Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

Enea AZS II Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--
27.10.2018 11:00 MKS MOS KONIN - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 23:69
24.11.2018 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS Dwójka Rogoźno 62:58
05.04.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 59:78

Kolejka I

21.10.2018 10:00 MUKS Kórnik - UKS Dream Team Nowy Tomyśl 16:66
28.10.2018 11:00 UKS Delfin Kłecko - MUKS Poznań 38:42
03.03.2019 11:00 ENEA AZS Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 95:38

Kolejka II

20.10.2018 10:00 UKS Lider Swarzędz - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 33:43
08.11.2018 14:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 56:65
08.11.2018 16:00 Enea AZS II Poznań - MKS MOS KONIN 46:43
10.11.2018 12:30 UKS Dwójka Rogoźno - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 92:25

Kolejka II

11.11.2018 11:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - MUKS Poznań 40:28
12.01.2019 10:00 ENEA AZS Poznań - Basket Team Suchy Las 63:33
10.02.2019 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MUKS Kórnik 41:81

Kolejka III

18.11.2018 11:00 MUKS Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 105:12
18.11.2018 11:00 UKS Delfin Kłecko - UKS Dream Team Nowy Tomyśl 43:56
26.04.2019 17:30 MUKS Kórnik - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka III

18.11.2018 11:00 MKS MOS KONIN - UKS Lider Swarzędz 31:70
06.01.2019 13:00 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - UKS Dwójka Rogoźno 23:82
10.03.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 35:98
30.03.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - Enea AZS II Poznań 94:36

Kolejka IV

21.10.2018 12:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Dwójka Rogoźno 16:69
20.11.2018 13:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 85:41
24.11.2018 11:00 Enea AZS II Poznań - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 84:23
02.12.2018 11:00 MKS MOS KONIN - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 42:93

Kolejka IV

02.12.2018 09:00 ENEA AZS Poznań - MUKS Kórnik 69:46
02.12.2018 10:00 Basket Team Suchy Las - MUKS Poznań 30:80
24.02.2019 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Delfin Kłecko 46:76

Kolejka V

04.11.2018 11:00 UKS Delfin Kłecko - Basket Team Suchy Las 59:19
15.12.2018 11:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 126:8
16.12.2018 11:00 MUKS Poznań - ENEA AZS Poznań 51:46

Kolejka V

02.12.2018 12:00 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - Enea AZS II Poznań 47:65
17.02.2019 12:00 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - MKS MOS KONIN 50:76
16.03.2019 13:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 71:40
28.04.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka VI

27.10.2018 10:00 Basket Team Suchy Las - UKS Dream Team Nowy Tomyśl 15:95
02.02.2019 12:00 MUKS Kórnik - MUKS Poznań 33:59
17.02.2019 11:00 ENEA AZS Poznań - UKS Delfin Kłecko 59:76

Kolejka VI

03.02.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 112:29
08.02.2019 16:00 MKS MOS KONIN - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 62:39
06.04.2019 15:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 44:77
18.05.2019 10:00 Enea AZS II Poznań - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka VII

25.11.2018 11:00 UKS Delfin Kłecko - MUKS Kórnik 56:31
16.02.2019 11:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - ENEA AZS Poznań 84:38
17.02.2019 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las 42:59

Kolejka VII

15.02.2019 16:30 UKS Dwójka Rogoźno - MKS MOS KONIN 81:15
16.02.2019 15:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - Enea AZS II Poznań 58:29
17.02.2019 11:00 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 48:64
16.03.2019 16:45 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - UKS Lider Swarzędz 39:73

Kolejka VIII

13.10.2018 11:00 UKS Lider Swarzędz - Enea AZS II Poznań 35:75
02.03.2019 11:00 UKS Dwójka Rogoźno - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 60:45
02.03.2019 13:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - MKS MOS KONIN 67:29
09.03.2019 11:00 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 88:35

Kolejka VIII

24.10.2018 16:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - ENEA AZS Poznań 42:72
02.03.2019 11:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - MUKS Kórnik 99:32
03.03.2019 11:00 MUKS Poznań - UKS Delfin Kłecko 40:63

Kolejka IX

10.02.2019 13:30 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - UKS Dwójka Rogoźno 53:89
07.03.2019 14:30 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 49:51
17.03.2019 11:00 MKS MOS KONIN - Enea AZS II Poznań 41:77
14.04.2019 10:00 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - UKS Lider Swarzędz 33:48

Kolejka IX

09.03.2019 11:00 MUKS Kórnik - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 70:31
16.03.2019 11:00 MUKS Poznań - UKS Dream Team Nowy Tomyśl 45:52
27.04.2019 12:00 Basket Team Suchy Las - ENEA AZS Poznań --:--

Kolejka X

UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MUKS Poznań --:--
24.11.2018 12:00 Basket Team Suchy Las - MUKS Kórnik 37:54
13.04.2019 10:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Delfin Kłecko 66:54

Kolejka X

UKS Lider Swarzędz - MKS MOS KONIN --:--
27.10.2018 12:30 Enea AZS II Poznań - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 31:88
05.01.2019 13:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 102:21
30.03.2019 10:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 63:26

Kolejka XI

24.02.2019 11:00 MUKS Poznań - Basket Team Suchy Las 52:25
14.04.2019 10:00 MUKS Kórnik - ENEA AZS Poznań 77:52
14.04.2019 11:00 UKS Delfin Kłecko - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 90:21

Kolejka XI

06.04.2019 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - Enea AZS II Poznań 40:76
07.04.2019 12:30 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Lider Swarzędz 71:47
14.04.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - MKS MOS KONIN 65:44
16.04.2019 15:30 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 56:46

Kolejka XII

04.11.2018 10:30 UKS Lider Swarzędz - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 27:71
15.12.2018 15:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno 48:77
28.04.2019 11:00 MKS MOS KONIN - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań --:--
11.05.2019 12:30 Enea AZS II Poznań - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XII

05.01.2019 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Dream Team Nowy Tomyśl 24:104
28.04.2019 10:00 ENEA AZS Poznań - MUKS Poznań --:--
11.05.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - UKS Delfin Kłecko --:--

Kolejka XIII

UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--
09.03.2019 10:00 UKS Dwójka Rogoźno - Enea AZS II Poznań 65:32
12.05.2019 UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - MKS MOS KONIN --:--
12.05.2019 12:00 Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XIII

02.02.2019 11:00 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - Basket Team Suchy Las 101:16
24.03.2019 11:00 MUKS Poznań - MUKS Kórnik 57:20
12.05.2019 11:00 UKS Delfin Kłecko - ENEA AZS Poznań --:--

Kolejka XIV

09.02.2019 11:00 UKS Lider Swarzędz - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 69:43
22.03.2019 13:00 Enea AZS II Poznań - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 61:47
06.04.2019 11:00 MKS MOS KONIN - UKS Dwójka Rogoźno 41:111
26.05.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XIV

09.02.2019 13:00 MUKS Kórnik - UKS Delfin Kłecko 88:59
23.03.2019 11:00 ENEA AZS Poznań - UKS Dream Team Nowy Tomyśl 33:104
26.05.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--

Newsletter - zapisz się