Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

03.10.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--
07.10.2022 20:00 Enea Basket Junior Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
12.11.2022 12:00 Basket Team Suchy Las - MKS MOS Konin --:--

Kolejka II

04.10.2022 19:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Basket Team Suchy Las --:--
06.10.2022 20:00 Sklep Polski MKK Gniezno - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
17.10.2022 19:30 MKS MOS Konin - Enea Basket Junior Poznań --:--

Kolejka III

09.10.2022 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
09.10.2022 10:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - MKS MOS Konin --:--
10.10.2022 20:00 Enea Basket Junior Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka IV

19.10.2022 19:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
14.11.2022 19:30 MKS MOS Konin - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--
17.12.2022 17:00 Basket Team Suchy Las - Enea Basket Junior Poznań --:--

Kolejka V

23.10.2022 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
23.10.2022 10:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
08.11.2022 20:00 Sklep Polski MKK Gniezno - MKS MOS Konin --:--

Kolejka VI

30.10.2022 Basket Team Suchy Las - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--
30.10.2022 16:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
07.11.2022 20:00 Enea Basket Junior Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka VII

06.11.2022 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Enea Basket Junior Poznań --:--
06.11.2022 15:00 MKS MOS Konin - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
20.11.2022 11:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka VIII

10.11.2022 17:30 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
18.11.2022 17:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Basket Junior Poznań --:--
19.12.2022 19:00 MKS MOS Konin - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka IX

22.10.2022 12:00 Basket Team Suchy Las - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
21.11.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
21.11.2022 20:00 Enea Basket Junior Poznań - MKS MOS Konin --:--

Kolejka X

25.11.2022 20:00 MKS MOS Konin - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
27.11.2022 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Enea Basket Junior Poznań --:--
27.11.2022 12:30 Sklep Polski MKK Gniezno - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--

Kolejka XI

04.12.2022 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - MKS MOS Konin --:--
05.12.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
05.12.2022 20:00 Enea Basket Junior Poznań - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XII

15.10.2022 14:00 Basket Team Suchy Las - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
11.12.2022 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--
12.12.2022 19:30 MKS MOS Konin - Sklep Polski MKK Gniezno --:--

Kolejka XIII

16.12.2022 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
18.12.2022 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Basket Team Suchy Las --:--
19.12.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Enea Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XIV

01.10.2022 12:00 Basket Team Suchy Las - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
21.12.2022 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - MKS MOS Konin --:--
21.12.2022 20:15 Enea Basket Junior Poznań - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski