Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartosz Rychlewski MKS MOS KONIN 2 58 29.00
2. Kamil Pleskot MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 3 49 16.33
3. Wiktor Strzelczyk UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 2 46 23.00
4. Mikołaj Walczak MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 2 37 18.50
5. Aleksander Adamczak BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 2 36 18.00
6. Wojciech Pawel JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 36 18.00
7. Jakub Mikołajczyk UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 2 35 17.50
8. Andrzej Krajewski BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 2 34 17.00
9. Paweł Klimaszewski MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 3 33 11.00
10. Aleksander Lewandowski BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 1 29 29.00
11. Bartosz Ziółek BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 2 27 13.50
12. Gerard Świerczyk JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 26 13.00
13. Gracjan Koźma UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 2 24 12.00
14. Jakub Bugaj MKS MOS KONIN 2 20 10.00
15. Kacper Rutkowski MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 3 20 6.67
16. Bartosz Simon MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 3 18 6.00
17. Hubert Matuszczak BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 2 17 8.50
18. Maksymilian Motel BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 2 17 8.50
19. Jan Polowczyk JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 17 8.50
20. Filip Munyama BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 2 17 8.50
21. Damian Urbaniak JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 16 8.00
22. Patryk Kuca UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 16 16.00
23. Jakub Prus MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 3 15 5.00
24. Hubert Szczap MKS MOS KONIN 2 15 7.50
25. Mikołaj Tyburcy UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 2 15 7.50
26. Waldemar Jarmużek MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 3 15 5.00
27. Hubert Koczura UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 2 15 7.50
28. Michał Kaźmierczak UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 2 14 7.00
29. Mikołaj Smarzy UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 13 13.00
30. Jakub Wojtasik MKS MOS KONIN 2 12 6.00
31. Jeremiasz Domagała JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 12 6.00
32. Marcin Woroniecki BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 1 11 11.00
33. Michał Samolak JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 11 5.50
34. Igor Dolata MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 2 11 5.50
35. Dominik Pałatyński UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 2 10 5.00
36. Maciej Glapiak JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 10 5.00
37. Nikodem Talarek UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 9 9.00
38. Wiktor Siekierski MKS MOS KONIN 2 9 4.50
39. Wojciech Tomaszewski BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 1 8 8.00
40. Łukasz Zawodniak MKS MOS KONIN 1 8 8.00
41. Antoni Nowicki JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 7 3.50
42. Patryk Plewiński MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 3 7 2.33
43. Adrian Kostrzewa MKS MOS KONIN 2 7 3.50
44. Bartłomiej Wojciechowski UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 7 7.00
45. Jakub Triller JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 1 6 6.00
46. Seweryn Krzyżak MKS MOS KONIN 2 6 3.00
47. Kacper Dłużyński JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 5 2.50
48. Kamil Zgrajek UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 5 5.00
49. Rafał Banasiak BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 1 5 5.00
50. Kamil Zaradny UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 1 5 5.00
51. Szymon Jąder UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 2 5 2.50
52. Kamil Nawrot UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 1 4 4.00
53. Jakub Janaszak UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 4 4.00
54. Aleksander Wiśniewski BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 1 4 4.00
55. Igor Burzyński BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 2 3 1.50
56. Michał Banasik MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 2 3 1.50
57. Mateusz Tralewski MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 2 2 1.00
58. Hubert Kuświk UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. 2 2 1.00
59. Mateusz Michał Andrzejewski BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ 1 1 1.00
60. Łukasz Skwiot UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 1 1.00
61. Wiktor Strugarek MKS MOS KONIN 2 0 0.00
62. Maciej Smarzy UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 0 0.00
63. Kuba Semkło UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 0 0.00
64. Fabian Bura JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 2 0 0.00
65. Jakub Urbaniak MKS MOS KONIN 2 0 0.00