Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

06.10.2019 17:00 BASKETBALL CLUB SIERAKÓW - Sklep Polski MKK Gniezno 100:39
23.10.2019 16:30 BC Obra Kościan - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
10.01.2020 20:00 Biofarm Basket Junior Poznań - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
29.02.2020 12:00 Basket Team Suchy Las - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka II

10.10.2019 15:30 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Biofarm Basket Junior Poznań 53:91
13.10.2019 10:30 Sklep Polski MKK Gniezno - BC Obra Kościan 46:53
09.11.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - BASKETBALL CLUB SIERAKÓW --:--
29.11.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XI

16.10.2019 16:15 BC Obra Kościan - BASKETBALL CLUB SIERAKÓW --:--
16.02.2020 12:45 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski --:--
23.02.2020 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
28.02.2020 18:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Sklep Polski MKK Gniezno --:--

Kolejka VIII

19.10.2019 12:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski - Basket Team Suchy Las --:--
06.12.2019 18:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
07.12.2019 11:00 Sklep Polski MKK Gniezno - BASKETBALL CLUB SIERAKÓW --:--
08.12.2019 12:45 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - BC Obra Kościan --:--

Kolejka III

20.10.2019 14:00 Biofarm Basket Junior Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
05.01.2020 12:00 BASKETBALL CLUB SIERAKÓW - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski --:--
18.01.2020 11:00 BC Obra Kościan - Basket Team Suchy Las --:--
23.02.2020 15:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka XII

25.10.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski - BC Obra Kościan --:--
05.01.2020 Basket Team Suchy Las - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
05.01.2020 11:00 Sklep Polski MKK Gniezno - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
24.01.2020 18:00 BASKETBALL CLUB SIERAKÓW - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka IV

27.10.2019 10:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
27.10.2019 11:00 Sklep Polski MKK Gniezno - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
27.10.2019 13:00 BASKETBALL CLUB SIERAKÓW - BC Obra Kościan --:--
27.10.2019 14:00 Basket Team Suchy Las - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka V

08.11.2019 20:00 Biofarm Basket Junior Poznań - BASKETBALL CLUB SIERAKÓW --:--
10.11.2019 15:15 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
20.11.2019 17:00 BC Obra Kościan - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski --:--
25.01.2020 15:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka VII

14.11.2019 15:15 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - BASKETBALL CLUB SIERAKÓW --:--
15.11.2019 20:00 Biofarm Basket Junior Poznań - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski --:--
24.11.2019 11:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Basket Team Suchy Las --:--
24.11.2019 15:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - BC Obra Kościan --:--

Kolejka VI

15.11.2019 18:30 BASKETBALL CLUB SIERAKÓW - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
17.11.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
17.11.2019 11:00 BC Obra Kościan - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
01.12.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski - Sklep Polski MKK Gniezno --:--

Kolejka XIII

17.11.2019 11:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski --:--
12.01.2020 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - BC Obra Kościan --:--
12.01.2020 12:45 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
16.02.2020 15:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - BASKETBALL CLUB SIERAKÓW --:--

Kolejka XIV

28.11.2019 18:00 BASKETBALL CLUB SIERAKÓW - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
20.12.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
19.01.2020 10:00 Basket Team Suchy Las - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
22.02.2020 16:00 BC Obra Kościan - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka IX

15.12.2019 10:30 BC Obra Kościan - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
15.12.2019 13:00 Biofarm Basket Junior Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
21.12.2019 13:00 BASKETBALL CLUB SIERAKÓW - Basket Team Suchy Las --:--
03.03.2020 18:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka X

22.12.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - BC Obra Kościan --:--
22.12.2019 11:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
22.12.2019 12:45 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
23.02.2020 14:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" (PK) Ostrów Wielkopolski - BASKETBALL CLUB SIERAKÓW --:--

Newsletter - zapisz się