Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

28.09.2019 16:00 MKS Sokół Międzychód - RYCERZE RYDZYNA 65:74
28.09.2019 19:00 Enea Basket Piła - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 91:57
28.09.2019 20:00 MKK Pyra Poznań - PGE SPÓJNIA II STARGARD 62:83
29.09.2019 13:30 Biofarm Basket Junior Poznań - WIARA LECHA POZNAŃ 88:68
29.09.2019 20:00 KS KOZŁY POZNAŃ - STK GROM SŁUPCA 49:85
28.12.2019 20:00 MKS WRZEŚNIA - RKKS Rawia Rawicz --:--

Kolejka III

29.09.2019 13:00 MKS WRZEŚNIA - PGE SPÓJNIA II STARGARD 84:102
12.10.2019 18:00 Enea Basket Piła - AZS Politechnika Poznań 94:78
12.10.2019 18:00 RKKS Rawia Rawicz - RYCERZE RYDZYNA 43:89
13.10.2019 18:00 KS KOZŁY POZNAŃ - WIARA LECHA POZNAŃ 54:86
12.11.2019 18:45 MKK Pyra Poznań - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--
11.01.2020 11:00 MKS Sokół Międzychód - STK GROM SŁUPCA --:--

Kolejka II

05.10.2019 13:00 STK GROM SŁUPCA - MKK Pyra Poznań 52:83
06.10.2019 14:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - KS KOZŁY POZNAŃ 118:53
06.10.2019 17:00 PGE SPÓJNIA II STARGARD - MKS Sokół Międzychód 100:45
06.10.2019 17:30 AZS Politechnika Poznań - Biofarm Basket Junior Poznań 87:72
06.10.2019 18:00 RYCERZE RYDZYNA - MKS WRZEŚNIA 110:88
06.10.2019 18:00 WIARA LECHA POZNAŃ - Enea Basket Piła 71:76

Kolejka V

13.10.2019 14:00 MKS WRZEŚNIA - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. 86:81
26.10.2019 11:00 MKS Sokół Międzychód - WIARA LECHA POZNAŃ --:--
26.10.2019 16:00 RKKS Rawia Rawicz - STK GROM SŁUPCA --:--
27.10.2019 18:00 RYCERZE RYDZYNA - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--
27.10.2019 20:00 KS KOZŁY POZNAŃ - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
03.12.2019 18:45 MKK Pyra Poznań - AZS Politechnika Poznań --:--

Kolejka XVI

13.10.2019 16:00 STK GROM SŁUPCA - MKS Sokół Międzychód 68:83
11.01.2020 16:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - MKK Pyra Poznań --:--
12.01.2020 17:00 PGE SPÓJNIA II STARGARD - MKS WRZEŚNIA --:--
12.01.2020 17:00 RYCERZE RYDZYNA - RKKS Rawia Rawicz --:--
12.01.2020 17:30 AZS Politechnika Poznań - Enea Basket Piła --:--
12.01.2020 18:00 WIARA LECHA POZNAŃ - KS KOZŁY POZNAŃ --:--

Kolejka XIV

18.10.2019 19:00 RYCERZE RYDZYNA - MKS Sokół Międzychód --:--
19.12.2019 19:00 RKKS Rawia Rawicz - MKS WRZEŚNIA --:--
28.12.2019 16:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - Enea Basket Piła --:--
28.12.2019 17:00 STK GROM SŁUPCA - KS KOZŁY POZNAŃ --:--
29.12.2019 18:00 WIARA LECHA POZNAŃ - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
22.02.2020 17:00 PGE SPÓJNIA II STARGARD - MKK Pyra Poznań --:--

Kolejka IV

19.10.2019 19:00 AZS Politechnika Poznań - KS KOZŁY POZNAŃ --:--
20.10.2019 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - Enea Basket Piła --:--
20.10.2019 13:00 STK GROM SŁUPCA - MKS WRZEŚNIA --:--
20.10.2019 17:00 PGE SPÓJNIA II STARGARD - RKKS Rawia Rawicz --:--
10.11.2019 14:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - MKS Sokół Międzychód --:--
16.02.2020 18:00 WIARA LECHA POZNAŃ - MKK Pyra Poznań --:--

Kolejka VI

30.10.2019 18:30 AZS Politechnika Poznań - MKS Sokół Międzychód --:--
02.11.2019 16:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - RKKS Rawia Rawicz --:--
02.11.2019 18:00 Enea Basket Piła - KS KOZŁY POZNAŃ --:--
03.11.2019 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - MKK Pyra Poznań --:--
03.11.2019 13:00 STK GROM SŁUPCA - RYCERZE RYDZYNA --:--
03.11.2019 18:00 WIARA LECHA POZNAŃ - MKS WRZEŚNIA --:--

Kolejka VII

02.11.2019 14:00 MKS Sokół Międzychód - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
08.11.2019 19:00 RYCERZE RYDZYNA - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--
09.11.2019 18:00 MKK Pyra Poznań - Enea Basket Piła --:--
09.11.2019 18:00 RKKS Rawia Rawicz - WIARA LECHA POZNAŃ --:--
09.11.2019 20:00 MKS WRZEŚNIA - AZS Politechnika Poznań --:--
08.02.2020 PGE SPÓJNIA II STARGARD - STK GROM SŁUPCA --:--

Kolejka XX

09.11.2019 16:00 STK GROM SŁUPCA - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--
16.01.2020 18:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - RYCERZE RYDZYNA --:--
09.02.2020 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - MKS Sokół Międzychód --:--
09.02.2020 17:00 Enea Basket Piła - MKK Pyra Poznań --:--
09.02.2020 17:30 AZS Politechnika Poznań - MKS WRZEŚNIA --:--
09.02.2020 18:00 WIARA LECHA POZNAŃ - RKKS Rawia RAWAG Rawicz --:--

Kolejka VIII

16.11.2019 14:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--
16.11.2019 18:30 WIARA LECHA POZNAŃ - RYCERZE RYDZYNA --:--
17.11.2019 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - MKS WRZEŚNIA --:--
17.11.2019 17:00 Enea Basket Piła - MKS Sokół Międzychód --:--
17.11.2019 17:30 AZS Politechnika Poznań - RKKS Rawia Rawicz --:--
17.11.2019 20:00 KS KOZŁY POZNAŃ - MKK Pyra Poznań --:--

Kolejka IX

23.11.2019 PGE SPÓJNIA II STARGARD - WIARA LECHA POZNAŃ --:--
23.11.2019 11:00 MKS Sokół Międzychód - KS KOZŁY POZNAŃ --:--
23.11.2019 16:00 STK GROM SŁUPCA - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--
23.11.2019 20:00 MKS WRZEŚNIA - Enea Basket Piła --:--
24.11.2019 12:00 RKKS Rawia Rawicz - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
24.11.2019 18:00 RYCERZE RYDZYNA - AZS Politechnika Poznań --:--

Kolejka X

30.11.2019 10:30 KS KOZŁY POZNAŃ - MKS WRZEŚNIA --:--
30.11.2019 13:00 WIARA LECHA POZNAŃ - STK GROM SŁUPCA --:--
30.11.2019 15:30 AZS Politechnika Poznań - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--
30.11.2019 18:00 Enea Basket Piła - RKKS Rawia Rawicz --:--
30.11.2019 18:00 MKK Pyra Poznań - MKS Sokół Międzychód --:--
01.12.2019 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - RYCERZE RYDZYNA --:--

Kolejka XI

06.12.2019 20:00 STK GROM SŁUPCA - AZS Politechnika Poznań --:--
07.12.2019 18:00 RKKS Rawia Rawicz - KS KOZŁY POZNAŃ --:--
08.12.2019 16:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - WIARA LECHA POZNAŃ --:--
08.12.2019 17:00 PGE SPÓJNIA II STARGARD - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
08.12.2019 18:00 RYCERZE RYDZYNA - Enea Basket Piła --:--
21.12.2019 13:00 MKS WRZEŚNIA - MKK Pyra Poznań --:--

Kolejka XXIV

07.12.2019 18:00 MKK Pyra Poznań - MKS WRZEŚNIA --:--
04.03.2020 Biofarm Basket Junior Poznań - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--
04.03.2020 17:30 AZS Politechnika Poznań - STK GROM SŁUPCA --:--
04.03.2020 19:00 Enea Basket Piła - RYCERZE RYDZYNA --:--
04.03.2020 20:00 KS KOZŁY POZNAŃ - RKKS Rawia RAWAG Rawicz --:--
05.03.2020 17:00 WIARA LECHA POZNAŃ - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XII

14.12.2019 KS KOZŁY POZNAŃ - RYCERZE RYDZYNA --:--
14.12.2019 18:00 MKK Pyra Poznań - RKKS Rawia Rawicz --:--
15.12.2019 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - STK GROM SŁUPCA --:--
15.12.2019 12:00 MKS Sokół Międzychód - MKS WRZEŚNIA --:--
15.12.2019 17:30 AZS Politechnika Poznań - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--
08.03.2020 17:00 Enea Basket Piła - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--

Kolejka XXV

15.12.2019 17:00 PGE SPÓJNIA II STARGARD - Enea Basket Piła --:--
07.03.2020 13:00 STK GROM SŁUPCA - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
07.03.2020 16:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - AZS Politechnika Poznań --:--
07.03.2020 18:00 RKKS Rawia RAWAG Rawicz - MKK Pyra Poznań --:--
08.03.2020 16:00 MKS WRZEŚNIA - MKS Sokół Międzychód --:--
08.03.2020 18:00 RYCERZE RYDZYNA - KS KOZŁY POZNAŃ --:--

Kolejka XIX

16.12.2019 18:45 MKK Pyra Poznań - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
01.02.2020 17:00 KS KOZŁY POZNAŃ - Enea Basket Piła --:--
01.02.2020 18:00 RKKS Rawia Rawicz - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--
01.02.2020 19:00 RYCERZE RYDZYNA - STK GROM SŁUPCA --:--
02.02.2020 15:00 MKS Sokół Międzychód - AZS Politechnika Poznań --:--
02.02.2020 18:00 MKS WRZEŚNIA - WIARA LECHA POZNAŃ --:--

Kolejka XIII

20.12.2019 19:00 WIARA LECHA POZNAŃ - AZS Politechnika Poznań --:--
21.12.2019 PGE SPÓJNIA II STARGARD - KS KOZŁY POZNAŃ --:--
21.12.2019 16:00 RKKS Rawia Rawicz - MKS Sokół Międzychód --:--
21.12.2019 17:00 STK GROM SŁUPCA - Enea Basket Piła --:--
22.12.2019 16:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
20.02.2020 19:00 RYCERZE RYDZYNA - MKK Pyra Poznań --:--

Kolejka XV

04.01.2020 11:00 MKS Sokół Międzychód - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--
04.01.2020 17:30 KS KOZŁY POZNAŃ - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--
04.01.2020 18:00 MKK Pyra Poznań - STK GROM SŁUPCA --:--
04.01.2020 18:00 Enea Basket Piła - WIARA LECHA POZNAŃ --:--
04.01.2020 20:00 MKS WRZEŚNIA - RYCERZE RYDZYNA --:--
05.01.2020 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - AZS Politechnika Poznań --:--

Kolejka XVII

18.01.2020 MKK Pyra Poznań - WIARA LECHA POZNAŃ --:--
18.01.2020 18:00 RKKS Rawia Rawicz - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--
18.01.2020 20:00 MKS WRZEŚNIA - STK GROM SŁUPCA --:--
19.01.2020 12:00 MKS Sokół Międzychód - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--
19.01.2020 17:30 KS KOZŁY POZNAŃ - AZS Politechnika Poznań --:--
26.01.2020 17:00 Enea Basket Piła - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XVIII

25.01.2020 Biofarm Basket Junior Poznań - KS KOZŁY POZNAŃ --:--
25.01.2020 PGE SPÓJNIA II STARGARD - RYCERZE RYDZYNA --:--
25.01.2020 15:30 AZS Politechnika Poznań - MKK Pyra Poznań --:--
26.01.2020 13:00 STK GROM SŁUPCA - RKKS Rawia Rawicz --:--
26.01.2020 15:30 WIARA LECHA POZNAŃ - MKS Sokół Międzychód --:--
06.02.2020 18:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - MKS WRZEŚNIA --:--

Kolejka XXI

15.02.2020 PGE SPÓJNIA II STARGARD - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--
15.02.2020 18:00 MKK Pyra Poznań - KS KOZŁY POZNAŃ --:--
16.02.2020 13:00 RKKS Rawia RAWAG Rawicz - AZS Politechnika Poznań --:--
16.02.2020 17:00 MKS WRZEŚNIA - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
16.02.2020 17:00 MKS Sokół Międzychód - Enea Basket Piła --:--
16.02.2020 18:00 RYCERZE RYDZYNA - WIARA LECHA POZNAŃ --:--

Kolejka XXII

22.02.2020 18:00 Enea Basket Piła - MKS WRZEŚNIA --:--
22.02.2020 18:00 UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. - STK GROM SŁUPCA --:--
23.02.2020 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - RKKS Rawia RAWAG Rawicz --:--
23.02.2020 17:30 AZS Politechnika Poznań - RYCERZE RYDZYNA --:--
23.02.2020 18:00 WIARA LECHA POZNAŃ - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--
23.02.2020 20:00 KS KOZŁY POZNAŃ - MKS Sokół Międzychód --:--

Kolejka XXIII

29.02.2020 PGE SPÓJNIA II STARGARD - AZS Politechnika Poznań --:--
29.02.2020 11:00 MKS Sokół Międzychód - MKK Pyra Poznań --:--
29.02.2020 13:00 STK GROM SŁUPCA - WIARA LECHA POZNAŃ --:--
29.02.2020 18:00 RKKS Rawia RAWAG Rawicz - Enea Basket Piła --:--
01.03.2020 16:00 MKS WRZEŚNIA - KS KOZŁY POZNAŃ --:--
01.03.2020 18:00 RYCERZE RYDZYNA - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XXVI

14.03.2020 KS KOZŁY POZNAŃ - PGE SPÓJNIA II STARGARD --:--
14.03.2020 17:30 MKS Sokół Międzychód - RKKS Rawia RAWAG Rawicz --:--
14.03.2020 18:00 MKK Pyra Poznań - RYCERZE RYDZYNA --:--
14.03.2020 19:00 Enea Basket Piła - STK GROM SŁUPCA --:--
15.03.2020 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - UKS KASPRO OSTRÓW WLKP. --:--
15.03.2020 18:00 AZS Politechnika Poznań - WIARA LECHA POZNAŃ --:--

Newsletter - zapisz się