Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 5 179:4835:58
2. Łukasz Bodych Znicz Basket Pruszków 5 172:3134:30
3. Szymon Ryżek SKS Starogard Gdański 5 163:3432:43
4. Filip Stryjewski SKS Starogard Gdański 5 162:1332:27
5. Jakub Patoka WKK Wrocław 5 160:5932:12
6. Santiago Vaulet Miasto Szkła Krosno 5 156:3731:19
7. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 5 156:2831:18
8. Bartłomiej Karolak SKS Starogard Gdański 5 153:2430:41
9. Piotr Wieloch GKS Tychy 5 151:2230:16
10. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 5 150:3230:06
11. Julian Jasiński Miasto Szkła Krosno 5 149:1129:50
12. Bartosz Majewski Dziki Warszawa 5 149:1029:50
13. Cezary Fudziak PGE Turów Zgorzelec 4 148:4537:11
14. Maksymilian Motel KS Księżak Łowicz 5 148:0029:36
15. Radosław Trubacz GKS Tychy 5 146:0829:14
16. Hubert Pabian Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 144:3628:55
17. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 5 143:5428:47
18. Michał Chrabota WKK Wrocław 5 142:0528:25
19. Tomasz Prostak WKK Wrocław 5 139:1527:51
20. Jakub Stanios KS Księżak Łowicz 5 137:0327:25
21. Bartosz Ciechociński AZS UMCS Start II Lublin 5 136:5727:23
22. Mateusz Szczypiński Rawlplug Sokół Łańcut 5 136:2627:17
23. Adam Myśliwiec AZS UMCS Start II Lublin 5 134:1826:52
24. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 5 133:3226:42
25. Karol Nowakowski Dziki Warszawa 5 133:1826:40
26. Dawid Stępień PGE Turów Zgorzelec 4 132:5833:15
27. Nick Madray WKK Wrocław 5 132:4726:33
28. Darrell Harris MKKS Żak Koszalin 4 132:0933:02
29. Marcin Zarzeczny MKKS Żak Koszalin 4 131:0032:45
30. Marcin Dymała Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 130:3226:06
31. Damian Pieloch Kotwica Kołobrzeg 4 130:2532:36
32. Mikołaj Kurpisz Kotwica Kołobrzeg 4 130:2532:36
33. Norbert Maciejak PGE Turów Zgorzelec 4 128:4132:10
34. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 5 124:4624:57
35. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 4 124:1731:04
36. Filip Struski Rawlplug Sokół Łańcut 5 123:4724:45
37. Damian Janiak Decka Pelplin 4 123:2430:51
38. Wojciech Pisarczyk Rawlplug Sokół Łańcut 5 122:4324:33
39. Tymon Szymański SKS Starogard Gdański 5 121:1724:15
40. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 120:2324:05
41. Michał Sadło SKS Starogard Gdański 5 120:2024:04
42. Piotr Śmigielski Kotwica Kołobrzeg 4 120:1630:04
43. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 4 120:0330:01
44. Krzysztof Wąsowicz AZS UMCS Start II Lublin 5 119:0423:49
45. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 118:3423:43
46. Tomasz Żeleźniak Dziki Warszawa 4 118:0929:32
47. Daniel Dawdo KS Księżak Łowicz 5 117:0323:25
48. Adrian Suliński Znicz Basket Pruszków 4 116:2929:07
49. Arkadiusz Adamczyk Znicz Basket Pruszków 5 116:2723:17
50. Łukasz Uberna Znicz Basket Pruszków 5 115:0823:02
51. Błażej Sowa Znicz Basket Pruszków 5 113:2122:40
52. Wojciech Leszczyński AZS AGH Kraków 4 112:5028:13
53. Szymon Walczak Znicz Basket Pruszków 4 112:3528:09
54. Szymon Kiwilsza Weegree AZS Politechnika Opolska 4 112:2428:06
55. Damian Szczepanik Decka Pelplin 4 112:0228:01
56. Dominik Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 4 111:5627:59
57. Szymon Tomczak TBS Śląsk II Wrocław 4 111:4427:56
58. Łukasz Diduszko GKS Tychy 5 111:0222:12
59. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 5 110:4322:09
60. Kacper Mąkowski GKS Tychy 5 110:0722:01
61. Mateusz Bręk Rawlplug Sokół Łańcut 5 108:5621:47
62. Maciej Koperski GKS Tychy 5 108:4221:44
63. Stanisław Heliński PGE Turów Zgorzelec 3 108:3036:10
64. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 5 108:1721:39
65. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 4 108:0627:02
66. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 4 107:5426:59
67. Kamil Czosnowski Znicz Basket Pruszków 5 107:3021:30
68. Wojciech Fraś AZS AGH Kraków 4 107:0126:45
69. Patryk Stankowski GKS Tychy 5 102:1720:27
70. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 5 102:1520:27
71. Remon Nelson Kotwica Kołobrzeg 4 102:0025:30
72. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 4 101:2025:20
73. Mikołaj Stopierzyński AZS UMCS Start II Lublin 4 100:5025:13
74. Szymon Walski TBS Śląsk II Wrocław 4 99:4524:56
75. Marcin Wieluński Dziki Warszawa 5 99:4219:56
76. Michał Sitnik TBS Śląsk II Wrocław 4 99:2324:51
77. Michał Jankowski KS Księżak Łowicz 3 99:2333:08
78. Sebastian Bożenko TBS Śląsk II Wrocław 4 97:0924:17
79. Przemysław Wrona Rawlplug Sokół Łańcut 5 95:4719:09
80. Szymon Długosz Kotwica Kołobrzeg 4 94:5423:44
81. Aleksander Leńczuk TBS Śląsk II Wrocław 4 94:5323:43
82. Witalij Kowalenko SKS Starogard Gdański 4 94:4523:41
83. Andrzej Krajewski GKS Tychy 5 94:2218:52
84. Karol Obarek AZS UMCS Start II Lublin 4 93:0623:17
85. Marcin Nowakowski Rawlplug Sokół Łańcut 3 93:0431:01
86. Maksymilian Zagórski TBS Śląsk II Wrocław 4 92:5623:14
87. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 90:5522:44
88. Krystian Tyszka GKS Tychy 5 88:5617:47
89. Michał Lis Rawlplug Sokół Łańcut 5 87:5717:35
90. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 4 87:3321:53
91. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 87:0717:25
92. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 87:0317:25
93. Tomasz Krzywdziński Miasto Szkła Krosno 5 86:4917:22
94. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 4 84:3521:09
95. Karol Michałek Decka Pelplin 4 84:2421:06
96. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 4 83:4820:57
97. Marcin Tomaszewski MKKS Żak Koszalin 4 83:4320:56
98. Sebastian Walda AZS UMCS Start II Lublin 4 83:3520:54
99. Jakub Koelner WKK Wrocław 5 83:2816:42
100. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 4 81:4920:27
101. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 5 81:4216:20
102. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 5 80:4116:08
103. Wiktor Sewioł MKKS Żak Koszalin 4 78:4519:41
104. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 4 77:4119:25
105. Wojciech Jakubiak Kotwica Kołobrzeg 4 77:0319:16
106. Bartłomiej Pelczar AZS UMCS Start II Lublin 3 76:3525:32
107. Patryk Pułkotycki Decka Pelplin 4 76:3019:08
108. Szymon Sobiech Miasto Szkła Krosno 5 76:2315:17
109. Paweł Kopycki Dziki Warszawa 5 76:0015:12
110. Szymon Pawlak Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 75:4215:08
111. Mateusz Kulis Decka Pelplin 4 75:3618:54
112. Tymoteusz Pszczoła AZS UMCS Start II Lublin 5 74:4914:58
113. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 5 73:5314:47
114. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 5 73:2714:41
115. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 4 72:5018:13
116. Bartłomiej Pietras SKS Starogard Gdański 5 72:2614:29
117. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 4 71:5918:00
118. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 5 70:3114:06
119. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 2 69:1734:39
120. Maciej Marcinkowski PGE Turów Zgorzelec 2 67:1033:35
121. Dawid Zaguła Miasto Szkła Krosno 5 63:5412:47
122. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 4 63:4715:57
123. Kacper Gordon TBS Śląsk II Wrocław 3 63:2021:07
124. Norbert Ziółko AZS UMCS Start II Lublin 5 62:1012:26
125. Paweł Strzępek TBS Śląsk II Wrocław 3 62:0420:41
126. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 5 61:4012:20
127. Paweł Krefft Weegree AZS Politechnika Opolska 4 60:4215:11
128. Kacper Rojek AZS AGH Kraków 3 60:2720:09
129. Damian Tokarski Znicz Basket Pruszków 3 58:4119:34
130. Miłosz Morawski PGE Turów Zgorzelec 3 58:1219:24
131. Mikołaj Smarzy AZS AGH Kraków 2 56:4928:25
132. Rafał Zgłobicki AZS AGH Kraków 4 56:0414:01
133. Oleksandr Shcherbatiuk Decka Pelplin 4 53:2913:22
134. Mateusz Itrich Kotwica Kołobrzeg 4 51:2012:50
135. Konrad Koziorowicz MKKS Żak Koszalin 2 50:5625:28
136. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 48:5716:19
137. Piotr Leśniczak Decka Pelplin 4 47:5812:00
138. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 4 47:3711:54
139. Kacper Majka AZS AGH Kraków 2 47:2823:44
140. Patryk Wieczorek Kotwica Kołobrzeg 4 46:1011:33
141. Kacper Wojtuś PGE Turów Zgorzelec 4 45:2511:21
142. Dawid Sączewski Decka Pelplin 4 44:5211:13
143. Miłosz Góreńczyk TBS Śląsk II Wrocław 3 42:4714:16
144. Sebastian Rompa Miasto Szkła Krosno 3 42:2714:09
145. Dominik Groth Dziki Warszawa 5 38:5507:47
146. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 4 36:1409:04
147. Wojciech Wątroba WKK Wrocław 4 35:2208:51
148. Adrian Pajkert Decka Pelplin 4 34:5508:44
149. Sebastian Kamiński SKS Starogard Gdański 4 31:1907:50
150. Bartłomiej Nycz AZS UMCS Start II Lublin 3 30:0110:00
151. Mikołaj Czyż MKKS Żak Koszalin 4 28:2407:06
152. Jakub Nowak GKS Tychy 4 27:1706:49
153. Jakub Janik Dziki Warszawa 3 27:0709:02
154. Michał Pieniążek AZS AGH Kraków 4 26:5206:43
155. Hubert Wyszkowski Kotwica Kołobrzeg 4 26:0406:31
156. Marcin Jeziorowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 25:4206:26
157. Bartosz Dylik KS Księżak Łowicz 5 23:1504:39
158. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 4 23:0105:45
159. Adam Wąsowicz Decka Pelplin 3 22:3307:31
160. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 3 21:0907:03
161. Filip Pruefer AZS AGH Kraków 3 21:0107:00
162. Patryk Jasiński Znicz Basket Pruszków 3 18:5606:19
163. Łukasz Lewiński Weegree AZS Politechnika Opolska 3 18:2906:10
164. Piotr Rydarowicz PGE Turów Zgorzelec 3 14:3104:50
165. Paweł Czubak MKKS Żak Koszalin 3 12:0504:02
166. Dawid Biegoń AZS AGH Kraków 3 08:5502:58
167. Franciszek Chac Kotwica Kołobrzeg 2 04:5002:25