Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alan Cessa UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 12 282 23.50
2. Remigiusz Pawlicki KK Rycerze Rydzyna 10 280 28.00
3. Kacper Kowalski MINI POLONIA 1912 LESZNO 10 268 26.80
4. Iwo Baganc NICKEL BASKET AKADEMIA I 11 267 24.27
5. Maksymilian Zacharski KK Rycerze Rydzyna 9 256 28.44
6. Marcel Nowak UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 12 235 19.58
7. Franciszek Kowalewski KK Rycerze Rydzyna 10 202 20.20
8. Jacek Rutecki UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 8 174 21.75
9. Jakub Dłużyński MINI POLONIA 1912 LESZNO 9 171 19.00
10. Jan Kabat BC OBRA KOŚCIAN 10 147 14.70
11. Bartosz Łomozik UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 12 144 12.00
12. Antoni Majewski BC OBRA KOŚCIAN 10 143 14.30
13. Jakub Kołodziński BASKET TEAM SUCHY LAS 8 142 17.75
14. Kacper Ponitka UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 8 137 17.13
15. Nikodem Wojtkowiak NICKEL BASKET AKADEMIA I 10 133 13.30
16. Michał Tomaszewski UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 13 130 10.00
17. Mikołaj Kwiatkowski MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 11 130 11.82
18. Franciszek Orzełek MINI POLONIA 1912 LESZNO 10 128 12.80
19. Maksymilian Stróżyna BC OBRA KOŚCIAN 10 128 12.80
20. Aleksander Smektała UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 4 127 31.75
21. Marcin Saleta MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 11 125 11.36
22. Jakub Kendzia MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 10 124 12.40
23. Marcin Pawłowicz NICKEL BASKET AKADEMIA II 7 123 17.57
24. Adrian Taciak MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 9 114 12.67
25. Maksymilian Gabrysiak-Dzielicki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 7 113 16.14
26. Szymon Banyś G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 7 108 15.43
27. Marcel Mądrzak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 8 105 13.13
28. Maksymilian Banasiak UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 8 104 13.00
29. Wojciech Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 10 104 10.40
30. Miron Neumann MINI POLONIA 1912 LESZNO 10 103 10.30
31. Tomasz Urbaniak SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 9 102 11.33
32. Mikołaj Pawlak SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 9 102 11.33
33. Mikołaj Kruk MINI POLONIA 1912 LESZNO 10 100 10.00
34. Wiktor Żukowski NICKEL BASKET AKADEMIA II 7 99 14.14
35. Antoni Dominiczak BC OBRA KOŚCIAN 10 98 9.80
36. Jan Targowski MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 10 98 9.80
37. Mateusz Krzak NICKEL BASKET AKADEMIA I 10 97 9.70
38. Bartłomiej Purol SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 8 92 11.50
39. Antoni Sawicki MINI POLONIA 1912 LESZNO 10 90 9.00
40. Mikołaj Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 10 87 8.70
41. Szymon Buczkowski BASKET TEAM SUCHY LAS 10 86 8.60
42. Jakub Jędrzejewski G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 10 78 7.80
43. Filip Kamiński MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 9 77 8.56
44. Adrian Kuca UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 11 76 6.91
45. Borys Siwek MKS MOS KONIN 9 72 8.00
46. Jędrzej Maćkowiak KK Rycerze Rydzyna 7 72 10.29
47. Jan Bartkowiak NICKEL BASKET AKADEMIA II 6 68 11.33
48. Aleks Narożny NICKEL BASKET AKADEMIA I 11 68 6.18
49. Kryspin Bartkowiak UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 6 68 11.33
50. Nikodem Kołakowski MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 8 67 8.38
51. Maciej Banach BC OBRA KOŚCIAN 11 65 5.91
52. Kacper Grabowski MKS MOS KONIN 10 59 5.90
53. Dominik Bieganek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 8 58 7.25
54. Michał Barański BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 9 58 6.44
55. Dawid Lis UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 8 57 7.13
56. Kacper Kalisz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 9 55 6.11
57. Jacek Kruszyński NICKEL BASKET AKADEMIA II 7 54 7.71
58. Adam Prokopczuk UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 11 53 4.82
59. Marcin Wilsz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 9 51 5.67
60. Michał Matczak NICKEL BASKET AKADEMIA I 11 50 4.55
61. Wojciech Wechmann BASKET TEAM SUCHY LAS 10 48 4.80
62. Stanisław Cierpisz NICKEL BASKET AKADEMIA I 8 47 5.88
63. Bartosz Laube NICKEL BASKET AKADEMIA I 11 46 4.18
64. Jakub Jan Jordan G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 9 44 4.89
65. Mikołaj Drygas BASKET TEAM SUCHY LAS 8 43 5.38
66. Piotr Michalski SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 7 41 5.86
67. Dominik Mitek NICKEL BASKET AKADEMIA II 7 40 5.71
68. Aleksander Fajfer KK Rycerze Rydzyna 6 40 6.67
69. Jan Gawełek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 9 39 4.33
70. Filip Pawlak BASKET TEAM SUCHY LAS 10 38 3.80
71. Piotr Bartkowiak NICKEL BASKET AKADEMIA II 7 37 5.29
72. Bartosz Rozmarynowski UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 8 37 4.63
73. Borys Świtaj MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 8 36 4.50
74. Jędrzej Starkowski MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 6 36 6.00
75. Hubert Loba UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 13 35 2.69
76. Michał Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 9 35 3.89
77. Filip Zarzeczny BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 10 34 3.40
78. Jakub Panowicz BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 9 34 3.78
79. Filip Buszewicz MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 7 33 4.71
80. Fabian Tomaszewski BC OBRA KOŚCIAN 7 33 4.71
81. Michał Wierzchowiecki G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 10 33 3.30
82. Marcel Kubiak G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 7 32 4.57
83. Aleksy Cieślewicz SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 6 32 5.33
84. Bruno Wolak MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 7 32 4.57
85. Karol Janiak MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 8 31 3.88
86. DAWID SEMCZYSZYN UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 6 31 5.17
87. Jan Sadowski BC OBRA KOŚCIAN 11 31 2.82
88. Bartosz Zakrzewski G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 8 30 3.75
89. Tymoteusz Graff UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 9 30 3.33
90. Olivier Grzesiak MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 9 29 3.22
91. Szymon Jacoszek MKS MOS KONIN 8 28 3.50
92. Wojciech Pinkowski BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 9 28 3.11
93. Tomasz Gluma KK Rycerze Rydzyna 9 27 3.00
94. Mikołaj Kamiński SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 8 26 3.25
95. Szymon Hermann UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 9 26 2.89
96. Piotr Sobkowiak BASKET TEAM SUCHY LAS 6 25 4.17
97. Jakub Duda SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 9 24 2.67
98. Filip Lorenc MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 7 24 3.43
99. Dominik Wojciechowski UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 11 24 2.18
100. Ksawery Krajewski MKS MOS KONIN 9 24 2.67
101. Michał Muszyński BASKET TEAM SUCHY LAS 9 23 2.56
102. Eryk Skotarek BC OBRA KOŚCIAN 11 23 2.09
103. Mateusz Pietrulewicz G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 8 22 2.75
104. Sasza Motylski BC OBRA KOŚCIAN 8 22 2.75
105. Mateusz Ulatowski SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 9 22 2.44
106. Wojciech Chudy BASKET TEAM SUCHY LAS 9 21 2.33
107. Kacper Kuśnierek MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 6 20 3.33
108. Jędrzej Zimnik NICKEL BASKET AKADEMIA II 5 20 4.00
109. MAKSYMILIAN MATYSZCZYK UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 6 20 3.33
110. Maksymilian Jaskólski NICKEL BASKET AKADEMIA I 11 19 1.73
111. Kamil Długiewicz MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 6 19 3.17
112. Mateusz Berłowski MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 8 19 2.38
113. Maciej Ludwiczak KK Rycerze Rydzyna 8 18 2.25
114. Adam Siuda SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 9 18 2.00
115. Marcin Ciszak-Kaźmierski BC OBRA KOŚCIAN 8 17 2.13
116. Olivier Drabek MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 7 16 2.29
117. Jan Śliwiński SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 6 16 2.67
118. Miłosz Nikiel MKS MOS KONIN 8 16 2.00
119. Sebastian Marciniak BC OBRA KOŚCIAN 7 16 2.29
120. Mikołaj Buchwald BASKET TEAM SUCHY LAS 5 16 3.20
121. Igor Kaliński NICKEL BASKET AKADEMIA I 10 15 1.50
122. Mikołaj Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 7 15 2.14
123. JAKUB KLÓSKA UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 5 14 2.80
124. Bartosz Piechowiak UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 13 14 1.08
125. Oliwier Demski UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 11 13 1.18
126. Nikodem Dudek UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 5 13 2.60
127. Tomasz Majorek UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 11 13 1.18
128. Bartosz Wojciechowski MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 7 13 1.86
129. Kacper Kuźniak MINI POLONIA 1912 LESZNO 10 12 1.20
130. Hugo DA SILVA E COSTA BASKET TEAM SUCHY LAS 7 12 1.71
131. Szymon Kowalczyk MINI POLONIA 1912 LESZNO 10 12 1.20
132. Dawid Komisarek NICKEL BASKET AKADEMIA I 8 12 1.50
133. Stanisław Wojtowicz BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 8 12 1.50
134. Norbert Luboński BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 8 11 1.38
135. Mikołaj Staszak NICKEL BASKET AKADEMIA II 8 11 1.38
136. Wojciech Wasiak BC OBRA KOŚCIAN 7 11 1.57
137. Kamil Szymański SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 8 11 1.38
138. Szymon Fornal MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 9 11 1.22
139. Julian Łysiak MKS MOS KONIN 8 10 1.25
140. Grzegorz Jabłoński BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 8 10 1.25
141. Konrad Wieczorek NICKEL BASKET AKADEMIA II 7 10 1.43
142. Aleksander Marcinkowski BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 8 10 1.25
143. MATEUSZ FRĄSZCZAK UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 4 10 2.50
144. Kacper Kropp UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 13 10 0.77
145. Jakub Przywarski NICKEL BASKET AKADEMIA II 5 10 2.00
146. MIŁOSZ DOLATA UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 6 10 1.67
147. GRACJAN MĄKOWSKI UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 4 9 2.25
148. Adam Wierzchowiecki G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 8 9 1.13
149. Marcin Soroka MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 6 8 1.33
150. Filip Fabjański UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 7 8 1.14
151. Oskar Alankiewicz NICKEL BASKET AKADEMIA I 8 8 1.00
152. Witold Woźnica UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 5 8 1.60
153. Bruno Kucza KK Rycerze Rydzyna 8 8 1.00
154. Maciej Kurek SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 7 7 1.00
155. Miłosz Galus G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 11 7 0.64
156. MATEUSZ WAWRZYNIAK UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 4 6 1.50
157. Mateusz Strzymiński MINI POLONIA 1912 LESZNO 5 6 1.20
158. Szymon Napierała MKS MOS KONIN 6 6 1.00
159. Maksymilian Wieczorek NICKEL BASKET AKADEMIA II 6 6 1.00
160. Rafał Krysztoforski G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 9 5 0.56
161. Jakub Majchrzak MKS MOS KONIN 9 5 0.56
162. Aaron Konenc MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 7 5 0.71
163. Szymon Baksalary MINI POLONIA 1912 LESZNO 9 4 0.44
164. Michał Sobczyński BASKET TEAM SUCHY LAS 5 4 0.80
165. Aleksander Jakubowski MKS MOS KONIN 6 3 0.50
166. Wojciech Maciejewski MINI POLONIA 1912 LESZNO 9 3 0.33
167. Oskar Szymoniak UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 4 3 0.75
168. Maksym Michalski MKS MOS KONIN 8 3 0.38
169. Oliwier Borkowski NICKEL BASKET AKADEMIA I 8 2 0.25
170. Eryk Charczuk NICKEL BASKET AKADEMIA I 7 2 0.29
171. ADAM OLEJNIK UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 6 2 0.33
172. Bartosz Broniarczyk MKS MOS KONIN 9 1 0.11
173. Jakub Kołodziejski MKS MOS KONIN 9 1 0.11
174. Jakub Zakęs SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 6 1 0.17
175. Dawid Kozłowski NICKEL BASKET AKADEMIA I 6 0 0.00
176. Nikodem Urban MINI POLONIA 1912 LESZNO 8 0 0.00