Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

ENEA Basket Piła - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
07.10.2019 20:15 Biofarm Basket Junior Poznań - MKK PYRA POZNAŃ 101:63
13.10.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 72:75
14.12.2019 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
01.02.2020 15:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--

Kolejka II

KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - ENEA Basket Piła --:--
12.10.2019 09:30 MKK PYRA POZNAŃ - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 132:33
12.10.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - BC OBRA KOŚCIAN 77:70
13.10.2019 12:30 MKK Sklep Polski Gniezno - Biofarm Basket Junior Poznań 64:115
21.12.2019 14:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--

Kolejka III

ENEA Basket Piła - MKK PYRA POZNAŃ --:--
14.10.2019 18:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
19.10.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
19.10.2019 Timeout Polonia 1912 Leszno - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
20.10.2019 11:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK Sklep Polski Gniezno --:--

Kolejka IV

MKK Sklep Polski Gniezno - ENEA Basket Piła --:--
26.10.2019 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
26.10.2019 12:00 BC OBRA KOŚCIAN - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
27.10.2019 12:00 Basket Team Suchy Las - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
29.11.2019 20:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--

Kolejka V

ENEA Basket Piła - Basket Team Suchy Las --:--
09.11.2019 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
10.11.2019 14:00 Timeout Polonia 1912 Leszno - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
11.01.2020 12:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--
08.03.2020 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka VI

BC OBRA KOŚCIAN - ENEA Basket Piła --:--
16.11.2019 Basket Team Suchy Las - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
16.11.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
16.11.2019 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA POZNAŃ --:--
16.11.2019 13:00 MKK Sklep Polski Gniezno - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--

Kolejka VII

ENEA Basket Piła - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
15.11.2019 16:45 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
20.11.2019 16:50 Timeout Polonia 1912 Leszno - BC OBRA KOŚCIAN --:--
23.11.2019 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
24.11.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka VIII

BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - ENEA Basket Piła --:--
30.11.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
30.11.2019 12:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
01.12.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - MKK PYRA POZNAŃ --:--
01.12.2019 13:00 BC OBRA KOŚCIAN - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--

Kolejka IX

ENEA Basket Piła - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
07.12.2019 Timeout Polonia 1912 Leszno - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
07.12.2019 09:00 MKK PYRA POZNAŃ - BC OBRA KOŚCIAN --:--
08.12.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
07.03.2020 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka X

Timeout Polonia 1912 Leszno - ENEA Basket Piła --:--
11.10.2019 19:00 MKK Sklep Polski Gniezno - BC OBRA KOŚCIAN 73:68
14.12.2019 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
15.12.2019 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - Basket Team Suchy Las --:--
15.12.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XI

Timeout Polonia 1912 Leszno - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
ENEA Basket Piła - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
21.12.2019 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
21.12.2019 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - Basket Team Suchy Las --:--
21.12.2019 15:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka XII

MKK PYRA POZNAŃ - ENEA Basket Piła --:--
28.12.2019 Basket Team Suchy Las - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
29.12.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
25.01.2020 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
08.03.2020 12:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka XIII

ENEA Basket Piła - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
04.01.2020 12:00 Timeout Polonia 1912 Leszno - MKK PYRA POZNAŃ --:--
05.01.2020 10:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Basket Team Suchy Las --:--
05.01.2020 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
13.01.2020 20:00 Biofarm Basket Junior Poznań - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka XIV

Basket Team Suchy Las - ENEA Basket Piła --:--
11.01.2020 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
11.01.2020 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
11.01.2020 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
22.02.2020 13:00 BC OBRA KOŚCIAN - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XV

ENEA Basket Piła - BC OBRA KOŚCIAN --:--
18.01.2020 Timeout Polonia 1912 Leszno - Basket Team Suchy Las --:--
18.01.2020 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
19.01.2020 10:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
19.01.2020 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - MKK Sklep Polski Gniezno --:--

Kolejka XVI

Biofarm Basket Junior Poznań - ENEA Basket Piła --:--
24.11.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
15.02.2020 10:00 MKK Sklep Polski Gniezno - MKK PYRA POZNAŃ --:--
16.02.2020 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
17.02.2020 16:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XVII

ENEA Basket Piła - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
22.02.2020 Timeout Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
22.02.2020 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - Basket Team Suchy Las --:--
22.02.2020 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
23.02.2020 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka XVIII

UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - ENEA Basket Piła --:--
18.11.2019 19:00 BC OBRA KOŚCIAN - MKK PYRA POZNAŃ --:--
04.12.2019 17:00 Basket Team Suchy Las - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
07.03.2020 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
07.03.2020 Biofarm Basket Junior Poznań - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--

Newsletter - zapisz się