 0 0.00
144. Michał Kosiedowski KS KOZŁY POZNAŃ 2 0 0.00
145. Kuba Semkło MKS Sokół Międzychód 1 0 0.00
146. Jakub Stankowski WIARA LECHA POZNAŃ 2 0 0.00
147. Bartosz Czemerys MKS WRZEŚNIA 1 0 0.00