ROZGRYWKI:
Lp. | Zawodnik | Drużyna | Mecze | Pkt | Mecze | c2 | w2 | % | c3 | w3 | % | c | w | % | c1 | w1 | % | A | O | Sum | As | F | Fw | S | P | B | As/S | P/S | Eval | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miłosz Kruszka | Akademia Koszykówki Wronki | 8 | 308 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 308 | 0 | ||||||||||
2. | Sebastian Okoński | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 8 | 259 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 259 | 0 | ||||||||||
3. | Mateusz Górniak | MKS MOS SŁUPCA | 9 | 229 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 229 | 0 | ||||||||||
4. | Filip Iwaszkiewicz | Basket Grodzisk 2020 | 10 | 196 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 196 | 0 | ||||||||||
5. | Alan Chojnacki | Pyra AZS Poznań | 5 | 176 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 176 | 0 | ||||||||||
6. | Filip Jezierski | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 8 | 168 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 168 | 0 | ||||||||||
7. | Witold Ignaszak | MKS SSP-6 Września | 10 | 167 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 167 | 0 | ||||||||||
8. | Mateusz Flieger | Enea Basket Poznań | 8 | 162 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 162 | 0 | ||||||||||
9. | Mikołaj Cichy | Basket Grodzisk 2020 | 10 | 158 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 158 | 0 | ||||||||||
10. | Mikołaj Danilczyk | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 8 | 157 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 157 | 0 | ||||||||||
11. | Tymoteusz Król | Akademia Koszykówki Wronki | 8 | 155 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 155 | 0 | ||||||||||
12. | Kacper Skrobała | KK Rycerze Rydzyna | 8 | 152 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | 7 | 57.1000 | 8 | 0 | 0 | 0 | 154 | 0 | ||||||||||
13. | Jan Gałkowski | Basket Grodzisk 2020 | 8 | 149 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 149 | 0 | ||||||||||
14. | Jerzy Jaśkowiak | Pyra AZS Poznań | 7 | 146 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 146 | 0 | ||||||||||
15. | Eryk Gabor | MKS SSP-6 Września | 10 | 143 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 143 | 0 | ||||||||||
16. | Eryk Kowalski | Basket Grodzisk 2020 | 10 | 140 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 140 | 0 | ||||||||||
17. | Ryszard Guzenda | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 7 | 138 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 138 | 0 | ||||||||||
18. | Mateusz Florczak | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 7 | 133 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 133 | 0 | ||||||||||
19. | Milan Prętki | KK Rycerze Rydzyna | 8 | 119 | 8 | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 1 | 1 | 100.0000 | 8 | 0 | 0 | 0 | 128 | 0 | ||||||||||
20. | Witold Wiechecki | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 7 | 118 | 7 | 10 | 0 | 3 | 0 | 13 | 0 | 4 | 7 | 57.1000 | 23 | 0 | 0 | 0 | 128 | 0 | ||||||||||
21. | Hubert Gaicki | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 8 | 128 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 128 | 0 | ||||||||||
22. | Mikołaj Haegenbarth | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 8 | 123 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 123 | 0 | ||||||||||
23. | Julian Marcinkowski | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 9 | 120 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 120 | 0 | ||||||||||
24. | Jakub Urbaniak | Enea Basket Poznań | 7 | 119 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 119 | 0 | ||||||||||
25. | Maciej Wechmann | Basket Team Suchy Las | 9 | 117 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 117 | 0 | ||||||||||
26. | Oskar Jędrzejczak | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 7 | 113 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 113 | 0 | ||||||||||
27. | TEODOR GĄDEK | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 8 | 110 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 110 | 0 | ||||||||||
28. | Kolin Kowalski | Akademia Koszykówki Wronki | 8 | 104 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 104 | 0 | ||||||||||
29. | Aleks Strugarek | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 9 | 102 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 102 | 0 | ||||||||||
30. | Kacper Meller | Pyra AZS Poznań | 8 | 101 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 101 | 0 | ||||||||||
31. | Feliks Kurzawski | Enea Basket Poznań | 8 | 96 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 96 | 0 | ||||||||||
32. | Kosma Jaśkowiak | Pyra AZS Poznań | 8 | 96 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 96 | 0 | ||||||||||
33. | Jakub Nowak | KK Rycerze Rydzyna | 8 | 90 | 8 | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 4 | 0.0000 | 29 | 0 | 0 | 0 | 95 | 0 | ||||||||||
34. | Dominik Dworczak | Korona Zakrzewo | 6 | 94 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 94 | 0 | ||||||||||
35. | Adam Urbaniak | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 6 | 94 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 94 | 0 | ||||||||||
36. | Konrad Sakowicz | Korona Zakrzewo | 5 | 91 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 3 | 66.7000 | 4 | 0 | 0 | 0 | 94 | 0 | ||||||||||
37. | Wojciech Latanowicz | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 7 | 90 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 90 | 0 | ||||||||||
38. | Franciszek Piechura-Piński | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 6 | 74 | 6 | 17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 2 | 4 | 50.0000 | 21 | 0 | 0 | 0 | 89 | 0 | ||||||||||
39. | Piotr Łeske | Basket Grodzisk 2020 | 10 | 84 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 84 | 0 | ||||||||||
40. | Feliks Kuśnierczak | Basket Team Suchy Las | 9 | 83 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 83 | 0 | ||||||||||
41. | Eryk Kasprzyk | MKS SSP-6 Września | 10 | 82 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 82 | 0 | ||||||||||
42. | Szymon Podlak | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 8 | 68 | 8 | 15 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 82 | 0 | ||||||||||
43. | Piotr Korczyński | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 10 | 80 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 80 | 0 | ||||||||||
44. | Mateusz Frąszczak | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 3 | 79 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 79 | 0 | ||||||||||
45. | Jan Skrzypczak | Enea Basket Poznań | 8 | 78 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 78 | 0 | ||||||||||
46. | Adam Sosiński | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 8 | 78 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 78 | 0 | ||||||||||
47. | Fryderyk Duda | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 5 | 75 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 75 | 0 | ||||||||||
48. | Igor Szlachetka | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 3 | 72 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 72 | 0 | ||||||||||
49. | Maciej Muszyński | Basket Team Suchy Las | 3 | 72 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72 | 0 | ||||||||||
50. | Marcin Goliwąs | Enea Basket Poznań | 6 | 72 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 72 | 0 | ||||||||||
51. | Aleksander Cebernik | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 7 | 72 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 72 | 0 | ||||||||||
52. | Marek Gabryelczyk | Basket Grodzisk 2020 | 9 | 71 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 71 | 0 | ||||||||||
53. | Jan Jakubowicz | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 8 | 70 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 70 | 0 | ||||||||||
54. | Szymon Sierpowski | Basket Team Suchy Las | 5 | 70 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 70 | 0 | ||||||||||
55. | Łukasz Polak | Enea Basket Poznań | 7 | 69 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 69 | 0 | ||||||||||
56. | Franciszek Jura | Pyra AZS Poznań | 8 | 69 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 69 | 0 | ||||||||||
57. | Patryk Banaszek | Pyra AZS Poznań | 7 | 66 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 66 | 0 | ||||||||||
58. | Oliver Walkowiak | MKS SSP-6 Września | 10 | 65 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 65 | 0 | ||||||||||
59. | Tytus Jackowiak | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 7 | 64 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 64 | 0 | ||||||||||
60. | Jan Siemianów | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 8 | 62 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 62 | 0 | ||||||||||
61. | Nikodem Cieluch | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 7 | 62 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 62 | 0 | ||||||||||
62. | Bartosz Turz | MKS MOS SŁUPCA | 9 | 60 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 60 | 0 | ||||||||||
63. | Konrad Błażejczyk | Basket Grodzisk 2020 | 6 | 58 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 58 | 0 | ||||||||||
64. | Jan Stocki | KK Rycerze Rydzyna | 8 | 53 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100.0000 | 23 | 0 | 0 | 0 | 57 | 0 | ||||||||||
65. | Miłosz Bergander | Basket Team Suchy Las | 10 | 56 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 56 | 0 | ||||||||||
66. | Bartosz Cebernik | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 8 | 56 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 56 | 0 | ||||||||||
67. | HUBERT KRYSTEK | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 8 | 55 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 55 | 0 | ||||||||||
68. | Antoni Orzełek | Enea Basket Poznań | 8 | 52 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 52 | 0 | ||||||||||
69. | Łukasz Ciemnoczołowski | KK Rycerze Rydzyna | 8 | 47 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 52 | 0 | ||||||||||
70. | Kamil Szkudlarz | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 10 | 51 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | ||||||||||
71. | Norbert Jarych | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 6 | 51 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | ||||||||||
72. | Piotr Warczyński | Korona Zakrzewo | 7 | 52 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 6 | 33.3000 | 8 | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | ||||||||||
73. | Bartosz Brzeziński | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 8 | 48 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 48 | 0 | ||||||||||
74. | Wojciech Pietrzak | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 3 | 47 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 47 | 0 | ||||||||||
75. | Kacper Mikołajczyk | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 6 | 47 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 47 | 0 | ||||||||||
76. | Hubert Duszyński | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 6 | 47 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 47 | 0 | ||||||||||
77. | Wojciech Kalinowski | Basket Team Suchy Las | 4 | 46 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0 | ||||||||||
78. | Szymon Haegenbarth | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 8 | 46 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0 | ||||||||||
79. | Borys Nowicki | Akademia Koszykówki Wronki | 7 | 46 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0 | ||||||||||
80. | Strilchuk Oleksandr | Akademia Koszykówki Wronki | 3 | 46 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0 | ||||||||||
81. | Aleksy Krokowicz | Basket Team Suchy Las | 3 | 45 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 45 | 0 | ||||||||||
82. | Tymoteusz Kluj | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 8 | 44 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0 | ||||||||||
83. | Alan Strugarek | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 8 | 42 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0 | ||||||||||
84. | Patryk Felski | Akademia Koszykówki Wronki | 8 | 42 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0 | ||||||||||
85. | Michał Szkudlarek | Pyra AZS Poznań | 8 | 41 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0 | ||||||||||
86. | Tomasz Dymaczewski | Basket Team Suchy Las | 4 | 41 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0 | ||||||||||
87. | Tobiasz Łacek | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 6 | 40 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0 | ||||||||||
88. | Kacper Bondyra | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 2 | 40 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0 | ||||||||||
89. | Jan Chojecki | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 7 | 43 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0.0000 | 18 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0 | ||||||||||
90. | Marcel Kacperski | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 6 | 39 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0 | ||||||||||
91. | Kajetan Rąbczewski | MKS MOS SŁUPCA | 9 | 39 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0 | ||||||||||
92. | Aleksander Sobczyński | Basket Team Suchy Las | 2 | 38 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0 | ||||||||||
93. | Borys Szlachetka | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 2 | 37 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0 | ||||||||||
94. | Bruno Krawczyński | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 5 | 37 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0 | ||||||||||
95. | Milan Olejniczak | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 6 | 36 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0 | ||||||||||
96. | Cezary Marcinkowski | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 10 | 36 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0 | ||||||||||
97. | Piotr Szulc | Enea Basket Poznań | 4 | 34 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | ||||||||||
98. | Borys Olejnik | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 10 | 34 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | ||||||||||
99. | Kevin Giera | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 6 | 34 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | ||||||||||
100. | Mikołaj Kaczmarek | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 8 | 33 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | ||||||||||
101. | LEON MAKOWSKI | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 7 | 33 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | ||||||||||
102. | Leon Kałowski | Korona Zakrzewo | 7 | 33 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | ||||||||||
103. | Bartosz Pawelec | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 7 | 33 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | ||||||||||
104. | Wojtek Trzciński | Korona Zakrzewo | 7 | 33 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | ||||||||||
105. | Paweł Obst | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 8 | 32 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | ||||||||||
106. | Stanisław Kostrzewa | Pyra AZS Poznań | 8 | 32 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | ||||||||||
107. | Oskar Świszcz | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 7 | 32 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | ||||||||||
108. | Tymon Graczyk | Basket Team Suchy Las | 8 | 32 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | ||||||||||
109. | Jan Dymek | Basket Team Suchy Las | 7 | 32 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | ||||||||||
110. | Wojciech Urbaniak | MKS MOS SŁUPCA | 8 | 32 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | ||||||||||
111. | Wojciech Langner | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 8 | 29 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0.0000 | 5 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0 | ||||||||||
112. | Ignacy Jaskólski | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 7 | 23 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | ||||||||||
113. | Tymon Kasprowicz | Pyra AZS Poznań | 8 | 29 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0 | ||||||||||
114. | Iwo Majewski | KK Rycerze Rydzyna | 8 | 28 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.0000 | 5 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | ||||||||||
115. | Jan Jażdżewski | Enea Basket Poznań | 8 | 28 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | ||||||||||
116. | Anton Myronenko | Enea Basket Poznań | 7 | 28 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | ||||||||||
117. | Hubert Frąszczak | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 4 | 27 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | ||||||||||
118. | Iwo Bębenkowski | Enea Basket Poznań | 8 | 26 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | ||||||||||
119. | Adam Janecki | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 7 | 26 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | ||||||||||
120. | Bartosz Sobkowski | Akademia Koszykówki Wronki | 7 | 26 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | ||||||||||
121. | Grzegorz Strańczyk | Basket Team Suchy Las | 8 | 25 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | ||||||||||
122. | Wojciech Wojtanowski | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 6 | 25 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | ||||||||||
123. | Adam Ciesielski | MKS MOS SŁUPCA | 4 | 25 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | ||||||||||
124. | Wojciech Leśnierowski | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 6 | 25 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | ||||||||||
125. | Nataniel Wójcik | Akademia Koszykówki Wronki | 8 | 25 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | ||||||||||
126. | Maksymilian Wojciechowski | KK Rycerze Rydzyna | 7 | 22 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | ||||||||||
127. | Borys Urban | Basket Team Suchy Las | 10 | 24 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | ||||||||||
128. | Antoni Kaźmierczak | MKS SSP-6 Września | 7 | 24 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | ||||||||||
129. | Jakub Wieczorek | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 5 | 19 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | ||||||||||
130. | Bartosz Stróżak | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 1 | 22 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | ||||||||||
131. | Maciej Kaczyński | Basket Team Suchy Las | 2 | 22 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | ||||||||||
132. | Oskar Mroczkowski | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 7 | 20 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0.0000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | ||||||||||
133. | Stanisław Wartecki | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 5 | 21 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | ||||||||||
134. | Tomasz Pawlicki | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 8 | 21 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | ||||||||||
135. | Jakub Głowacki | MKS MOS SŁUPCA | 3 | 21 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | ||||||||||
136. | FILIP KOLAŃSKI | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 8 | 20 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | ||||||||||
137. | Mateusz Panowicz | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 8 | 20 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | ||||||||||
138. | Bartosz Nietupski | Basket Team Suchy Las | 6 | 19 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | ||||||||||
139. | Julian Kłobus | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 9 | 19 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | ||||||||||
140. | Mateusz Marcinkowski | Korona Zakrzewo | 2 | 18 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 7 | 57.1000 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | ||||||||||
141. | Stanisław Macherowski | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 8 | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||
142. | Mikołaj Banasiak | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 8 | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||
143. | Olaf Ruks | KK Rycerze Rydzyna | 6 | 20 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.0000 | 8 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||
144. | Hubert Wróbel | MKS MOS SŁUPCA | 7 | 18 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||
145. | Piotr Krupa | MKS MOS SŁUPCA | 8 | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||
146. | Wojciech Pawlak | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 8 | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||
147. | Maks Geremek | Akademia Koszykówki Wronki | 8 | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||
148. | Szymon Hoffmann | MKS SSP-6 Września | 9 | 17 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | ||||||||||
149. | Patryk Chojnacki | MKS MOS SŁUPCA | 9 | 17 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | ||||||||||
150. | Filip Błażejczak | Basket Grodzisk 2020 | 7 | 17 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | ||||||||||
151. | Olaf Zdanowicz | Akademia Koszykówki Wronki | 8 | 17 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | ||||||||||
152. | Ignacy Chrapicki | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 2 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | ||||||||||
153. | Michał Skorupski | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 8 | 16 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | ||||||||||
154. | Igor Michalski | KK Rycerze Rydzyna | 7 | 16 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 25.0000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | ||||||||||
155. | Filip Maury | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 8 | 15 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | ||||||||||
156. | Mateusz Wesołek | Korona Zakrzewo | 6 | 14 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0.0000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | ||||||||||
157. | Antoni Chwaliński | MKS SSP-6 Września | 5 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | ||||||||||
158. | Aleks Ertel | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 7 | 14 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | ||||||||||
159. | Jan Dobjasz | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 5 | 13 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | ||||||||||
160. | Mieszko Klimczak | Basket Team Suchy Las | 9 | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | ||||||||||
161. | Samuel Graff | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 5 | 13 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | ||||||||||
162. | Jędrzej Komsta | Korona Zakrzewo | 2 | 12 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 75.0000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | ||||||||||
163. | Filip Maciorowski | Korona Zakrzewo | 2 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | ||||||||||
164. | Iwo Kłak | MKS SSP-6 Września | 8 | 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | ||||||||||
165. | Szymon Marek | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 7 | 11 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | ||||||||||
166. | Dawid Nowakowski | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 2 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | ||||||||||
167. | Tymofii Tesliuk | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 6 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | ||||||||||
168. | Stanisław Kużaj | Korona Zakrzewo | 1 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | ||||||||||
169. | MIKOŁAJ MACIASZEK | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 8 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | ||||||||||
170. | Jakub Jadczak | MKS SSP-6 Września | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | ||||||||||
171. | Stanisław Binek | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 4 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | ||||||||||
172. | Igor Błaszczyk | MKS MOS SŁUPCA | 6 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | ||||||||||
173. | Nikodem Paszek | MKS MOS SŁUPCA | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | ||||||||||
174. | Bartosz Stasiak | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 5 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||
175. | Stanisław Słodkowicz | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 5 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||
176. | Karol Owczarek | Korona Zakrzewo | 7 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||
177. | Maksymilian Stróżyński | Akademia Koszykówki Wronki | 8 | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||
178. | Ksawery Zwiernik | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 5 | 7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||
179. | Oliwier Karbowy | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 7 | 6 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | ||||||||||
180. | Franciszek Jóźwiak | Basket Team Suchy Las | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | ||||||||||
181. | FILIP RÓŻYCKI | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 3 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | ||||||||||
182. | Adam Janiszewski | MKS MOS SŁUPCA | 9 | 7 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | ||||||||||
183. | Wojciech Skorupski | KK Rycerze Rydzyna | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | ||||||||||
184. | Platon Nemchenko | Pyra AZS Poznań | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | ||||||||||
185. | Alek Sosnowski | Enea Basket Poznań | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | ||||||||||
186. | Korjun Bisharyan | Korona Zakrzewo | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | ||||||||||
187. | Filip Kruszka | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 6 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | ||||||||||
188. | Michał Szczypiorski | Akademia Koszykówki Wronki | 7 | 6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | ||||||||||
189. | Michał Kulesza | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 7 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||||||||||
190. | Michał Dąbrowski | Korona Zakrzewo | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||||||||||
191. | Nikodem Dembiński | MKS SSP-6 Września | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||||||||||
192. | Kuba Odunken | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||||||||||
193. | Wiktor Kuta | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 6 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||||||||||
194. | Filip Królczyk | Pyra AZS Poznań | 7 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||||||||||
195. | Bartosz Fus | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||||||||||
196. | Franciszek Bartkowiak | Pyra AZS Poznań | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||
197. | Antoni Żurek | Korona Zakrzewo | 5 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||
198. | Filip Adamczak | Basket Grodzisk 2020 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||
199. | Bartłomiej Ślęga | Pyra AZS Poznań | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||
200. | Tomasz Kufel | Basket Team Suchy Las | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||
201. | Borys Balcerkiewicz | Korona Zakrzewo | 7 | 4 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0.0000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||||||||||
202. | Piotr Kufel | Korona Zakrzewo | 6 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||||||||||
203. | Dominik Struszczyk | MKS SSP-6 Września | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||||||||||
204. | Aleks Geremek | Akademia Koszykówki Wronki | 6 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||||||||||
205. | Hubert Augustyniak | Korona Zakrzewo | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
206. | Mikołaj Szczepański | MKS SSP-6 Września | 8 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
207. | WIKTOR KWAŚNIEWSKI | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
208. | Antoni Walków | Enea Basket Poznań | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
209. | Jakub Kaczorowski | MKS MOS SŁUPCA | 8 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
210. | Michał Skupin | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
211. | Jacek Sobkowiak | G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne | 9 | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
212. | Kacper Borowicz | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
213. | Piotr Adamczyk | Korona Zakrzewo | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
214. | Aleksander Prętki | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||
215. | IWO ŁYSZCZAK | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
216. | Szymon Koziński | Enea Basket Poznań | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
217. | Tristan Broda | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
218. | Wojciech Kubicki | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
219. | Aleks Świtała | ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
220. | Maksymilian Kwiatek | AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
221. | Franciszek Kaczmarek | KK Rycerze Rydzyna | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
222. | Antoni Piechura - Piński | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
223. | Mikołaj Łakomy | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
224. | Krzysztof Kozłowski | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
225. | Patryk Mikołajczak | MKS SSP-6 Września | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
226. | Kacper Litwin | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
227. | Krzysztof Kornaszewski | UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
228. | Michał Ulaszewski | Basket Team Suchy Las | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
229. | Antoni Szulc | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
230. | Maciej Słomiński | Enea Basket Poznań | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
231. | Franciszek Orłowski | Enea Basket Poznań | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
232. | Mateusz Klocek | MKS MOS SŁUPCA | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
233. | Tymoteusz Kaszczyński | MKS SSP-6 Września | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
234. | Adam Dzwoniarski | MKS MOS SŁUPCA | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
235. | Kacper Kubaczyk | MKS Gromy Nowy Tomyśl | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
236. | Nataniel Mąka | Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
237. | Arsenii Khrapko | Akademia Koszykówki Wronki | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
238. | Marcel Matyja | Basket Team Suchy Las | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
239. | Filip Grzegorzewski | Korona Zakrzewo | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 33.3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 |