Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktoria Turek UKS Lider Swarzędz 6 95 15.83
2. Malina Piasecka UKS Lider Swarzędz 6 83 13.83
3. Michalina Walczak MUKS Poznań, MUKS Kórnik 3 69 23.00
4. Maja Szczypkowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 66 13.20
5. Aleksandra Marczyk UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 64 12.80
6. Nicola Batura UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 62 20.67
7. Weronika Kaczmarek UKS Lider Swarzędz 6 62 10.33
8. Oliwia Darmosz UKS Lider Swarzędz 6 58 9.67
9. Aleksandra Imioła ENEA AZS Poznań 5 58 11.60
10. Antonina Batura MKS Opalenica 5 55 11.00
11. Marta Kobza KS Play Basket Kraszewice 4 53 13.25
12. Martyna Łysiak MKS MOS Konin 5 49 9.80
13. Wiktoria Piotrowska MUKS Poznań, MUKS Kórnik 3 46 15.33
14. Daria Szajek MKS Opalenica 5 42 8.40
15. Katarzyna Siejakowska ENEA AZS Poznań 4 39 9.75
16. Natalia Juskowiak MUKS Poznań, MUKS Kórnik 3 38 12.67
17. Agnieszka Bartczak MKS Opalenica 5 38 7.60
18. Nikola Szczepańska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 38 7.60
19. Dominika Szuleta KS Play Basket Kraszewice 4 37 9.25
20. Aleksandra Szczerba MKS MOS Konin 4 36 9.00
21. Aleksandra Szuba UKS Lider Swarzędz 6 35 5.83
22. Weronika Pakuła MKS MOS Konin 4 31 7.75
23. Natalia Gibki UKS Lider Swarzędz 6 30 5.00
24. Aleksandra Sznajder UKS Lider Swarzędz 6 30 5.00
25. Maria Drąg UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 30 10.00
26. Beata Kapitan MUKS Kórnik 3 30 10.00
27. Oliwia Makieła UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 28 5.60
28. Oliwia Malchrowicz MUKS Poznań, MUKS Kórnik 2 28 14.00
29. Alicja Wojtkowiak ENEA AZS Poznań 5 27 5.40
30. Laura Kaminiarz MKS Opalenica 5 27 5.40
31. Aniela Fertig MKS Opalenica 4 27 6.75
32. Kamila Przespolewska UKS Lider Swarzędz 6 27 4.50
33. Aleksandra Szmajdzińska MUKS Kórnik 3 26 8.67
34. Zuzanna Biegańska MKS Opalenica 5 26 5.20
35. Barbara Gorzałczana MUKS Kórnik 3 25 8.33
36. Weronika Nadskakuła ENEA Basket Piła 3 25 8.33
37. Amelia Porębska ENEA Basket Piła 2 25 12.50
38. Wiktoria Szych UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 24 4.80
39. Zuzanna Gniot ENEA Basket Piła 3 24 8.00
40. Zuzanna Gadacz MKS MOS Konin 5 24 4.80
41. Natalia Kleinert KS Play Basket Kraszewice 4 23 5.75
42. Kornelia Ignerska MUKS Poznań 3 23 7.67
43. Magdalena Molenda UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 22 4.40
44. Maja Wojciechowska ENEA AZS Poznań 5 21 4.20
45. Aleksandra Fedan UKS Lider Swarzędz 6 21 3.50
46. Zuzanna Andrzejak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 4 21 5.25
47. Klementyna Grząślewicz MUKS Kórnik 3 20 6.67
48. Barbara Konwinska ENEA AZS Poznań 3 20 6.67
49. Liliana Babińska ENEA Basket Piła 3 20 6.67
50. Patrycja Nowak UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 20 6.67
51. Maria Pyrzowska MUKS Kórnik 2 19 9.50
52. Natalia Piątek ENEA Basket Piła 3 18 6.00
53. Zuzanna Grablewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 2 18 9.00
54. Alicja Bąbińska ENEA Basket Piła 3 18 6.00
55. Izabela Korzeniewska MUKS Poznań 3 17 5.67
56. Klaudia Kobiałko ENEA Basket Piła 3 17 5.67
57. Agnieszka Szekiełda MUKS Kórnik 3 16 5.33
58. Karolina Stańczewska MUKS Kórnik 3 16 5.33
59. Natalia Małecka MUKS Poznań 3 15 3.75
60. Wiktoria Tobółka MKS Tęcza Leszno 1 15 15.00
61. Kinga Samorzewska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 14 2.80
62. Wiktoria Zbonik ENEA Basket Piła 3 14 4.67
63. Emilia Latuszek MKS Opalenica 5 14 2.80
64. Vanessa Rachuta UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 14 2.80
65. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 3 14 4.67
66. Klaudia Olejnik MKS MOS Konin 5 14 2.80
67. Kornelia Sobańska MKS Opalenica 5 14 2.80
68. Kaja Warszawska KS Play Basket Kraszewice 4 13 3.25
69. Gabriela Krzymieniecka MUKS Poznań 3 13 4.33
70. Zuzanna Kaczmarska ENEA AZS Poznań 5 12 2.40
71. Alicja Matuszewska KK Rycerze Rydzyna 1 12 12.00
72. Aniela Kijanka MUKS Poznań, MUKS Kórnik 3 11 3.67
73. Kamila Jóźwiak MUKS Poznań 3 11 3.67
74. Marianna Łata KK Rycerze Rydzyna 1 11 11.00
75. Wiktoria Piosicka MKS Tęcza Leszno 1 11 11.00
76. Marta Chelińska MKS MOS Konin 5 10 2.00
77. Marta Głowacka MUKS Poznań 2 10 5.00
78. Karolina Nyćkowiak UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 10 3.33
79. Pola Kierska ENEA AZS Poznań 3 10 3.33
80. Marta Strzykowska MUKS Kórnik 3 10 3.33
81. Julia Nowak UKS Lider Swarzędz 5 10 2.00
82. Izabela Szostak MKS MOS Konin 5 9 1.80
83. Julia Kowalska ENEA Basket Piła 3 8 2.67
84. Weronika Bladocha MUKS Kórnik 2 8 4.00
85. Emilia Guziana MUKS Kórnik 2 8 4.00
86. Agata Tomczak MUKS Kórnik 3 8 2.67
87. Amelia Michalak MKS Opalenica 5 7 1.40
88. Michalina Krysiak UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 7 2.33
89. Olga Andrzejewska MKS Opalenica 5 6 1.20
90. Klaudia Nielipowicz ENEA Basket Piła 3 6 2.00
91. Aleksandra Tomala ENEA AZS Poznań 4 6 1.50
92. Zuzanna Chowańska KS Play Basket Kraszewice 4 5 1.25
93. Kamila Strabel ENEA AZS Poznań 3 5 1.67
94. Weronika Cegiełka KS Play Basket Kraszewice 3 5 1.67
95. Natalia Niedżwiecka MKS MOS Konin 3 5 1.67
96. Kinga Zaorska MKS MOS Konin 5 5 1.00
97. Anna Jankowska MKS Tęcza Leszno 1 4 4.00
98. Izabela Spychała UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 4 1.33
99. Martyna Szcześniak UKS Lider Swarzędz 6 4 0.67
100. Maja Kin UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 4 1.33
101. Zofia Wasielewska MKS Tęcza Leszno 1 4 4.00
102. Zuzanna Maćkowiak KK Rycerze Rydzyna 1 4 4.00
103. Natalia Szarejko ENEA Basket Piła 2 4 2.00
104. Julia Skrzypczak MKS Tęcza Leszno 1 4 4.00
105. Rozalia Duda MKS Opalenica 5 3 0.60
106. Roksana Krzewińska KS Play Basket Kraszewice 4 3 0.75
107. Joanna Lenart MKS MOS Konin 4 3 0.75
108. Oliwia Kałuża KS Play Basket Kraszewice 4 3 0.75
109. Maria Sobiegraj ENEA AZS Poznań 4 3 0.75
110. Michelle Chura Quispe ENEA Basket Piła 3 2 0.67
111. Zofia NOWACKA MKS Tęcza Leszno 1 2 2.00
112. Nikola Owczarczyk MKS Tęcza Leszno 1 2 2.00
113. Aleksandra Bańkowiak KK Rycerze Rydzyna 1 2 2.00
114. Olga Retkowska ENEA AZS Poznań 3 2 0.67
115. Monika Gorzycka MUKS Kórnik 2 2 1.00
116. Kamila Ignasiak KK Rycerze Rydzyna 1 2 2.00
117. Julia Kuznowicz MKS MOS Konin 5 1 0.20
118. Otylia Fertyk MKS Opalenica 4 1 0.25
119. Katarzyna Betka KS Play Basket Kraszewice 4 1 0.25
120. Aleksandra Moksiewicz MKS Tęcza Leszno 1 1 1.00
121. Zofia Hałas UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 1 0.33
122. Maria Szlachta KS Play Basket Kraszewice 3 1 0.33
123. Daria Rybak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 0 0.00
124. Zuzanna Klimas UKS Dream Team Nowy Tomyśl 2 0 0.00
125. Zuzanna Gabryś KS Play Basket Kraszewice 4 0 0.00
126. Wiktoria Brzeska ENEA AZS Poznań 3 0 0.00
127. Anna Łata KK Rycerze Rydzyna 1 0 0.00
128. Dominika Szulc UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 0 0.00
129. Maria Kostrzewa KK Rycerze Rydzyna 1 0 0.00
130. Magdalena Majchrzak MKS Tęcza Leszno 1 0 0.00
131. Daria Tyrała UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 4 0 0.00
132. Bernadetta Kowalczyk KS Play Basket Kraszewice 4 0 0.00
133. Maja Setecka UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 4 0 0.00
134. Natalia Pauch KK Rycerze Rydzyna 1 0 0.00
135. Amelia Woźniak MKS Tęcza Leszno 1 0 0.00
136. Olga Szwarczyńska KK Rycerze Rydzyna 1 0 0.00
137. Dominika Jakubczak MUKS Kórnik 3 0 0.00