Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka IV

BC OBRA KOŚCIAN - ENEA Basket Piła --:--
05.12.2018 15:30 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 31:89
09.12.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - KTKOSZ KALISZ --:--
09.12.2018 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - NICKEL BASKET AKADEMIA I 57:68

Kolejka X

UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--
26.10.2018 14:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 38:51
02.02.2019 10:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - KTKOSZ KALISZ --:--
10.03.2019 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - ENEA Basket Piła --:--

Kolejka I

MKK Pyra SP79 Poznań - RKKS Rawia Rawicz --:--
04.11.2018 10:30 Mini Polonia 1912 Leszno - UKS Chynowa 91:47
04.11.2018 15:00 KS KOSZ PLESZEW - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 60:49
30.11.2018 17:00 MKK Pyra SP35 Poznań - UKKS ISKRA OSIECZNA 58:59

Kolejka V

RKKS Rawia Rawicz - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
12.12.2018 18:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS Chynowa 87:35
13.12.2018 18:15 MKK Pyra SP79 Poznań - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. 56:45
20.12.2018 16:00 MKK Pyra SP35 Poznań - KS KOSZ PLESZEW --:--

Kolejka III

03.11.2018 11:30 BASKET TEAM SUCHY LAS - ENEA Basket Piła 65:79
23.11.2018 17:30 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - SKS KORONA ZAKRZEWO 71:53
11.01.2019 16:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
12.01.2019 10:00 KTKOSZ KALISZ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka II

07.11.2018 16:30 UKS Chynowa - MKK Pyra SP35 Poznań 46:75
10.11.2018 10:30 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - KS KOSZ PLESZEW 9:70
15.11.2018 16:30 UKKS ISKRA OSIECZNA - MKK Pyra SP79 Poznań 69:29
15.12.2018 13:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - Mini Polonia 1912 Leszno --:--

Kolejka II

09.11.2018 14:30 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 72:51
25.11.2018 10:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - BC OBRA KOŚCIAN 62:55
17.02.2019 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - KTKOSZ KALISZ --:--
24.03.2019 12:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - ENEA Basket Piła --:--

Kolejka I

11.11.2018 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 101:47
18.11.2018 10:00 ENEA Basket Piła - SKS KORONA ZAKRZEWO 84:39
08.03.2019 17:30 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
22.03.2019 17:30 KTKOSZ KALISZ - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--

Kolejka XVII

17.11.2018 09:30 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - BC OBRA KOŚCIAN 91:47
19.05.2019 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
19.05.2019 10:00 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - KTKOSZ KALISZ --:--
19.05.2019 11:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - ENEA Basket Piła --:--

Kolejka XVI

18.11.2018 10:00 BC OBRA KOŚCIAN - NICKEL BASKET AKADEMIA I 64:94
12.05.2019 10:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
12.05.2019 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
12.05.2019 11:00 ENEA Basket Piła - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--

Kolejka III

22.11.2018 18:15 MKK Pyra SP79 Poznań - UKS Chynowa 111:46
23.11.2018 17:00 MKK Pyra SP35 Poznań - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 68:91
25.11.2018 10:30 Mini Polonia 1912 Leszno - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. 95:36
01.12.2018 10:00 RKKS Rawia Rawicz - UKKS ISKRA OSIECZNA 16:61

Kolejka IV

06.12.2018 17:00 UKS Chynowa - RKKS Rawia Rawicz 93:12
07.12.2018 17:30 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - MKK Pyra SP35 Poznań 24:56
09.12.2018 10:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - MKK Pyra SP79 Poznań 52:60
09.12.2018 14:30 KS KOSZ PLESZEW - Mini Polonia 1912 Leszno 65:82

Kolejka V

10.12.2018 17:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 100:45
16.12.2018 10:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
16.12.2018 11:00 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
14.04.2019 16:00 KTKOSZ KALISZ - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka XV

05.01.2019 10:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
03.03.2019 13:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
28.04.2019 KTKOSZ KALISZ - ENEA Basket Piła --:--
28.04.2019 11:00 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka VI

05.01.2019 13:00 ENEA Basket Piła - KTKOSZ KALISZ --:--
09.01.2019 15:30 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
23.02.2019 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
28.04.2019 12:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--

Kolejka VI

06.01.2019 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
06.01.2019 10:00 Mini Polonia 1912 Leszno - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
06.01.2019 16:30 KS KOSZ PLESZEW - MKK Pyra SP79 Poznań --:--
11.01.2019 17:30 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - RKKS Rawia Rawicz --:--

Kolejka XI

06.01.2019 11:00 ENEA Basket Piła - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
15.03.2019 14:30 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
16.03.2019 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
17.03.2019 10:00 KTKOSZ KALISZ - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--

Kolejka VII

01.02.2019 18:30 MKK Pyra SP79 Poznań - Mini Polonia 1912 Leszno --:--
03.02.2019 UKKS ISKRA OSIECZNA - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--
03.02.2019 UKS Chynowa - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
03.02.2019 11:00 RKKS Rawia Rawicz - KS KOSZ PLESZEW --:--

Kolejka VII

03.02.2019 10:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - BC OBRA KOŚCIAN --:--
03.02.2019 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
03.02.2019 11:00 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - ENEA Basket Piła --:--
10.03.2019 10:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka VIII

08.02.2019 17:00 MKK Pyra SP35 Poznań - MKK Pyra SP79 Poznań --:--
08.02.2019 17:30 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - UKS Chynowa --:--
10.02.2019 10:30 Mini Polonia 1912 Leszno - RKKS Rawia Rawicz --:--
10.02.2019 14:30 KS KOSZ PLESZEW - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka VIII

10.02.2019 KTKOSZ KALISZ - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
10.02.2019 10:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
10.02.2019 10:00 BC OBRA KOŚCIAN - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
08.04.2019 11:00 ENEA Basket Piła - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--

Kolejka IX

18.02.2019 18:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - Mini Polonia 1912 Leszno --:--
21.02.2019 16:30 RKKS Rawia Rawicz - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
24.02.2019 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--
02.03.2019 11:00 UKS Chynowa - KS KOSZ PLESZEW --:--

Kolejka IX

23.02.2019 11:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - ENEA Basket Piła --:--
23.02.2019 12:30 NICKEL BASKET AKADEMIA I - KTKOSZ KALISZ --:--
24.02.2019 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
24.02.2019 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka X

07.03.2019 16:30 UKKS ISKRA OSIECZNA - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
08.03.2019 17:00 UKS Chynowa - Mini Polonia 1912 Leszno --:--
10.03.2019 RKKS Rawia Rawicz - MKK Pyra SP79 Poznań --:--
11.03.2019 18:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - KS KOSZ PLESZEW --:--

Kolejka XI

14.03.2019 18:15 MKK Pyra SP79 Poznań - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
15.03.2019 15:00 MKK Pyra SP35 Poznań - UKS Chynowa --:--
17.03.2019 10:00 Mini Polonia 1912 Leszno - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
17.03.2019 11:00 KS KOSZ PLESZEW - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--

Kolejka XII

25.03.2019 18:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
28.03.2019 16:30 UKKS ISKRA OSIECZNA - RKKS Rawia Rawicz --:--
29.03.2019 16:00 UKS Chynowa - MKK Pyra SP79 Poznań --:--
30.03.2019 11:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - Mini Polonia 1912 Leszno --:--

Kolejka XII

30.03.2019 12:00 ENEA Basket Piła - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
31.03.2019 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - KTKOSZ KALISZ --:--
31.03.2019 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
31.03.2019 10:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--

Kolejka XIII

05.04.2019 17:30 MKK Pyra SP35 Poznań - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--
07.04.2019 RKKS Rawia Rawicz - UKS Chynowa --:--
07.04.2019 10:30 Mini Polonia 1912 Leszno - KS KOSZ PLESZEW --:--
11.04.2019 18:15 MKK Pyra SP79 Poznań - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XIII

07.04.2019 KTKOSZ KALISZ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
07.04.2019 10:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
07.04.2019 11:00 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
28.04.2019 16:00 ENEA Basket Piła - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka XIV

12.04.2019 17:00 UKS Chynowa - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
13.04.2019 11:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - MKK Pyra SP79 Poznań --:--
13.04.2019 16:30 KS KOSZ PLESZEW - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
14.04.2019 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - RKKS Rawia Rawicz --:--

Kolejka XIV

13.04.2019 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
14.04.2019 10:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
14.04.2019 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
14.04.2019 12:00 BC OBRA KOŚCIAN - KTKOSZ KALISZ --:--

Kolejka XV

25.04.2019 18:15 MKK Pyra SP79 Poznań - KS KOSZ PLESZEW --:--
26.04.2019 17:00 MKK Pyra SP35 Poznań - Mini Polonia 1912 Leszno --:--
28.04.2019 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
28.04.2019 RKKS Rawia Rawicz - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--

Kolejka XVI

11.05.2019 11:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
11.05.2019 16:30 KS KOSZ PLESZEW - RKKS Rawia Rawicz --:--
12.05.2019 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - UKS Chynowa --:--
12.05.2019 10:00 Mini Polonia 1912 Leszno - MKK Pyra SP79 Poznań --:--

Kolejka XVII

16.05.2019 18:15 MKK Pyra SP79 Poznań - MKK Pyra SP35 Poznań --:--
17.05.2019 18:00 UKS Chynowa - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--
19.05.2019 RKKS Rawia Rawicz - Mini Polonia 1912 Leszno --:--
19.05.2019 10:30 UKKS ISKRA OSIECZNA - KS KOSZ PLESZEW --:--

Kolejka XVIII

23.05.2019 18:00 Mini Polonia 1912 Leszno - UKKS ISKRA OSIECZNA --:--
24.05.2019 16:00 MKK Pyra SP35 Poznań - RKKS Rawia Rawicz --:--
25.05.2019 11:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
26.05.2019 14:30 KS KOSZ PLESZEW - UKS Chynowa --:--

Kolejka XVIII

25.05.2019 10:00 ENEA Basket Piła - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
26.05.2019 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
26.05.2019 11:00 KTKOSZ KALISZ - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
26.05.2019 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--

Newsletter - zapisz się