Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

04.10.2019 18:30 MKK Pyra SP79 Poznań - MKK Sklep Polski Gniezno 66:59
12.10.2019 Biofarm Basket Junior I Poznań - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
12.10.2019 09:30 Biofarm Basket Junior II Poznań - SKS KORONA ZAKRZEWO 35:95

Kolejka I

12.10.2019 MKS Gromy Nowy Tomyśl - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
16.10.2019 17:30 RKKS Rawia Rawicz - UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka II

19.10.2019 10:00 UKS Lider Swarzędz - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
25.10.2019 17:00 MKK Pyra SP7 Poznań - MKK Pyra SP 11 Poznań --:--
26.10.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) --:--

Kolejka III

19.10.2019 10:00 MKK Pyra SP 11 Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
16.11.2019 MKK Pyra SP35 Poznań - MKK Pyra SP7 Poznań --:--
16.11.2019 10:00 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka I

19.10.2019 12:45 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) - MKK Pyra SP7 Poznań --:--
17.11.2019 14:00 Basket Team Suchy Las - UKS Lider Swarzędz --:--
20.11.2019 15:45 MKK Pyra SP 11 Poznań - MKK Pyra SP35 Poznań --:--

Kolejka I

19.10.2019 14:30 KS KOSZ PLESZEW - MKS Września --:--
13.12.2019 15:30 KK Rycerze Rydzyna - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
14.12.2019 10:00 KTKOSZ KALISZ (PK) - Mini Polonia 1912 Leszno --:--

Kolejka II

25.10.2019 15:30 KK Rycerze Rydzyna - KS KOSZ PLESZEW --:--
26.10.2019 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - Mini Polonia 1912 Leszno --:--
27.10.2019 12:00 MKS Września - KTKOSZ KALISZ (PK) --:--

Kolejka II

25.10.2019 17:30 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
26.10.2019 SKS KORONA ZAKRZEWO - MKK Pyra SP79 Poznań --:--
26.10.2019 10:00 Biofarm Basket Junior I Poznań - Biofarm Basket Junior II Poznań --:--

Kolejka II

26.10.2019 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - RKKS Rawia Rawicz --:--
26.10.2019 12:00 BC OBRA KOŚCIAN - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka VI

26.10.2019 13:00 UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski - RKKS Rawia Rawicz --:--
07.12.2019 14:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka III

12.11.2019 11:00 Biofarm Basket Junior II Poznań - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
15.11.2019 18:30 MKK Pyra SP79 Poznań - Biofarm Basket Junior I Poznań --:--
17.11.2019 13:00 MKK Sklep Polski Gniezno - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--

Kolejka X

13.11.2019 18:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - KTKOSZ KALISZ (PK) --:--
07.12.2019 14:30 KS KOSZ PLESZEW - Mini Polonia 1912 Leszno --:--
29.02.2020 11:00 KK Rycerze Rydzyna - MKS Września --:--

Kolejka III

14.11.2019 15:00 UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
16.11.2019 10:00 RKKS Rawia Rawicz - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka III

16.11.2019 Mini Polonia 1912 Leszno - MKS Września --:--
16.11.2019 10:00 KTKOSZ KALISZ (PK) - KK Rycerze Rydzyna --:--
22.11.2019 17:00 KS KOSZ PLESZEW - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka V

23.11.2019 12:00 MKS Września - KK Rycerze Rydzyna --:--
18.12.2019 18:00 KTKOSZ KALISZ (PK) - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
29.02.2020 12:00 Mini Polonia 1912 Leszno - KS KOSZ PLESZEW --:--

Kolejka IV

24.11.2019 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
28.11.2019 11:00 Biofarm Basket Junior II Poznań - MKK Pyra SP79 Poznań --:--
30.11.2019 Biofarm Basket Junior I Poznań - MKK Sklep Polski Gniezno --:--

Kolejka VII

24.11.2019 15:15 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) - Basket Team Suchy Las --:--
10.01.2020 15:45 MKK Pyra SP 11 Poznań - MKK Pyra SP7 Poznań --:--
10.01.2020 17:30 MKK Pyra SP35 Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka IV

27.11.2019 17:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski --:--
30.11.2019 MKS Gromy Nowy Tomyśl - RKKS Rawia Rawicz --:--

Kolejka V

29.11.2019 18:30 MKK Pyra SP79 Poznań - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
07.12.2019 SKS KORONA ZAKRZEWO - Biofarm Basket Junior I Poznań --:--
08.12.2019 10:30 MKK Sklep Polski Gniezno - Biofarm Basket Junior II Poznań --:--

Kolejka IV

30.11.2019 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - MKS Września --:--
30.11.2019 10:00 KK Rycerze Rydzyna - Mini Polonia 1912 Leszno --:--
30.11.2019 14:30 KS KOSZ PLESZEW - KTKOSZ KALISZ (PK) --:--

Kolejka IV

30.11.2019 10:00 UKS Lider Swarzędz - MKK Pyra SP7 Poznań --:--
30.11.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
01.12.2019 12:45 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) - MKK Pyra SP 11 Poznań --:--

Kolejka V

06.12.2019 16:00 MKK Pyra SP 11 Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--
07.12.2019 MKK Pyra SP35 Poznań - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) --:--
07.12.2019 MKK Pyra SP7 Poznań - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka V

07.12.2019 10:00 UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
07.12.2019 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka IX

07.12.2019 14:00 UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski - BC OBRA KOŚCIAN --:--
15.02.2020 11:00 RKKS Rawia Rawicz - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka VII

08.12.2019 10:00 KTKOSZ KALISZ (PK) - MKS Września --:--
04.01.2020 Mini Polonia 1912 Leszno - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
11.01.2020 14:30 KS KOSZ PLESZEW - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka VI

08.12.2019 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - Biofarm Basket Junior I Poznań --:--
18.12.2019 17:45 SKS KORONA ZAKRZEWO - Biofarm Basket Junior II Poznań --:--
22.12.2019 13:00 MKK Sklep Polski Gniezno - MKK Pyra SP79 Poznań --:--

Kolejka VII

13.12.2019 18:30 MKK Pyra SP79 Poznań - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
09.01.2020 12:00 Biofarm Basket Junior II Poznań - Biofarm Basket Junior I Poznań --:--
24.01.2020 18:30 MKK Sklep Polski Gniezno - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Kolejka X

14.12.2019 12:45 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
22.02.2020 10:00 UKS Lider Swarzędz - MKK Pyra SP 11 Poznań --:--
29.02.2020 Basket Team Suchy Las - MKK Pyra SP7 Poznań --:--

Kolejka VI

20.12.2019 16:00 MKK Pyra SP35 Poznań - MKK Pyra SP 11 Poznań --:--
21.12.2019 MKK Pyra SP7 Poznań - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) --:--
21.12.2019 10:00 UKS Lider Swarzędz - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka VI

22.12.2019 12:00 MKS Września - KS KOSZ PLESZEW --:--
11.01.2020 12:00 Mini Polonia 1912 Leszno - KTKOSZ KALISZ (PK) --:--
13.03.2020 15:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka VII

04.01.2020 10:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - BC OBRA KOŚCIAN --:--
11.01.2020 10:00 RKKS Rawia Rawicz - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka VIII

17.01.2020 15:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski --:--
19.01.2020 10:00 BC OBRA KOŚCIAN - RKKS Rawia Rawicz --:--

Kolejka VIII

18.01.2020 Biofarm Basket Junior I Poznań - MKK Pyra SP79 Poznań --:--
18.01.2020 SKS KORONA ZAKRZEWO - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
23.02.2020 13:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - Biofarm Basket Junior II Poznań --:--

Kolejka VIII

18.01.2020 MKK Pyra SP7 Poznań - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
18.01.2020 10:00 UKS Lider Swarzędz - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) --:--
19.01.2020 10:00 Basket Team Suchy Las - MKK Pyra SP 11 Poznań --:--

Kolejka VIII

18.01.2020 MKS Września - Mini Polonia 1912 Leszno --:--
19.01.2020 10:00 KK Rycerze Rydzyna - KTKOSZ KALISZ (PK) --:--
19.02.2020 18:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - KS KOSZ PLESZEW --:--

Kolejka X

18.01.2020 12:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
29.02.2020 MKS Gromy Nowy Tomyśl - UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka IX

15.02.2020 SKS KORONA ZAKRZEWO - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
15.02.2020 12:00 MKK Sklep Polski Gniezno - Biofarm Basket Junior I Poznań --:--
19.02.2020 18:00 MKK Pyra SP79 Poznań - Biofarm Basket Junior II Poznań --:--

Kolejka IX

15.02.2020 MKK Pyra SP7 Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--
15.02.2020 MKK Pyra SP35 Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
19.02.2020 15:45 MKK Pyra SP 11 Poznań - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ (PK) --:--

Kolejka IX

15.02.2020 MKS Września - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
16.02.2020 12:00 KTKOSZ KALISZ (PK) - KS KOSZ PLESZEW --:--
07.03.2020 12:00 Mini Polonia 1912 Leszno - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka X

16.02.2020 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKK Pyra SP79 Poznań --:--
29.02.2020 Biofarm Basket Junior I Poznań - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
08.03.2020 10:30 Biofarm Basket Junior II Poznań - MKK Sklep Polski Gniezno --:--

Newsletter - zapisz się