Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Weronika Kurczaba UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
2. Luiza Pacholska UKS Lider Swarzędz 3 0.00 0.00 0.00
3. Aniela Jaskulska UKS Delfin Kłecko 4 0.00 0.00 0.00
4. Oliwia Jarmurz Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
5. Jagna Adryan UKS Lider Swarzędz 3 0.00 0.00 0.00
6. Martyna Alamenciak UKS Delfin Kłecko 8 0.00 0.00 0.00
7. Zofia Bigosińska UKS Dwójka Rogoźno 8 0.00 0.00 0.00
8. Maja Ostenda UKS Piątka Ostrów Wlkp. 6 0.00 0.00 0.00
9. Weronika Kubik UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
10. Maja Grablewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 0.00 0.00 0.00
11. Zofia Machajewska UKS Dwójka Rogoźno 9 0.00 0.00 0.00
12. Kinga Nahaczewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 9 0.00 0.00 0.00
13. Natalia Michalak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 8 0.00 0.00 0.00
14. Zuzanna Basińska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
15. Natalia Bergander Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
16. Gabriela Witek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 8 0.00 0.00 0.00
17. Marietta Sadowska UKS Delfin Kłecko 7 0.00 0.00 0.00
18. Iga Woźna UKS Dream Team Nowy Tomyśl 10 0.00 0.00 0.00
19. Karina Wiertel UKS Delfin Kłecko 7 0.00 0.00 0.00
20. Anna Kosmala UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 0.00 0.00 0.00
21. Antonina Sikora UKS Lider Swarzędz 5 0.00 0.00 0.00
22. Łucja Kłobus UKS Lider Swarzędz 3 0.00 0.00 0.00
23. Laura Maciuszek UKS Delfin Kłecko 8 0.00 0.00 0.00
24. Emilia Mierzyńska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 10 0.00 0.00 0.00
25. Maja Drobnikowska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 7 0.00 0.00 0.00
26. Zofia Wołowicz UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
27. Julia Wojtysiak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 9 0.00 0.00 0.00
28. Natalia Kiełpińska UKS Delfin Kłecko 8 0.00 0.00 0.00
29. Matylda Waberska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 7 0.00 0.00 0.00
30. Marta Grabarczyk UKS Dwójka Rogoźno 10 0.00 0.00 0.00
31. Judyta Fudala Basket Team Suchy Las 8 0.00 0.00 0.00
32. Lena Skowronek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 8 0.00 0.00 0.00
33. Martyna Kraska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
34. Natalia Ratajczak UKS Lider Swarzędz 3 0.00 0.00 0.00
35. Klara Burdzińska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 10 0.00 0.00 0.00
36. Lukrecja Szafrańska UKS Dwójka Rogoźno 10 0.00 0.00 0.00
37. Małgorzata Matuszczak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 7 0.00 0.00 0.00
38. Sandra Wita UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
39. Jadwiga Pluta Basket Team Suchy Las 4 0.00 0.00 0.00
40. Matylda Niespodziana UKS Dwójka Rogoźno 10 0.00 0.00 0.00
41. Natalia Kacprowska UKS Delfin Kłecko 8 0.00 0.00 0.00
42. Liliana Mateja UKS Dwójka Rogoźno 8 0.00 0.00 0.00
43. Aphrodite Kocyłowska Basket Team Suchy Las 6 0.00 0.00 0.00
44. Lena Olejnik UKS Piątka Ostrów Wlkp. 9 0.00 0.00 0.00
45. Kinga Jaźwiec UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 0.00 0.00 0.00
46. Joanna Bąk UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 0.00 0.00 0.00
47. Anna Kledzik UKS Dwójka Rogoźno 8 0.00 0.00 0.00
48. Patrycja Kujbida UKS Dream Team Nowy Tomyśl 10 0.00 0.00 0.00
49. Olivia Majdecka UKS Piątka Ostrów Wlkp. 6 0.00 0.00 0.00
50. Joanna Szukowska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
51. Zuzanna Szymańska Basket Team Suchy Las 8 0.00 0.00 0.00
52. Antonina Maj UKS Lider Swarzędz 5 0.00 0.00 0.00
53. Wiktoria Turonek UKS Delfin Kłecko 7 0.00 0.00 0.00
54. Julia Parniewicz UKS Dream Team Nowy Tomyśl 10 0.00 0.00 0.00
55. Patrycja Przybylska UKS Dwójka Rogoźno 6 0.00 0.00 0.00
56. Gabriela Strańczyk Basket Team Suchy Las 8 0.00 0.00 0.00
57. Olga Kisielewska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 8 0.00 0.00 0.00
58. Natalia Polak UKS Lider Swarzędz 4 0.00 0.00 0.00
59. Gabriela Flaszak UKS Lider Swarzędz 5 0.00 0.00 0.00
60. Paulina Strzelczenia UKS Delfin Kłecko 8 0.00 0.00 0.00
61. Wiktoria Grabarczyk UKS Dwójka Rogoźno 9 0.00 0.00 0.00
62. Kinga Kin UKS Dream Team Nowy Tomyśl 7 0.00 0.00 0.00
63. Anna Jeż UKS Piątka Ostrów Wlkp. 5 0.00 0.00 0.00
64. Oliwia Stachowiak UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
65. Klaudyna Stachowiak Basket Team Suchy Las 8 0.00 0.00 0.00
66. Zofia Łyżwińska UKS Lider Swarzędz 5 0.00 0.00 0.00
67. Martyna Szałek UKS Delfin Kłecko 8 0.00 0.00 0.00
68. Anna Just UKS Dwójka Rogoźno 9 0.00 0.00 0.00
69. Klaudia Oszejko UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 0.00 0.00 0.00
70. Oliwia Sztukowska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 5 0.00 0.00 0.00
71. Mirosława Ziółkowska UKS Dwójka Rogoźno 7 0.00 0.00 0.00
72. Milena Kujawska Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
73. Wiktoria Świątek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 7 0.00 0.00 0.00
74. Julia Chojka UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
75. Vanessa Kaczmarek UKS Delfin Kłecko 6 0.00 0.00 0.00
76. Marta Musiał Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
77. Pola Bącalska UKS Lider Swarzędz 5 0.00 0.00 0.00
78. Patrycja Kordońska UKS Delfin Kłecko 7 0.00 0.00 0.00
79. Anna Panek UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0.00 0.00 0.00
80. Julia Zająć UKS Lider Swarzędz 4 0.00 0.00 0.00
81. Viktoria Kałek UKS Dream Team Nowy Tomyśl 9 0.00 0.00 0.00
82. Marcelina Kuchcińska UKS Delfin Kłecko 8 0.00 0.00 0.00
83. Zuzanna Szturmińska UKS Dwójka Rogoźno 9 0.00 0.00 0.00
84. Zuzanna Nowak UKS Dream Team Nowy Tomyśl 10 0.00 0.00 0.00
85. Lena Nieweś UKS Piątka Ostrów Wlkp. 5 0.00 0.00 0.00
86. Laura Kuryś UKS Dwójka Rogoźno 8 0.00 0.00 0.00
87. Aleksandra Olejniczak Basket Team Suchy Las 8 0.00 0.00 0.00