Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

25.01.2021

Turnieje zaproszenia

Odsłon: 1363

Marcin Madanowski

Dzień Dziecka - Turniej chłopców r. 2009

W dniach 28-30 maja rozegrany zostanie 42 Turniej Mini-kosza im. Tadeusza Dudzińskiego „DZIEŃ DZIECKA 2021” w kategorii chłopców dla zawodników urodzonych w roku 2009 i młodszych. 

W turnieju przewidujemy udział 16 drużyn chłopców (turniej trzydniowy w dniach 28.05 - 30.05.2021 r.). Każda z uczestniczących drużyn rozegra w turnieju 5 spotkań.

Zgłoszenia: ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń do 28.02.2021 r. wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@pyra.com.pl

Zgłoszenia powinny zawierać telefon kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za udział drużyny w turnieju oraz adres pocztowy klubu lub szkoły do korespondencji.

Wpisowe do turnieju wynosi 300 zł.

O przyjęciu zespołu do udziału w turnieju decydują organizatorzy, którzy zastrzegają sobie prawo doboru uczestniczących drużyn bez względu na kolejność napływających zgłoszeń.
Z uwagi na obecnie panującą sytuację epidemiologiczną informacje dotyczące zakwaterowania i wyżywienia drużyn przyjezdnych zostaną podane w terminie późniejszym – szacunkowy koszt zakwaterowania i wyżywienia wyniesie ok. 110,00 zł od osoby za dobę (opłata dotyczy zarówno uczestniczących w turnieju zawodników, jak i trenerów i opiekunów drużyn).
Drużyny zakwalifikowane do udziału w turnieju zostaną o tym fakcie poinformowane w odrębnym komunikacie, który zostanie wysłany do zainteresowanych do dnia 22.03.2021 r., zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne dotyczące turnieju.

KOMUNIKAT

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. WIELKOPOLSKA Poznań

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski