Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

13.10.2019 12:30 POMPAX Tęcza Leszno - MUKS Poznań 30:73
30.11.2019 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - MKS MOS Konin --:--
22.02.2020 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. --:--
16.05.2020 12:30 UKS Dwójka Rogoźno - ENEA AZS Poznań --:--

Kolejka II

05.10.2019 14:00 MKS MOS Konin - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 46:61
12.10.2019 11:00 ENEA AZS Poznań - UKS Piątka Ostrów Wlkp. 54:107
26.10.2019 12:00 UKS Lider Swarzędz - POMPAX Tęcza Leszno 54:33
07.03.2020 10:00 MUKS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka III

20.10.2019 12:00 UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - MKS MOS Konin 31:59
26.10.2019 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - MUKS Poznań 31:78
02.11.2019 10:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Lider Swarzędz 55:44
16.11.2019 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - ENEA AZS Poznań --:--

Kolejka IV

16.11.2019 11:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
21.11.2019 15:45 ENEA AZS Poznań - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. --:--
23.11.2019 12:00 MUKS Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
24.11.2019 12:30 POMPAX Tęcza Leszno - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka V

01.12.2019 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - POMPAX Tęcza Leszno --:--
07.12.2019 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--
07.12.2019 12:00 UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - MUKS Poznań --:--
09.02.2020 12:00 MKS MOS Konin - ENEA AZS Poznań --:--

Kolejka VI

14.12.2019 10:30 MUKS Poznań - MKS MOS Konin --:--
14.12.2019 12:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. --:--
14.12.2019 12:30 POMPAX Tęcza Leszno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
14.12.2019 13:30 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka VII

19.10.2019 10:00 ENEA AZS Poznań - MUKS Poznań 31:87
04.01.2020 14:00 MKS MOS Konin - UKS Lider Swarzędz --:--
27.02.2020 16:00 UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - POMPAX Tęcza Leszno --:--
23.05.2020 16:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka VIII

11.01.2020 10:00 UKS Lider Swarzędz - ENEA AZS Poznań --:--
11.01.2020 10:30 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. --:--
11.01.2020 12:30 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
12.01.2020 14:00 POMPAX Tęcza Leszno - MKS MOS Konin --:--

Kolejka IX

12.12.2019 16:00 ENEA AZS Poznań - POMPAX Tęcza Leszno --:--
17.01.2020 15:00 UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
18.01.2020 10:00 MUKS Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--
18.01.2020 11:00 MKS MOS Konin - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka X

18.10.2019 14:00 UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 27:51
22.02.2020 10:00 MUKS Poznań - POMPAX Tęcza Leszno --:--
22.02.2020 11:00 MKS MOS Konin - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
21.03.2020 10:30 ENEA AZS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka XI

30.11.2019 12:30 UKS Dwójka Rogoźno - MUKS Poznań --:--
07.03.2020 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MKS MOS Konin --:--
07.03.2020 12:00 POMPAX Tęcza Leszno - UKS Lider Swarzędz --:--
08.03.2020 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - ENEA AZS Poznań --:--

Kolejka XII

12.01.2020 10:00 ENEA AZS Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
14.03.2020 10:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Dwójka Rogoźno --:--
21.03.2020 10:00 MKS MOS Konin - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. --:--
21.03.2020 11:00 MUKS Poznań - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka XIII

24.11.2019 12:30 UKS Dwójka Rogoźno - POMPAX Tęcza Leszno --:--
03.04.2020 15:00 UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - ENEA AZS Poznań --:--
04.04.2020 14:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MUKS Poznań --:--
04.04.2020 14:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka XIV

29.02.2020 12:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
18.04.2020 MUKS Poznań - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. --:--
18.04.2020 11:00 ENEA AZS Poznań - MKS MOS Konin --:--
31.05.2020 13:30 POMPAX Tęcza Leszno - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka XV

25.04.2020 10:00 UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--
25.04.2020 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - POMPAX Tęcza Leszno --:--
25.04.2020 11:00 MKS MOS Konin - MUKS Poznań --:--
10.05.2020 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka XVI

26.10.2019 13:30 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 42:24
14.03.2020 10:00 MUKS Poznań - ENEA AZS Poznań --:--
09.05.2020 11:00 UKS Lider Swarzędz - MKS MOS Konin --:--
14.05.2020 17:00 POMPAX Tęcza Leszno - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka XVII

09.05.2020 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
23.05.2020 10:00 ENEA AZS Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--
23.05.2020 10:00 UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno --:--
23.05.2020 11:00 MKS MOS Konin - POMPAX Tęcza Leszno --:--

Kolejka XVIII

29.02.2020 12:30 POMPAX Tęcza Leszno - ENEA AZS Poznań --:--
28.03.2020 10:30 UKS Dwójka Rogoźno - MKS MOS Konin --:--
30.05.2020 10:00 UKS Lider Swarzędz - MUKS Poznań --:--
30.05.2020 15:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. --:--

Newsletter - zapisz się