Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

31.05.2019

Odsłon: 7674

Marcin Madanowski

2 ALL-STAR Game WZKosz - głosowanie chłopców

W środę 12 czerwca od 17:00 na hali Szkoły Podstawowej w Zalasewie odbędzie się 2 ALL-STAR Game chłopców i dziewcząt WZKosz.

W meczu zmierzą się drużyny Północy i Południa 

Trenerzy klubowi nominowali zawodników ze swoich zespołów do głosowania na pierwszą piątkę Północy i Południa. O tym kto w niej zagra zadecydują głosy kibiców, zawodników i trenerów w poniższym głosowaniu.

Trenerem zespołu Północy będzie Bartosz Sikorski - trener Biofarm Basket Junior Poznań zwycięskiego zespołu ligi juniorów U18M WZKosz, który zajął szóste miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Juniorów U18 w Gdańsku.

Nominację do zespołu Północy otrzymali:

  • Błochowiak Eryk - Sklep Polski MKK Gniezno
  • Borkowicz Szymon - Sklep Polski MKK Gniezno
  • Dolata Igor - MKK Pyra Poznań
  • Dominiak Filip - MKK Pyra Poznań
  • Dyba Paweł - KS Basket Piła
  • Gorzelany Maciej - Sklep Polski MKK Gniezno
  • Grodzki Łukasz - Biofarm Basket Junior Poznań
  • Klimaszewski Paweł - MKK Pyra Poznań
  • Maćkowiak Iwo - Biofarm Basket Junior Poznań
  • Munyama Filip - Biofarm Basket Junior Poznań
  • Nowicki Jan - Basket Team Suchy Las
  • Pleskot Kamil - MKK Pyra Poznań
  • Plewiński Patryk - MKK Pyra Poznań
  • Sobiech Szymon - Biofarm Basket Junior Poznań
  • Szkudlarek Jakub - Sklep Polski MKK Gniezno
  • Szymański Wit - Biofarm Basket Junior Poznań
  • Tomaszewski Wojciech - Biofarm Basket Junior Poznań
  • Ziółek Bartosz - Biofarm Basket Junior Poznań
     

Trenerem zespołu Południa będzie trener Basket Team Opalenica zdobywcy srebrnego medalu w Finale Mistrzostw Polski Kadetek U16 – Aleksander Ziobro.

Nominację zespołu Południa otrzymali: 

  • Demut Maciej - RKKS Rawia Rawicz
  • Górny Kacper - RKKS Rawia Rawicz
  • Jakubiak Jan - Basket Team Opalenica
  • Jakubiak Mateusz - Basket Team Opalenica
  • Janowicz Jędrzej - UKKS Iskra Osieczna
  • Marek Tomasz - UKS Kaspro Ostrów Wlkp.
  • Mikołajczyk Hubert - RKKS Rawia Rawicz
  • Mikołajczyk Jakub - UKS Kaspro Ostrów Wlkp.
  • Nawrot Kamil - UKS Kaspro Ostrów Wlkp.
  • Popiel Piotr - RKKS Rawia Rawicz
  • Rozpendowski Krzysztof - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
  • Rutkowski Mikołaj - Basket Team Opalenica
  • Strzelczyk Wiktor - UKS Kaspro Ostrów Wlkp.
  • Suski Nikodem - UKS Kaspro Ostrów Wlkp.
  • Szajek Adrian - Basket Team Opalenica
  • Tyburcy Mikołaj - UKS Kaspro Ostrów Wlkp.
  • Zacharski Filip - Polonia 1912 Leszno
  • Zaremba Mikołaj - UKS Kaspro Ostrów Wlkp.

Głosować można raz dziennie do 10 czerwca włącznie!

Pięciu zawodników z Północy i pięciu z Południa z największą liczbą głosów rozpocznie 2 ALL-STAR GAME WZKosz w pierwszych piątkach, pozostałych siedmiu zawodników wybiorą trenerzy.

 

Newsletter - zapisz się