Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I (Liga Młodziczek Starszych U13K)

17.10.2020 16:00 UKS Lider Biofarm Swarzędz - UKS Piątka Ostrów Wlkp. 64:41

Kolejka I (Liga Juniorek Starszych U19K)

17.10.2020 10:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - UKS Lider Swarzędz 44:105

Kolejka II (Liga Kadetów U15M)

17.10.2020 11:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Basket Piła 118:70
17.10.2020 13:00 ENEA Basket Junior Poznań - BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski 120:32

Kolejka II (3 Liga Mężczyzn)

17.10.2020 12:00 Wilki Morskie Szczecin - MKK Pyra Poznań 66:89
17.10.2020 18:00 365energy Basket Piła - Wiara Lecha Poznań 80:83

4 kolejka (2 Liga Mężczyzn)

17.10.2020 13:00 AZS UMK Transbruk Toruń - Sklep Polski MKK Gniezno 67:90

5 kolejka (1 Liga Mężczyzn)

17.10.2020 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 90:69

4 kolejka (Basket Liga Kobiet)

17.10.2020 17:00 1KS Ślęza Wrocław - GTK Gdynia 79:57

4 kolejka (2 Liga Mężczyzn)

17.10.2020 17:00 Nabzdyk BM Slam Ostrów Wielkopolski - MKS Sokół Międzychód 74:107
17.10.2020 17:00 KS Kosz Pleszew - Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 100:87
17.10.2020 17:00 BC Obra Kościan - BC Swiss Krono Żary 92:100
17.10.2020 18:00 Rycerze Rydzyna - Röben Gimbasket Wrocław 82:54

Kolejka II (Liga Kadetek Młodszych U14K)

17.10.2020 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - MUKS Poznań 44:79

Kolejka III (Liga Młodziczek Starszych U13K)

17.10.2020 10:00 POMPAX Tęcza Leszno - RKKS RAWIA ISOSFERA RAWICZ 57:37

Kolejka II (Liga Kadetek Młodszych U14K)

17.10.2020 12:00 UKS Dwójka Rogoźno - MKS MOS Konin 97:46

Kolejka I (Liga Młodzików Młodszych U12M)

17.10.2020 12:15 UKS Mikst Międzychód - KT Kosz Kalisz 82:57

Kolejka III (Liga Młodziczek Starszych U13K)

17.10.2020 13:30 UKS MOSKAWA Środa Wielkopolska - MKS MOS Konin 59:44

Kolejka II (Liga Młodziczek Starszych U13K)

17.10.2020 11:00 Uks Kormoran Sieraków - UKS Delfin Kłecko 94:53

Kolejka VII (Liga Młodzików Starszych U13M)

17.10.2020 10:00 MKK Pyra SP7/SP79 Poznań - Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 79:40

15 kolejka (Polska Liga Koszykówki)

17.10.2020 17:35 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 77:82

Kolejka XII (Liga Juniorów Młodszych U16M)

17.10.2020 10:15 UKS Mikst Międzychód - KT Kosz Kalisz (PK) 77:54

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski