Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

15.11.2014 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - MKS MOS Słupca --:--
15.11.2014 MKK I Gniezno - Fundacja PBG BJ IV Poznań --:--
15.11.2014 MKK II Gniezno - Fundacja PBG BJ III Poznań --:--
15.11.2014 Fundacja PBG BJ I Poznań - Fundacja PBG BJ II Poznań --:--

1 kolejka

15.11.2014 Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski - KK Rycerze Rydzyna --:--
15.11.2014 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Basket Team Opalenica --:--
15.11.2014 MKS MOS Konin - UKKS Iskra Osieczna --:--
15.11.2014 BC Obra Kościan - ZS Wielichowo --:--

2 kolejka

29.11.2014 Fundacja PBG BJ III Poznań - Fundacja PBG BJ I Poznań --:--
29.11.2014 Fundacja PBG BJ IV Poznań - MKK II Gniezno --:--
29.11.2014 MKS MOS Słupca - MKK I Gniezno --:--
29.11.2014 MKS Sokół Międzychód - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

2 kolejka

29.11.2014 KK Rycerze Rydzyna - ZS Wielichowo --:--
29.11.2014 UKKS Iskra Osieczna - BC Obra Kościan --:--
29.11.2014 Basket Team Opalenica - MKS MOS Konin --:--
29.11.2014 Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--

3 kolejka

06.12.2014 MKK I Gniezno - MKS Sokół Międzychód --:--
06.12.2014 MKK II Gniezno - MKS MOS Słupca --:--
06.12.2014 Fundacja PBG BJ I Poznań - Fundacja PBG BJ IV Poznań --:--
06.12.2014 Fundacja PBG BJ II Poznań - Fundacja PBG BJ III Poznań --:--

3 kolejka

06.12.2014 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - KK Rycerze Rydzyna --:--
06.12.2014 MKS MOS Konin - Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski --:--
06.12.2014 BC Obra Kościan - Basket Team Opalenica --:--
06.12.2014 ZS Wielichowo - UKKS Iskra Osieczna --:--

4 kolejka

13.12.2014 MKS MOS Słupca - Fundacja PBG BJ I Poznań --:--
13.12.2014 Fundacja PBG BJ IV Poznań - Fundacja PBG BJ II Poznań --:--
13.12.2014 MKS Sokół Międzychód - MKK II Gniezno --:--
13.12.2014 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - MKK I Gniezno --:--

4 kolejka

13.12.2014 KK Rycerze Rydzyna - UKKS Iskra Osieczna --:--
13.12.2014 Basket Team Opalenica - ZS Wielichowo --:--
13.12.2014 Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski - BC Obra Kościan --:--
13.12.2014 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - MKS MOS Konin --:--

5 kolejka

20.12.2014 MKK II Gniezno - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
20.12.2014 Fundacja PBG BJ I Poznań - MKS Sokół Międzychód --:--
20.12.2014 Fundacja PBG BJ II Poznań - MKS MOS Słupca --:--
20.12.2014 Fundacja PBG BJ III Poznań - Fundacja PBG BJ IV Poznań --:--

5 kolejka

20.12.2014 MKS MOS Konin - KK Rycerze Rydzyna --:--
20.12.2014 BC Obra Kościan - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
20.12.2014 ZS Wielichowo - Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski --:--
20.12.2014 UKKS Iskra Osieczna - Basket Team Opalenica --:--

6 kolejka

10.01.2015 MKS MOS Słupca - Fundacja PBG BJ III Poznań --:--
10.01.2015 MKS Sokół Międzychód - Fundacja PBG BJ II Poznań --:--
10.01.2015 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Fundacja PBG BJ I Poznań --:--
10.01.2015 MKK I Gniezno - MKK II Gniezno --:--

6 kolejka

10.01.2015 KK Rycerze Rydzyna - Basket Team Opalenica --:--
10.01.2015 Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski - UKKS Iskra Osieczna --:--
10.01.2015 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - ZS Wielichowo --:--
10.01.2015 MKS MOS Konin - BC Obra Kościan --:--

7 kolejka

17.01.2015 Fundacja PBG BJ I Poznań - MKK I Gniezno --:--
17.01.2015 Fundacja PBG BJ II Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
17.01.2015 Fundacja PBG BJ III Poznań - MKS Sokół Międzychód --:--
17.01.2015 Fundacja PBG BJ IV Poznań - MKS MOS Słupca --:--

8 kolejka

24.01.2015 MKS Sokół Międzychód - Fundacja PBG BJ IV Poznań --:--
24.01.2015 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Fundacja PBG BJ III Poznań --:--
24.01.2015 MKK I Gniezno - Fundacja PBG BJ II Poznań --:--
24.01.2015 MKK II Gniezno - Fundacja PBG BJ I Poznań --:--

7 kolejka

24.01.2015 BC Obra Kościan - KK Rycerze Rydzyna --:--
24.01.2015 ZS Wielichowo - MKS MOS Konin --:--
24.01.2015 UKKS Iskra Osieczna - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
24.01.2015 Basket Team Opalenica - Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski --:--

9 kolejka

31.01.2015 Fundacja PBG BJ II Poznań - MKK II Gniezno --:--
31.01.2015 Fundacja PBG BJ III Poznań - MKK I Gniezno --:--
31.01.2015 Fundacja PBG BJ IV Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
31.01.2015 MKS MOS Słupca - MKS Sokół Międzychód --:--

10 kolejka

07.02.2015 MKS MOS Słupca - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
07.02.2015 Fundacja PBG BJ IV Poznań - MKK I Gniezno --:--
07.02.2015 Fundacja PBG BJ III Poznań - MKK II Gniezno --:--
07.02.2015 Fundacja PBG BJ II Poznań - Fundacja PBG BJ I Poznań --:--

8 kolejka

07.02.2015 KK Rycerze Rydzyna - Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski --:--
07.02.2015 Basket Team Opalenica - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
07.02.2015 UKKS Iskra Osieczna - MKS MOS Konin --:--
07.02.2015 ZS Wielichowo - BC Obra Kościan --:--

11 kolejka

07.03.2015 Fundacja PBG BJ I Poznań - Fundacja PBG BJ III Poznań --:--
07.03.2015 MKK II Gniezno - Fundacja PBG BJ IV Poznań --:--
07.03.2015 MKK I Gniezno - MKS MOS Słupca --:--
07.03.2015 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - MKS Sokół Międzychód --:--

9 kolejka

07.03.2015 ZS Wielichowo - KK Rycerze Rydzyna --:--
07.03.2015 BC Obra Kościan - UKKS Iskra Osieczna --:--
07.03.2015 MKS MOS Konin - Basket Team Opalenica --:--
07.03.2015 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski --:--

12 kolejka

14.03.2015 MKS Sokół Międzychód - MKK I Gniezno --:--
14.03.2015 MKS MOS Słupca - MKK II Gniezno --:--
14.03.2015 Fundacja PBG BJ IV Poznań - Fundacja PBG BJ I Poznań --:--
14.03.2015 Fundacja PBG BJ III Poznań - Fundacja PBG BJ II Poznań --:--

10 kolejka

21.03.2015 KK Rycerze Rydzyna - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
21.03.2015 Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski - MKS MOS Konin --:--
21.03.2015 Basket Team Opalenica - BC Obra Kościan --:--
21.03.2015 UKKS Iskra Osieczna - ZS Wielichowo --:--

13 kolejka

28.03.2015 Fundacja PBG BJ I Poznań - MKS MOS Słupca --:--
28.03.2015 Fundacja PBG BJ II Poznań - Fundacja PBG BJ IV Poznań --:--
28.03.2015 MKK II Gniezno - MKS Sokół Międzychód --:--
28.03.2015 MKK I Gniezno - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

14 kolejka

11.04.2015 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - MKK II Gniezno --:--
11.04.2015 MKS Sokół Międzychód - Fundacja PBG BJ I Poznań --:--
11.04.2015 MKS MOS Słupca - Fundacja PBG BJ II Poznań --:--
11.04.2015 Fundacja PBG BJ IV Poznań - Fundacja PBG BJ III Poznań --:--

11 kolejka

11.04.2015 UKKS Iskra Osieczna - KK Rycerze Rydzyna --:--
11.04.2015 ZS Wielichowo - Basket Team Opalenica --:--
11.04.2015 BC Obra Kościan - Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski --:--
11.04.2015 MKS MOS Konin - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--

15 kolejka

18.04.2015 Fundacja PBG BJ III Poznań - MKS MOS Słupca --:--
18.04.2015 Fundacja PBG BJ II Poznań - MKS Sokół Międzychód --:--
18.04.2015 Fundacja PBG BJ I Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
18.04.2015 MKK II Gniezno - MKK I Gniezno --:--

12 kolejka

18.04.2015 KK Rycerze Rydzyna - MKS MOS Konin --:--
18.04.2015 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - BC Obra Kościan --:--
18.04.2015 Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski - ZS Wielichowo --:--
18.04.2015 Basket Team Opalenica - UKKS Iskra Osieczna --:--

16 kolejka

25.04.2015 MKK I Gniezno - Fundacja PBG BJ I Poznań --:--
25.04.2015 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Fundacja PBG BJ II Poznań --:--
25.04.2015 MKS Sokół Międzychód - Fundacja PBG BJ III Poznań --:--
25.04.2015 MKS MOS Słupca - Fundacja PBG BJ IV Poznań --:--

17 kolejka

09.05.2015 Fundacja PBG BJ IV Poznań - MKS Sokół Międzychód --:--
09.05.2015 Fundacja PBG BJ III Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
09.05.2015 Fundacja PBG BJ II Poznań - MKK I Gniezno --:--
09.05.2015 Fundacja PBG BJ I Poznań - MKK II Gniezno --:--

13 kolejka

09.05.2015 Basket Team Opalenica - KK Rycerze Rydzyna --:--
09.05.2015 UKKS Iskra Osieczna - Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski --:--
09.05.2015 ZS Wielichowo - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
09.05.2015 BC Obra Kościan - MKS MOS Konin --:--

18 kolejka

16.05.2015 MKK II Gniezno - Fundacja PBG BJ II Poznań --:--
16.05.2015 MKK I Gniezno - Fundacja PBG BJ III Poznań --:--
16.05.2015 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Fundacja PBG BJ IV Poznań --:--
16.05.2015 MKS Sokół Międzychód - MKS MOS Słupca --:--

14 kolejka

16.05.2015 KK Rycerze Rydzyna - BC Obra Kościan --:--
16.05.2015 MKS MOS Konin - ZS Wielichowo --:--
16.05.2015 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - UKKS Iskra Osieczna --:--
16.05.2015 Stal / UKS Piątka Ostrów Wielkopolski - Basket Team Opalenica --:--

Newsletter - zapisz się