Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

MKK PYRA POZNAŃ - MKS Sokół Międzychód --:--
20.10.2018 11:00 ENEA Basket Piła - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
21.10.2018 10:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno - RKKS Rawia Rawicz --:--
21.10.2018 10:30 MKK Sklep Polski Gniezno - MKS MOS KONIN --:--
21.10.2018 12:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
08.11.2018 18:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--

Kolejka II

24.10.2018 18:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
27.10.2018 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MKS MOS KONIN --:--
27.10.2018 MKK Sklep Polski Gniezno - MKS Sokół Międzychód --:--
27.10.2018 RKKS Rawia Rawicz - MKK PYRA POZNAŃ --:--
27.10.2018 UKS JEDYNKA PLESZEW - ENEA Basket Piła --:--
27.10.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka III

03.11.2018 Jamalex Polonia 1912 Leszno - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
03.11.2018 11:00 ENEA Basket Piła - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
05.11.2018 17:00 MKK PYRA POZNAŃ - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
10.11.2018 10:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
18.11.2018 12:00 MKK Sklep Polski Gniezno - RKKS Rawia Rawicz --:--
01.12.2018 13:00 MKS Sokół Międzychód - MKS MOS KONIN --:--

Kolejka IV

10.11.2018 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MKS Sokół Międzychód --:--
10.11.2018 RKKS Rawia Rawicz - MKS MOS KONIN --:--
10.11.2018 14:30 UKS JEDYNKA PLESZEW - MKK PYRA POZNAŃ --:--
16.11.2018 18:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
18.11.2018 10:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
02.12.2018 14:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - ENEA Basket Piła --:--

Kolejka V

24.11.2018 Jamalex Polonia 1912 Leszno - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
24.11.2018 MKK Sklep Polski Gniezno - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
24.11.2018 11:00 MKS MOS KONIN - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
24.11.2018 11:00 MKS Sokół Międzychód - RKKS Rawia Rawicz --:--
24.11.2018 13:00 ENEA Basket Piła - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
26.11.2018 17:00 MKK PYRA POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka VI

04.11.2018 13:00 ENEA Basket Piła - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
28.11.2018 15:30 UKS JEDYNKA PLESZEW - MKS MOS KONIN --:--
30.11.2018 18:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA POZNAŃ --:--
01.12.2018 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - RKKS Rawia Rawicz --:--
01.12.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
02.12.2018 12:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - MKS Sokół Międzychód --:--

Kolejka VII

08.12.2018 Jamalex Polonia 1912 Leszno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
08.12.2018 MKK PYRA POZNAŃ - ENEA Basket Piła --:--
08.12.2018 RKKS Rawia Rawicz - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
08.12.2018 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
08.12.2018 13:00 MKS MOS KONIN - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
08.12.2018 13:00 MKS Sokół Międzychód - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--

Kolejka VIII

13.12.2018 18:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKS MOS KONIN --:--
15.12.2018 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
15.12.2018 UKS JEDYNKA PLESZEW - RKKS Rawia Rawicz --:--
15.12.2018 Jamalex Polonia 1912 Leszno - MKK PYRA POZNAŃ --:--
15.12.2018 12:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKS Sokół Międzychód --:--
16.12.2018 11:00 ENEA Basket Piła - MKK Sklep Polski Gniezno --:--

Kolejka IX

20.12.2018 16:30 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
22.12.2018 12:00 MKK Sklep Polski Gniezno - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
22.12.2018 12:00 MKS Sokół Międzychód - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
29.12.2018 MKK PYRA POZNAŃ - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
29.12.2018 RKKS Rawia Rawicz - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
29.12.2018 11:00 MKS MOS KONIN - ENEA Basket Piła --:--

Kolejka X

05.01.2019 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
05.01.2019 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
05.01.2019 MKK PYRA POZNAŃ - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
05.01.2019 11:00 ENEA Basket Piła - MKS Sokół Międzychód --:--
07.02.2019 18:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - RKKS Rawia Rawicz --:--
29.03.2019 15:30 Jamalex Polonia 1912 Leszno - MKS MOS KONIN --:--

Kolejka XI

31.01.2019 16:00 MKS MOS KONIN - MKK PYRA POZNAŃ --:--
31.01.2019 18:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
02.02.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
02.02.2019 12:00 MKS Sokół Międzychód - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
02.02.2019 12:00 RKKS Rawia Rawicz - ENEA Basket Piła --:--
03.03.2019 10:00 MKK Sklep Polski Gniezno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka XII

MKS Sokół Międzychód - MKK PYRA POZNAŃ --:--
09.02.2019 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
09.02.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
09.02.2019 11:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - ENEA Basket Piła --:--
09.02.2019 11:00 RKKS Rawia Rawicz - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
10.02.2019 11:00 MKS MOS KONIN - MKK Sklep Polski Gniezno --:--

Kolejka XIII

16.02.2019 MKK PYRA POZNAŃ - RKKS Rawia Rawicz --:--
16.02.2019 Jamalex Polonia 1912 Leszno - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
16.02.2019 ENEA Basket Piła - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
16.02.2019 11:00 MKS MOS KONIN - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
16.02.2019 11:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
17.02.2019 12:00 MKS Sokół Międzychód - MKK Sklep Polski Gniezno --:--

Kolejka XIV

01.12.2018 13:00 MKS MOS KONIN - MKS Sokół Międzychód --:--
23.02.2019 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
23.02.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
23.02.2019 10:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - ENEA Basket Piła --:--
24.02.2019 12:00 RKKS Rawia Rawicz - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
25.02.2019 18:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka XV

10.03.2019 12:00 MKS Sokół Międzychód - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
16.03.2019 MKK PYRA POZNAŃ - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
16.03.2019 Jamalex Polonia 1912 Leszno - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
16.03.2019 ENEA Basket Piła - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
16.03.2019 11:00 MKS MOS KONIN - RKKS Rawia Rawicz --:--
16.03.2019 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka XVI

20.03.2019 18:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKK PYRA POZNAŃ --:--
22.03.2019 18:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
23.03.2019 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - ENEA Basket Piła --:--
23.03.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
23.03.2019 11:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - MKS MOS KONIN --:--
23.03.2019 12:00 RKKS Rawia Rawicz - MKS Sokół Międzychód --:--

Kolejka XVII

20.03.2019 15:30 MKS MOS KONIN - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
30.03.2019 RKKS Rawia Rawicz - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
30.03.2019 MKK PYRA POZNAŃ - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
30.03.2019 Jamalex Polonia 1912 Leszno - ENEA Basket Piła --:--
30.03.2019 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
31.03.2019 12:00 MKS Sokół Międzychód - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka XVIII

06.04.2019 12:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKS MOS KONIN --:--
07.04.2019 ENEA Basket Piła - MKK PYRA POZNAŃ --:--
11.04.2019 18:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - RKKS Rawia Rawicz --:--
13.04.2019 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
13.04.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - MKS Sokół Międzychód --:--
13.04.2019 11:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK Sklep Polski Gniezno --:--

Kolejka XIX

17.03.2019 12:00 MKS Sokół Międzychód - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
27.04.2019 RKKS Rawia Rawicz - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
27.04.2019 MKK PYRA POZNAŃ - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
27.04.2019 11:00 MKS MOS KONIN - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
27.04.2019 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - ENEA Basket Piła --:--
28.04.2019 11:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka XX

27.04.2019 12:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKS Sokół Międzychód --:--
11.05.2019 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MKK PYRA POZNAŃ --:--
11.05.2019 Jamalex Polonia 1912 Leszno - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
11.05.2019 BASKET TEAM SUCHY LAS - RKKS Rawia Rawicz --:--
11.05.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
11.05.2019 12:00 ENEA Basket Piła - MKS MOS KONIN --:--

Kolejka XXI

02.12.2018 13:00 MKS MOS KONIN - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
18.05.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
18.05.2019 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - MKK PYRA POZNAŃ --:--
18.05.2019 12:00 RKKS Rawia Rawicz - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
18.05.2019 12:00 MKS Sokół Międzychód - ENEA Basket Piła --:--
26.05.2019 10:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka XXII

11.05.2019 11:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
25.05.2019 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
25.05.2019 MKK PYRA POZNAŃ - MKS MOS KONIN --:--
25.05.2019 Jamalex Polonia 1912 Leszno - MKS Sokół Międzychód --:--
25.05.2019 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
25.05.2019 12:00 ENEA Basket Piła - RKKS Rawia Rawicz --:--

Newsletter - zapisz się