Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

AZS AGH Kraków Armii Krajowej 5A
30-150 Kraków tel. 12 617 35 24
fax. --- http://kosz.agh.edu.pl/
azskosz@agh.edu.pl

ARENA

AGH, 30-070 Kraków, ul. Piastowska 26 A

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
14.04.2024 18:00 WKS Śląsk II Wrocław (d) 75 : 105 P 75 19 38 50.0 6 17 35.3 25 55 45.5 19 25 76.0 6 23 29 17 16 25 17 5 3 2 76
07.04.2024 20:00 SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) 78 : 99 P 78 22 48 45.8 7 27 25.9 29 75 38.7 13 19 68.4 5 26 31 27 15 20 8 10 2 5 88
23.03.2024 20:00 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (d) 96 : 80 W 96 25 44 56.8 11 25 44.0 36 69 52.2 13 17 76.5 6 25 31 21 18 15 6 10 2 2 117
20.03.2024 19:00 Górnik Zamek Książ Wałbrzych (w) 86 : 60 P 60 14 38 36.8 8 23 34.8 22 61 36.1 8 18 44.4 4 18 22 17 11 18 12 7 0 5 45
10.03.2024 20:00 Miasto Szkła Krosno (d) 82 : 74 W 82 22 35 62.9 9 23 39.1 31 58 53.4 11 21 52.4 9 21 30 18 16 16 10 2 1 3 86
02.03.2024 14:00 GKS Tychy (w) 92 : 84 P 84 14 35 40.0 12 26 46.2 26 61 42.6 20 31 64.5 4 14 18 13 21 26 5 10 1 4 75
24.02.2024 20:00 Decka Pelplin (d) 72 : 106 P 72 15 28 53.6 11 27 40.7 26 55 47.3 9 12 75.0 0 23 23 15 23 18 19 2 1 3 62
18.02.2024 14:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (w) 95 : 88 P 88 23 41 56.1 9 30 30.0 32 71 45.1 15 28 53.6 12 18 30 16 25 20 9 9 0 4 82
14.02.2024 17:00 WKK Active Hotel Wrocław (w) 96 : 71 P 71 19 43 44.2 5 21 23.8 24 64 37.5 18 24 75.0 2 18 20 10 22 22 7 13 2 7 63
10.02.2024 14:00 Enea Basket Poznań (w) 85 : 78 P 78 18 29 62.1 6 31 19.4 24 60 40.0 24 39 61.5 12 18 30 15 21 30 19 6 1 2 60
04.02.2024 20:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl (d) 93 : 85 W 93 28 51 54.9 8 22 36.4 36 73 49.3 13 19 68.4 10 23 33 23 22 19 9 7 3 7 107
31.01.2024 18:00 KKS Polonia Warszawa (w) 108 : 83 P 83 24 49 49.0 6 21 28.6 30 70 42.9 17 28 60.7 5 15 20 19 20 22 12 16 1 4 76
27.01.2024 20:00 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) 83 : 72 W 83 24 43 55.8 5 21 23.8 29 64 45.3 20 32 62.5 8 26 34 13 21 25 14 10 3 0 82
21.01.2024 14:00 Weegree AZS Politechnika Opolska (w) 89 : 78 P 78 25 40 62.5 4 20 20.0 29 60 48.3 16 23 69.6 2 20 22 10 20 24 13 9 0 3 68
17.01.2024 20:00 HydroTruck Radom (d) 81 : 86 P 81 18 30 60.0 10 25 40.0 28 55 50.9 15 25 60.0 2 20 22 19 17 22 7 4 1 0 83
13.01.2024 20:00 MKKS Żak Koszalin (w) 86 : 91 W 91 28 42 66.7 4 13 30.8 32 55 58.2 23 37 62.2 3 23 26 13 21 30 15 12 3 3 93
07.01.2024 18:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) 97 : 66 P 66 10 35 28.6 10 24 41.7 20 59 33.9 16 24 66.7 7 21 28 12 19 20 10 0 1 2 50
29.12.2023 18:00 WKS Śląsk II Wrocław (w) 87 : 80 P 80 19 39 48.7 10 24 41.7 29 63 46.0 12 22 54.5 8 18 26 19 18 23 15 8 0 2 74
22.12.2023 19:00 SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) 86 : 63 P 63 21 48 43.8 4 19 21.1 25 67 37.3 9 18 50.0 10 20 30 12 18 23 11 10 0 4 53
16.12.2023 16:00 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (w) 78 : 65 P 65 22 40 55.0 2 14 14.3 24 54 44.4 15 26 57.7 9 18 27 4 18 20 12 5 1 3 49
10.12.2023 18:00 Górnik Zamek Książ Wałbrzych (d) 85 : 92 P 85 16 30 53.3 13 31 41.9 29 61 47.5 14 25 56.0 6 18 24 22 22 22 9 4 1 5 84
03.12.2023 20:00 Miasto Szkła Krosno (w) 96 : 64 P 64 22 37 59.5 3 18 16.7 25 55 45.5 11 20 55.0 4 15 19 11 21 17 14 4 1 1 46
25.11.2023 18:00 GKS Tychy (d) 77 : 80 P 77 16 32 50.0 10 24 41.7 26 56 46.4 15 31 48.4 5 20 25 11 25 26 10 3 5 2 65
18.11.2023 20:00 Decka Pelplin (w) 85 : 67 P 67 23 46 50.0 2 20 10.0 25 66 37.9 15 24 62.5 10 19 29 7 17 18 11 12 2 5 56
15.11.2023 18:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (d) 95 : 91 W 95 29 51 56.9 6 17 35.3 35 68 51.5 19 32 59.4 14 22 36 16 19 27 11 7 1 5 98
12.11.2023 18:00 WKK Active Hotel Wrocław (d) 85 : 83 W 85 24 43 55.8 5 20 25.0 29 63 46.0 22 31 71.0 15 25 40 19 26 24 18 3 4 0 90
29.10.2023 20:00 Enea Basket Poznań (d) 79 : 92 P 79 16 32 50.0 11 34 32.4 27 66 40.9 14 25 56.0 11 22 33 19 26 20 14 9 3 1 79
22.10.2023 16:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) 77 : 73 P 73 24 43 55.8 5 27 18.5 29 70 41.4 10 17 58.8 14 23 37 12 21 18 16 3 3 3 64
18.10.2023 18:00 KKS Polonia Warszawa (d) 78 : 85 P 78 22 48 45.8 8 25 32.0 30 73 41.1 10 18 55.6 11 22 33 21 24 20 4 4 0 5 81
14.10.2023 16:00 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) 88 : 95 W 95 28 51 54.9 3 16 18.8 31 67 46.3 30 43 69.8 11 18 29 11 21 31 12 13 0 3 87
11.10.2023 19:00 Weegree AZS Politechnika Opolska (d) 68 : 88 P 68 18 39 46.2 7 26 26.9 25 65 38.5 11 17 64.7 4 20 24 10 31 20 12 7 2 6 53
07.10.2023 18:00 HydroTruck Radom (w) 76 : 74 P 74 16 35 45.7 10 33 30.3 26 68 38.2 12 21 57.1 16 29 45 12 21 23 17 4 1 3 68
02.10.2023 16:00 MKKS Żak Koszalin (d) 72 : 79 P 72 20 43 46.5 3 15 20.0 23 58 39.7 23 32 71.9 12 16 28 17 21 28 18 8 2 3 65
23.09.2023 16:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) 70 : 88 P 70 23 45 51.1 5 18 27.8 28 63 44.4 9 15 60.0 6 17 23 14 21 22 14 4 3 2 59

Partnerzy

ENEA S.A. WIELKOPOLSKA Poznań

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski
Obraz