Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

26.08.2018

Rozgrywki

Odsłon: 1892

Marcin Madanowski

Lista zgłoszeń męskich - sezon 2018/19

Do 25 sierpnia kluby mogły zgłaszać zespoły do rozgrywek w sezonie 2018/19. Do rozgrywek męskich 29 klubów zgłosiło 87 zespołów - najwięcej 16 w kategorii U12M, najmniej niestety tylko 2 w U20M.

Najwięcej drużyn 12 zgłosił zespół MKK Pyra Poznań, 9 Biofarm Basket Junior Poznań, a 7 MKK Gniezno.

 Do 3 Ligi zgłosiły się następujące zespoły:

  • Basket Piła
  • Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
  • MKK Gniezno
  • MKK Pyra Poznań
  • MKS Września
  • Politechnika Poznańska
  • Rawia Rawicz
  • STK Grom Słupca

Do U20M mamy tylko dwa zgłoszenia: Biofarm Basket Junior Poznań oraz MKK Gniezno

Do U18M zgłosiło się 5 zespołów, po 2 zgłosiły BBJ Poznań oraz Pyra Poznań, piątym zespołem jest Kasprowiczanka Ostrów. Na pewno martwi tak mała liczba zespołów.

U16M - 10 zespołów - co bardzo cieszy:

  • Rawia Rawicz
  • Obra Kościan
  • Pyra Poznań
  • BBJ Poznań
  • Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
  • Basketteam Opalenica
  • Sokół Międzychód
  • MKK Gniezno
  • Basket Piła
  • BM Slam Ostrów Wlkp.

U14M - aż 15 zespołów:

  • Obra Kościan
  • Pyra Poznań
  • BBJ Poznań
  • Basket Team Suchy Las
  • Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
  • Polonia Leszno
  • Mikst Międzychód
  • Akademia Koszykówki Poznań
  • Korona Zakrzewo
  • MKK Gniezno
  • Gromy Nowy Tomyśl
  • KT Kosz Kalisz
  • Kosz Pleszew
  • Piątka Ostrów Wlkp.
  • Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Rozgrywki nieawansowe:

Kadet B - 9 zespołów:

  • Rawia Rawicz
  • Pyra Poznań
  • Basket Team Suchy Las
  • MKS MOS Konin
  • Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
  • Polonia Leszno
  • MKK Gniezno
  • BM Slam Ostrów 
  • Iskra Osieczna

U13M - 14 zespołów:

  • Obra Kościan 
  • Pyra Poznań - 2 zespoły
  • BBJ Poznań - 2 zespoły
  • Basket Team Suchy Las
  • MKS MOS Konin
  • Olimpijczyk Ostrów 
  • Polinia Leszno
  • Mikst Międzychód
  • MKK Gniezno
  • Kosz Pleszew
  • Piątka Ostrów 
  • BM Slam Ostrów 

U12M - rekordowa ilość 16 zespołów:

  • Rawia Rawicz
  • Obra Kościan
  • Pyra Poznań - 3 zespoły !!!
  • BBJ Poznań 
  • Basket Team Suchy Las
  • Olimpijczyk Ostrów 
  • Polonia Leszno
  • Korona Zakrzewo
  • MKK Gniezno
  • KT Kosz Kalisz
  • Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
  • UKS Chynowa
  • Basket Piła
  • Kosz Ostrów 

U11M - najmłodsza kategoria - 10 zespołów:

  • Pyra Poznań
  • BBJ Poznań
  • MKS Września
  • Mikst Międzychód 
  • Akademia Koszykówki Poznań
  • Korona Zakrzewo
  • KT Kosz Kalisz
  • Kosz Pleszew
  • Tanovia Basket Tarnowo Podgórne. 

 

 

Newsletter - zapisz się