Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

07.10.2017 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
07.10.2017 BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
07.10.2017 MKK PYRA POZNAŃ - MKS GROMY NOWY TOMYŚL --:--

Kolejka I

07.10.2017 BC OBRA KOŚCIAN - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. --:--
07.10.2017 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. --:--
07.10.2017 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--

Kolejka I

14.10.2017 KTKOSZ KALISZ - UKS LIDER SWARZĘDZ --:--
14.10.2017 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka II

21.10.2017 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKS GROMY NOWY TOMYŚL --:--
21.10.2017 SKS KORONA ZAKRZEWO - MKK PYRA POZNAŃ --:--
21.10.2017 BASKET TEAM SUCHY LAS - BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ --:--

Kolejka II

21.10.2017 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
21.10.2017 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
21.10.2017 BC OBRA KOŚCIAN - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--

Kolejka II

28.10.2017 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - KTKOSZ KALISZ --:--
28.10.2017 UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. - UKS LIDER SWARZĘDZ --:--

Kolejka III

04.11.2017 BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
04.11.2017 MKK PYRA POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
04.11.2017 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--

Kolejka III

04.11.2017 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. --:--
04.11.2017 UKKS ISKRA OSIECZNA - BC OBRA KOŚCIAN --:--
04.11.2017 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka IV

18.11.2017 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
18.11.2017 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKS GROMY NOWY TOMYŚL --:--
18.11.2017 BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka IV

18.11.2017 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. --:--
18.11.2017 BC OBRA KOŚCIAN - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
18.11.2017 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka III

18.11.2017 UKS LIDER SWARZĘDZ - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
18.11.2017 KTKOSZ KALISZ - UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka V

02.12.2017 MKK PYRA POZNAŃ - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
02.12.2017 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ --:--
02.12.2017 SKS KORONA ZAKRZEWO - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka V

02.12.2017 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. --:--
02.12.2017 UKS JEDYNKA PLESZEW - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
02.12.2017 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka IV

02.12.2017 UKS LIDER SWARZĘDZ - KTKOSZ KALISZ --:--
02.12.2017 UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Kolejka VI

09.12.2017 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
09.12.2017 SKS KORONA ZAKRZEWO - BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ --:--
09.12.2017 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka VI

09.12.2017 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--
09.12.2017 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
09.12.2017 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka VII

16.12.2017 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
16.12.2017 MKK PYRA POZNAŃ - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
16.12.2017 BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka VII

16.12.2017 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. --:--
16.12.2017 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. --:--
16.12.2017 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka V

16.12.2017 KTKOSZ KALISZ - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
16.12.2017 UKS LIDER SWARZĘDZ - UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka VIII

13.01.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ --:--
13.01.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKK PYRA POZNAŃ --:--
13.01.2018 SKS KORONA ZAKRZEWO - MKS GROMY NOWY TOMYŚL --:--

Kolejka VIII

13.01.2018 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
13.01.2018 BC OBRA KOŚCIAN - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
13.01.2018 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--

Kolejka VI

13.01.2018 UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. - KTKOSZ KALISZ --:--
13.01.2018 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS LIDER SWARZĘDZ --:--

Kolejka IX

20.01.2018 SKS KORONA ZAKRZEWO - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
20.01.2018 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
20.01.2018 MKK PYRA POZNAŃ - BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ --:--

Kolejka IX

20.01.2018 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. --:--
20.01.2018 UKS JEDYNKA PLESZEW - BC OBRA KOŚCIAN --:--
20.01.2018 UKKS ISKRA OSIECZNA - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--

Kolejka X

03.02.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKK PYRA POZNAŃ --:--
03.02.2018 BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ - MKS GROMY NOWY TOMYŚL --:--
03.02.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--

Kolejka X

03.02.2018 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
03.02.2018 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
03.02.2018 BC OBRA KOŚCIAN - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. --:--

Newsletter - zapisz się