Kolejka I
|
06.10.2019 17:00 |
Basketball Club Sieraków -
Sklep Polski MKK Gniezno |
100:39
|
23.10.2019 16:30 |
BC Obra Kościan -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
90:70
|
10.01.2020 20:00 |
Biofarm Basket Junior Poznań -
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. |
104:47
|
29.02.2020 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski |
63:70
|
Kolejka II
|
10.10.2019 15:30 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
Biofarm Basket Junior Poznań |
53:91
|
13.10.2019 10:30 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
BC Obra Kościan |
46:53
|
09.11.2019 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
Basketball Club Sieraków |
49:115
|
29.11.2019 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski -
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. |
71:83
|
Kolejka XI
|
16.10.2019 16:15 |
BC Obra Kościan -
Basketball Club Sieraków |
47:79
|
15.02.2020 13:00 |
Biofarm Basket Junior Poznań -
Basket Team Suchy Las |
101:66
|
16.02.2020 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski |
114:74
|
06.03.2020 18:00 |
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. -
Sklep Polski MKK Gniezno |
--:--
|
Kolejka VIII
|
19.10.2019 12:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski -
Basket Team Suchy Las |
80:92
|
06.12.2019 18:00 |
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. -
Biofarm Basket Junior Poznań |
53:97
|
07.12.2019 11:00 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
Basketball Club Sieraków |
57:80
|
21.12.2019 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
BC Obra Kościan |
57:65
|
Kolejka III
|
20.10.2019 14:00 |
Biofarm Basket Junior Poznań -
Sklep Polski MKK Gniezno |
81:46
|
06.01.2020 12:00 |
Basketball Club Sieraków -
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski |
127:31
|
18.01.2020 11:00 |
BC Obra Kościan -
Basket Team Suchy Las |
68:49
|
23.02.2020 15:00 |
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
55:89
|
Kolejka XII
|
25.10.2019 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski -
BC Obra Kościan |
50:105
|
05.01.2020 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. |
84:53
|
05.01.2020 11:00 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
61:75
|
24.01.2020 18:00 |
Basketball Club Sieraków -
Biofarm Basket Junior Poznań |
57:76
|
Kolejka IV
|
27.10.2019 09:30 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. |
59:55
|
27.10.2019 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
57:96
|
27.10.2019 13:00 |
Basketball Club Sieraków -
BC Obra Kościan |
70:54
|
27.10.2019 14:00 |
Basket Team Suchy Las -
Biofarm Basket Junior Poznań |
70:106
|
Kolejka VII
|
14.11.2019 15:15 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
Basketball Club Sieraków |
55:105
|
15.11.2019 20:00 |
Biofarm Basket Junior Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski |
114:49
|
24.11.2019 11:00 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
Basket Team Suchy Las |
84:77
|
24.11.2019 15:00 |
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. -
BC Obra Kościan |
59:68
|
Kolejka VI
|
15.11.2019 18:30 |
Basketball Club Sieraków -
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. |
105:47
|
17.11.2019 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
63:95
|
17.11.2019 11:00 |
BC Obra Kościan -
Biofarm Basket Junior Poznań |
62:76
|
01.12.2019 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski -
Sklep Polski MKK Gniezno |
92:97
|
Kolejka XIII
|
17.11.2019 11:00 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski |
84:47
|
12.01.2020 10:00 |
Biofarm Basket Junior Poznań -
BC Obra Kościan |
85:55
|
12.01.2020 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
Basket Team Suchy Las |
59:76
|
16.02.2020 15:00 |
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. -
Basketball Club Sieraków |
52:113
|
Kolejka V
|
20.11.2019 17:00 |
BC Obra Kościan -
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski |
86:49
|
25.01.2020 15:00 |
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. -
Basket Team Suchy Las |
61:70
|
22.02.2020 13:00 |
Biofarm Basket Junior Poznań -
Basketball Club Sieraków |
61:67
|
01.03.2020 15:15 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
Sklep Polski MKK Gniezno |
66:57
|
Kolejka XIV
|
28.11.2019 18:00 |
Basketball Club Sieraków -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
115:61
|
20.12.2019 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski -
Biofarm Basket Junior Poznań |
54:119
|
19.01.2020 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
Sklep Polski MKK Gniezno |
69:61
|
22.02.2020 14:30 |
BC Obra Kościan -
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. |
77:54
|
Kolejka IX
|
15.12.2019 10:30 |
BC Obra Kościan -
Sklep Polski MKK Gniezno |
69:65
|
15.12.2019 13:30 |
Biofarm Basket Junior Poznań -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
85:70
|
21.12.2019 13:00 |
Basketball Club Sieraków -
Basket Team Suchy Las |
112:42
|
03.03.2020 18:00 |
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. -
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski |
74:79
|
Kolejka X
|
22.12.2019 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
BC Obra Kościan |
77:89
|
22.12.2019 11:00 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
Biofarm Basket Junior Poznań |
59:87
|
19.01.2020 12:45 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. |
83:57
|
23.02.2020 14:00 |
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski -
Basketball Club Sieraków |
67:125
|