Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

30.10.2020 18:00 G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
07.11.2020 15:00 BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - UKS Mikst Międzychód --:--
13.03.2021 10:15 AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - Basket Junior Poznań --:--
18.04.2021 11:00 KT Kosz Kalisz (PK) - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka II

24.10.2020 10:15 UKS Mikst Międzychód - G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) --:--
24.10.2020 12:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
25.10.2020 10:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - KT Kosz Kalisz (PK) --:--
25.10.2020 10:00 Basket Junior Poznań - BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka III

07.11.2020 11:30 KT Kosz Kalisz (PK) - UKS Mikst Międzychód --:--
08.11.2020 12:30 G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) - Basket Junior Poznań --:--
10.04.2021 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
29.04.2021 18:30 BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka IV

22.10.2020 19:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) --:--
05.11.2020 16:30 UKS Mikst Międzychód - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
14.11.2020 10:15 AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
15.11.2020 14:15 Basket Junior Poznań - KT Kosz Kalisz (PK) --:--

Kolejka V

21.11.2020 13:00 G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) - AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
22.11.2020 KT Kosz Kalisz (PK) - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
22.11.2020 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS Mikst Międzychód --:--
24.11.2020 15:30 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Basket Junior Poznań --:--

Kolejka VI

19.11.2020 18:30 BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) --:--
29.11.2020 18:45 Basket Junior Poznań - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
09.01.2021 10:15 AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - KT Kosz Kalisz (PK) --:--
11.05.2021 19:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka VII

03.12.2020 15:30 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
04.12.2020 19:30 KT Kosz Kalisz (PK) - BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
06.12.2020 UKKS ISKRA OSIECZNA - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
06.12.2020 13:00 UKS Mikst Międzychód - Basket Junior Poznań --:--

Kolejka VIII

11.12.2020 18:30 BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
12.12.2020 12:30 G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) - KT Kosz Kalisz (PK) --:--
13.12.2020 10:15 AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
25.03.2021 19:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - UKS Mikst Międzychód --:--

Kolejka IX

19.12.2020 13:00 UKS Mikst Międzychód - AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
20.12.2020 UKKS ISKRA OSIECZNA - BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
21.12.2020 17:30 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Basket Junior Poznań --:--
08.05.2021 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) --:--

Kolejka X

16.01.2021 12:00 UKS Mikst Międzychód - BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
17.01.2021 UKKS ISKRA OSIECZNA - G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) --:--
17.01.2021 17:00 Basket Junior Poznań - AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
22.05.2021 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - KT Kosz Kalisz (PK) --:--

Kolejka XI

22.01.2021 18:30 BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - Basket Junior Poznań --:--
22.01.2021 19:15 G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) - UKS Mikst Międzychód --:--
24.01.2021 AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
24.01.2021 12:00 KT Kosz Kalisz (PK) - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka XII

17.10.2020 10:15 UKS Mikst Międzychód - KT Kosz Kalisz (PK) 77:54
16.01.2021 16:30 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
31.01.2021 UKKS ISKRA OSIECZNA - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
31.01.2021 16:15 Basket Junior Poznań - G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) --:--

Kolejka XIII

04.02.2021 18:30 BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
07.02.2021 KT Kosz Kalisz (PK) - Basket Junior Poznań --:--
07.02.2021 G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
08.02.2021 19:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - UKS Mikst Międzychód --:--

Kolejka XIV

22.11.2020 14:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - KT Kosz Kalisz (PK) --:--
06.03.2021 10:15 AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) --:--
14.03.2021 UKS Mikst Międzychód - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
14.03.2021 16:30 Basket Junior Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka XV

20.03.2021 12:30 G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) - BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
20.03.2021 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
21.03.2021 UKKS ISKRA OSIECZNA - Basket Junior Poznań --:--
21.03.2021 10:00 KT Kosz Kalisz (PK) - AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Kolejka XVI

26.03.2021 18:30 BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - KT Kosz Kalisz (PK) --:--
27.03.2021 10:15 AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
28.03.2021 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
28.03.2021 16:30 Basket Junior Poznań - UKS Mikst Międzychód --:--

Kolejka XVII

15.04.2021 15:30 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
17.04.2021 10:30 KT Kosz Kalisz (PK) - G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) --:--
18.04.2021 UKKS ISKRA OSIECZNA - AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
18.04.2021 13:00 UKS Mikst Międzychód - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka XVIII

20.03.2021 10:15 AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS Mikst Międzychód --:--
22.04.2021 18:30 BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
25.04.2021 G.EN. tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
25.04.2021 16:30 Basket Junior Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--

Newsletter - zapisz się