Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

15.10.2017 11:00 UKS Delfin Kłecko - UKS Piątka Ostrów Wlkp. 64:29
04.02.2018 13:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Lider Swarzędz --:--
17.03.2018 13:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka II

29.10.2017 10:30 UKS Delfin Kłecko - Basket Team Suchy Las --:--
03.12.2017 12:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Dwójka Rogoźno --:--
27.01.2018 13:30 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--

Kolejka III

11.11.2017 13:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - Basket Team Suchy Las --:--
03.03.2018 13:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
29.04.2018 13:30 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka IV

19.11.2017 12:30 Basket Team Suchy Las - UKS Dwójka Rogoźno --:--
24.11.2017 11:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
26.11.2017 11:00 UKS Delfin Kłecko - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--

Kolejka V

28.01.2018 10:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Delfin Kłecko --:--
18.03.2018 13:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
05.05.2018 14:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka VI

12.05.2018 13:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Dwójka Rogoźno --:--
13.05.2018 11:00 UKS Delfin Kłecko - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
13.05.2018 11:00 Basket Team Suchy Las - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka VII

21.01.2018 11:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las --:--
27.01.2018 11:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--
14.04.2018 10:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Delfin Kłecko --:--

Kolejka VIII

29.10.2017 13:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--
04.11.2017 13:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno --:--
03.02.2018 12:30 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Delfin Kłecko --:--

Kolejka IX

11.03.2018 10:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Lider Swarzędz --:--
11.03.2018 10:30 Basket Team Suchy Las - UKS Delfin Kłecko --:--
07.04.2018 13:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka X

21.10.2017 13:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno --:--
24.03.2018 12:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
24.03.2018 12:00 Basket Team Suchy Las - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--

Kolejka XI

04.02.2018 13:00 UKS Dwójka Rogoźno - Basket Team Suchy Las --:--
03.03.2018 11:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Delfin Kłecko --:--
12.04.2018 14:30 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka XII

16.12.2017 14:00 Basket Team Suchy Las - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
29.04.2018 10:00 UKS Delfin Kłecko - UKS Dwójka Rogoźno --:--
29.04.2018 11:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka XIII

13.01.2018 13:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--
14.01.2018 11:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Delfin Kłecko --:--
13.05.2018 11:00 UKS Lider Swarzędz - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XIV

04.11.2017 11:00 Basket Team Suchy Las - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
26.05.2018 13:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
27.05.2018 10:00 UKS Delfin Kłecko - UKS Lider Swarzędz --:--

Newsletter - zapisz się