Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

02.10.2021 13:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - Lider Biofarm Swarzędz 34:80
02.10.2021 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - TS Basket Gniezno 75:44
12.12.2021 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MUKS Poznań 54:72
30.06.2022 POMPAX Tęcza Leszno - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--

Kolejka II

09.10.2021 13:00 TS Basket Gniezno - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 63:76
09.10.2021 15:30 LOMS Enea Basket Piła - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard 82:62
31.10.2021 14:30 MUKS Poznań - POMPAX Tęcza Leszno 59:41
09.01.2022 11:00 Lider Biofarm Swarzędz - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski 74:51

Kolejka III

16.10.2021 11:00 POMPAX Tęcza Leszno - TS Basket Gniezno 68:58
17.10.2021 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - Lider Biofarm Swarzędz 43:85
21.11.2021 17:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - MUKS Poznań 45:81
30.01.2022 12:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - LOMS Enea Basket Piła --:--

Kolejka IV

23.10.2021 LOMS Enea Basket Piła - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
23.10.2021 10:00 Lider Biofarm Swarzędz - POMPAX Tęcza Leszno 71:38
23.10.2021 14:00 TS Basket Gniezno - Klub Sportowy KSKK Koszalin 86:71
25.01.2022 14:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski 75:52

Kolejka V

30.10.2021 12:00 POMPAX Tęcza Leszno - LOMS Enea Basket Piła 62:43
30.10.2021 12:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - Lider Biofarm Swarzędz 31:100
30.10.2021 13:30 MUKS Poznań - TS Basket Gniezno 82:40
30.10.2021 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard 89:75

Kolejka VI

06.11.2021 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 68:74
12.12.2021 11:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - POMPAX Tęcza Leszno 64:95
06.02.2022 14:30 Lider Biofarm Swarzędz - MUKS Poznań --:--
12.02.2022 12:00 LOMS Enea Basket Piła - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--

Kolejka VII

12.11.2021 17:30 POMPAX Tęcza Leszno - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski 66:54
13.11.2021 11:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard 55:58
05.01.2022 14:00 MUKS Poznań - LOMS Enea Basket Piła 80:45
05.02.2022 13:00 TS Basket Gniezno - Lider Biofarm Swarzędz --:--

Kolejka VIII

20.11.2021 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Klub Sportowy KSKK Koszalin 80:43
21.11.2021 11:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - MUKS Poznań 44:93
12.01.2022 18:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - POMPAX Tęcza Leszno 54:60
26.02.2022 13:00 LOMS Enea Basket Piła - TS Basket Gniezno --:--

Kolejka IX

27.11.2021 13:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 62:88
27.11.2021 13:30 MUKS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski 79:61
05.12.2021 11:00 TS Basket Gniezno - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard 66:74
20.02.2022 11:00 Lider Biofarm Swarzędz - LOMS Enea Basket Piła --:--

Kolejka X

05.12.2021 14:30 MUKS Poznań - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 81:27
11.12.2021 13:00 TS Basket Gniezno - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski 73:74
11.12.2021 13:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - POMPAX Tęcza Leszno 62:83
11.12.2021 13:30 Lider Biofarm Swarzędz - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard 82:49

Kolejka XI

16.10.2021 10:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Lider Biofarm Swarzędz 60:75
03.01.2022 17:00 POMPAX Tęcza Leszno - MUKS Poznań 46:78
12.02.2022 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - TS Basket Gniezno --:--
05.03.2022 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - LOMS Enea Basket Piła --:--

Kolejka XII

06.01.2022 10:00 Lider Biofarm Swarzędz - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 77:42
08.01.2022 12:00 TS Basket Gniezno - POMPAX Tęcza Leszno 65:69
08.01.2022 13:30 MUKS Poznań - Klub Sportowy KSKK Koszalin 106:46
09.02.2022 18:00 LOMS Enea Basket Piła - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--

Kolejka XIII

14.11.2021 12:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - TS Basket Gniezno 56:88
04.12.2021 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard 67:47
09.01.2022 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - LOMS Enea Basket Piła 80:69
30.06.2022 POMPAX Tęcza Leszno - Lider Biofarm Swarzędz --:--

Kolejka XIV

28.11.2021 12:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 53:76
23.01.2022 13:00 Lider Biofarm Swarzędz - Klub Sportowy KSKK Koszalin 121:29
29.01.2022 12:00 LOMS Enea Basket Piła - POMPAX Tęcza Leszno --:--
17.02.2022 17:00 TS Basket Gniezno - MUKS Poznań --:--

Kolejka XV

11.11.2021 13:00 MUKS Poznań - Lider Biofarm Swarzędz 86:60
05.02.2022 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--
26.02.2022 13:00 POMPAX Tęcza Leszno - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard --:--
30.06.2022 Klub Sportowy KSKK Koszalin - LOMS Enea Basket Piła --:--

Kolejka XVI

13.02.2022 10:00 Lider Biofarm Swarzędz - TS Basket Gniezno --:--
13.02.2022 12:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - POMPAX Tęcza Leszno --:--
23.02.2022 17:45 LOMS Enea Basket Piła - MUKS Poznań --:--
30.06.2022 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--

Kolejka XVII

16.01.2022 13:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski 66:53
19.02.2022 12:00 POMPAX Tęcza Leszno - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
19.02.2022 13:00 TS Basket Gniezno - LOMS Enea Basket Piła --:--
19.02.2022 13:30 MUKS Poznań - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard --:--

Kolejka XVIII

14.11.2021 17:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - TS Basket Gniezno 66:72
27.11.2021 12:15 LOMS Enea Basket Piła - Lider Biofarm Swarzędz 48:79
26.02.2022 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--
26.02.2022 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - MUKS Poznań --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski