Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

10.06.2019

Rozgrywki

Odsłon: 1352

Marcin Madanowski

Pierwsze piątki dziewcząt na Mecz Gwiazd

Znamy już pierwsze piątki dziewcząt na 2 ALL-STAR Game WZKosz 

 W drużynie Północy głosami kibiców wystąpią:

  • Gruszczyńska Maria - MUKS Poznań - 10.72%
  • Bartczak Agnieszka - MKS Opalenica - 7.57%
  • Brandyk Oktawia - UKS Kormoran Sieraków - 6.9%
  • Młyńczyk Małgorzata - Basket Team Suchy Las - 6.13%
  • Rogulska Kamila - MKS MOS Konin - 5.51%

Kolejne miejsca w głosowaniu zajęły:

  • Duda Aleksandra - UKS Kormoran Sieraków - 5.47%
  • Orchowska Wiktoria - MKS MOS Konin - 5.19%
  • Masłowska Marta - MUKS Poznań - 5,00%
  • Chura Quispe Michelle - ENEA Basket Piła - 4.95%
  • Ławniczak Maria - MKS MOS Konin - 4.75%
  • Batura Nicola - MUKS Poznań - 4.52%
  • Hantys Paulina - MUKS Poznań - 4.35%
  • Gryzińska Nicole - MUKS Poznań - 4.32%
  • Rogozińska Alicja - ENEA AZS Poznań - 4.17%
  • Owczarzak Daria - ENEA AZS Poznań - 3.72%
  • Piechowiak Weronika - ENEA AZS Poznań - 3.54%
  • Weronika Jarecka - ENEA AZS Poznań - 3.54%
  • Gniot Zuzanna - ENEA Basket Piła - 3.44%
  • Michalik Julia - MUKS Poznań - 3.31%
  • Różańska Justyna - MUKS Poznań - 2.91%

Trenerem zespołu Północy jest Grzegorz Zieliński z ENEA AZS Poznań i to on wybierze pozostałą siódemkę graczy. 

 

W pierwszej piątce Południa wystąpią:

  • Pauch Natalia - KK Rycerze Rydzyna - 7.94%
  • Flaszak Oliwia - UKS Lider Swarzędz - 6.95%
  • Plackowska Wiktoria - UKS Lider Swarzędz - 6.55%
  • Zaremba Julia - UKS Basket Ostrów Wlkp. - 6.49%
  • Susła Julia - UKS Olimp Rawicz - 6.47%

Kolejne miejsca w głosowaniu zajęły:

  • Żukowska Aleksandra - UKS Lider Swarzędz - 6.43%
  • Kobza Marta - KS Play Basket Kraszewice - 6.3%
  • Flaszak Wiktoria - UKS Lider Swarzędz - 5.64%
  • Piasecka Malina - UKS Lider Swarzędz - 5.39%
  • Pietrzak Maja - MKS Tęcza Leszno - 4.94%
  • Grzegorowska Marika - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 4.93%
  • Marciniak Hanna - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 4.69%
  • Ster Aleksandra - UKS Basket Ostrów Wlkp. - 4.46%
  • Urbaniak Martyna - UKS Lider Swarzędz - 4.29%
  • Turek Wiktoria - UKS Lider Swarzędz - 4.17%
  • Matuszewska Julia - MKS Tęcza Leszno - 4.03%
  • Śródecka Marta - MKS Tęcza Leszno - 3.8%
  • Skrzypczak Wiktoria - MKS Tęcza Leszno - 3.4%
  • Targosz Gabriela - MKS Tęcza Leszno - 3.12%

Trenerem zespołu Południa jest Anna Talarczyk z zespołu UKS Lider Swarzędz, który jest gospodarzem 2 ALL-STAR GAME i to ona wybierze pozostałą siódemkę graczy. 

 

 

Newsletter - zapisz się