Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Tymoteusz Graff UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
2. Szymon Koszyca Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
3. Michał Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
4. Marcin Pawłowicz Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
5. Maciej Radziewicz Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
6. Piotr Ratajczak BC OBRA KOŚCIAN 2 0.00 0.00 0.00
7. Adrian Taciak MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00
8. Emil Herkt BC OBRA KOŚCIAN 1 0.00 0.00 0.00
9. Jan Sadowski BC OBRA KOŚCIAN 2 0.00 0.00 0.00
10. Marcin Wilsz MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00
11. Jakub Kołodziński Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
12. Nikodem Kołakowski MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00
13. Dawid Lis UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
14. Mikołaj Wasiak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
15. Jan Bartkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
16. Mikołaj Budny Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
17. Kacper Pietrzak BC OBRA KOŚCIAN 2 0.00 0.00 0.00
18. Jacek Rutecki UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
19. Kacper Kasprzak BC OBRA KOŚCIAN 1 0.00 0.00 0.00
20. Maciej Banach BC OBRA KOŚCIAN 2 0.00 0.00 0.00
21. Filip Buszewicz MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00
22. Iwo Baganc Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
23. Olivier Grzesiak MKK PYRA POZNAŃ 1 0.00 0.00 0.00
24. Szymon Hermann UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
25. Mikołaj Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
26. Leonard Żerkowski Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
27. Jędrzej Starkowski MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00
28. Antoni Majewski BC OBRA KOŚCIAN 2 0.00 0.00 0.00
29. Aleksander Smektała UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
30. Dawid Czub BC OBRA KOŚCIAN 2 0.00 0.00 0.00
31. Eryk Skotarek BC OBRA KOŚCIAN 2 0.00 0.00 0.00
32. Aleksander Gerlich BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
33. Bartosz Laube Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
34. Mateusz Berłowski MKK PYRA POZNAŃ 1 0.00 0.00 0.00
35. Jan Gawełek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
36. Jakub Panowicz BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
37. Konrad Szymarek Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
38. Konrad Październy Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
39. Jan Kabat BC OBRA KOŚCIAN 1 0.00 0.00 0.00
40. Marcin Saleta MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00
41. Oliwier Nowak Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
42. Kacper Kalisz MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00
43. Nikodem Dudek BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
44. Nikodem Wojtkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
45. Marcel Mądrzak BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
46. Dominik Bieganek UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
47. Wiktor Żukowski Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
48. Wojciech Wechmann Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
49. Jan Targowski MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00
50. Antoni Dominiczak BC OBRA KOŚCIAN 2 0.00 0.00 0.00
51. Szymon Buczkowski Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
52. Patryk Kamionka MKK PYRA POZNAŃ 1 0.00 0.00 0.00
53. Jacek Kruszyński Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
54. Oskar Ragaman MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00
55. Mateusz Krzak Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
56. Wojciech Małecki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
57. Igor Karolak Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
58. Kryspin Bartkowiak UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
59. Michał Muszyński Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
60. Filip Lorenc MKK PYRA POZNAŃ 1 0.00 0.00 0.00
61. Kacper Ponitka UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
62. Mikołaj Drygas Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
63. Jakub Jędrzejewski BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
64. Piotr Bartkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 1 0.00 0.00 0.00
65. Kacper Klikowicz Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
66. Jakub Wierzejewski BC OBRA KOŚCIAN 2 0.00 0.00 0.00
67. Maksymilian Gabrysiak-Dzielicki BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
68. Igor Domagała BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 1 0.00 0.00 0.00
69. Marcin Ciszak-Kaźmierski BC OBRA KOŚCIAN 1 0.00 0.00 0.00
70. Bartosz Rozmarynowski UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 2 0.00 0.00 0.00
71. Filip Pawlak Basket Team Suchy Las 2 0.00 0.00 0.00
72. Mikołaj Kwiatkowski MKK PYRA POZNAŃ 2 0.00 0.00 0.00