Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

23.09.2017 13:00 Asseco AMW II Gdynia - Biofarm Basket Suchy Las 88:67
23.09.2017 17:00 MKS Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 73:68
23.09.2017 17:00 BC Obra Kościan - Politechnika Gdańska 77:87
23.09.2017 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno 82:64
23.09.2017 20:00 AZS UMK PBDI Toruń - Decka Pelplin 86:89
24.09.2017 13:00 Trefl II Sopot - Gryf Goleniów 76:51
24.09.2017 15:00 Domino Inowrocław - Stomil Olsztyn 94:54

1 kolejka

23.09.2017 18:00 SMK Lubin - RKKS Rawia Rawag Rawicz 86:88
23.09.2017 18:30 KS Kosz Pleszew - MKS Otmuchów 102:84
23.09.2017 19:30 Röben Gimbasket Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 51:103
24.09.2017 16:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83:80
24.09.2017 17:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 62:68
24.09.2017 18:00 WKK Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra 67:59
24.09.2017 18:00 Muszkieterowie Nowa Sól - AZS Częstochowa 68:63

2 kolejka

27.09.2017 18:00 Domino Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 69:83
30.09.2017 16:00 Biofarm Basket Suchy Las - AZS UMK PBDI Toruń 63:66
30.09.2017 16:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Stomil Olsztyn 90:63
30.09.2017 17:00 Decka Pelplin - BC Obra Kościan 85:55
01.10.2017 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot 94:73
01.10.2017 18:00 Politechnika Gdańska - MKS Sokół Międzychód 74:70
26.11.2017 13:00 Gryf Goleniów - Asseco AMW II Gdynia 49:102

2 kolejka

30.09.2017 15:00 WKK Wrocław - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 69:60
30.09.2017 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Kosz Pleszew 85:65
30.09.2017 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - Röben Gimbasket Wrocław 86:87
30.09.2017 18:00 KS Sudety Jelenia Góra - AZS Częstochowa 78:83
01.10.2017 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - Exact Systems Śląsk II Wrocław 74:85
01.10.2017 17:00 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - SMK Lubin 96:52
01.10.2017 17:30 MKS Otmuchów - Muszkieterowie Nowa Sól 96:79

3 kolejka

07.10.2017 13:00 Trefl II Sopot - Domino Inowrocław 68:84
07.10.2017 14:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Asseco AMW II Gdynia 80:84
07.10.2017 17:00 MKS Sokół Międzychód - Decka Pelplin 61:72
07.10.2017 20:00 AZS UMK PBDI Toruń - Gryf Goleniów 78:57
08.10.2017 15:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Politechnika Gdańska 82:69
08.10.2017 18:00 BC Obra Kościan - Biofarm Basket Suchy Las 85:58

3 kolejka

07.10.2017 16:00 Muszkieterowie Nowa Sól - Górnik Trans.eu Wałbrzych 67:83
07.10.2017 17:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - RKKS Rawia Rawag Rawicz 69:64
07.10.2017 18:00 KS Sudety Jelenia Góra - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 87:79
07.10.2017 18:00 SMK Lubin - WKK Wrocław 72:80
07.10.2017 18:30 KS Kosz Pleszew - Weegree AZS Politechnika Opolska 76:81
07.10.2017 20:00 Röben Gimbasket Wrocław - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 68:64

4 kolejka

04.10.2017 19:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Decka Pelplin 59:80
14.10.2017 13:00 Gryf Goleniów - BC Obra Kościan 32:75
14.10.2017 13:00 AZS UMK PBDI Toruń - Sklep Polski MKK Gniezno 67:75
15.10.2017 14:00 Biofarm Basket Suchy Las - MKS Sokół Międzychód 70:74
15.10.2017 18:00 Domino Inowrocław - Asseco AMW II Gdynia 81:83

4 kolejka

14.10.2017 16:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS Częstochowa 86:70
14.10.2017 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - KS Kosz Pleszew 59:75
14.10.2017 18:00 KS Sudety Jelenia Góra - MKS Otmuchów 108:97
14.10.2017 18:00 WKK Wrocław - Röben Gimbasket Wrocław 86:62
15.10.2017 17:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - SMK Lubin 80:68
15.10.2017 18:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - Muszkieterowie Nowa Sól 101:61
26.10.2017 19:00 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - Exact Systems Śląsk II Wrocław 87:76

5 kolejka

18.10.2017 18:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław 83:73
18.10.2017 18:30 Röben Gimbasket Wrocław - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 54:75
18.10.2017 19:00 KS Kosz Pleszew - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 91:75
18.10.2017 19:00 MKS Otmuchów - Górnik Trans.eu Wałbrzych 59:73
18.10.2017 19:30 Muszkieterowie Nowa Sól - RKKS Rawia Rawag Rawicz 57:81
18.10.2017 20:00 SMK Lubin - KS Sudety Jelenia Góra 68:57

5 kolejka

18.10.2017 19:00 BC Obra Kościan - Sklep Polski MKK Gniezno 76:90
18.10.2017 19:00 MKS Sokół Międzychód - Gryf Goleniów 80:49
18.10.2017 19:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Biofarm Basket Suchy Las 85:75
18.10.2017 20:00 AZS UMK PBDI Toruń - Domino Inowrocław 92:71

6 kolejka

21.10.2017 14:00 Biofarm Basket Suchy Las - Politechnika Gdańska 78:73
21.10.2017 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - MKS Sokół Międzychód 84:96
21.10.2017 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - AZS UMK PBDI Toruń 76:60
21.10.2017 18:00 Domino Inowrocław - BC Obra Kościan 71:65
22.10.2017 13:00 Gryf Goleniów - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 72:74

6 kolejka

21.10.2017 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - AZS Częstochowa 68:75
21.10.2017 18:00 KS Sudety Jelenia Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych 68:83
22.10.2017 18:00 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - Muszkieterowie Nowa Sól 83:74
22.10.2017 18:00 WKK Wrocław - KS Kosz Pleszew 77:79
22.10.2017 18:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - Exact Systems Śląsk II Wrocław 52:64
22.10.2017 18:00 SMK Lubin - Röben Gimbasket Wrocław 60:80

7 kolejka

26.10.2017 19:00 BC Obra Kościan - SMS PZKosz Władysławowo 86:94
28.10.2017 16:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Sklep Polski MKK Gniezno 64:86
28.10.2017 17:00 MKS Sokół Międzychód - Domino Inowrocław 81:88
28.10.2017 20:00 AZS UMK PBDI Toruń - Trefl II Sopot 64:58
29.10.2017 16:00 Biofarm Basket Suchy Las - Decka Pelplin 68:85
29.10.2017 18:00 Politechnika Gdańska - Gryf Goleniów 76:62

7 kolejka

28.10.2017 16:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 66:56
28.10.2017 18:00 AZS Częstochowa - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 92:94
28.10.2017 18:30 KS Kosz Pleszew - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 88:77
28.10.2017 20:00 Röben Gimbasket Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra 61:76
29.10.2017 16:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - SMK Lubin 94:49
29.10.2017 17:30 MKS Otmuchów - RKKS Rawia Rawag Rawicz 102:86
30.10.2017 18:00 WKK Wrocław - Muszkieterowie Nowa Sól 83:59

8 kolejka

04.11.2017 13:00 Trefl II Sopot - BC Obra Kościan 48:70
04.11.2017 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 86:65
04.11.2017 17:00 Gryf Goleniów - Decka Pelplin 55:75
04.11.2017 18:00 Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 86:63
05.11.2017 15:00 Biofarm Basket Suchy Las - Stomil Olsztyn 82:75
05.11.2017 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - MKS Sokół Międzychód 72:83
05.11.2017 19:00 Asseco AMW II Gdynia - AZS UMK PBDI Toruń 94:97

8 kolejka

04.11.2017 18:00 KS Sudety Jelenia Góra - Weegree AZS Politechnika Opolska 93:97
04.11.2017 18:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - Muszkieterowie Nowa Sól 85:88
04.11.2017 18:00 SMK Lubin - KS Kosz Pleszew 72:103
05.11.2017 17:00 WKK Wrocław - AZS Częstochowa 79:68
05.11.2017 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 57:74
05.11.2017 18:00 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - MKS Otmuchów 82:71
05.11.2017 18:30 Röben Gimbasket Wrocław - Exact Systems Śląsk II Wrocław 70:91

9 kolejka

11.11.2017 14:00 AZS UMK PBDI Toruń - Stomil Olsztyn 93:73
11.11.2017 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 96:72
12.11.2017 14:00 Biofarm Basket Suchy Las - Gryf Goleniów 82:52
12.11.2017 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Decka Pelplin 70:74
12.11.2017 17:00 MKS Sokół Międzychód - Trefl II Sopot 82:93
29.11.2017 18:00 Domino Inowrocław - Politechnika Gdańska 77:67
19.12.2017 19:00 BC Obra Kościan - Asseco AMW II Gdynia 90:53

9 kolejka

11.11.2017 18:30 KS Kosz Pleszew - Röben Gimbasket Wrocław 102:68
12.11.2017 15:00 WKK Wrocław - MKS Otmuchów 79:64
12.11.2017 16:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra 67:81
12.11.2017 16:00 Muszkieterowie Nowa Sól - SMK Lubin 82:57
12.11.2017 16:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 72:68
12.11.2017 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - RKKS Rawia Rawag Rawicz 84:79
12.11.2017 18:00 AZS Częstochowa - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 81:68

10 kolejka

17.11.2017 20:00 WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 79:75
18.11.2017 18:00 KS Sudety Jelenia Góra - RKKS Rawia Rawag Rawicz 105:76
18.11.2017 18:00 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - Weegree AZS Politechnika Opolska 85:75
18.11.2017 18:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - MKS Otmuchów 74:77
18.11.2017 18:00 SMK Lubin - AZS Częstochowa 65:84
18.11.2017 20:00 Röben Gimbasket Wrocław - Muszkieterowie Nowa Sól 65:92
19.11.2017 16:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - KS Kosz Pleszew 91:81

10 kolejka

18.11.2017 13:00 Trefl II Sopot - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 76:63
18.11.2017 13:00 Asseco AMW II Gdynia - MKS Sokół Międzychód 90:75
18.11.2017 15:00 Domino Inowrocław - Decka Pelplin 68:80
18.11.2017 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Biofarm Basket Suchy Las 88:79
18.11.2017 18:00 Stomil Olsztyn - Gryf Goleniów 93:53
19.11.2017 20:00 AZS UMK PBDI Toruń - BC Obra Kościan 81:84

11 kolejka

25.11.2017 13:00 Gryf Goleniów - Sklep Polski MKK Gniezno 61:83
25.11.2017 14:00 Biofarm Basket Suchy Las - Domino Inowrocław 64:73
25.11.2017 16:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Asseco AMW II Gdynia 70:102
25.11.2017 17:00 BC Obra Kościan - Stomil Olsztyn 106:68
25.11.2017 17:00 MKS Sokół Międzychód - AZS UMK PBDI Toruń 76:63

11 kolejka

25.11.2017 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 92:60
25.11.2017 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 64:54
25.11.2017 18:30 KS Kosz Pleszew - KS Sudety Jelenia Góra 67:87
26.11.2017 16:00 Muszkieterowie Nowa Sól - Exact Systems Śląsk II Wrocław 80:90
26.11.2017 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 70:53
26.11.2017 18:00 AZS Częstochowa - Röben Gimbasket Wrocław 62:83
26.11.2017 18:30 MKS Otmuchów - SMK Lubin 69:77

12 kolejka

02.12.2017 13:00 SMS PZKosz Władysławowo - Biofarm Basket Suchy Las 72:79
02.12.2017 13:00 BC Obra Kościan - MKS Sokół Międzychód 74:56
02.12.2017 18:00 Domino Inowrocław - Gryf Goleniów 91:60
02.12.2017 19:00 AZS UMK PBDI Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 75:73
25.02.2018 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Stomil Olsztyn 82:61

12 kolejka

02.12.2017 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - WKK Wrocław 70:56
02.12.2017 18:00 KS Sudety Jelenia Góra - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 76:72
02.12.2017 18:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - Weegree AZS Politechnika Opolska 48:92
02.12.2017 18:00 SMK Lubin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 62:89
02.12.2017 20:00 Röben Gimbasket Wrocław - MKS Otmuchów 69:59
03.12.2017 16:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - AZS Częstochowa 96:70
03.12.2017 17:00 KS Kosz Pleszew - Muszkieterowie Nowa Sól 88:80

13 kolejka

06.12.2017 16:15 Biofarm Basket Suchy Las - Trefl II Sopot 75:97
09.12.2017 16:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - BC Obra Kościan 58:87
09.12.2017 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Domino Inowrocław 86:89
09.12.2017 17:00 MKS Sokół Międzychód - Stomil Olsztyn 88:70
10.12.2017 18:00 Politechnika Gdańska - AZS UMK PBDI Toruń 93:85
20.02.2018 20:00 Gryf Goleniów - SMS PZKosz Władysławowo 54:75

13 kolejka

09.12.2017 17:00 KS Sudety Jelenia Góra - Muszkieterowie Nowa Sól 86:71
09.12.2017 17:30 MKS Otmuchów - Exact Systems Śląsk II Wrocław 68:96
09.12.2017 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 69:68
09.12.2017 18:00 AZS Częstochowa - KS Kosz Pleszew 65:60
10.12.2017 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - SMK Lubin 88:48
10.12.2017 17:00 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - WKK Wrocław 88:74
10.12.2017 18:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Röben Gimbasket Wrocław 85:72

14 kolejka

16.12.2017 13:00 Politechnika Gdańska - BC Obra Kościan 71:75
16.12.2017 14:00 Stomil Olsztyn - Domino Inowrocław 70:60
16.12.2017 16:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - MKS Sokół Międzychód 78:89
16.12.2017 16:30 Decka Pelplin - AZS UMK PBDI Toruń 95:75
17.12.2017 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo 83:73
17.12.2017 18:00 Gryf Goleniów - Trefl II Sopot 57:84
20.12.2017 16:00 Biofarm Basket Suchy Las - Asseco AMW II Gdynia 56:86

14 kolejka

16.12.2017 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - SMK Lubin 91:54
16.12.2017 18:00 KS Sudety Jelenia Góra - WKK Wrocław 97:65
17.12.2017 13:00 AZS Częstochowa - Muszkieterowie Nowa Sól 64:76
17.12.2017 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - Röben Gimbasket Wrocław 90:72
17.12.2017 17:30 MKS Otmuchów - KS Kosz Pleszew 68:86
17.12.2017 18:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Exact Systems Śląsk II Wrocław 66:64
19.12.2017 20:00 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 97:71

15 kolejka

14.12.2017 19:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 73:86
22.12.2017 19:45 SMK Lubin - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 77:83
22.12.2017 20:00 Röben Gimbasket Wrocław - RKKS Rawia Rawag Rawicz 63:67
23.12.2017 18:00 AZS Częstochowa - KS Sudety Jelenia Góra 83:67
23.12.2017 18:00 KS Kosz Pleszew - Górnik Trans.eu Wałbrzych 77:83
10.01.2018 20:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - WKK Wrocław 70:74
11.01.2018 19:00 Muszkieterowie Nowa Sól - MKS Otmuchów 89:94

15 kolejka

20.12.2017 19:00 Stomil Olsztyn - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 93:83
22.12.2017 20:00 AZS UMK PBDI Toruń - Biofarm Basket Suchy Las 96:88
23.12.2017 13:00 Trefl II Sopot - Sklep Polski MKK Gniezno 64:70
23.12.2017 13:00 SMS PZKosz Władysławowo - Domino Inowrocław 65:87
23.12.2017 17:00 MKS Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska 67:73
23.12.2017 17:00 BC Obra Kościan - Decka Pelplin 79:80
10.03.2018 13:00 Asseco AMW II Gdynia - Gryf Goleniów 112:61

16 kolejka

06.01.2018 13:00 Asseco AMW II Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 86:83
06.01.2018 16:00 Politechnika Gdańska - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 65:52
06.01.2018 17:00 Decka Pelplin - MKS Sokół Międzychód 61:53
07.01.2018 14:00 Biofarm Basket Suchy Las - BC Obra Kościan 64:97
07.01.2018 17:00 Domino Inowrocław - Trefl II Sopot 88:59
25.02.2018 17:00 Gryf Goleniów - AZS UMK PBDI Toruń 53:88

16 kolejka

06.01.2018 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Muszkieterowie Nowa Sól 70:67
06.01.2018 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - Exact Systems Śląsk II Wrocław 60:81
06.01.2018 18:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - KS Sudety Jelenia Góra 86:73
07.01.2018 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Kosz Pleszew 78:61
07.01.2018 19:00 WKK Wrocław - SMK Lubin 96:49
10.01.2018 19:45 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - Röben Gimbasket Wrocław 78:68

17 kolejka

13.01.2018 13:00 Muszkieterowie Nowa Sól - Weegree AZS Politechnika Opolska 86:104
13.01.2018 18:00 KS Kosz Pleszew - RKKS Rawia Rawag Rawicz 80:65
13.01.2018 18:00 SMK Lubin - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 86:68
13.01.2018 20:00 Röben Gimbasket Wrocław - WKK Wrocław 56:91
14.01.2018 16:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 65:58
14.01.2018 17:30 MKS Otmuchów - KS Sudety Jelenia Góra 73:78
14.01.2018 18:00 AZS Częstochowa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 65:80

17 kolejka

13.01.2018 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - AZS UMK PBDI Toruń 96:89
13.01.2018 17:00 MKS Sokół Międzychód - Biofarm Basket Suchy Las 71:63
13.01.2018 17:00 BC Obra Kościan - Gryf Goleniów 101:63
13.01.2018 18:00 Asseco AMW II Gdynia - Domino Inowrocław 90:56
13.01.2018 18:30 Decka Pelplin - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 85:75

18 kolejka

17.01.2018 16:00 Biofarm Basket Suchy Las - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 95:78
17.01.2018 17:30 Gryf Goleniów - MKS Sokół Międzychód 76:86
17.01.2018 18:00 Domino Inowrocław - AZS UMK PBDI Toruń 71:84
17.01.2018 20:00 Sklep Polski MKK Gniezno - BC Obra Kościan 63:78

18 kolejka

17.01.2018 17:00 WKK Wrocław - Exact Systems Śląsk II Wrocław 72:80
17.01.2018 18:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - MKS Otmuchów 84:61
17.01.2018 19:00 KS Sudety Jelenia Góra - SMK Lubin 93:58
17.01.2018 19:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - Muszkieterowie Nowa Sól 66:78
17.01.2018 19:45 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - KS Kosz Pleszew 68:81
21.02.2018 20:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - Röben Gimbasket Wrocław 78:64

19 kolejka

20.01.2018 16:00 Muszkieterowie Nowa Sól - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 67:73
20.01.2018 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Sudety Jelenia Góra 77:80
20.01.2018 18:00 KS Kosz Pleszew - WKK Wrocław 98:75
21.01.2018 12:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 79:59
21.01.2018 18:00 AZS Częstochowa - RKKS Rawia Rawag Rawicz 68:73
07.02.2018 20:00 Röben Gimbasket Wrocław - SMK Lubin 87:43

19 kolejka

20.01.2018 17:00 MKS Sokół Międzychód - Sklep Polski MKK Gniezno 68:66
20.01.2018 17:00 AZS UMK PBDI Toruń - SMS PZKosz Władysławowo 69:89
20.01.2018 19:00 BC Obra Kościan - Domino Inowrocław 74:52
21.01.2018 14:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Gryf Goleniów 89:81
21.01.2018 18:00 Politechnika Gdańska - Biofarm Basket Suchy Las 103:95

20 kolejka

27.01.2018 15:00 Domino Inowrocław - MKS Sokół Międzychód 95:97
27.01.2018 17:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 90:69
27.01.2018 18:30 Decka Pelplin - Biofarm Basket Suchy Las 97:82
31.01.2018 20:15 Trefl II Sopot - AZS UMK PBDI Toruń 90:73
15.02.2018 17:30 SMS PZKosz Władysławowo - BC Obra Kościan 54:66
15.02.2018 18:00 Gryf Goleniów - Politechnika Gdańska 64:83

20 kolejka

27.01.2018 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 82:87
27.01.2018 18:00 SMK Lubin - Exact Systems Śląsk II Wrocław 56:92
27.01.2018 19:00 RKKS Rawia Rawag Rawicz - MKS Otmuchów 82:77
28.01.2018 18:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - KS Kosz Pleszew 87:71
31.01.2018 19:00 KS Sudety Jelenia Góra - Röben Gimbasket Wrocław 80:85
31.01.2018 19:30 Muszkieterowie Nowa Sól - WKK Wrocław 74:70
31.01.2018 19:45 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - AZS Częstochowa 73:72

21 kolejka

02.02.2018 19:30 AZS Częstochowa - WKK Wrocław 93:68
03.02.2018 16:00 Muszkieterowie Nowa Sól - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 80:55
03.02.2018 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Sudety Jelenia Góra 98:71
03.02.2018 18:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - RKKS Rawia Rawag Rawicz 72:57
03.02.2018 18:00 KS Kosz Pleszew - SMK Lubin 96:45
04.02.2018 16:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Röben Gimbasket Wrocław 88:59
04.02.2018 17:30 MKS Otmuchów - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 67:81

21 kolejka

03.02.2018 17:00 MKS Sokół Międzychód - SMS PZKosz Władysławowo 90:77
03.02.2018 17:00 BC Obra Kościan - Trefl II Sopot 89:71
03.02.2018 18:00 AZS UMK PBDI Toruń - Asseco AMW II Gdynia 116:113
03.02.2018 19:00 Decka Pelplin - Gryf Goleniów 109:74
04.02.2018 15:00 Stomil Olsztyn - Biofarm Basket Suchy Las 93:88
04.02.2018 18:00 Politechnika Gdańska - Sklep Polski MKK Gniezno 60:59
04.02.2018 19:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Domino Inowrocław 76:90

22 kolejka

06.02.2018 18:30 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - SMS PZKosz Władysławowo 40:73
10.02.2018 13:00 Decka Pelplin - Sklep Polski MKK Gniezno 82:56
10.02.2018 17:30 Stomil Olsztyn - AZS UMK PBDI Toruń 109:79
11.02.2018 18:00 Politechnika Gdańska - Domino Inowrocław 78:85
14.02.2018 19:00 Asseco AMW II Gdynia - BC Obra Kościan 81:74
14.02.2018 20:15 Trefl II Sopot - MKS Sokół Międzychód 69:82
18.02.2018 19:30 Gryf Goleniów - Biofarm Basket Suchy Las 73:78

22 kolejka

10.02.2018 14:00 Röben Gimbasket Wrocław - KS Kosz Pleszew 73:69
10.02.2018 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 65:93
10.02.2018 18:00 SMK Lubin - Muszkieterowie Nowa Sól 65:82
10.02.2018 18:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - AZS Częstochowa 81:67
14.02.2018 19:00 KS Sudety Jelenia Góra - Exact Systems Śląsk II Wrocław 73:90
14.02.2018 19:45 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - Górnik Trans.eu Wałbrzych 67:74
15.02.2018 19:00 MKS Otmuchów - WKK Wrocław 62:100

23 kolejka

17.02.2018 13:00 Gryf Goleniów - Stomil Olsztyn 70:77
17.02.2018 14:00 Biofarm Basket Suchy Las - Sklep Polski MKK Gniezno 55:71
17.02.2018 17:00 MKS Sokół Międzychód - Asseco AMW II Gdynia 77:88
17.02.2018 18:30 Decka Pelplin - Domino Inowrocław 99:79
18.02.2018 14:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Trefl II Sopot 58:70
18.02.2018 16:00 BC Obra Kościan - AZS UMK PBDI Toruń 90:72

23 kolejka

17.02.2018 16:00 Muszkieterowie Nowa Sól - Röben Gimbasket Wrocław 57:65
17.02.2018 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 74:67
17.02.2018 17:30 RKKS Rawia Rawag Rawicz - KS Sudety Jelenia Góra 68:58
17.02.2018 18:00 AZS Częstochowa - SMK Lubin 79:68
18.02.2018 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 62:83
18.02.2018 17:00 KS Kosz Pleszew - Exact Systems Śląsk II Wrocław 99:70
18.02.2018 17:30 MKS Otmuchów - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 54:72

24 kolejka

23.02.2018 19:00 WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 50:82
24.02.2018 15:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Muszkieterowie Nowa Sól 72:52
24.02.2018 17:30 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - RKKS Rawia Rawag Rawicz 74:70
24.02.2018 18:00 KS Sudety Jelenia Góra - KS Kosz Pleszew 110:85
24.02.2018 18:00 Röben Gimbasket Wrocław - AZS Częstochowa 90:59
24.02.2018 18:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - Górnik Trans.eu Wałbrzych 58:70
25.02.2018 18:00 SMK Lubin - MKS Otmuchów 70:73

24 kolejka

24.02.2018 13:00 Asseco AMW II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 85:71
24.02.2018 14:00 AZS UMK PBDI Toruń - MKS Sokół Międzychód 83:88
24.02.2018 15:00 Domino Inowrocław - Biofarm Basket Suchy Las 89:64
24.02.2018 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Gryf Goleniów 96:56
24.02.2018 17:30 Stomil Olsztyn - BC Obra Kościan 87:88

25 kolejka

03.03.2018 13:00 Gryf Goleniów - Domino Inowrocław 65:76
03.03.2018 13:30 Stomil Olsztyn - Sklep Polski MKK Gniezno 68:97
03.03.2018 17:00 MKS Sokół Międzychód - BC Obra Kościan 79:70
04.03.2018 16:00 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - AZS UMK PBDI Toruń 94:91
06.03.2018 20:30 Biofarm Basket Suchy Las - SMS PZKosz Władysławowo 87:64

25 kolejka

03.03.2018 16:00 Muszkieterowie Nowa Sól - KS Kosz Pleszew 73:72
03.03.2018 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - SMK Lubin 82:34
03.03.2018 17:30 MKS Otmuchów - Röben Gimbasket Wrocław 90:75
03.03.2018 18:30 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. - KS Sudety Jelenia Góra 83:70
04.03.2018 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 88:59
07.03.2018 18:00 WKK Wrocław - RKKS Rawia Rawag Rawicz 76:65
07.03.2018 19:00 AZS Częstochowa - Exact Systems Śląsk II Wrocław 79:62

26 kolejka

10.03.2018 16:00 Domino Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 62:81
11.03.2018 18:00 Stomil Olsztyn - MKS Sokół Międzychód 89:90
11.03.2018 18:00 BC Obra Kościan - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 93:80
11.03.2018 18:00 AZS UMK PBDI Toruń - Politechnika Gdańska 72:84
11.03.2018 18:00 Trefl II Sopot - Biofarm Basket Suchy Las 97:102
11.03.2018 18:00 SMS PZKosz Władysławowo - Gryf Goleniów 108:49

26 kolejka

11.03.2018 18:00 Muszkieterowie Nowa Sól - KS Sudety Jelenia Góra 61:59
11.03.2018 18:00 KS Kosz Pleszew - AZS Częstochowa 89:78
11.03.2018 18:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - MKS Otmuchów 88:60
11.03.2018 18:00 Röben Gimbasket Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 88:73
11.03.2018 18:00 SMK Lubin - Weegree AZS Politechnika Opolska 60:116
11.03.2018 18:00 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie - RKKS Rawia Rawag Rawicz 62:55
11.03.2018 18:00 WKK Wrocław - KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 49:75

Newsletter - zapisz się