Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

14.06.2017

Odsłon: 1522

Marcin Madanowski

Pierwsze piątki chłopców do 1 ALL-STAR Game WZosz

Po 15 dniach głosowania poznaliśmy pierwsze piątki chłopców do 1 meczu gwiazd Wielkopolskiego Związku Koszykówki Północ kontra Południe. 

Mecz w pierwszej piątce północy rozpoczną:

Andrzejewski Mateusz - Biofarm Basket Junior Poznań - 289 głosów
Giżyński Jarosław
- Biofarm Basket Junior Poznań - 251 głosów
Woroniecki Marcin - Biofarm Basket Junior Poznań - 245 głosów
Janaszak Jakub - Pniewiak Pniewy - 238 głosów
Leszczyński Maciej - Biofarm Basket Junior Poznań - 227 głosów

dalsze miejsca w głosowaniu zajęli:
Burzyński Igor - Biofarm Basket Junior Poznań - 196 głosów
Dominiak Filip - Pyra Poznań - 172 głosów
Sauter Filip - Biofarm Basket Junior Poznań - 171 głosów
Sobkowiak Adrian - Basket Piła - 157 głosów
Kuca Patryk - MIKST Międzychód - 146 głosów
Kotwasiński Daniel – Sklep Polski MKK Gniezno - 134 głosów
Tomaszewski Krystian - MIKST Międzychód - 128 głosów
Pietrow Jan – MKS MOS Konin - 127 głosów
Wietrzyński Dariusz – Sklep Polski MKK Gniezno - 112 głosów
Leśniczak Piotr – Sklep Polski MKK Gniezno - 102 głosów
Konopelski Adam - Pyra Poznań - 94 głosów
Klimaszewski Paweł - Pyra Poznań - 91 głosów
Rychlewski Bartosz – MKS MOS Konin - 84 głosów
Pleskot Kamil - Pyra Poznań - 83 głosów

W pierwszej piątce Południa wystąpią:

Munyama Filip - Obra Kościan - 374 głosów
Adamczak Aleksander - Obra Kościan - 279 głosów
Rau Mikołaj - Obra Kościan - 214 głosów
Maćkowiak Iwo - Rawia Rawicz - 195 głosów
Marchewka Kacper - Kasprowiczanka Ostrów - 182 głosów

dalsze miejsca w głosowaniu zajęli:
Frankiewicz Szymon - Stal Ostrów - 171 głosów
Główka Michał - Kasprowiczanka Ostrów - 167 głosów
Rosik Szymon - Stal Ostrów - 163 głosów
Ziółek Bartosz - 148 głosów
Konrad Glapa - Stal Ostrów - 141 głosów
Osmelak Krystian - Rawia Rawicz - 134 głosów
Skrzypczak Szymon - ZS Wielichowo - 127 głosów
Popiel Mateusz - Rawia Rawicz - 125 głosów
Przybylski Ernest - KT Kosz Kalisz - 119 głosów
Paweł Wojciech - Polonia Leszno - 112 głosów
Mikołajczyk Jakub - Kasprowiczanka Ostrów - 106 głosów
Simon Bartosz - Warta Śrem - 150 głosów
Świerczyk Gerard - Polonia Leszno - 98 głosów

Składy uzupełnią trenerzy obydwu zespołów: Bartosz Sikorski - Północ i Andrzej Suski - Południe

 

Newsletter - zapisz się