ROZGRYWKI:
Badziński Tomasz Lider BIOFARM Swarzędz
Bagadziński Dominik Enea Basket Poznań
Banaszak Oliwier Enea Basket Poznań
Banaszak Oliwier Enea Basket II Poznań
Barkowski Gabriel Pyra AZS Poznań
Bartczak Bartłomiej KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Bartczak Mikołaj KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Bartkowiak Franciszek Pyra AZS Poznań
Bartkowiak Nikodem Basket Grodzisk 2020
Bartkowiak Nikodem Basket Grodzisk 2020
Bąbala Emil UKS Mikst Międzychód
Belcarz Mateusz Krzysztof Basket Team Suchy Las
Berkowski Filip ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal
Bielski Borys Enea Basket Poznań
Bieniek Julian Korona Zakrzewo
Bilski Jakub KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Binek Stanisław ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal
BINERT MICHAŁ AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Bizon Ignacy Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Bobkiewicz Jakub Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Borowiak Ignacy AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Brodziński Marcin Lider BIOFARM Swarzędz
Bromber Szymon G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne
Brzozowski Antoni G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Buczkowski Jakub G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Buczkowski Jakub Basket Team Suchy Las
Bukowski Maciej Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Chabowski Adam Basket Team Suchy Las
Chlasta Filip ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Chmielarz Paweł UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Chomicki Iwo G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne
Cichoński Bartosz Pyra AZS Poznań
Ciecharowski Marcel ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal
Cielma Adam UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Cieluch Jan ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal
Ciemny Stanisław AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Cieplik Leon ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Ciesielski Fabian Basket Grodzisk 2020
Ciesielski Jan BC Obra Kościan
Cieślak Michał KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Ciszak Bartosz Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Czajka Aleksander Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Czapczyk Maksymilian Basket Grodzisk 2020
Czapliński Leon Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Czech Bruno Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Czerwonka Kamil UKS Mikst Międzychód
Daleszyński Jan Basket Grodzisk 2020
Dalz Kajetan Enea Basket Poznań
Danielewicz Jakub Lider BIOFARM Swarzędz
Dąbrowski Jakub Korona Zakrzewo
Dembkowski Jan Korona Zakrzewo
Dembski Olaf G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Dobek Wojciech Lider BIOFARM Swarzędz
Dobjasz Jan G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne
Dolata Dominik Enea Basket Poznań
Domagała Igor Basket Grodzisk 2020
Donderowicz Igor MKS MOS KONIN
Dounar Ilya G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Drządzewski Aleksander G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne
Dusza Wiktor UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Falbierski Aleks G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Fellmann Leon Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Figlarz Karol UKS Mikst Międzychód
Filip Skrzypczak AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Filipczak Tymoteusz MKS MOS KONIN
Florys Szymon Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Fludra Jan AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Frankowski Kajetan Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Gajewski Dawid BC Obra Kościan
Gawelski Jan G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Gąsior Olaf UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Giera Piotr Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Giezek Gustaw Basket Team Suchy Las
Gruchalski Tymoteusz UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Grupka Karol Basket Team Suchy Las
Gruszka Igor KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Gryncewicz Julian UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Grzegorz Daniel Basket Team Suchy Las
Grzegorzewski Filip Korona Zakrzewo
Grześkowiak Jan AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Grzybowski Szymon RAWIA ELEVEN RAWICZ
Grzywiński Aleksander G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Jadwiszczok Jan Pyra AZS Poznań
Jamroziak Jeremi ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal
Jamry Fabian UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Janecki Adam UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Janiak Jakub KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Jankowiak Stanisław UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Jankowicz Mateusz MKS Gromy Nowy Tomyśl
Jankowski Kamil UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
JANOWICZ PAWEŁ Enea Basket Poznań
Jaroń Adrian G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Jaroszonek Bartosz RAWIA ELEVEN RAWICZ
Jasinski Mikołaj RAWIA ELEVEN RAWICZ
Jaśkiewicz Kazimierz BC Obra Kościan
Jaworowicz Janusz UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Jaworski Filip BC Obra Kościan
Jaworski Igor Lider BIOFARM Swarzędz
Jaworski Maksymilian Enea Basket Poznań
Jaziewicz Wojciech ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Jąder Igor UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Jendrzejak Michał UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Jezierny Paweł Enea Basket Poznań
Jędroszka Natan ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Kaczmarek Jan Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Kaczmarek Michał Basket Team Suchy Las
Kaczmarek Wojciech Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Kala Mikołaj G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Kalemba Tomasz UKS Mikst Międzychód
Kałowski Marcin UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kamela Filip Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Kamiennik Nataniel KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Kamiński Krzysztof UKS Mikst Międzychód
Kapral Vincent AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Kasperski Fabian UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Kasprowiak Nikodem Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Kasprzak Igor ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Kazimierczak Leo G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Kaźmierczak Jakub MKS MOS KONIN
Kijanka Mikołaj UKS Piątka Ostrów Wlkp.
KIKOWSKI JAN Enea Basket Poznań
Klaczyński Mateusz Enea Basket Poznań
Knop Karol MKS Gromy Nowy Tomyśl
Knop Wiktor MKS Gromy Nowy Tomyśl
Kolanowski Damian UKS Mikst Międzychód
KOLAŃSKI FILIP AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Kołucki Miłosz UKS Mikst Międzychód
Komsta Jędrzej Korona Zakrzewo
Kondrat Karol MKS Gromy Nowy Tomyśl
Konieczny Aleks Basket Grodzisk 2020
Konieczny Jakub UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Konopniak Antoni RAWIA ELEVEN RAWICZ
Konowalski Albert Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Kortus Patryk Basket Grodzisk 2020
Koszczoł Teodor Enea Basket Poznań
Koszczoł Teodor Enea Basket II Poznań
Koszyczarek Filip Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Kotlewski Marcel MKS MOS KONIN
Kowalik Cezary ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Koza Tomasz MKS Gromy Nowy Tomyśl
Kozica Alan UKS Mikst Międzychód
Krajewski Antoni Basket Team Suchy Las
Krawców Kuba UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Krawczyk Mateusz UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Krawczyński Bruno ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal
Kruczek Filip Basket Grodzisk 2020
Kruczyński Tymoteusz AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Kruszyński Kacper MKS Gromy Nowy Tomyśl
Krzyżanowski Jakub ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Kubaczyk Kacper MKS Gromy Nowy Tomyśl
Kubala Marcel ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal
Kubica Leon UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kujawski Bartosz Korona Zakrzewo
Kulczyński Wojciech Lider BIOFARM Swarzędz
Kuleczka Wojciech Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Kulik Bartłomiej MKS MOS KONIN
Kulinski Leon Basket Team Suchy Las
Kulus Wojciech Basket Grodzisk 2020
Kuska Leon UKS Mikst Międzychód
Kuświk Paweł UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kużaj Stanisław Korona Zakrzewo
Lance Zachary ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Laskowski Filip Lider BIOFARM Swarzędz
Ląg Wojciech UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Lebediev Maksym Basket Team Suchy Las
Lech Bruno G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Leciejewski Adam RAWIA ELEVEN RAWICZ
Lewandowski Adam RAWIA ELEVEN RAWICZ
Lewicki Antoni Korona Zakrzewo
Lipski Bartosz MKS Gromy Nowy Tomyśl
Lis Jakub UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Maciejewski Bartosz Lider BIOFARM Swarzędz
Madej Szymon UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Majchrzak Adrian UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Makowski Wojciech KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Malarecki Hubert Enea Basket II Poznań
Malarecki Hubert Enea Basket Poznań
Maleszka Kamil KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Małecki Augustyn Lider BIOFARM Swarzędz
Mania-Niedżwiedzki Jan Basket Grodzisk 2020
Mańkowski Leo RAWIA ELEVEN RAWICZ
Mańkowski Łukasz Basket Grodzisk 2020
Marchelek Stanisław Lider BIOFARM Swarzędz
Marciniak Oliwier Basket Grodzisk 2020
Marcinkowski Mateusz Korona Zakrzewo
Matoszuk Oskar BC Obra Kościan
Mazurczak Krzysztof Basket Team Suchy Las
McBroom Krzysztof Enea Basket Poznań
Meixner Antoni Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Mendel Kazimierz Jakub Basket Grodzisk 2020
Mentlewicz Antoni MKS Gromy Nowy Tomyśl
Michalak Dominik UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Michalczak Julian Basket Grodzisk 2020
Michalski Michał Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Miechowiak Mieszko ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Mielniczek Filip UKS Mikst Międzychód
Mikołajczak Stanisław BC Obra Kościan
Mikołajczyk Alan UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Młynarczyk Mikołaj AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Modelski Kamil Pyra AZS Poznań
Mościcki Gabriel Basket Grodzisk 2020
Możarkowski Mateusz Basket Team Suchy Las
Mroziński Jakub ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Najduszyński Ivo Korona Zakrzewo
Namysł Mikołaj UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Nawrocki Miłosz KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Nemchenko Platon Pyra AZS Poznań
Nowaczyk Franek Enea Basket Poznań
Nowaczyk Olaf RAWIA ELEVEN RAWICZ
Nowaczyk Tymon RAWIA ELEVEN RAWICZ
Nowak Gracjan UKS Mikst Międzychód
Nowak Jakub KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Nowak Kamil RAWIA ELEVEN RAWICZ
Nowak Wojciech G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Pacanowski Szymon MKS MOS KONIN
Pawlak Olivier Lider BIOFARM Swarzędz
Pawlak Wojciech G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Pawłowski Filip G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Pawłowski Szymon UKS Mikst Międzychód
Pecold Eryk UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Piechura - Piński Antoni Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Pieniężny Tymoteusz MKS Gromy Nowy Tomyśl
Pietrowiak Maciej Pyra AZS Poznań
Pietrusiak Karol Korona Zakrzewo
Pietrzak Dawid Lider BIOFARM Swarzędz
Pilarczyk Paweł UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Pińkowski Konrad MKS MOS KONIN
Piotrowski Szymon Basket Team Suchy Las
Pokrywka Piotr AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Pomorski Nikodem Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Pośpiech Franciszek Basket Team Suchy Las
Pozdrowicz Igor UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Prokopczuk Andrzej Pyra AZS Poznań
Przybecki Igor UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Przybył Mateusz KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Przyniczka Aleksander Pyra AZS Poznań
Puchalski Mikołaj Basket Team Suchy Las
Rachowski Tomasz G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne
Radolak Antoni Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Radziemski Antoni MKS MOS KONIN
Rataj Szymon KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Reinholz Leon G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Rembeza Nikodem Enea Basket Poznań
Różycki Jakub Basket Team Suchy Las
Rudzki Jeremiasz Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Rura Antotni G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Rybakowski Kazimierz Basket Team Suchy Las
Sawicki Mikołaj Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Sawtyruk Daniel Lider BIOFARM Swarzędz
Schmidt Jacek Enea Basket Poznań
Senczyk Szymon BC Obra Kościan
Seroka Jan Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Sikora Wojciech Korona Zakrzewo
Skorupka Piotr Korona Zakrzewo
Skrzypczak Oskar AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Skrzypczak Ziemowit Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Skupin Michał ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal
Sławiński Hugo Basket Grodzisk 2020
Słodkowicz Stanisław AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Smardz Igor UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Smektała Marcel UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Smirnow Hugo G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Smorawiński Stanisław AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Sobański Maksymilian KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Sosiński Szymon UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Spasiewski Bartosz ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Spasiewski Wojciech ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Sroka Bartosz ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Sroka Bruno MKS Gromy Nowy Tomyśl
Stachowiak Adrian UKS Mikst Międzychód
Stachowiak Jakub Basket Team Suchy Las
Stachowiak Sebastian RAWIA ELEVEN RAWICZ
Staszkiewicz Michał Lider BIOFARM Swarzędz
Stenclik Oskar Lider BIOFARM Swarzędz
Stranz Adam MKS Gromy Nowy Tomyśl
Strugarek Aleks G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne
Strzelec Alan UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Stylski Marcel UKS Mikst Międzychód
Szałata Dawid RAWIA ELEVEN RAWICZ
Szczublewski Franciszek Korona Zakrzewo
Szefliński Damian MKS MOS KONIN
Szeszycki Leon Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Szmaja Jan G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Szmaja Mikołaj G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne
Szostak Bartosz Basket Team Suchy Las
Szóstakowski Paweł UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Sztandera Patryk KT Kosz Crispy Natural Kalisz
Szukalski Adam Korona Zakrzewo
Szulc Piotr Enea Basket Poznań
Szwarczyński Kacper RAWIA ELEVEN RAWICZ
Wartecki Stanisław MKS Gromy Nowy Tomyśl
Wasielewski Adrian UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Wasielewski Wiktor RAWIA ELEVEN RAWICZ
Wąsowicz Bartek AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Wieczorek Alex Pyra AZS Poznań
Wietrzyński Kacper Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno
Wilczyński Paweł G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Wilk Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Wiśniewski Mateusz UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Witkowski Borys UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wizerkaniuk Filip BC Obra Kościan
Włosiak Alan ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Włóka Bartosz Basket Grodzisk 2020
Wochna Konrad Lider BIOFARM Swarzędz
Wojciechowski Borys ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal II
Wojciechowski Filip BC Obra Kościan
Wojciechowski Ignacy Pyra AZS Poznań
Wojtanowski Wiktor MKS Gromy Nowy Tomyśl
Wojtasiak Alan UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Wojtkowiak Piotr Enea Basket Poznań
Wojtkowiak Sebastian G.EN. Gaz Energia Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Woźnica Kajetan UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski