Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

14.10.2018 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
14.10.2018 KT Kosz Kalisz - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
14.10.2018 MKK PYRA POZNAŃ - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka I

14.10.2018 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
14.10.2018 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
14.10.2018 Biofarm Basket Junior Poznań - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka II

21.10.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
21.10.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--
21.10.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Kolejka II

21.10.2018 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - MKK PYRA POZNAŃ --:--
21.10.2018 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - KT Kosz Kalisz --:--
21.10.2018 BC OBRA KOŚCIAN - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka III

28.10.2018 SKS KORONA ZAKRZEWO - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
28.10.2018 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
28.10.2018 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka III

28.10.2018 KT Kosz Kalisz - BC OBRA KOŚCIAN --:--
28.10.2018 MKK PYRA POZNAŃ - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
28.10.2018 MKS Gromy Nowy Tomyśl - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--

Kolejka IV

04.11.2018 Biofarm Basket Junior Poznań - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--
04.11.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
04.11.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--

Kolejka IV

04.11.2018 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
04.11.2018 BC OBRA KOŚCIAN - MKK PYRA POZNAŃ --:--
04.11.2018 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - KT Kosz Kalisz --:--

Kolejka V

11.11.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
11.11.2018 SKS KORONA ZAKRZEWO - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
11.11.2018 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka V

11.11.2018 MKK PYRA POZNAŃ - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--
11.11.2018 MKS Gromy Nowy Tomyśl - BC OBRA KOŚCIAN --:--
11.11.2018 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka VI

25.11.2018 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
25.11.2018 Biofarm Basket Junior Poznań - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
25.11.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Kolejka VI

25.11.2018 BC OBRA KOŚCIAN - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
25.11.2018 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
25.11.2018 KT Kosz Kalisz - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka VII

29.11.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
29.11.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
29.11.2018 SKS KORONA ZAKRZEWO - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--

Kolejka VII

29.11.2018 MKS Gromy Nowy Tomyśl - KT Kosz Kalisz --:--
29.11.2018 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--
29.11.2018 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka VIII

02.12.2018 SKS KORONA ZAKRZEWO - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
02.12.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--
02.12.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka VIII

02.12.2018 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--
02.12.2018 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - KT Kosz Kalisz --:--
02.12.2018 MKS Gromy Nowy Tomyśl - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka IX

09.12.2018 Biofarm Basket Junior Poznań - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
09.12.2018 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
09.12.2018 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Kolejka IX

09.12.2018 MKK PYRA POZNAŃ - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
09.12.2018 KT Kosz Kalisz - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
09.12.2018 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka X

16.12.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
16.12.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
16.12.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--

Kolejka X

16.12.2018 BC OBRA KOŚCIAN - KT Kosz Kalisz --:--
16.12.2018 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - MKK PYRA POZNAŃ --:--
16.12.2018 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka XI

21.12.2018 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
21.12.2018 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
21.12.2018 SKS KORONA ZAKRZEWO - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XI

21.12.2018 MKS Gromy Nowy Tomyśl - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
21.12.2018 MKK PYRA POZNAŃ - BC OBRA KOŚCIAN --:--
21.12.2018 KT Kosz Kalisz - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka XII

30.12.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
30.12.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
30.12.2018 Biofarm Basket Junior Poznań - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Kolejka XII

30.12.2018 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - MKK PYRA POZNAŃ --:--
30.12.2018 BC OBRA KOŚCIAN - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
30.12.2018 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--

Kolejka XIII

03.01.2019 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--
03.01.2019 SKS KORONA ZAKRZEWO - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
03.01.2019 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka XIII

03.01.2019 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - BC OBRA KOŚCIAN --:--
03.01.2019 MKS Gromy Nowy Tomyśl - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--
03.01.2019 MKK PYRA POZNAŃ - KT Kosz Kalisz --:--

Kolejka XIV

06.01.2019 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
06.01.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
06.01.2019 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--

Kolejka XIV

06.01.2019 KT Kosz Kalisz - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
06.01.2019 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
06.01.2019 BC OBRA KOŚCIAN - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Newsletter - zapisz się