Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jan Targowski MKK PYRA POZNAŃ 8 128 16.00
2. Marcin Pawłowicz Biofarm Basket Junior Poznań 7 119 17.00
3. Jakub Dłużyński Timeout Polonia 1912 Leszno 5 112 22.40
4. Nikodem Kołakowski MKK PYRA POZNAŃ 8 108 13.50
5. Jan Bartkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 7 102 14.57
6. Nikodem Wojtkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 6 97 16.17
7. Kryspin Bartkowiak UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 5 95 19.00
8. Bartłomiej Purol MKK SP 2 Gniezno 5 92 18.40
9. Kacper Pietrzak BC OBRA KOŚCIAN 4 90 22.50
10. Iwo Baganc Biofarm Basket Junior Poznań 5 90 18.00
11. Mikołaj Kwiatkowski MKK PYRA POZNAŃ 7 88 12.57
12. Bartosz Fuszpaniak MKK SP 2 Gniezno 5 81 16.20
13. Konrad Październy Biofarm Basket Junior Poznań 7 78 11.14
14. Kacper Ponitka UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 5 77 15.40
15. Miron Neumann Timeout Polonia 1912 Leszno 6 75 12.50
16. Jakub Kołodziński Basket Team Suchy Las 5 74 14.80
17. Marcin Saleta MKK PYRA POZNAŃ 7 71 10.14
18. Aleksander Smektała UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 5 62 12.40
19. Adrian Taciak MKK PYRA POZNAŃ 8 61 7.63
20. Remigiusz Pawlicki Timeout Polonia 1912 Leszno 6 61 10.17
21. Kacper Kowalski Timeout Polonia 1912 Leszno 6 61 10.17
22. Jacek Rutecki UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 5 60 12.00
23. Oliwier Nowak Biofarm Basket Junior Poznań 7 58 8.29
24. Piotr Bartkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 6 51 8.50
25. Wiktor Żukowski Biofarm Basket Junior Poznań 6 46 7.67
26. Mikołaj Budny Basket Team Suchy Las 5 45 9.00
27. Maciej Radziewicz Basket Team Suchy Las 5 45 9.00
28. Dominik Bieganek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 5 43 8.60
29. Filip Lorenc MKK PYRA POZNAŃ 6 42 7.00
30. Tomasz Urbaniak MKK SP 2 Gniezno 3 42 14.00
31. Jakub Wierzejewski BC OBRA KOŚCIAN 4 41 10.25
32. Bartosz Laube Biofarm Basket Junior Poznań 5 40 8.00
33. Leonard Żerkowski Biofarm Basket Junior Poznań 5 40 8.00
34. Szymon Hermann UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 4 38 9.50
35. Michał Muszyński Basket Team Suchy Las 5 37 7.40
36. Antoni Sawicki Timeout Polonia 1912 Leszno 4 37 9.25
37. Piotr Ratajczak BC OBRA KOŚCIAN 4 36 9.00
38. Franciszek Orzełek Timeout Polonia 1912 Leszno 6 35 5.83
39. Oskar Ragaman MKK PYRA POZNAŃ 4 35 8.75
40. Mikołaj Kamiński MKK SP 2 Gniezno 5 35 7.00
41. Jan Gawełek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 5 34 6.80
42. Mateusz Krzak Biofarm Basket Junior Poznań 7 33 4.71
43. JAKUB DYRCZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 32 16.00
44. Filip Buszewicz MKK PYRA POZNAŃ 8 31 3.88
45. Hubert Nowak MKK PYRA POZNAŃ 4 29 7.25
46. Maciej Banach BC OBRA KOŚCIAN 5 28 5.60
47. Szymon Buczkowski Basket Team Suchy Las 5 27 5.40
48. Franciszek Kowalewski Timeout Polonia 1912 Leszno 6 26 4.33
49. Dawid Lis UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 5 26 5.20
50. Szymon Koszyca Basket Team Suchy Las 5 23 4.60
51. Jan Śliwiński MKK SP 2 Gniezno 4 21 5.25
52. Kacper Klikowicz Basket Team Suchy Las 5 21 4.20
53. Mikołaj Pawlak MKK SP 2 Gniezno 5 21 4.20
54. Kacper Kalisz MKK PYRA POZNAŃ 5 18 3.60
55. Jakub Korbas Timeout Polonia 1912 Leszno 6 18 3.00
56. Antoni Dominiczak BC OBRA KOŚCIAN 5 17 3.40
57. Jakub Duda MKK SP 2 Gniezno 5 17 3.40
58. MACIEJ MARKIEWICZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 16 8.00
59. Filip Szuster KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 16 8.00
60. Antoni Majewski BC OBRA KOŚCIAN 4 16 4.00
61. Jan Kabat BC OBRA KOŚCIAN 4 15 3.75
62. Mikołaj Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 14 7.00
63. Igor Karolak Basket Team Suchy Las 5 14 2.80
64. ANTONI WYSOCKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 13 6.50
65. Bartosz Lewandowski MKK SP 2 Gniezno 3 13 4.33
66. Marcel Mądrzak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 12 6.00
67. KRZYSZTOF BORKOWSKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 11 5.50
68. Mateusz Ulatowski MKK SP 2 Gniezno 5 10 2.00
69. Mikołaj Drygas Basket Team Suchy Las 5 10 2.00
70. Jędrzej Starkowski MKK PYRA POZNAŃ 6 10 1.67
71. Aleksander Gerlich BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 9 4.50
72. Jędrzej Maćkowiak Timeout Polonia 1912 Leszno 5 9 1.80
73. Maksymilian Gabrysiak-Dzielicki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 8 4.00
74. Mateusz Berłowski MKK PYRA POZNAŃ 5 8 1.60
75. HUBERT WAŁĘSA KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 8 8.00
76. Wojciech Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 8 4.00
77. DAMIAN SZULC KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 7 3.50
78. Eryk Skotarek BC OBRA KOŚCIAN 5 7 1.40
79. Cyprian Szymoniak MKK SP 2 Gniezno 5 7 1.40
80. Marcin Wilsz MKK PYRA POZNAŃ 5 7 1.40
81. Konrad Szymarek Basket Team Suchy Las 5 7 1.40
82. Maksymilian Zacharski Timeout Polonia 1912 Leszno 6 7 1.17
83. Bartosz Rozmarynowski UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 5 7 1.40
84. Jakub Panowicz BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 6 3.00
85. Marcin Ciszak-Kaźmierski BC OBRA KOŚCIAN 4 6 1.50
86. Mikołaj Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 6 3.00
87. Kacper Ferchmin Basket Team Suchy Las 3 5 1.67
88. Michał Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 5 2.50
89. Kamil Szymański MKK SP 2 Gniezno 4 5 1.25
90. Emil Herkt BC OBRA KOŚCIAN 4 4 1.00
91. ALAN GOŹDZIK KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 3 3.00
92. Maciej Ludwiczak Timeout Polonia 1912 Leszno 3 2 0.67
93. Tymoteusz Graff UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 4 2 0.50
94. Jakub Jędrzejewski BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 2 2.00
95. FABIAN PASIERBSKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 2 1.00
96. Kacper Kuźniak Timeout Polonia 1912 Leszno 6 2 0.33
97. Wojciech Wechmann Basket Team Suchy Las 4 2 0.50
98. Dawid Czub BC OBRA KOŚCIAN 5 1 0.20
99. TOMASZ LEWANDA KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 1 0.50
100. Mateusz Strzymiński Timeout Polonia 1912 Leszno 3 0 0.00
101. MAKSYMILIAN MATYSZCZYK BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0 0.00
102. JAKUB ADAMCZYK KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 0 0.00
103. KSAWERY MACHNACZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0 0.00
104. Nikodem Dudek BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 0 0.00
105. Mateusz Sobierajski MKK SP 2 Gniezno 4 0 0.00
106. Jan Sadowski BC OBRA KOŚCIAN 4 0 0.00
107. Filip Pawlak Basket Team Suchy Las 5 0 0.00
108. Igor Domagała BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 0 0.00
109. Adam Bułat MKK SP 2 Gniezno 5 0 0.00
110. Dominik Skutnik KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 0 0.00