Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

MKS Sokół Międzychód Przemysłowa 6/10
64-400 Międzychód tel. 600021493
fax. --- http://sokolmiedzychod.pl
sokolmarbo@op.pl

ARENA

Hala Widowiskowo-Sportowa, 64-400 Międzychód, ul. Dworcowa 22

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
05.10.2019 17:00 Trefl II Sopot (d) 57 : 88 P 57 12 26 46.2 8 24 33.3 20 50 40.0 9 14 64.3 5 16 21 15 24 20 27 8 0 4 39
12.10.2019 17:00 AZS UMK Toruń (w) 78 : 85 W 85 25 59 42.4 7 19 36.8 32 78 41.0 14 20 70.0 16 31 47 16 18 22 14 8 2 6 92
19.10.2019 13:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz (w) 74 : 86 W 86 26 58 44.8 8 18 44.4 34 76 44.7 10 13 76.9 11 28 39 17 24 14 10 6 2 3 95
22.10.2019 19:00 SMS PZKosz Władysławowo (d) 98 : 72 W 98 24 41 58.5 11 25 44.0 35 66 53.0 17 24 70.8 12 29 41 26 19 19 14 6 5 1 124
02.11.2019 17:00 Biofarm Basket II Poznań (d) 93 : 67 W 93 29 55 52.7 7 24 29.2 36 79 45.6 14 23 60.9 23 31 54 21 22 19 13 11 3 2 117
10.11.2019 13:00 Arka AMW II Gdynia (w) 93 : 86 P 86 18 38 47.4 9 26 34.6 27 64 42.2 23 30 76.7 10 24 34 13 23 20 11 5 3 7 86
16.11.2019 17:00 Decka Pelplin (d) 73 : 78 P 73 12 33 36.4 14 34 41.2 26 67 38.8 7 13 53.8 12 24 36 13 24 17 13 6 4 4 72
23.11.2019 17:00 Sklep Polski MKK Gniezno (d) 91 : 78 W 91 26 48 54.2 6 21 28.6 32 69 46.4 21 34 61.8 11 34 45 18 19 23 13 8 5 4 104
01.12.2019 18:00 KSK Noteć Inowrocław (w) 90 : 86 P 86 20 41 48.8 9 26 34.6 29 67 43.3 19 24 79.2 9 22 31 13 25 25 8 3 1 2 83
07.12.2019 17:00 Politechnika Gdańska (d) 96 : 79 W 96 24 44 54.5 11 25 44.0 35 69 50.7 15 25 60.0 7 28 35 24 18 21 5 7 0 2 113
14.12.2019 17:00 MKKS Żak Koszalin (w) 70 : 78 W 78 18 40 45.0 10 29 34.5 28 69 40.6 12 19 63.2 10 28 38 18 18 18 14 4 0 1 76
21.12.2019 16:30 SMS PZKosz Władysławowo (w) 80 : 94 W 94 28 58 48.3 8 23 34.8 36 81 44.4 14 21 66.7 16 21 37 20 17 18 5 10 0 5 104
22.12.2019 13:00 Trefl II Sopot (w) 87 : 82 P 82 15 34 44.1 13 32 40.6 28 66 42.4 13 17 76.5 9 28 37 14 27 15 14 6 1 3 84
11.01.2020 16:00 AZS UMK Toruń (d) 106 : 87 W 106 26 47 55.3 12 27 44.4 38 74 51.4 18 24 75.0 14 33 47 26 14 21 14 7 3 3 133
18.01.2020 17:00 Enea UTP Astoria Bydgoszcz (d) 106 : 61 W 106 28 55 50.9 10 29 34.5 38 84 45.2 20 28 71.4 12 42 54 25 18 22 10 12 1 2 134
01.02.2020 13:30 Biofarm Basket II Poznań (w) 75 : 90 W 90 25 46 54.3 12 31 38.7 37 77 48.1 4 7 57.1 15 25 40 20 23 16 13 7 1 5 102
08.02.2020 17:00 Arka AMW II Gdynia (d) 69 : 94 P 69 17 38 44.7 8 30 26.7 25 68 36.8 11 19 57.9 8 23 31 11 23 16 11 4 4 2 57
15.02.2020 17:00 Decka Pelplin (w) 79 : 75 P 75 19 42 45.2 8 24 33.3 27 66 40.9 13 19 68.4 8 35 43 17 24 22 11 4 2 5 85
22.02.2020 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno (w) 89 : 78 P 78 20 42 47.6 6 30 20.0 26 72 36.1 20 34 58.8 14 26 40 15 30 26 16 8 2 3 67
29.02.2020 16:30 KSK Noteć Inowrocław (d) 73 : 90 P 73 12 38 31.6 13 30 43.3 25 68 36.8 10 19 52.6 9 32 41 12 18 20 14 4 2 3 66
04.03.2020 20:30 Politechnika Gdańska (w) 96 : 72 P 72 17 37 45.9 8 32 25.0 25 69 36.2 14 20 70.0 10 28 38 14 22 20 14 5 0 4 65