Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

30.05.2017

Odsłon: 11941

Marcin Madanowski

1 ALL-STAR Game WZKosz - głosowanie chłopców

19 czerwca o 18:30 na pięknej hali Szkoły Podstawowej w Zalasewie odbędzie się 1 ALL-STAR Game chłopców WZKosz.

W meczu zmierzą się drużyny Północy i Południa

Trenerzy klubowi nominowali zawodników ze swoich zespołów do głosowania na pierwszą piątkę Północy i Południa. O tym kto w niej zagra zadecydują głosy kibiców, zawodników i trenerów w poniższym głosowaniu.

Trenerem zespołu Północy będzie Bartosz Sikorski - trener Biofarm Basket Poznań zwycięskiego zespołu ligi juniorów WZKosz, który zajął piąte miejsce w finałach U18M w Radomiu

Nominację do zespołu Północy otrzymali:

  • Andrzejewski Mateusz - Biofarm Basket Poznań
  • Burzyński Igor - Biofarm Basket Poznań
  • Dominiak Filip - Pyra Poznań
  • Giżyński Jarosław - Biofarm Basket Poznań
  • Janaszak Jakub - Pniewiak Pniewy
  • Klimaszewski Paweł - Pyra Poznań
  • Konopelski Adam - Pyra Poznań
  • Kotwasiński Daniel – MKK Gniezno
  • Kuca Patryk - MIKST Międzychód
  • Leszczyński Maciej - Biofarm Basket Poznań
  • Leśniczak Piotr – MKK Gniezno
  • Pietrow Jan – MKS MOS Konin
  • Pleskot Kamil - Pyra Poznań
  • Rychlewski Bartosz – MKS MOS Konin
  • Sauter Filip - Biofarm Basket Poznań
  • Sobkowiak Adrian - Basket Piła
  • Tomaszewski Krystian - MIKST Międzychód
  • Wietrzyński Dariusz – MKK Gniezno
  • Woroniecki Marcin - Biofarm Basket Poznań

Trenerem zespołu Południa będzie Andrzej Suski - trener Kasprowiczanki Ostrów Wlkp. zwycięskiego zespołu ligi kadetów WZKosz, który walczyć będzie w finałach U16M, które odbędą się w dniach 7-11 czerwca w Ostrowie

Nominację do zespołu Południa otrzymali:

  • Adamczak Aleksander - Obra Kościan
  • Frankiewicz Szymon - Stal Ostrów
  • Główka Michał - Kasprowiczanka Ostrów
  • Konrad Glapa - Stal Ostrów
  • Maćkowiak Iwo - Rawia Rawicz
  • Marchewka Kacper - Kasprowiczanka Ostrów
  • Mikołajczyk Jakub - Kasprowiczanka Ostrów
  • Munyama Filip - Obra Kościan
  • Osmelak Krystian - Rawia Rawicz
  • Paweł Wojciech - Polonia Leszno
  • Popiel Mateusz - Rawia Rawicz
  • Przybylski Ernest - KT Kosz Kalisz
  • Rau Mikołaj - Obra Kościan
  • Rosik Szymon - Stal Ostrów
  • Simon Bartosz - Warta Śrem
  • Skrzypczak Szymon - ZS Wielichowo
  • Świerczyk Gerard - Polonia Leszno
  • Ziółek Bartosz - Kasprowiczanka Ostrów 

Głosować można do 13 czerwca - każdy może oddać jeden głos dziennie!
 

  •  

 

Newsletter - zapisz się