Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

01.06.2017

Relacje

Odsłon: 8895

Marcin Madanowski

1 ALL-STAR Game WZKosz - głosowanie dziewcząt

 19 czerwca o 18730 na pięknej hali Szkoły Podstawowej w Zalasewie odbędzie się 1 ALL-STAR Game dziewcząt WZKosz.

W meczu zmierzą się drużyny Północy i Południa

Trenerzy klubowi nominowali zawodniczki ze swoich zespołów do głosowania na pierwszą piątkę Północy i Południa. O tym kto w niej zagra zadecydują głosy kibiców, zawodników i trenerów w poniższym głosowaniu.

Trenerem zespołu Północy będzie Monika Sibora - trener ENEA AZS Poznań zwycięskiego zespołu ligi juniorek WZKosz, który zajął drugie miejsce w finałach U18M w Gorzowie Wlkp.

Nominację do zespołu Północy otrzymały:

  • Błachowicz Małgorzata - ENEA AZS Poznań
  • Flaszak Oliwia - Lider Swarzędz
  • Flaszak Wiktoria - Lider Swarzędz
  • Giżyńska Karolina - MUKS Poznań
  • Hantys Paulina - MUKS Poznań
  • Janczyk Julia - Kormoran Sieraków
  • Jankowiak Klaudia - ENEA AZS Poznań
  • Jóźwiak Alicja - MUKS Poznań
  • Kaczmarek Paulina - MKS Opalenica
  • Kowalewska Magdalena - MUKS Poznań
  • Lewandowska Alicja - MKS MOS Konin
  • Marek Zofia - ENEA AZS Poznań
  • Michalik Julia - MUKS Poznań
  • Piasecka Aleksandra - ENEA AZS Poznań
  • Piechowiak Weronika - ENEA AZS Poznań
  • Rogulska Kamila - MKS MOS Konin
  • Stefańczyk Karolina - ENEA AZS Poznań
  • Szczecińska Patrycja - Kormoran Sieraków
  • Zięmborska Aleksandra - ENEA AZS Poznań

Trenerem zespołu Południa będzie Krzysztof Zajc - trener Tęczy Leszno zwycięskiego zespołu ligi kadetek WZKosz, który walczy właśnie w finałach U16K w Tarnowie.

Nominację do zespołu Południa otrzymały:

  • Domagała Aleksandra - Olimp Rawicz
  • Franckowiak Alicja - Tęcza Leszno
  • Grzegorowska Marika - Basket Ostrów Wlkp.
  • Kowalczyk Agata - Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Kowalska Martyna - Tęcza Leszno
  • Kowalska Zuzanna - Tęcza Leszno
  • Kuczyk Paulina - Tęcza Leszno
  • Łakoma Eliza - Tęcza Leszno
  • Łopacińska Julia - Iskry Osieczna
  • Marciniak Hanna - Basket Ostrów Wlkp.
  • Michalska Natalia - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
  • Sakowicz Aleksandra - Tęcza Leszno
  • Targosz Gabriela - Tęcza Leszno
  • Walczak Anna - Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Waliszewska Nicola - One Team Ostrów Wlkp.
  • Wróblewska Kaja - One Team Ostrów Wlkp.
  • Wróblewska Sara - One Team Ostrów Wlkp.

 Głosować można do 13 czerwca - każdy może oddać jeden głos dziennie!

Newsletter - zapisz się