Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I (Liga Kadetów U15M)

18.10.2020 12:00 Enea Basket Piła - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 54:139

8 kolejka (Polska Liga Koszykówki)

18.10.2020 15:30 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 83:61

Kolejka II (Liga Kadetek U15K)

18.10.2020 10:00 POMPAX Tęcza Leszno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 76:34

Kolejka II (Liga Młodzików Starszych U13M)

18.10.2020 10:00 Korona Zakrzewo - Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 122:64

4 kolejka (2 Liga Mężczyzn)

18.10.2020 13:00 Enea Astoria II Bydgoszcz - MKKS Żak Koszalin 74:81
18.10.2020 16:00 Ogniwo Szczecin - Sharks AWFiS Port Gdynia 114:81

Kolejka II (3 Liga Mężczyzn)

18.10.2020 17:30 RKKS RAWIA RAWAG RAWICZ - Międzyszkolny Klub Sportowy Września 84:75
18.10.2020 18:00 ENEA Basket Junior Poznań - MKS Sokół Międzychód 72:51

9 kolejka (Polska Liga Koszykówki)

18.10.2020 17:35 Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 94:85

5 kolejka (1 Liga Mężczyzn)

18.10.2020 18:00 TBS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 100:81

4 kolejka (Basket Liga Kobiet)

18.10.2020 18:00 Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - Katarzynki Toruń 73:50

Kolejka II (Liga Kadetek Młodszych U14K)

18.10.2020 11:00 Enea AZS II Poznań - UKS Kormoran Sieraków 78:66

Kolejka II (Liga Kadetek Młodszych U14K)

18.10.2020 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Delfin Kłecko 58:95
18.10.2020 15:00 UKS Lider Swarzędz - KS Play Basket Kraszewice 104:37

Kolejka III (2 Liga Kobiet)

18.10.2020 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MKS MOS Konin 83:54
18.10.2020 13:30 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - AZS Włocławek 79:67
18.10.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 61:71

Kolejka I (Liga Młodzików Starszych U13M)

18.10.2020 12:30 UKS Lider Swarzędz - Międzyszkolny Klub Sportowy Września 63:47

Kolejka III (Liga Kadetów U15M)

18.10.2020 10:00 BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - Basket Team Suchy Las 72:63

10 kolejka (Polska Liga Koszykówki)

18.10.2020 19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 85:75

Kolejka VI (Liga Młodziczek Starszych U13K)

18.10.2020 15:15 RKKS RAWIA ISOSFERA RAWICZ - Enea Basket Piła 43:35

Kolejka VIII (Liga Młodziczek Starszych U13K)

18.10.2020 10:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 96:52

Kolejka VIII (Liga Młodziczek Starszych U13K)

18.10.2020 12:00 UKS Krzesiny - KS Play Basket Kraszewice 78:57

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski