Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Imioła ENEA AZS Poznań 2 24 12.00
2. Natalia Szymańska MUKS Poznań 1 22 22.00
3. Wiktoria Pacholczyk UKS Olimp Rawicz 1 22 22.00
4. Katarzyna Siejakowska ENEA AZS Poznań 2 19 9.50
5. Maja Jędryczka UKS Olimp Rawicz 1 17 17.00
6. Daria Owczarzak ENEA AZS Poznań 1 16 16.00
7. Nikola Szczepańska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 16 16.00
8. Antonina Batura MKS Opalenica 1 15 15.00
9. Aleksandra Szuba UKS Lider Swarzędz 1 13 13.00
10. Marta Szaroleta MUKS Poznań 1 12 12.00
11. Aniela Fertig MKS Opalenica 1 12 12.00
12. Laura Kaminiarz MKS Opalenica 1 12 12.00
13. Weronika Kaczmarek UKS Lider Swarzędz 1 12 12.00
14. Aleksandra Marczyk UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 12 12.00
15. Agnieszka Bartczak MKS Opalenica 1 12 12.00
16. Emilia Latuszek MKS Opalenica 1 11 11.00
17. Natalia Pauch KK Rycerze Rydzyna 1 10 10.00
18. Wiktoria Turek UKS Lider Swarzędz 1 10 10.00
19. Emilia Guziana MUKS Poznań 1 10 10.00
20. Zuzanna Rozmiarek ENEA AZS Poznań 1 10 10.00
21. Gabriela Czermak MUKS Poznań 1 10 10.00
22. Julia Susła UKS Olimp Rawicz 1 9 9.00
23. Agata Dworek MUKS Poznań 1 9 9.00
24. Oliwia Makieła UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 9 9.00
25. Wiktoria Szych UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 9 9.00
26. Maria Gruszczyńska MUKS Poznań 1 9 9.00
27. Aleksandra Sznajder UKS Lider Swarzędz 1 8 8.00
28. Natalia Małecka MUKS Poznań 1 8 8.00
29. Zofia Wartecka MUKS Poznań 1 7 7.00
30. Alicja Matuszewska KK Rycerze Rydzyna 1 7 7.00
31. Kamila Ignasiak KK Rycerze Rydzyna 1 7 7.00
32. Olga Andrzejewska MKS Opalenica 1 6 6.00
33. Natalia Góźdź UKS Olimp Rawicz 1 6 6.00
34. Aniela Kijanka MUKS Poznań 1 6 6.00
35. Ewelina Stachowiak MKS Opalenica 1 6 6.00
36. Zofia Klara Fornalik UKS Lider Swarzędz 1 6 6.00
37. Alicja Wojtkowiak ENEA AZS Poznań 2 6 3.00
38. Beata Kapitan MUKS Poznań 1 6 6.00
39. Aleksandra Czosnowska UKS Lider Swarzędz 1 6 6.00
40. Aleksandra Tomala ENEA AZS Poznań 1 6 6.00
41. Julia Nowak UKS Lider Swarzędz 1 5 5.00
42. Marianna Łata KK Rycerze Rydzyna 1 5 5.00
43. Olga Szwarczyńska KK Rycerze Rydzyna 1 5 5.00
44. Ada Markiewicz KK Rycerze Rydzyna 1 5 5.00
45. Zuzanna Kaczmarska ENEA AZS Poznań 1 4 4.00
46. Barbara Wartecka MUKS Poznań 1 4 4.00
47. Barbara Konwinska ENEA AZS Poznań 2 4 2.00
48. Daria Szajek MKS Opalenica 1 4 4.00
49. Otylia Fertyk MKS Opalenica 1 4 4.00
50. Natalia Gibki UKS Lider Swarzędz 1 4 4.00
51. Magdalena Molenda UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 4 4.00
52. Aleksandra Bańkowiak KK Rycerze Rydzyna 1 3 3.00
53. Agnieszka Adamczak UKS Lider Swarzędz 1 3 3.00
54. Weronika Płonka UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 3 3.00
55. Olga Retkowska ENEA AZS Poznań 2 2 1.00
56. Agnieszka Betka UKS Lider Swarzędz 1 2 2.00
57. Kinga Samorzewska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 2 2.00
58. Weronika Socha UKS Lider Swarzędz 1 2 2.00
59. Dominika Starczewska UKS Olimp Rawicz 1 2 2.00
60. Klaudia Szukalska UKS Lider Swarzędz 1 2 2.00
61. Kamila Jóźwiak MUKS Poznań 1 2 2.00
62. Marta Mańka KK Rycerze Rydzyna 1 1 1.00
63. Wiktoria Brzeska ENEA AZS Poznań 2 1 0.50
64. Vanessa Rachuta UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
65. Julia Piecuch KK Rycerze Rydzyna 1 0 0.00
66. Julia Pieprzyk UKS Olimp Rawicz 1 0 0.00
67. Natalia Pozdrowicz UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 0 0.00
68. Urszula Bączyk ENEA AZS Poznań 1 0 0.00
69. Paulina Lokś KK Rycerze Rydzyna 1 0 0.00
70. Zuzanna Biegańska MKS Opalenica 1 0 0.00
71. Anna Grześkowiak UKS Olimp Rawicz 1 0 0.00
72. Anna Łata KK Rycerze Rydzyna 1 0 0.00
73. Alicja Żukowska ENEA AZS Poznań 1 0 0.00
74. Zuzanna Maćkowiak KK Rycerze Rydzyna 1 0 0.00