Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Zuzanna Nowak UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 81 27.00
2. Martyna Szałek UKS Delfin Kłecko 3 42 14.00
3. Iga Woźna UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 38 12.67
4. Gabriela Strańczyk Basket Team Suchy Las 4 32 8.00
5. Oliwia Jarmurz Basket Team Suchy Las 4 29 7.25
6. Natalia Kacprowska UKS Delfin Kłecko 3 29 9.67
7. Karina Wiertel UKS Delfin Kłecko 3 28 9.33
8. Marta Musiał Basket Team Suchy Las 4 25 6.25
9. Emilia Mierzyńska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 24 8.00
10. Aleksandra Olejniczak Basket Team Suchy Las 4 22 5.50
11. Natalia Kiełpińska UKS Delfin Kłecko 3 21 7.00
12. Patrycja Kujbida UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 21 7.00
13. Amelia Purgiel UKS Dwójka Rogoźno 1 20 20.00
14. Joanna Bąk UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 19 6.33
15. Viktoria Kałek UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 18 6.00
16. Zuzanna Szymańska Basket Team Suchy Las 4 14 3.50
17. Kinga Nahaczewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 14 4.67
18. Klara Burdzińska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 12 4.00
19. Wiktoria Turonek UKS Delfin Kłecko 2 11 5.50
20. Anna Kledzik UKS Dwójka Rogoźno 1 11 11.00
21. Olga Kisielewska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 11 5.50
22. Marietta Sadowska UKS Delfin Kłecko 2 10 5.00
23. Klaudia Oszejko UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 10 3.33
24. Paulina Strzelczenia UKS Delfin Kłecko 3 9 3.00
25. Judyta Fudala Basket Team Suchy Las 4 9 2.25
26. Lena Skowronek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 8 4.00
27. Laura Maciuszek UKS Delfin Kłecko 3 7 2.33
28. Milena Kujawska Basket Team Suchy Las 4 7 1.75
29. Lena Olejnik UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 6 3.00
30. Marta Grabarczyk UKS Dwójka Rogoźno 1 6 6.00
31. Wiktoria Grabarczyk UKS Dwójka Rogoźno 1 6 6.00
32. Gabriela Flaszak UKS Lider Swarzędz 1 6 6.00
33. Maja Grablewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 5 1.67
34. Antonina Maj UKS Lider Swarzędz 1 4 4.00
35. Klaudyna Stachowiak Basket Team Suchy Las 4 4 1.00
36. Zuzanna Szturmińska UKS Dwójka Rogoźno 1 4 4.00
37. Lukrecja Szafrańska UKS Dwójka Rogoźno 1 4 4.00
38. Julia Parniewicz UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 4 1.33
39. Matylda Niespodziana UKS Dwójka Rogoźno 1 4 4.00
40. Zofia Machajewska UKS Dwójka Rogoźno 1 3 3.00
41. Maja Ostenda UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 3 1.50
42. Aphrodite Kocyłowska Basket Team Suchy Las 3 2 0.67
43. Anna Just UKS Dwójka Rogoźno 1 2 2.00
44. Zofia Kaczmarek Basket Team Suchy Las 2 2 1.00
45. Liliana Mateja UKS Dwójka Rogoźno 1 2 2.00
46. Zofia Łyżwińska UKS Lider Swarzędz 1 1 1.00
47. Julia Wojtysiak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 1 0.50
48. Natalia Bergander Basket Team Suchy Las 3 1 0.33
49. Weronika Łączkowiak UKS Lider Swarzędz 1 1 1.00
50. Laura Kuryś UKS Dwójka Rogoźno 1 0 0.00
51. Kinga Kin UKS Dream Team Nowy Tomyśl 2 0 0.00
52. Matylda Waberska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 2 0 0.00
53. Natalia Michalak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
54. Aleksandra Żabicka Basket Team Suchy Las 2 0 0.00
55. Patrycja Kordońska UKS Delfin Kłecko 2 0 0.00
56. Gabriela Witek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
57. Łucja Kłobus UKS Lider Swarzędz 1 0 0.00
58. Olivia Majdecka UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
59. Vanessa Kaczmarek UKS Delfin Kłecko 2 0 0.00
60. Jagna Adryan UKS Lider Swarzędz 1 0 0.00
61. Sara Polarczyk UKS Piątka Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
62. Natalia Ratajczak UKS Lider Swarzędz 1 0 0.00
63. Oliwia Sztukowska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
64. Maja Drobnikowska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
65. Jadwiga Pluta Basket Team Suchy Las 2 0 0.00
66. Antonina Hirsch UKS Lider Swarzędz 1 0 0.00
67. Anna Jeż UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
68. Julia Zająć UKS Lider Swarzędz 1 0 0.00
69. Martyna Alamenciak UKS Delfin Kłecko 3 0 0.00
70. Natalia Polak UKS Lider Swarzędz 1 0 0.00
71. Lena Nieweś UKS Piątka Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
72. Wiktoria Świątek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
73. Małgorzata Matuszczak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
74. Marcelina Kuchcińska UKS Delfin Kłecko 3 0 0.00
75. Zofia Bigosińska UKS Dwójka Rogoźno 1 0 0.00
76. Pola Bącalska UKS Lider Swarzędz 1 0 0.00
77. Antonina Sikora UKS Lider Swarzędz 1 0 0.00