Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Sezon Liga Drużyna Hala Adres Miasto Dzień tygodnia Godzina Czy preferowana Certyfikat Zdjęcie
2018/2019 2LM Trefl II Sopot Hala Sportowa 100-lecia Sopotu ul. Jakuba Goyki 7 Sopot --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Trefl II Sopot Hala Treningowa Ergo Arena Plac Dwóch Miast 1 Sopot --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM SMS PZKosz Władysławowo COS OPO ul. Żeromskiego 52 Władysławowo --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Zetkama Doral Nysa Kłodzko Hala OSiR ul. Kusocińskiego 2 Kłodzko Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM KS Pogoń Ruda Śląska MOSiR ul. Gen. Hallera 16 B Ruda Śląska --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM KS Sudety Jelenia Góra Hala sportowa im M. Koczwary Sudecka 42 Jelenia Góra Sobota 18:30 TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM ZKS Stal Stalowa Wola Hala MOSiR ul. Hutnicza 15 Stalowa Wola --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM AZS UMK PBDI Toruń Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK ul. Świętego Józefa 17 Toruń --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Domino Inowrocław Hala Widowiskowo-Sportowa Niepodległości 4 Inowrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM KS Start Meble Dobrodzień Hala ZS w Oleśnie ul. Sądowa 2 Olesno Sobota 16:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Sokół Ostrów Mazowiecka Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II ul. Trębickiego 10 Ostrów Mazowiecka --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Hensfort Przemyśl POSiR Przemyśl Mickiewicza 30 Przemyśl --- TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Politechnika Gdańska Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej al. Zwycięstwa 12 Gdańsk --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM RKKS Rawia Rawag Rawicz HALA SPORTOWA W SIERAKOWIE ul. A. O. Przyjmy-Przyjemskiego 35 Rawicz-Sierakowo --- TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Intermarche II Zielona Góra Hala Uniwersytetu Zielonogórskiego ul. prof. Szafrana 6 Zielona Góra --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Intermarche II Zielona Góra Hala Do Koszykówki Amelii 19 Zielona Góra --- TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM MKS II Dąbrowa Górnicza HWS Centrum Al. Róż 3 Dąbrowa Górnicza Sobota 13:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM KK Polonia Bytom Hala Na Skarpie Modrzewskiego 5a Bytom --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM AZS Basket Nysa HALA NYSA Sudecka 23 Nysa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM GLKS Nadarzyn Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej ul. Sitarskich 4 Nadarzyn Sobota 18:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM KS Rosa-Sport Radom Hala Sportowa ZSB ul. Kościuszki 7 Radom --- TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie Hala Widowiskowo-Sportowa Brzozowa 4 Kąty Wrocławskie Sobota 18:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM KK Warszawa Zespół Obiektów Sportowych Hawajska ul. Dereniowa 48 Warszawa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Decka Pelplin Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie Sambora 5A Pelplin --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM KKS Tur Basket Bielsk Podlaski Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza ul. Poniatowskiego 9 Bielsk Podlaski Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM MKS Sokół Międzychód Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Dworcowa 22 Międzychód Sobota 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne OSiR Nowa 15 Tarnowo Podgórne Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne Hala OSIR w Baranowie Wypoczynkowa 93a, Baranowo Przeźmierowo Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM AZS UJK Kielce Centrum Sportu i Rehabilitacji UJK Kielce Świętokrzyska 21H Kielce --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Zagłębie Sosnowiec Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Żeromskiego 9 Sosnowiec --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM MUKS Hutnik Warszawa Hala CXXII LO ul. Staffa 3/5 Warszawa Sobota 16:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM KS Kosz Pleszew Hala Sportowa w Pleszewie Krzywoustego 4 Pleszew --- TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM MCKiS Jaworzno HW-S MCKiS Jaworzno ul. Grunwaldzka 80 Jaworzno (Centrum) Sobota 20:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM MCKiS Jaworzno Hala Sportowa MCKiS Jaworzno ul. Inwalidów Wojennych 18 (Jaworzno Osiedle Stałe) Jaworzno Sobota 20:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice Nowa Hala AWF ul. Mikołowska 72 Katowice Sobota 18:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Röben Gimbasket Wrocław Sala Sportów Walki AWF Paderewskiego 35, Wrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM ŁKS AZS UŁ SG Łódź MOSiR Łódź Ks. Skorupki 21 Łódź Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM ŁKS AZS UŁ SG Łódź Centrum Sportu UŁ ul. Styrska 22/26 Łódź Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM ŁKS AZS UŁ SG Łódź Arena Łódź AL. Unii 2 Łódź --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Dziki Warszawa OSiR Śródmieście Polna 7A Warszawa --- TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM AZS Częstochowa MOSiR Polonia Dekabrystów 43 Częstochowa Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM TS Wisła Kraków Hala Główna TS Wisła ul. Reymonta 22 Kraków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Daas Basket Hills Bielsko-Biała Hala Victoria Bratków 16 Bielsko-Biała --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Siarka Tarnobrzeg MOSiR Al. Niepodległości 2 Tarnobrzeg --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM TBV Start II Lublin Hala im. Zdzisława Niedzieli Al.Zygmuntowskie 4 Lublin --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM TBV Start II Lublin MOSiR Globus Kazimierza Wielkiego 8 Lublin --- niedziela TAK Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM KSK Noteć Inowrocław Hala Widowiskowo-Sportowa Niepodległości 4 Inowrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Akademia Koszykówki Legii Warszawa OSiR Warszawa Bemowo ul. Obrońców Tobruku 40 Warszawa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Akademia Koszykówki Legii Warszawa OSiR Śródmieście Polna 7A Warszawa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2018/2019 2LM Ogniwo Polbit Szczecin Hala MOSRiR ul. Twardowskiego 12b Szczecin --- TAK Pokaż certyfikat ---