Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Dłużyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 7 167 23.86
2. Kacper Kowalski Jamalex Polonia 1912 Leszno 7 121 17.29
3. Mikołaj Kwiatkowski MKK Pyra SP7 Poznań 5 93 18.60
4. Kacper Pietrzak BC OBRA KOŚCIAN 5 92 18.40
5. Marcin Pawłowicz Biofarm Basket Junior Poznań 5 90 18.00
6. Nikodem Kołakowski MKK Pyra SP7 Poznań 5 89 17.80
7. Remigiusz Pawlicki Jamalex Polonia 1912 Leszno 7 75 10.71
8. Maksymilian Gabrysiak-Dzielicki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 4 74 18.50
9. Miron Neumann Jamalex Polonia 1912 Leszno 6 68 11.33
10. Bartosz Fuszpaniak Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 63 21.00
11. Adrian Taciak MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 4 60 15.00
12. Jan Bartkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 4 60 15.00
13. Jędrzej Zimnik Biofarm Basket Junior Poznań 6 56 9.33
14. Jan Targowski MKK Pyra SP7 Poznań 5 50 10.00
15. Piotr Bartkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 6 49 8.17
16. Jacek Rutecki UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 46 15.33
17. Franciszek Kowalewski Jamalex Polonia 1912 Leszno 7 46 6.57
18. Iwo Baganc BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 46 23.00
19. Konrad Październy BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 46 23.00
20. Antoni Sawicki Jamalex Polonia 1912 Leszno 7 44 6.29
21. Franciszek Orzełek Jamalex Polonia 1912 Leszno 7 43 6.14
22. Wiktor Żukowski Biofarm Basket Junior Poznań 6 43 7.17
23. Kacper Ponitka UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 43 14.33
24. Jan Kabat BC OBRA KOŚCIAN 4 42 10.50
25. Szymon Koszyca BASKET TEAM SUCHY LAS 4 40 10.00
26. Aleksander Smektała UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 40 20.00
27. Marcel Nowak UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 40 20.00
28. Antoni Majewski BC OBRA KOŚCIAN 5 39 7.80
29. Bartłomiej Purol Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 38 12.67
30. Alan Cessa UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 37 18.50
31. Tomasz Urbaniak Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 36 12.00
32. Jakub Wierzejewski BC OBRA KOŚCIAN 5 34 6.80
33. Kryspin Bartkowiak UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 33 11.00
34. Mateusz Berłowski MKK Pyra SP7 Poznań 4 33 8.25
35. Aleksander Torz UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 32 10.67
36. Nikodem Wojtkowiak BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 32 16.00
37. Dawid Lis UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 31 10.33
38. Piotr Ratajczak BC OBRA KOŚCIAN 4 31 7.75
39. Filip Lorenc MKK Pyra SP7 Poznań 5 30 6.00
40. Maksymilian Madanowski Biofarm Basket Junior Poznań 6 30 5.00
41. Antoni Dominiczak BC OBRA KOŚCIAN 5 29 5.80
42. Maciej Radziewicz BASKET TEAM SUCHY LAS 4 29 7.25
43. Szymon Buczkowski BASKET TEAM SUCHY LAS 4 28 7.00
44. Mikołaj Budny BASKET TEAM SUCHY LAS 4 28 7.00
45. Marcel Mądrzak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 27 9.00
46. Mikołaj Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 4 27 6.75
47. Maksymilian Stróżyna BC OBRA KOŚCIAN 4 26 6.50
48. Mikołaj Pawlak Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 26 8.67
49. Szymon Hermann UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 25 8.33
50. Maksymilian Zacharski Jamalex Polonia 1912 Leszno 6 25 4.17
51. Marcin Saleta MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 4 24 6.00
52. Miłosz Nikiel MKS MOS KONIN 4 22 5.50
53. Damian Piechowiak MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 3 22 7.33
54. Mikołaj Kamiński Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 21 7.00
55. Maciej Pera MKK Pyra SP7 Poznań 3 21 7.00
56. Kacper Kalisz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 3 20 6.67
57. Bartosz Łomozik UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 19 9.50
58. Jakub Panowicz BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 4 18 4.50
59. Jan Śliwiński Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 18 6.00
60. Borys Siwek MKS MOS KONIN 3 18 6.00
61. Filip Szuster KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 18 9.00
62. JAN MACIAS KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 17 8.50
63. Michał Barański BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 4 17 4.25
64. Igor Karolak BASKET TEAM SUCHY LAS 4 17 4.25
65. Filip Kamiński MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 4 17 4.25
66. Kacper Grabowski MKS MOS KONIN 4 16 4.00
67. Maksymilian Sikora BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 4 16 4.00
68. Wojciech Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 16 8.00
69. Borys Świtaj MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 4 16 4.00
70. Aleksander Marcinkowski BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 16 5.33
71. WIKTOR CZAJKOWSKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 16 8.00
72. Michał Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 4 15 3.75
73. Aleks Narożny BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 15 7.50
74. Mikołaj Kruk Jamalex Polonia 1912 Leszno 5 15 3.00
75. Oskar Ragaman MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 3 15 5.00
76. Dawid Komisarek BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 14 7.00
77. Julian Łysiak MKS MOS KONIN 4 12 3.00
78. Dominik Bieganek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 12 4.00
79. Fryderyk Wojtkowiak MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 3 12 4.00
80. Hubert Loba UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 12 6.00
81. DAMIAN SZULC KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 12 6.00
82. Jan Gawełek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 12 4.00
83. Wojciech Pinkowski BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 12 4.00
84. Aleksander Gerlich Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 2 12 6.00
85. Dominik Skutnik KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 12 12.00
86. Marcin Wilsz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 3 11 3.67
87. JAKUB DYRCZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 11 5.50
88. MAKSYMILIAN MATYSZCZYK Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 10 3.33
89. Bruno Wolak MKK Pyra SP7 Poznań 3 10 3.33
90. Kacper Kuśnierek MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 2 10 5.00
91. Witold Woźnica Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 10 3.33
92. Mateusz Krzak BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 10 5.00
93. MIKOŁAJ TOMASZEWSKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 9 4.50
94. Olivier Grzesiak MKK Pyra SP7 Poznań 5 9 1.80
95. Mikołaj Drygas BASKET TEAM SUCHY LAS 4 9 2.25
96. Piotr Sobkowiak BASKET TEAM SUCHY LAS 2 9 4.50
97. Michał Tomaszewski UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 8 4.00
98. Adrian Budych MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 2 8 4.00
99. DAWID SEMCZYSZYN Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 2 8 4.00
100. KRZYSZTOF BORKOWSKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 8 4.00
101. Paweł Matecki Jamalex Polonia 1912 Leszno 5 8 1.60
102. Filip Piotrowicz BASKET TEAM SUCHY LAS 3 7 2.33
103. Jędrzej Maćkowiak Jamalex Polonia 1912 Leszno 7 7 1.00
104. Szymon Wagner MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 2 7 3.50
105. Dominik Wojciechowski UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 7 3.50
106. Kacper Klikowicz BASKET TEAM SUCHY LAS 3 7 2.33
107. Filip Zarzeczny BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 4 7 1.75
108. Jakub Duda Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 2 7 3.50
109. Bartosz Lewandowski Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 7 2.33
110. Bartosz Laube BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 7 3.50
111. Maksymilian Wieczorek Biofarm Basket Junior Poznań 5 7 1.40
112. Marcel Kosiak MKK Pyra SP7 Poznań 4 7 1.75
113. MATEUSZ WAWRZYNIAK Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 7 2.33
114. Igor Kaliński BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 6 3.00
115. Maksym Michalski MKS MOS KONIN 4 6 1.50
116. Aleksander Szłapka Biofarm Basket Junior Poznań 4 6 1.50
117. Nikodem Dudek Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 2 6 3.00
118. Fryderyk Rzepczyk MKS MOS KONIN 3 6 2.00
119. Konrad Szymarek BASKET TEAM SUCHY LAS 3 6 2.00
120. Stanisław Zaidlewicz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 4 6 1.50
121. MACIEJ MARKIEWICZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 6 6.00
122. Kamil Szymański Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 6 2.00
123. Maciej Banach BC OBRA KOŚCIAN 4 6 1.50
124. Dominik Filipowski Biofarm Basket Junior Poznań 6 6 1.00
125. Mateusz Ulatowski Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 2 6 3.00
126. Szymon Fornal MKK Pyra SP7 Poznań 5 5 1.00
127. Bartosz Rozmarynowski UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 5 1.67
128. Jakub Korbas Jamalex Polonia 1912 Leszno 5 5 1.00
129. ADAM OLEJNIK Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 5 1.67
130. Jakub Kołodziejski MKS MOS KONIN 3 5 1.67
131. Tymoteusz Graff UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 4 1.33
132. Wojciech Wechmann BASKET TEAM SUCHY LAS 3 4 1.33
133. Piotr Michalski Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 4 1.33
134. Filip Pawlak BASKET TEAM SUCHY LAS 2 4 2.00
135. IGOR KNARKOWSKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 4 2.00
136. Kacper Kropp UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 4 2.00
137. Szymon Baksalary Jamalex Polonia 1912 Leszno 4 4 1.00
138. Jan Sadowski BC OBRA KOŚCIAN 4 4 1.00
139. Oliwier Borkowski BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 4 2.00
140. Jędrzej Starkowski MKK Pyra SP7 Poznań 4 4 1.00
141. Marcin Ciszak-Kaźmierski BC OBRA KOŚCIAN 5 4 0.80
142. Adrian Kuca UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 4 2.00
143. Tomasz Majorek UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 4 2.00
144. Szymon Napierała MKS MOS KONIN 4 4 1.00
145. Filip Fabjański UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 3 4 1.33
146. TOMASZ LEWANDA KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 4 4.00
147. MIŁOSZ DOLATA Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 3 1.00
148. Jakub Majchrzak MKS MOS KONIN 2 3 1.50
149. Adam Prokopczuk UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 3 3.00
150. Jakub Jędrzejewski Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 2 0.67
151. Aleksy Cieślewicz Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 3 2 0.67
152. Konrad Wieczorek Biofarm Basket Junior Poznań 5 2 0.40
153. Mikołaj Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 4 2 0.50
154. OSKAR SMĘTEK Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 2 0.67
155. Jakub Przywarski Biofarm Basket Junior Poznań 3 2 0.67
156. KSAWERY MACHNACZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 2 1.00
157. Miłosz Bartkowiak UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 2 2 1.00
158. Maciej Ludwiczak Jamalex Polonia 1912 Leszno 6 2 0.33
159. Mikołaj Hatłas MKS MOS KONIN 3 2 0.67
160. Oskar Alankiewicz BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 1 0 0.00
161. Michał Zajdlic UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 0 0.00
162. Oskar Zalisz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 3 0 0.00
163. Ryszard Krajewski BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 1 0 0.00
164. Miłosz Frątczak BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 1 0 0.00
165. Mikołaj Bielecki BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 1 0 0.00
166. Hubert Mielcarek Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 2 0 0.00
167. Bartosz Broniarczyk MKS MOS KONIN 4 0 0.00
168. Eryk Cyplik BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 1 0 0.00
169. Bartosz Piechowiak UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 0 0.00
170. Olaf Siemianów BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 0 0.00
171. Hugo DA SILVA E COSTA BASKET TEAM SUCHY LAS 2 0 0.00
172. Kacper Figielski UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 1 0 0.00
173. Tymoteusz Wejman MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 2 0 0.00
174. Maksymilian Jaskólski BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 2 0 0.00
175. Aleksander Jakubowski MKS MOS KONIN 2 0 0.00
176. Kacper Kaczmarek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0 0.00
177. Bartosz Czajkowski BASKET TEAM SUCHY LAS 2 0 0.00
178. Eryk Skotarek BC OBRA KOŚCIAN 5 0 0.00
179. Wiktor Gawarecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 0 0.00
180. KONRAD JANIAK Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 2 0 0.00
181. Jakub Nyczak BC OBRA KOŚCIAN 3 0 0.00
182. Dawid Kozłowski BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ 1 0 0.00
183. Stanisław Wojtowicz BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0 0.00