Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Jakub Dłużyński Timeout Polonia 1912 Leszno 5 0.00 0.00 0.00
2. Konrad Październy Biofarm Basket Junior Poznań 9 0.00 0.00 0.00
3. Michał Muszyński Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
4. Dominik Bieganek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 7 0.00 0.00 0.00
5. Wojciech Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
6. Szymon Buczkowski Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
7. Piotr Bartkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 8 0.00 0.00 0.00
8. Bartosz Fuszpaniak MKK SP 2 Gniezno 5 0.00 0.00 0.00
9. Jakub Duda MKK SP 2 Gniezno 5 0.00 0.00 0.00
10. Kacper Ponitka UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 7 0.00 0.00 0.00
11. Mateusz Berłowski MKK PYRA POZNAŃ 5 0.00 0.00 0.00
12. Nikodem Dudek BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
13. Dawid Czub BC OBRA KOŚCIAN 5 0.00 0.00 0.00
14. Jędrzej Maćkowiak Timeout Polonia 1912 Leszno 6 0.00 0.00 0.00
15. Marcin Ciszak-Kaźmierski BC OBRA KOŚCIAN 4 0.00 0.00 0.00
16. Jakub Wierzejewski BC OBRA KOŚCIAN 4 0.00 0.00 0.00
17. Filip Pawlak Basket Team Suchy Las 6 0.00 0.00 0.00
18. Kryspin Bartkowiak UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 7 0.00 0.00 0.00
19. Maksymilian Gabrysiak-Dzielicki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
20. Michał Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
21. Mikołaj Drygas Basket Team Suchy Las 6 0.00 0.00 0.00
22. Marcin Pawłowicz Biofarm Basket Junior Poznań 9 0.00 0.00 0.00
23. Jan Śliwiński MKK SP 2 Gniezno 4 0.00 0.00 0.00
24. Mateusz Ulatowski MKK SP 2 Gniezno 5 0.00 0.00 0.00
25. Filip Szuster KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0.00 0.00 0.00
26. Tymoteusz Graff UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 6 0.00 0.00 0.00
27. Antoni Sawicki Timeout Polonia 1912 Leszno 4 0.00 0.00 0.00
28. Maksymilian Zacharski Timeout Polonia 1912 Leszno 7 0.00 0.00 0.00
29. Oliwier Nowak Biofarm Basket Junior Poznań 9 0.00 0.00 0.00
30. Remigiusz Pawlicki Timeout Polonia 1912 Leszno 7 0.00 0.00 0.00
31. Jan Sadowski BC OBRA KOŚCIAN 4 0.00 0.00 0.00
32. Piotr Ratajczak BC OBRA KOŚCIAN 4 0.00 0.00 0.00
33. Jan Targowski MKK PYRA POZNAŃ 9 0.00 0.00 0.00
34. Hubert Nowak MKK PYRA POZNAŃ 5 0.00 0.00 0.00
35. Bartosz Rozmarynowski UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 7 0.00 0.00 0.00
36. Igor Domagała BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
37. Adrian Taciak MKK PYRA POZNAŃ 10 0.00 0.00 0.00
38. Mikołaj Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
39. Jakub Kołodziński Basket Team Suchy Las 6 0.00 0.00 0.00
40. Jakub Korbas Timeout Polonia 1912 Leszno 7 0.00 0.00 0.00
41. Szymon Koszyca Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
42. Jan Bartkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 9 0.00 0.00 0.00
43. Bartosz Lewandowski MKK SP 2 Gniezno 3 0.00 0.00 0.00
44. Kacper Klikowicz Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
45. Leonard Żerkowski Biofarm Basket Junior Poznań 7 0.00 0.00 0.00
46. Dawid Lis UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 7 0.00 0.00 0.00
47. Mateusz Strzymiński Timeout Polonia 1912 Leszno 4 0.00 0.00 0.00
48. DAMIAN SZULC KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0.00 0.00 0.00
49. Oskar Ragaman MKK PYRA POZNAŃ 6 0.00 0.00 0.00
50. Franciszek Kowalewski Timeout Polonia 1912 Leszno 7 0.00 0.00 0.00
51. Maciej Banach BC OBRA KOŚCIAN 5 0.00 0.00 0.00
52. Mateusz Krzak Biofarm Basket Junior Poznań 9 0.00 0.00 0.00
53. Kacper Pietrzak BC OBRA KOŚCIAN 4 0.00 0.00 0.00
54. Filip Lorenc MKK PYRA POZNAŃ 8 0.00 0.00 0.00
55. Marcin Wilsz MKK PYRA POZNAŃ 7 0.00 0.00 0.00
56. ANTONI WYSOCKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0.00 0.00 0.00
57. Mikołaj Pawlak MKK SP 2 Gniezno 5 0.00 0.00 0.00
58. Mikołaj Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
59. MAKSYMILIAN MATYSZCZYK BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
60. JAKUB DYRCZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0.00 0.00 0.00
61. Maciej Radziewicz Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
62. ALAN GOŹDZIK KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 0.00 0.00 0.00
63. Miron Neumann Timeout Polonia 1912 Leszno 7 0.00 0.00 0.00
64. KSAWERY MACHNACZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0.00 0.00 0.00
65. Mikołaj Kamiński MKK SP 2 Gniezno 5 0.00 0.00 0.00
66. HUBERT WAŁĘSA KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 0.00 0.00 0.00
67. Jacek Rutecki UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 7 0.00 0.00 0.00
68. Eryk Skotarek BC OBRA KOŚCIAN 5 0.00 0.00 0.00
69. Dominik Skutnik KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 0.00 0.00 0.00
70. Antoni Majewski BC OBRA KOŚCIAN 4 0.00 0.00 0.00
71. Mikołaj Kwiatkowski MKK PYRA POZNAŃ 7 0.00 0.00 0.00
72. Filip Buszewicz MKK PYRA POZNAŃ 10 0.00 0.00 0.00
73. FABIAN PASIERBSKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0.00 0.00 0.00
74. Tomasz Urbaniak MKK SP 2 Gniezno 3 0.00 0.00 0.00
75. Jakub Panowicz BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
76. Iwo Baganc Biofarm Basket Junior Poznań 7 0.00 0.00 0.00
77. Kacper Kuźniak Timeout Polonia 1912 Leszno 7 0.00 0.00 0.00
78. Mikołaj Budny Basket Team Suchy Las 6 0.00 0.00 0.00
79. Konrad Szymarek Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
80. Szymon Hermann UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 6 0.00 0.00 0.00
81. Mateusz Sobierajski MKK SP 2 Gniezno 4 0.00 0.00 0.00
82. Franciszek Orzełek Timeout Polonia 1912 Leszno 7 0.00 0.00 0.00
83. TOMASZ LEWANDA KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0.00 0.00 0.00
84. Kamil Szymański MKK SP 2 Gniezno 4 0.00 0.00 0.00
85. MACIEJ MARKIEWICZ KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0.00 0.00 0.00
86. Aleksander Smektała UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 7 0.00 0.00 0.00
87. Kacper Kalisz MKK PYRA POZNAŃ 7 0.00 0.00 0.00
88. Cyprian Szymoniak MKK SP 2 Gniezno 5 0.00 0.00 0.00
89. Jan Kabat BC OBRA KOŚCIAN 4 0.00 0.00 0.00
90. Nikodem Kołakowski MKK PYRA POZNAŃ 10 0.00 0.00 0.00
91. Emil Herkt BC OBRA KOŚCIAN 4 0.00 0.00 0.00
92. Bartłomiej Purol MKK SP 2 Gniezno 5 0.00 0.00 0.00
93. Wiktor Żukowski Biofarm Basket Junior Poznań 8 0.00 0.00 0.00
94. Bartosz Laube Biofarm Basket Junior Poznań 7 0.00 0.00 0.00
95. Kacper Kowalski Timeout Polonia 1912 Leszno 7 0.00 0.00 0.00
96. Jędrzej Starkowski MKK PYRA POZNAŃ 8 0.00 0.00 0.00
97. Wojciech Wechmann Basket Team Suchy Las 4 0.00 0.00 0.00
98. Jan Gawełek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 7 0.00 0.00 0.00
99. Kacper Ferchmin Basket Team Suchy Las 5 0.00 0.00 0.00
100. Marcel Mądrzak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
101. JAKUB ADAMCZYK KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 1 0.00 0.00 0.00
102. Marcin Saleta MKK PYRA POZNAŃ 9 0.00 0.00 0.00
103. Jacek Kruszyński Biofarm Basket Junior Poznań 5 0.00 0.00 0.00
104. Adam Bułat MKK SP 2 Gniezno 5 0.00 0.00 0.00
105. Antoni Dominiczak BC OBRA KOŚCIAN 5 0.00 0.00 0.00
106. KRZYSZTOF BORKOWSKI KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH 2 0.00 0.00 0.00
107. Aleksander Gerlich BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 3 0.00 0.00 0.00
108. Maciej Ludwiczak Timeout Polonia 1912 Leszno 4 0.00 0.00 0.00
109. Igor Karolak Basket Team Suchy Las 7 0.00 0.00 0.00
110. Nikodem Wojtkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 8 0.00 0.00 0.00