Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

23.10.2021 09:30 Enea Basket Junior Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 51:43
10.03.2022 17:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 84:76
13.03.2022 12:30 Basket Team Suchy Las - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. 76:22

Kolejka II

17.10.2021 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 23:110
24.10.2021 16:00 Basket Grodzisk 2020 - Basket Team Suchy Las 39:47
05.12.2021 15:00 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - Enea Basket Junior Poznań 48:92

Kolejka III

16.10.2021 13:00 Enea Basket Junior Poznań - Basket Grodzisk 2020 36:71
31.10.2021 10:00 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 51:40
19.02.2022 12:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. 74:56

Kolejka IV

21.11.2021 12:00 Basket Team Suchy Las - Enea Basket Junior Poznań 76:64
28.11.2021 10:00 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 35:86
01.03.2022 18:00 Basket Grodzisk 2020 - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 58:68

Kolejka V

21.11.2021 10:00 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - Basket Grodzisk 2020 82:41
21.11.2021 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. 61:52
06.03.2022 10:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Basket Team Suchy Las 70:66

Kolejka VI

28.11.2021 10:00 Basket Grodzisk 2020 - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 42:33
09.01.2022 12:00 Basket Team Suchy Las - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 63:33
13.03.2022 10:00 Enea Basket Junior Poznań - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 64:73

Kolejka VII

07.11.2021 10:00 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - Enea Basket Junior Poznań 50:46
07.11.2021 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Basket Team Suchy Las 39:94
13.03.2022 12:00 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - Basket Grodzisk 2020 68:65

Kolejka VIII

30.10.2021 10:00 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las 34:87
05.12.2021 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Enea Basket Junior Poznań 33:87
27.03.2022 10:00 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 56:86

Kolejka IX

03.10.2021 14:00 Basket Team Suchy Las - Basket Grodzisk 2020 60:49
09.01.2022 10:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 80:49
02.04.2022 16:00 Enea Basket Junior Poznań - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. 107:36

Kolejka X

31.10.2021 14:30 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 41:57
06.02.2022 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 52:66
06.02.2022 12:00 Basket Grodzisk 2020 - Enea Basket Junior Poznań 56:45

Kolejka XI

06.11.2021 15:00 Enea Basket Junior Poznań - Basket Team Suchy Las 86:88
20.02.2022 10:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Basket Grodzisk 2020 81:83
24.02.2022 17:00 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. 76:42

Kolejka XII

19.12.2021 10:00 Basket Team Suchy Las - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 79:50
06.03.2022 10:00 Basket Grodzisk 2020 - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 86:82
06.03.2022 10:00 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 60:49

Kolejka XIII

13.03.2022 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Basket Grodzisk 2020 97:79
20.03.2022 12:00 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - Basket Team Suchy Las 54:83
30.03.2022 17:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Enea Basket Junior Poznań 78:64

Kolejka XIV

27.03.2022 10:00 Basket Grodzisk 2020 - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. 60:69
03.04.2022 10:00 Enea Basket Junior Poznań - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 55:54
03.04.2022 10:00 Basket Team Suchy Las - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 84:28

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski