Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marcin Majewski UKS Mikst Międzychód 9 176 19.56
2. Alan Cessa UKS Mikst Międzychód 9 166 18.44
3. Jakub Janowicz UKKS ISKRA OSIECZNA 8 157 19.63
4. Mateusz Radosław Walachowski UKKS ISKRA OSIECZNA 8 156 19.50
5. Iwo Baganc ENEA Basket Junior Poznań 7 145 20.71
6. Marcel Nowak UKS Mikst Międzychód 9 115 12.78
7. Jakub Kołodziński ENEA Basket Junior Poznań 5 112 22.40
8. Wojciech Samolak Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 5 112 22.40
9. Tomasz Tomaszewski UKS Mikst Międzychód 8 108 13.50
10. Wojciech Setlak G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 7 108 15.43
11. Szymon Badziński AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 6 105 17.50
12. Dawid Mikołajczak G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 9 93 10.33
13. Jakub Wojtczak BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 9 88 9.78
14. Julian Kuczyński BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 9 86 9.56
15. Michał Polachowski ENEA Basket Junior Poznań 8 82 10.25
16. Eryk Bogusławski BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 10 79 7.90
17. Mikołaj Melonek Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 5 79 15.80
18. Jakub Kępski ENEA Basket Junior Poznań 8 78 9.75
19. Sebastian Marchlewski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 76 25.33
20. Igor Ziemek Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 4 75 18.75
21. Stefan Kuczyński BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 9 74 8.22
22. Maksymilian Działoszyk BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 10 74 7.40
23. Wojciech Siekierski G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 9 70 7.78
24. Nikodem Wojtkowiak ENEA Basket Junior Poznań 5 69 13.80
25. Nikodem Kędzia KT Kosz Kalisz (PK) 5 69 13.80
26. Oskar Szydlik Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 3 66 22.00
27. Stanisław Stachowski G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 7 60 8.57
28. Mateusz Misiorny BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 10 59 5.90
29. Sławomir Sakowicz UKKS ISKRA OSIECZNA 6 58 9.67
30. Przemysław Buliński UKKS ISKRA OSIECZNA 8 57 7.13
31. Kacper Wilamowski G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 6 57 9.50
32. Tymoteusz Żerko MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 4 55 13.75
33. Jakub Ludwiczak UKKS ISKRA OSIECZNA 5 55 11.00
34. Adrian Grzędziechowski UKKS ISKRA OSIECZNA 6 53 8.83
35. Mikołaj Pisarski BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 10 53 5.30
36. PAWEŁ WIŚNIEWSKI AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 5 52 10.40
37. Szymon Kosakowski G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 6 51 8.50
38. Jakub Łodyga Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 4 51 12.75
39. Kacper Śmiechowski BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 10 50 5.00
40. Marcel Kubiak G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 9 46 5.11
41. Bartosz Laube ENEA Basket Junior Poznań 7 45 6.43
42. Mateusz Leniec MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 43 14.33
43. Franciszek Knop Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 4 42 10.50
44. Tobiasz Stachowiak G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 7 42 6.00
45. Michał Czajczyński KT Kosz Kalisz (PK) 8 40 5.00
46. Wiktor Żukowski ENEA Basket Junior Poznań 4 35 8.75
47. Hubert Loba UKS Mikst Międzychód 9 33 3.67
48. Bartosz Ciunczyk MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 33 11.00
49. Jakub Kaczmarek MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 4 33 8.25
50. Franciszek Krzyżański UKS Mikst Międzychód 9 33 3.67
51. Jan Bartkowiak ENEA Basket Junior Poznań 6 31 5.17
52. Franciszek Nowacki UKKS ISKRA OSIECZNA 8 30 3.75
53. Jakub Zieliński Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 5 30 6.00
54. Bartosz Antoszczyszyn MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 27 9.00
55. Dawid Komisarek ENEA Basket Junior Poznań 6 27 4.50
56. Stanisław Cieślak MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 27 9.00
57. Aleksander Zbyszewski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 2 26 13.00
58. Karol Ciesielski KT Kosz Kalisz (PK) 8 26 3.25
59. Wiktor Pudełko KT Kosz Kalisz (PK) 8 25 3.13
60. Borys Moszak UKKS ISKRA OSIECZNA 7 24 3.43
61. Oleg Niezgódka BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 6 23 3.83
62. Filip Możdżanowski Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 5 22 4.40
63. Dawid Chlasta KT Kosz Kalisz (PK) 8 22 2.75
64. Hubert Banach UKS Mikst Międzychód 10 22 2.20
65. Mateusz Krzak ENEA Basket Junior Poznań 7 21 3.00
66. Filip Czaplicki G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 9 20 2.22
67. Nikodem Roszczyk KT Kosz Kalisz (PK) 7 20 2.86
68. Mikołaj Juszczak KT Kosz Kalisz (PK) 8 20 2.50
69. Szymon Buczkowski ENEA Basket Junior Poznań 4 19 4.75
70. Kacper Zmyślony KT Kosz Kalisz (PK) 7 19 2.71
71. Jakub Białous AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 5 18 3.60
72. Krzysztof Pawlicki UKKS ISKRA OSIECZNA 6 17 2.83
73. Kacper Krakowski BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 10 16 1.60
74. JAN GAZDA AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 6 16 2.67
75. Artur Połomski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 4 16 4.00
76. Stanisław Skowroński MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 2 16 8.00
77. Kacper Pyżalski G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 7 15 2.14
78. Kacper Kaliński UKKS ISKRA OSIECZNA 7 15 2.14
79. Jakub Dąbrowski UKS Mikst Międzychód 10 14 1.40
80. Krzysztof Oględziński Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 5 11 2.20
81. MICHAŁ BUDNIAK AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 6 11 1.83
82. Michał Zajdowski AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 5 10 2.00
83. Piotr Gogola Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 4 10 2.00
84. Mateusz Dąbrowski UKS Mikst Międzychód 9 10 1.11
85. Wiktor Kobyłka KT Kosz Kalisz (PK) 7 9 1.29
86. JAKUB STEFANIAK AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 5 9 1.80
87. Tomasz Dworczak MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 4 8 2.00
88. Jakub Zwierzchowski KT Kosz Kalisz (PK) 8 8 1.00
89. Hugo Idziak Matuszczak G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 5 8 1.60
90. Michał Czerwiec G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) 9 8 0.89
91. Tymoteusz Godula Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 3 8 2.67
92. Jan Targowski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 2 8 4.00
93. Nikodem Kołakowski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 2 6 3.00
94. Marcin Saleta MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 2 5 2.50
95. Jacek Kruszyński ENEA Basket Junior Poznań 4 5 1.25
96. Kacper Przytuła BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 10 5 0.50
97. Jędrzej Zaborowski ENEA Basket Junior Poznań 5 4 0.80
98. Bartosz Łomozik UKS Mikst Międzychód 6 3 0.50
99. ANTONI MAJSZUTOWICZ AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 6 3 0.50
100. MAKSYMILIAN ŚWIĄTKOWSKI AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 4 2 0.50
101. TYMOTEUSZ KONWENT AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 3 0 0.00
102. Mateusz Walczak AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 3 0 0.00
103. Kamil Owczarz AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 5 0 0.00
104. Filip Adamczyk Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 3 0 0.00