Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

07.10.2018 11:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 55:41
13.10.2018 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - UKS Dwójka Rogoźno --:--
13.10.2018 10:00 MKS Tęcza Leszno - UKS Lider Swarzędz 50:42
23.02.2019 10:30 MUKS Poznań I - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka I

19.10.2018 15:00 Enea AZS II Poznań - UKS Olimp Rawicz --:--
20.10.2018 12:00 UKS Kormoran Sieraków - MKS MOS KONIN --:--
21.10.2018 12:15 TS Basket Gniezno - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
28.10.2018 11:00 MUKS Poznań II - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań --:--

Kolejka II

19.10.2018 15:00 ENEA AZS Poznań - KK Rycerze Rydzyna --:--
26.10.2018 15:30 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--
27.10.2018 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MKS Tęcza Leszno --:--
27.10.2018 15:00 UKS Lider Swarzędz - MUKS Poznań I --:--

Kolejka II

26.10.2018 17:00 Enea AZS II Poznań - MKS MOS KONIN --:--
27.10.2018 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - TS Basket Gniezno --:--
27.10.2018 UKS Kormoran Sieraków - MUKS Poznań II --:--
28.10.2018 11:00 UKS Olimp Rawicz - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka III

03.11.2018 12:00 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - UKS Lider Swarzędz --:--
10.11.2018 10:00 MKS Tęcza Leszno - ENEA AZS Poznań --:--
03.03.2019 11:00 MUKS Poznań I - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
16.03.2019 11:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka III

09.11.2018 14:30 Enea AZS II Poznań - MUKS Poznań II --:--
10.11.2018 13:00 UKS Olimp Rawicz - MKS MOS KONIN --:--
10.11.2018 13:00 TS Basket Gniezno - UKS Kormoran Sieraków --:--
03.02.2019 13:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań --:--

Kolejka IV

21.10.2018 10:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Dwójka Rogoźno --:--
12.11.2018 15:30 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--
13.11.2018 15:00 ENEA AZS Poznań - MUKS Poznań I --:--
18.11.2018 10:00 KK Rycerze Rydzyna - MKS Tęcza Leszno --:--

Kolejka IV

17.11.2018 MKS MOS KONIN - MUKS Poznań II --:--
17.11.2018 11:00 UKS Olimp Rawicz - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań --:--
17.11.2018 11:00 Enea AZS II Poznań - TS Basket Gniezno --:--
06.04.2019 13:00 UKS Kormoran Sieraków - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka V

01.12.2018 MUKS Poznań I - KK Rycerze Rydzyna --:--
02.12.2018 10:00 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - ENEA AZS Poznań --:--
02.02.2019 11:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
11.05.2019 13:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka V

01.12.2018 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - UKS Kormoran Sieraków --:--
01.12.2018 10:30 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - Enea AZS II Poznań --:--
01.12.2018 13:00 TS Basket Gniezno - MKS MOS KONIN --:--
04.12.2018 15:00 MUKS Poznań II - UKS Olimp Rawicz --:--

Kolejka VI

07.12.2018 15:30 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
07.12.2018 17:30 KK Rycerze Rydzyna - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--
15.12.2018 10:00 MKS Tęcza Leszno - MUKS Poznań I --:--
09.03.2019 12:30 UKS Dwójka Rogoźno - ENEA AZS Poznań --:--

Kolejka VI

15.12.2018 11:00 MKS MOS KONIN - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
15.12.2018 12:00 UKS Olimp Rawicz - UKS Kormoran Sieraków --:--
15.12.2018 12:30 Enea AZS II Poznań - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań --:--
16.12.2018 11:00 MUKS Poznań II - TS Basket Gniezno --:--

Kolejka VII

05.01.2019 10:00 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - MKS Tęcza Leszno --:--
16.02.2019 13:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - ENEA AZS Poznań --:--
24.02.2019 11:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Dwójka Rogoźno --:--
12.05.2019 11:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka VIII

02.02.2019 ENEA AZS Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--
02.02.2019 MUKS Poznań I - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--
03.02.2019 11:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
23.03.2019 10:00 MKS Tęcza Leszno - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka VII

02.02.2019 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - MKS MOS KONIN --:--
02.02.2019 12:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - MUKS Poznań II --:--
02.02.2019 12:00 UKS Kormoran Sieraków - Enea AZS II Poznań --:--
02.02.2019 13:00 TS Basket Gniezno - UKS Olimp Rawicz --:--

Kolejka IX

10.11.2018 10:00 UKS Dwójka Rogoźno - MUKS Poznań I --:--
08.02.2019 15:30 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - MKS Tęcza Leszno --:--
09.02.2019 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - ENEA AZS Poznań --:--
09.02.2019 13:00 UKS Lider Swarzędz - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka VIII

05.01.2019 13:00 MKS MOS KONIN - UKS Kormoran Sieraków --:--
16.02.2019 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - MUKS Poznań II --:--
16.02.2019 11:00 UKS Olimp Rawicz - Enea AZS II Poznań --:--
16.02.2019 12:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - TS Basket Gniezno --:--

Kolejka X

20.10.2018 13:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - MUKS Poznań I --:--
16.02.2019 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - KK Rycerze Rydzyna --:--
23.02.2019 10:00 UKS Lider Swarzędz - MKS Tęcza Leszno --:--
30.03.2019 12:30 UKS Dwójka Rogoźno - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka IX

02.03.2019 MUKS Poznań II - UKS Kormoran Sieraków --:--
02.03.2019 11:00 MKS MOS KONIN - Enea AZS II Poznań --:--
02.03.2019 13:00 TS Basket Gniezno - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań --:--
03.03.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS Olimp Rawicz --:--

Kolejka XI

23.02.2019 11:00 KK Rycerze Rydzyna - ENEA AZS Poznań --:--
08.03.2019 16:00 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
09.03.2019 10:00 MKS Tęcza Leszno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
09.03.2019 13:00 MUKS Poznań I - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka XII

20.10.2018 12:00 UKS Lider Swarzędz - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--
15.12.2018 13:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno --:--
08.02.2019 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MUKS Poznań I --:--
16.03.2019 10:00 ENEA AZS Poznań - MKS Tęcza Leszno --:--

Kolejka X

16.03.2019 UKS Kormoran Sieraków - TS Basket Gniezno --:--
16.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
16.03.2019 12:00 MKS MOS KONIN - UKS Olimp Rawicz --:--
17.03.2019 11:00 MUKS Poznań II - Enea AZS II Poznań --:--

Kolejka XI

03.11.2018 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS Kormoran Sieraków --:--
30.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - UKS Olimp Rawicz --:--
30.03.2019 12:00 MUKS Poznań II - MKS MOS KONIN --:--
30.03.2019 13:00 TS Basket Gniezno - Enea AZS II Poznań --:--

Kolejka XIII

28.03.2019 15:30 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
29.03.2019 15:30 MKS Tęcza Leszno - KK Rycerze Rydzyna --:--
31.03.2019 11:00 MUKS Poznań I - ENEA AZS Poznań --:--
13.04.2019 10:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka XIV

25.11.2018 15:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno --:--
05.04.2019 15:00 ENEA AZS Poznań - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--
06.04.2019 13:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
07.04.2019 12:00 KK Rycerze Rydzyna - MUKS Poznań I --:--

Kolejka XII

13.04.2019 11:00 UKS Olimp Rawicz - MUKS Poznań II --:--
13.04.2019 11:00 MKS MOS KONIN - TS Basket Gniezno --:--
13.04.2019 11:00 Enea AZS II Poznań - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
13.04.2019 12:00 UKS Kormoran Sieraków - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań --:--

Kolejka XV

14.04.2019 11:00 MUKS Poznań I - MKS Tęcza Leszno --:--
26.04.2019 15:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
27.04.2019 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - KK Rycerze Rydzyna --:--
18.05.2019 12:00 ENEA AZS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka XIII

27.04.2019 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - Enea AZS II Poznań --:--
27.04.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - MKS MOS KONIN --:--
27.04.2019 12:00 UKS Kormoran Sieraków - UKS Olimp Rawicz --:--
27.04.2019 13:00 TS Basket Gniezno - MUKS Poznań II --:--

Kolejka XVI

08.12.2018 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--
02.03.2019 13:30 UKS Dwójka Rogoźno - KK Rycerze Rydzyna --:--
22.03.2019 13:00 ENEA AZS Poznań - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
06.04.2019 10:00 MKS Tęcza Leszno - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XIV

10.05.2019 17:00 Enea AZS II Poznań - UKS Kormoran Sieraków --:--
11.05.2019 12:00 UKS Olimp Rawicz - TS Basket Gniezno --:--
11.05.2019 12:00 MKS MOS KONIN - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań --:--
19.05.2019 12:00 MUKS Poznań II - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XVII

01.12.2018 12:30 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - KK Rycerze Rydzyna --:--
11.05.2019 10:00 UKS Dwójka Rogoźno - MKS Tęcza Leszno --:--
18.05.2019 UKS Lider Swarzędz - ENEA AZS Poznań --:--
18.05.2019 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - MUKS Poznań I --:--

Kolejka XVIII

13.04.2019 10:00 MKS Tęcza Leszno - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
24.05.2019 16:00 ENEA AZS Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
25.05.2019 MUKS Poznań I - UKS Dwójka Rogoźno --:--
26.05.2019 11:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Lider Swarzędz --:--

Newsletter - zapisz się