Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Lena Olejnik Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 4 89 22.25
2. Olga Kisielewska Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 4 78 19.50
3. Zuzanna Nowak UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 60 15.00
4. Maja Bartczak MKS MOS KONIN 4 60 15.00
5. Julia Wojtysiak Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 4 57 14.25
6. Natalia Polak UKS Lider Swarzędz 5 54 10.80
7. Iga Woźna UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 47 11.75
8. Zuzanna Winkel MUKS Poznań 3 46 15.33
9. Martyna Szałek UKS Delfin Kłecko 4 45 11.25
10. Julia Chojka UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 35 17.50
11. Nadia Jamroszczak MKS MOS KONIN 4 34 8.50
12. Weronika Kurczaba UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 28 14.00
13. Aleksandra Zdunek Enea AZS II Poznań 2 27 13.50
14. Natalia Kacprowska UKS Delfin Kłecko 4 26 6.50
15. Antonina Sikora UKS Lider Swarzędz 5 26 5.20
16. Kinga Kin UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 25 6.25
17. Gabriela Flaszak UKS Lider Swarzędz 3 25 8.33
18. Zuzanna Zawała Enea AZS II Poznań 3 24 8.00
19. Klaudia Oszejko UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 24 6.00
20. Julia Szmelter Enea AZS II Poznań 3 24 8.00
21. Julia Sierżant ENEA AZS Poznań 1 22 22.00
22. Antonina Klemczak MUKS Poznań 3 22 7.33
23. Weronika Kubik UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 22 11.00
24. Julia Parniewicz UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 21 5.25
25. Wiktoria Turonek UKS Delfin Kłecko 4 21 5.25
26. Zuzanna Adamska Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 20 20.00
27. Paulina Strzelczenia UKS Delfin Kłecko 4 20 5.00
28. Maja Ostenda Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 4 20 5.00
29. Antonina Maj UKS Lider Swarzędz 5 19 3.80
30. Marietta Sadowska UKS Delfin Kłecko 4 19 4.75
31. Karina Wiertel UKS Delfin Kłecko 4 19 4.75
32. Gabriela Strańczyk Basket Team Suchy Las 2 19 9.50
33. Małgorzata Matuszczak Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 18 6.00
34. Julia Zając UKS Lider Swarzędz 5 17 3.40
35. Emilia Mierzyńska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 17 4.25
36. Amelia Purgiel UKS Dwójka Rogoźno 1 17 17.00
37. Lena Skowronek Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 4 16 4.00
38. Hanna Sielicka MUKS Poznań 3 16 5.33
39. Martyna Alamenciak UKS Delfin Kłecko 4 15 3.75
40. Zuzanna Mroczek MUKS Poznań 2 14 7.00
41. Zofia Machajewska UKS Dwójka Rogoźno 1 14 14.00
42. Livia Magdalena Zajączkowska MUKS Kórnik 2 14 7.00
43. Alina Płócienniczak MUKS Poznań 3 14 4.67
44. Joanna Szukowska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 14 7.00
45. Sara Polarczyk Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 13 4.33
46. Pola Bącalska UKS Lider Swarzędz 4 12 3.00
47. Nikola Miazga UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 12 6.00
48. Oliwia Stachowiak UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 12 6.00
49. Joanna Bąk UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 12 3.00
50. Oliwia Held MUKS Poznań 2 12 6.00
51. Natalia Kiełpińska UKS Delfin Kłecko 2 12 6.00
52. Zuzanna Szturmińska UKS Dwójka Rogoźno 1 12 12.00
53. Patrycja Kujbida UKS Dream Team Nowy Tomyśl 2 11 5.50
54. Klara Burdzińska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 10 2.50
55. Nadia Ragaman ENEA AZS Poznań 1 10 10.00
56. Pola Gardiel Adissou UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 10 10.00
57. Wiktoria Leporowska Enea AZS II Poznań 3 10 3.33
58. Daria Posadzy UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 10 5.00
59. Barbara Bruczyńska MUKS Kórnik 2 10 5.00
60. Liliana Maciejewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 10 2.50
61. Maja Dreszczyk MUKS Poznań 3 10 3.33
62. Iga Skolasińska Enea AZS II Poznań 3 10 3.33
63. Patrycja Majchrzak ENEA AZS Poznań 1 10 10.00
64. Alicja Brodziak MUKS Poznań 3 9 3.00
65. Oliwia Janicka ENEA AZS Poznań 1 9 9.00
66. Zuzanna Piaskowska UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 9 9.00
67. Ludmiła Sójka Enea AZS II Poznań 2 8 4.00
68. Maja Semmler MUKS Poznań 3 8 2.67
69. Anna Komosa Enea AZS II Poznań 3 8 2.67
70. Martyna Narożnowska Enea AZS II Poznań 3 8 2.67
71. Martyna Kraska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 8 4.00
72. Julia Gawron UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 8 2.67
73. Ewa Konwinska Enea AZS II Poznań 2 8 4.00
74. Patrycja Kordońska UKS Delfin Kłecko 4 8 2.00
75. Ida Zygmanowska MUKS Kórnik 2 8 4.00
76. Wiktoria Janina Biernacka MKS MOS KONIN 2 8 4.00
77. Wiktoria Grabarczyk UKS Dwójka Rogoźno 1 8 8.00
78. Weronika Kołodziejska UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 7 7.00
79. Blanka Lerczak Enea AZS II Poznań 3 7 2.33
80. Oliwia Orszulak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 7 3.50
81. Patrycja Ławniczak MUKS Poznań 3 7 2.33
82. Katarzyna Mikuć ENEA AZS Poznań 1 7 7.00
83. Maja Frankiewicz Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 2 6 3.00
84. Antonina Hirsch UKS Lider Swarzędz 5 6 1.20
85. Marcelina Kuchcińska UKS Delfin Kłecko 4 6 1.50
86. Patrycja Widzińska UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 6 6.00
87. Emilia Grzegorowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 6 3.00
88. Maria Wawrzyniak MKS MOS KONIN 2 6 3.00
89. Matylda Waberska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 3 6 2.00
90. Michalina Turowska ENEA AZS Poznań 1 6 6.00
91. Olivia Majdecka Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 4 6 1.50
92. Sidalia Gliniewicz MKS MOS KONIN 4 6 1.50
93. Amelia Namysł UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 6 6.00
94. Zuzanna Kowalczyk MKS MOS KONIN 2 6 3.00
95. Helena Rospłoch Enea AZS II Poznań 2 6 3.00
96. Amelia Berkowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 5 2.50
97. Daria Melnyk MUKS Kórnik 2 5 2.50
98. Gabriela Witek Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 5 1.67
99. Julia Łacek UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 5 2.50
100. Lena Dusza Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 4 5 1.25
101. Lena Aleksandra Mikołajczak ENEA AZS Poznań 1 4 4.00
102. Weronika Dudzińska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 4 4.00
103. Natalia Kajdan MUKS Poznań 2 4 2.00
104. Matylda Niespodziana UKS Dwójka Rogoźno 1 4 4.00
105. Anna Kledzik UKS Dwójka Rogoźno 1 4 4.00
106. Maja Grablewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 4 1.00
107. Oliwia Jarmurz Basket Team Suchy Las 2 4 2.00
108. Wiktoria Garstka UKS Lider Swarzędz 4 4 1.00
109. Weronika Czarnecka MUKS Kórnik 1 4 4.00
110. Wiktoria Świątek Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 3 4 1.33
111. Julia Grzebiela MKS MOS KONIN 2 4 2.00
112. Liliana Gabryelewicz MUKS Kórnik 2 3 1.50
113. Laura Maciuszek UKS Delfin Kłecko 3 3 1.00
114. Maria Parus MKS MOS KONIN 2 3 1.50
115. Zofia Bigosińska UKS Dwójka Rogoźno 1 3 3.00
116. Maria Frąckowiak UKS Lider Swarzędz 4 3 0.75
117. Marta Dusik Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 3 3.00
118. Amelia Nowak MKS MOS KONIN 2 3 1.50
119. Urszula Żyto Basket Team Suchy Las 2 3 1.50
120. Anna Pietrzak UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 3 3.00
121. Lena Niedźwiecka MKS MOS KONIN 2 3 1.50
122. Amelia Promińska MUKS Kórnik 2 3 1.50
123. Natalia Kassner Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 2 2.00
124. Zuzanna Basińska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 2 1.00
125. Aleksandra Ibbs Basket Team Suchy Las 2 2 1.00
126. Julia Wachowiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 2 1.00
127. Milena Kujawska Basket Team Suchy Las 2 2 1.00
128. Oksana Cebulska ENEA AZS Poznań 1 2 2.00
129. Matylda Sowa ENEA AZS Poznań 1 2 2.00
130. Paulina Łagoda UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 2 2.00
131. Anna Kosmala UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 2 1.00
132. Jadwiga Pluta Basket Team Suchy Las 2 2 1.00
133. Karolina Rybińska Enea AZS II Poznań 2 2 1.00
134. Maja Makowska MKS MOS KONIN 2 2 1.00
135. Zuzanna Oleksyn UKS Dwójka Rogoźno 1 2 2.00
136. Anna Panek UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 2 1.00
137. Natalia Bergander Basket Team Suchy Las 2 2 1.00
138. Klaudia Ząbek MUKS Poznań 2 2 1.00
139. Anna Just UKS Dwójka Rogoźno 1 2 2.00
140. Antonia Bartkowska MUKS Poznań 2 2 1.00
141. Martyna Nadlewska MKS MOS KONIN 2 2 1.00
142. Julia Banaśkiewicz UKS Dwójka Rogoźno 1 2 2.00
143. Zofia Andrzejak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 1 2 2.00
144. Maja Dębowska MKS MOS KONIN 2 2 1.00
145. Antonina Gawrońska UKS Delfin Kłecko 3 2 0.67
146. Viktoria Kałek UKS Dream Team Nowy Tomyśl 2 2 1.00
147. Wanessa Mendel UKS Dwójka Rogoźno 1 1 1.00
148. Nadia Grzesiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 1 0.50
149. Anna Jeż Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 2 0 0.00
150. Alicja Kobylińska UKS Lider Swarzędz 4 0 0.00
151. Julia Wochna Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
152. Vanessa Kaczmarek UKS Delfin Kłecko 2 0 0.00
153. Klaudyna Stachowiak Basket Team Suchy Las 2 0 0.00
154. Julia Dukarska MKS MOS KONIN 2 0 0.00
155. Zuzanna Ogrodowczyk Basket Team Suchy Las 1 0 0.00
156. Julia Mazur UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
157. Julia Wiertelak Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 2 0 0.00
158. Maria Andrzejewska MKS MOS KONIN 2 0 0.00
159. Zuzanna Papierz ENEA AZS Poznań, Enea AZS II Poznań 1 0 0.00
160. Julia Konwisarz UKS Lider Swarzędz 3 0 0.00
161. Julia Sowińska MUKS Kórnik 1 0 0.00
162. Maja Siejak Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
163. Małgorzata Górka Basket Team Suchy Las 1 0 0.00
164. Nicola Kryjom UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
165. Michalina Guziana MUKS Kórnik 2 0 0.00
166. Oliwia Kubiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
167. Klaudia Koziarska MKS MOS KONIN 2 0 0.00
168. Wiktoria Tomaszewska MKS MOS KONIN 3 0 0.00
169. Patrycja Buszewska Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
170. Weronika Tomska UKS Delfin Kłecko 3 0 0.00
171. Lena Francuzik MUKS Kórnik 1 0 0.00
172. Zofia Wołowicz UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
173. Kinga Skorupa UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
174. Wiktoria Giera Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 2 0 0.00
175. Łucja Kłobus UKS Lider Swarzędz 3 0 0.00
176. Maja Sołowiej MUKS Kórnik 2 0 0.00
177. Olga Janiak Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
178. Gabriela Grzegorowska UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
179. Magdalena Grzegorczyk MUKS Kórnik 1 0 0.00
180. Gabriela Gajda Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
181. Zuzanna Szymańska Basket Team Suchy Las 2 0 0.00
182. Łucja Lisiak Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
183. Patrycja Przybylska UKS Dwójka Rogoźno 1 0 0.00
184. Michalina Radek Basket Team Suchy Las 1 0 0.00
185. Julia Drapała UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
186. Hanna Balcer Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
187. Judyta Fudala Basket Team Suchy Las 2 0 0.00
188. Karolina Domagała Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
189. Amelia Wróbel UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
190. Dominika Napierała ENEA AZS Poznań 1 0 0.00
191. Maja Lipska MUKS Kórnik 1 0 0.00
192. Julia Stodziesz UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
193. Aleksandra Żabicka Basket Team Suchy Las 1 0 0.00
194. Maria Gryska Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
195. Zuzanna Mikołajczyk UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
196. Emilia Najgeburska Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań 1 0 0.00
197. Zofia Siejkowska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 2 0 0.00