Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I (Liga Młodziczek Starszych U13K)

10.10.2020 13:30 UKS MOSKAWA Środa Wielkopolska - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 46:33

Kolejka I (Liga Młodziczek Młodszych U12K)

10.10.2020 10:00 MUKS Poznań - POMPAX Tęcza Leszno 62:31

Kolejka I (Liga Młodzików Starszych U13M)

10.10.2020 10:15 AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS Mikst Międzychód 31:66

2 kolejka (1 Liga Kobiet)

10.10.2020 13:00 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Contimax MOSiR Bochnia 94:76
10.10.2020 14:00 Wisła CanPack Kraków - MUKS Poznań 44:92
10.10.2020 16:00 Grot F&F Automatyka Pabianice - Pompax Tęcza Leszno 70:64
10.10.2020 18:00 Lider Swarzędz - AZS Politechnika Korona Kraków 51:65

Kolejka I (Liga Juniorów U17M)

10.10.2020 13:00 Basketball Club Biofarm Sieraków - RKKS RAWIA RAWICZ 158:26

3 kolejka (2 Liga Mężczyzn)

10.10.2020 16:00 Sharks AWFiS Port Gdynia - Miasto Zakochanych Chełmno 66:109
10.10.2020 17:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Ogniwo Szczecin 66:68
10.10.2020 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - AZS UMK Transbruk Toruń 102:64

3 kolejka (1 Liga Mężczyzn)

10.10.2020 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - TS Wisła Chemart Kraków 91:79
10.10.2020 17:00 Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 85:97
10.10.2020 18:00 Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 73:80

3 kolejka (2 Liga Mężczyzn)

10.10.2020 17:00 MKS Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 107:82
10.10.2020 18:00 BC Swiss Krono Żary - IgnerHome Basket Nysa 101:91
10.10.2020 18:00 KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - KS Kosz Pleszew 75:92
10.10.2020 19:00 Röben Gimbasket Wrocław - Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski 92:58

Kolejka I (3 Liga Mężczyzn)

10.10.2020 17:30 MKK Pyra Poznań - RKKS RAWIA RAWAG RAWICZ 92:61
10.10.2020 20:00 Wiara Lecha Poznań - Wilki Morskie Szczecin 77:59

Kolejka II (Liga Młodziczek Starszych U13K)

10.10.2020 11:00 Enea AZS Poznań - Enea Basket Piła 57:42

Kolejka I (Liga Juniorek U17K)

10.10.2020 13:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - MUKS Poznań 22:111

Kolejka II (2 Liga Kobiet)

10.10.2020 17:00 AZS Włocławek - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 72:57

Kolejka VII (Liga Kadetek Młodszych U14K)

10.10.2020 09:45 UKS Lider Swarzędz - Basket Team Suchy Las 67:41

Kolejka XII (Liga Kadetek Młodszych U14K)

10.10.2020 09:15 Enea AZS I Poznań - MKS MOS Konin 84:44

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski